de EILANDEN Go30 G53?0 Rotterdams Dagblad E junior inkoper MANPOWER "JOU HEBBEN WE NODIG TANDARTSASSISTENTE HOOFD ADMINISTRATIS (m/v) De Woning Stichting Maassluis is ambitieus Commercieel Medewerker Binnendienst (m/v) Medewerker Relatiebeheer ENTHOUSIASTE ASSISTENTE De Woning Stichting Maassluis is ambitieus Medewerker Algemene Zaken Medewerker Relatiebeheer Medewerker Algemene Zaken •r STROMME-MADSEN BV inkoper m/v (metervaring) Week 12 In verband met uitbreiding van ons team, zijn wij op korte termijn op zoek naar een Benjij degenedie: enthousiast kan werken in een team; goede contactuele eigenschappen bezit en flexibel is; belangstelling heeft voor parodontologie en implantologie; 3 tot 5 dagen wil werken; een opleiding en/of ervaring als tandartsassistente heeft; de leeftijd heeft tussen de 20 en 35 jaar; dan bieden wij aan een leuke afwisselende baan in een enthousiast team. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke (of telefonische) sollicitatie binnen 14 dagen richten aan: Praktijk voor Paradontologie Rotterdam t.a.v. mevrouw B.A. Splinter-Imfeld Westblaak 6 3012 KK Rotterdam Telefoon 010-4121500 D.O.R.C. Nederlandb.v., een zuster- onderneming van D. O.R. C. International b.v., is een snelgroeiend bedrijf en heeft een toonaangevende positie binnen de Nederlandse oog- heelkundige markt. Naast haar eigen productlijn levert D.O.R.C. Nederland b.v. oogheelkun- dige disposables, instrumenten en apparatuur van buitenlandse toe- leveranciers. Op korte termijn ontstaat er bij D.O.R.C. Nederland b.v. een vacature voor een: In deze functie bent u verantwoordelijk voor: het onderhouden van contacten met relaties; het verzorgen van de orderverwerking, administratie en telefonische verkoop; •het verrichten van ondersteunende activiteiten, zoals werkzaamheden ten behoeve van marketing etc.; het ondersteunen van de buitendienstactiviteiten. Aanvullende functie-eisen: minimaal MBO-niveau; aantal jaren werkervaring in soortgelijke functie (bij voorkeur in de medische sector); inzet en enthousiasme met commerciele instelling; goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; ervaring met WordPerfect 8.0 en Exact; leeftijd 25-30 jaar; in teamverband kunnen werken. Wij bieden: een zelfstandige functie binnen het verkoopteam bij een groeiend bedrijf; een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van uw motivatie en curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen richten aan: D.O.R.C. Nederland b.v., t.a.v. de heer A.P. Gardenier, Afdeling Personeelszaken, Postbus 43,3214 ZG Zuidland BijTANDARTSENPRAKTIJK MOSK te Schiedam is Werkterrein: Functie-eisen: ii ii TELEFONISCHE ADVERTENTIEVERKOPER M/V In de avonduren bijverdienen naast je studie? RoBmifi Gold., Telefonistes M/V MET SPOED GEZOCHT: We zoeken per direct nieuwe collega's!!!! openbare scholenqemeenschap voor vmoo Scholengemeenschap De Eilanden is een openbare school voor vmbo (mavo en vbo). De school telt onaeveer 780 leerlingen en 70 medewerkers. Begrip en respect hebben voor elkaars individuele en culturele achtergrond zijn wezenlijke kenmerken die medebepalend zijn voor de identiteit van de school. Weaens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige hoofdadministrateur vraagt hetbestuurvan deOSG De Eilanden m.i.v. 1 juni a.s. een Functie-inhoud: De collega: maakt de begroting en stelt de iaarrekening op; draagt zorg voor de boekhouding; voertnet bestuurssecretariaat; onderhoudt contacten met externe instanties op het gebied van personeel en financier:; geeft leiding aan het onderwijs ondersteunend personeel. Functie-profiel: De collega: heeft een flexibele instelling; bezit sociale vaardigheden om zich met diverse geledingen te kunnen verstaan; heeft ervaring in het verwerken van administratieve en financiele gegevens via de computer. Salaris: Afhankelijk van kennisniveau en ervaring maximaal 5902 (functie schaal 9) bruto per maand uitgaande van een 36-urige werkweek. Reageren: Inlichtingen kunt u krijgen bij de directeur van de school, mevr. RJ. Pel-Langenberg, telefoon 0181- 622033. Wij verzoeken u uw sollicitatie en c.v. zo spoedig mogelijk, uiterlijk 14 dagen na verschijning van deze advertentie, te richten aan: OSG De Eilanden, t.a.v. mevr. R.J. Pel-Langenberg, Zinkseweg 2,3201 KZ Spijkenisse. Dutch Ophthalmic Research Center Nederland bv In het leader van de herstructurering van de wontngvoorraad (7.000 woningen) Is een omvangrijk verbeter-, sloop en nleuwbouwprogramma in uitvoering. De ruim 70 medewerkers bereiden ztch momenteel terdege voor op de dienst- verlening volgens de KWH-normen. Oe verantwoordelijkheid voor leefbaar wonen gaat verder dan de voordeur van bewoners: omgevingsbeheer krijgt gestalte door o.a. het inzetten van wijkmeesters. Niet minder dan 10% van het huidige woningbezit wordt over een periode van 10 jaar te koop aangeboden aan zittende bewoners. De WSM voert een actief woon- beleid door (koop)woningen te bouwen voor diverse doelgroepen. De organlsatle is zojuist omgevormd tot vier resultaatverantwoordelijke secties: Vastgoed, Wonen, Control Administrate en Bedrijfsondersteuning. De hoofden van deze secties vormen samen met de directeur het managementteam. Bij de sectie Wonen zijn de kernactiviteiten m.b.t. verhuur, verkoop, service- verlening, mutaties, de behandeling van reparatieverzoeken, woonkosten en de ontwikkeling van nieuwe producten en vormen van dienstverlening op het terrein van woondiensten ondergebracht. De sectie Wonen bestaat uit drie afdelingen: Dagelijks onderhoudsbeheer, Omgevingsbeheer en Relatiebeheer (begeleiden en adviseren van huurders en woningzoekenden). Wij zoeken voor de sectie Wonen een m/v De medewerker Relatiebeheer is verantwoordelijk voor de informatieverstrekking aan huurders en woningzoekenden op de huur- en koopmarkt, het aanbieden en verhuren van woningen alsmede de financieel administratieve handeling daarvan. De functie van medewerker Relatiebeheer is voor 36 uur per week. Functie-eisen Opleiding op MBO-niveau (MEAO, MDS). Een kritische houding naar de eigen functie en de afdeling en een positieve bijdrage aan de ontwikkelingen van de werkzaam heden. In het eerste jaar ligt de nadruk op incasso/huuradministratie. Daarna wordt de functie verder uitgebouwd (all round). Bij de sectie Bedrijfsondersteuning zijn de taken op het gebied van de organisatie- ontwikkeling en informatiebeleid ondergebracht (Algemene zaken Staf). Wij zoeken voor de sectie Bedrijfsondersteuning een voor een: plaats met uitgebreide bevoegdheden of met belangstelling voor opleiding daarvoor. HAVO e/o ervaring strekken tot aanbeveling, maar zijn niet vereist. Werktijden:inoverleg. Goede salariering en arbeidsvoorwaarden. Sollicitatiebrieven met c.v. gaarne zenden naar: A.J. Mosk B. Knappertlaan 39 3116 BB Schiedam. m/v De medewerker Algemene Zaken is verantwoordelijk voor de uitvoering van werkzaam heden betreffende het (bedrijfs)secretariaat en documentaire informatievoorziening. De functie van medewerker Algemene Zaken is voor 28 uur per week, met een moge- lijke uitbreiding van uren in de toekomst. Functie-eisen Opleiding op MBO-niveau (MEAO, goede kennis van WP-Suite en MS-Word). Voor beide functies geldt gewend zijn aan het werken met geautomatiseerde systemen; beschikken over uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden (in gedrag, woord en geschrift); klantgerichte benadering; niet verstoppen achter regeltjes; open en eerlijk, collegiaal en enthousiast; openstaan voor veranderingen en verbeteringen in het werk en daartoe ook zelf initiatieven ontplooien. Van de bovengenoemde functies is een meer uitgebreide functiebeschrijving verkrijg- baar bij de Woning Stichting Maassluis. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor woningcorporaties. Op grond van het geldende personeelsbeleid wordt een vacature ingevuld via het aangaan van een dienstverband voor 66n jaar. De evaluatie van de prestaties in deze periode zal de basis vormen voor het al dan niet aanbieden van een dienstverband voor onbepaalde tijd. WSM kent een 36-urige werkweek. Sollicitaties voorzien van een C.V. binnen 14 dagen te richten aan de directeur van de Woning Stichting Maassluis, de heer J.R.K. Ploeg, postbus 271, 3140 AC Maassluis. Nadere inlichtingen over de functies zijn verkrijgbaar bij de heer F. van Velzen, telefoon (010) 593 04 30. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WONING STICHTING MAASSLUIS In het kader van de herstructurering van de woningvoorraad (7.000 woningen) is een omvangrijk verbeter-, sloop en nieuwbouwprogramma in uitvoering. De ruim 70 medewerkers bereiden zlch momenteel terdege voor op de dienst verlening voigens de KWH-normen. De verantwoordelijkheid voor leefbaar wonen gaat verder dan de voordeur van bewoners: omgevingsbeheer krijgt gestalte door o.a. het inzetten van wijkmeesters. Niet minder dan 10% van het huidige woningbezit wordt over een periode van 10 jaar te koop aangeboden aart zittende bewoners. De WSM voert een actief woon- beleid door (koop)wonlngen te bouwen voor diverse doelgroepen. De organisatie Is zojuist omgevormd tot vier resultaatverantwoordelijke secties: Vastgoed, Wonen, Control Administratie en Bedrijfsondersteuning. De hoofden van deze secties vormen samen met de directeur het managementteam. Bij de sectie Wonen zijn de kernactiviteiten m.b.t. verhuur, verkoop, service- verlening, mutaties, de behandeling van reparatieverzoeken, woonkosten en de ontwikkeling van nieuwe producten en vormen van dienstverlening op het terrein van woondiensten ondergebracht. De sectie Wonen bestaat uit drie afdelingen: Dagelijks onderhoudsbeheer, Omgevingsbeheer en Relatiebeheer (begeleiden en adviseren van huurders en woningzoekenden). Wij zoeken voor de sectie Wonen een m/v De medewerker Relatiebeheer is verantwoordelijk voor de informatieverstrekking aan huurders en woningzoekenden op de huur- en koopmarkt, het aanbieden en verhuren van woningen alsmede de financieel administratieve handeling daarvan. Functie-eisen Opleiding op MBO-niveau (MEAO, MDS). Een kritische houding naarde eigen functie en de afdeling en een positieve bijdrage aan de ontwikkelingen van de werkzaam heden. In het eerste jaar ligt de nadruk op incasso/huuradministratie. Daarna wordt de functie verder uitgebouwd (all round). Bij de sectie Bedrijfsondersteuning zijn de taken op het gebied van de organisatie- ontwikkeling en informatiebeleid ondergebracht (Algemene zaken Staf). Wij zoeken voor de sectie Bedrijfsondersteuning een m/v De medewerker Algemene Zaken is verantwoordelijk voor de uitvoering van werkzaam heden betreffende het (bedrijfs)secretariaat en documentaire informatievoorziening. Functie-eiseri Opleiding op MBO-niveau (MEAO, goede kennis van WP-Suite en MS-Word). Voor beide functies geldt gewend zijn aan het werken met geautomatiseerde systemen; beschikken over uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden (in gedrag, woord en geschrift); klantgerichte benadering; niet verstoppen achter regeltjes; open en eerlijk, collegiaal en enthousiast; openstaan voor veranderingen en verbeteringen in het werk en daartoe ook zelf initiatieven ontplooien. Van de bovengenoemde functies is een meer uitgebreide functiebeschrijving verkrijg baar bij de Woning Stichting Maassluis. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor woningcorporaties. Op grond van het geldende personeelsbeleid wordt een vacature ingevuld via het aangaan van een dienstverband voor 66n jaar. De evaluatie van de prestaties in deze periode zal de basis vormen voor het al dan niet aanbieden van een dienstverband voor onbepaalde tijd. WSM kent een 36-urige werkweek. Sollicitaties voorzien van een C.V. binnen 14 dagen te richten aan de directeur van de Woning Stichting Maassluis, de heer J.R.K. Ploeg, postbus 271, 3140 AC Maassluis. Nadere inlichtingen over de functies zijn verkrijgbaar bij de heer F. van Velzen, telefoon (010) 593 04 30. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. vVGNINc SlN .H .G MAASSLl Rotterdams Dagblad bv, onderdeel van PCM Ultgevers nv, Is uitgeefster van Rotterdams Dagblad, Maasstad weekbladen en RDTV. Het hoofdkantoor van Rotterdams Dagblad bv is gevestigd in Rotterdam, met regiokantoren in Spijkenisse, Schiedam, Barendrecht, Capelle a/d IJssel en Oud -Beijeriand. Bij Rotterdams Dagblad bv zijn ca. 300 medewerkers/sters werkzaam Rotterdams Dagblad verschijnt dagelijks met een oplage van ruim 104.000 exemplaren in Rotterdam en reglo. De huis-aan-huisbladen Maasstad weekbladen worden wekelijks verspreid in 18 verschillende edities met een oplage van 617.300 exemplaren. RDTV is met ruim 532.000 kabelaansluitingen een van de grotere kabelkranten van Nederland. Op korte termijn willen wij graag in contact komen met kandidaten voor de functie van: (20 - 32 uur per week) De telefonische advertentieverkoop vindt bij Rotterdams Dagblad plaats in een hecht team van medewerkers. U benadert adverteerders en verkoopt door middel van verkoopgesprekken of u werkt aan het bij- houden en verder uitbouwen van het adressenbestand van adverteer ders. Daarnaast houdt u een administratie bij waarin u uw werkzaam heden en resultaten vastlegt. Binnen het team wordt humor, initiatief, doorzettings- en relativeringsvermogen op prijs gesteld. De geschikte kandidaat is iemand op MBO-niveau met een beschaafde telefoonstem en commercieel inzicht. Tevens bent u een prettige colle ga om mee samen te werken. Telefonische informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw H.J.L. Hofman, chef-telefonische advertentieverkoop, telefoonnummer 010 - 4004397. Uw schriftelijke reacties binnen 10 dagen aan: Rotterdams Dagblad bv, mevrouw M.H. Wagenaar, manager Personeel Organisatie, West blaak 180, 3012 KN Rotterdam. m/v Toeleverancier van scheepsbenodigdheden in de scheepvaart en offshore zoekt: Ervaring in de scheepvaart is een prd, kennis van de modeme talen in woord en geschrift. Wij zoeken iemand die affiniteit met de scheepvaart heeft en opgeleid wil worden tot inkoper. Voor beide functies zoeken wij mensen met feeling voor techniek, kennis van de moderne talen en die met de computer kunnen omgaan. Bovendien vragen wij van hen dat zij in teamverband kunnen werken en geen 8 tot 5 mentaliteit hebben. Uw sollicitatie kunt u richten aan: STROMME-MADSEN BV Oppermanstraat 46, 3194 AC Hoogvliet t.a.v. de heer H.F. van Sinttruijen telefoon 010 - 4868237 EFC Management is op zoek naar: Je staat telefonisch klanten te woord. Wat vraag EFC? Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal, je bent enthousiast en minimaaUlayonden per week beschikbaar. Wat biedt EFC? Je wgrkt in een hecht en heel gezellig team. Daarnaast heb je hele flexibele werktijden. De ideale (bij)baan voor studenten! Interesse? Neem contact op met Manpower, Meent 98, Rotterdam, (010)411 34 70, vraag naar Sylvia van Hulstof e-mail naarsylvia.van.hulst@manpower.nl. In de avonduren bijverdienen naast je studie? Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. De stichting beheert 22 basisscholen en 5 scholen voor speciaal onderwijs en biedt werkgelegenheid aan 700 personeelsleden en beschikt over een professioneel bureau voor bestuursondersteuning, personeels- en onderwijszaken. De Da Costaschool staat in de Afrikaanderwijk. Dit is een wijk in de deelgemeente Feijenoord. Op school zitten zo 'n 300 leerlingen van zo'n 20 verschillende nationaliteiten en 4 verschillende godsdiensten. De Da Costaschool is een brede school die aandacht besteedt aan alle ontwikkelingsaspecten van kinderen. De NPCS- sollicitatiecode is van toepassing. 99 Enthousiaste leerkrachten die het een uitdaging vinden om te willen werken: Binnen een school in ontwikkeling Met een multicultureel team in een multiculturele wijk. We bieden: Kleine groepen Leuke collega's Goede begeleiding Ontwikkelingsmogelijkheden We vragen: Breed inzetbare personen Kunnen omgaan metverschillen Openstaan voor uitdagingen Betrokkenheid bij interreligieus leren Spreekt het je aan, kom dan langs voor kennismaking en orientatie op de 'Da Costaschool' Joh. Brandstraat 3-7 3072 BD Rotterdam Voor afspraken en informatie: Bestuursbureau PCBO, mevrouw A. van Persie of de heer C.J. Terdu: tel. 010 - 41 91 300, Schriftelijke sollicitaties kunnen rechtstreeks worden gezonden aan de Stichting voor Protestants-Christelijk Basis- en Orthopedagogisch Onderwijs te Rotterdam-Zuid, Elzendaal 15, 3075 LS Rotterdam, t.a.v. mevrouw A. van Persie.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 25