/4LPHkTR#N Met het Rotterdams Dagblad gratis naar het Groot Russisch Staatscircus ANTWOORDBON DEZE TIJD VRAAGT OM MENSEN MET DE ALPHATRON TOUCH f J* Bon voor lekker geld verdienen Teamleider v/m Mijn krant Heb jij interesse? I Een complete krant..... Twee toegangskaarten circus cadeau het Rotterdams Dagblad -C* Alphatron is een jonge, snelgroeiende groep elektronicabedrijven, actief in uiteenlopende markten. Zo biedt Alphatron communicatie-, observatie- en navigatie-oplossingen aan een groeiend aantal opdrachtgevers ait de scheepvaart, omroep, beveiliging, medisehe zorg en industrie. Een succes dat in belangrijke mate is te danken aan de mensen van Alphatron. li\ zijn bet immers die met bun nuchtere, onder- scheidende en resultaafgerichte aanpak invulHng geven aan de door onze opdrachtgevers zo gewaardeerde Alphatron touch. Vanwege de aanhoudende groei op onze scheepvaartafdeling, Alphatron Marine B.V., zoeken wij verschillende collega's: Junior Service Technicus (m/v) Maritieme Elektronica Na een gedegen inwerkperiode verzorgt u zelfstandig de installatie en het onderhoud van elektrotechnische systemen. U onderhoudt contact met de klant en u specialiseert zich door het opbouwen van kennis op een of. meer specifieke deelgebieden. Deze functie vraagt een opleiding op MTS-niveau en kennis von elektronische systemen. Voor de teamgeest is een flexibele en collegiale instelling van belong. Administrateur (m/v) U bent verantwoordelijk voor de orderadministrotie von de divisie Marine. U con trovert de te verwerken gegevens op juistheid, overlegt met de betrokken afde- lingen teneinde zowel de inkoop, verkoop als serviceadministratie in goede bonen te leiden. Ook verzorgt u de maondafsluitingen en rapportage voor de Divisie Directeur en bent u de voorpost von de concernboekhouding. Een MEAO/MBA werk- en denkniveau, enkele jaren ervaring in bet gebruik von een projectodministrab'e en een goede beheersing von de Nederlondse en Engelse tool zijn voorwaarden voor deze functie. Daornaost zijn een praktische en flexibele instelling, een probleemoplossend vermogen en een gezonde dosis enthousiasme belongrijk. Senior Service Technicus (m/v) Maritieme Elektronica Als ervaren technicus bent u in de rol van mentor verantwoordelijk voor het begeleiden von jonge service technici in de dogelijkse praktijk. Moor ook zult u naast het uitvoeren van servicewerkzaamheden worden ingezet voor het verzorgen van interne trainingen op het gebied von navigatie- en communicotie-apparatuur. Voor deze functie is oontoonbore ervaring onontbeerlijk. Een MTS werk- en denkniveau, ervoring in het begeleiden van stagiaires en een goede beheersing von de Nederlondse en Engelse tool vormen de basis von deze boon. Handgeschreven sollicitatiebrieven kunnen worden gestuurd naor Alphatron Holding B.V., t.a.v. de heer Th.M. Slingerland, Algemeen Directeur, Postbus 21003,3001 AA Rotterdam. Voor informatie over de functies kunt u zich wenden tot de heer L.B. Vroombout, Divisie Directeur Alphatron Marine B.V., telefoon 010-452 0600. Dan kan je best wel wat extra geld gebruiken! Word dan bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad. Je hoeft er niet vroeg je bed voor uit en met een uurtje werken per dag verdien je een behoorlijk centje bij. De werktijden zijn zeer aantrekkelijk: doordeweeks moet de krant voor 17:30 uur bij de abonnee in de bus zijn en op zaterdag voor 13:00 uur. Benjij minimaal 15jaaren benje geinteres- seerd, meld je dan aan als bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad. Vul de bon in of bel voor meer informatie: 010 -4004.444 (tijdens kantooruren). Ja, ik heb belangstelling voor een krantenwijk Naam: Voorl: Adres:Nr: Postcode: laats Telefoon: Geboortedatum (min. 15jaar): Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Rotterdams Dagblad T.a.v. Inspectie Antwoordnummer 1579 3000 VB ROTTERDAM /rotterdams Dagblad ft/* voor 32 tot 36 uur per week De functie Het Rotterdams Dagblad is een krant die u heel wat te bieden heeft. Die u informeert. Actueel maar vooral duidelijk en eompleet. Want door het uitgebreide netwerk van correspondenten verslaat het Rotterdams Dagblad niet alleen het nationale en internationale nieuws. In de dagelijkse regiobijlage vindt u ook nog eens al het nieuws uit uw woonplaats, wijk of straat. Bovendien krijgt u nil bij een kwartaalabonnement met automatisehe betaling een super spannendeverrassing; twee gratis toegangskaarten voor de Rotterdamse voorstelling van het Groot Russisch Staatscircus op zaterdagmiddag 13 mei! In het nieuwe programma Arkadya vertonen Ruslands beste artiesten hun kunnen. Doldwaze clowns, verbluffende jongleurs, top acrobaten en de adembenemende vliegende trapeze bezorgen u een wereldmiddag. Vul snel de bon in of bel gratis 0800 -0642. 1 rAHil GROOT RUSSISCH STAATSCIRCUS I Rotterdams Dagblad Ja, ik neem een kwartaalabonnement op het Rotterdams Dagblad. De eerste twee weken zijn gratis. Daarna betaai ik: f 33,95 per maand automatisch* met gratis "twee toegangskaarten voor het Groot Russisch Staatscircus" ft02,95 per kwartaal aeceptgiro f98,75 per kwartaal automatisch* met gratis "twee toegangskaarten voor het Groot Russisch Staatscircus" Ja, ik neem een vrijblijvend proefabonnement op het Rotterdams Dagblad van zes weken voor f 31,-.** rnrm mm Week 12 TOTAAL-TX03 A IN HET Samen met het woon-zorgcentrum Dijkveld en het verpleeghuis Antonius IJsselmonde vormt Nijeveld de regio Oost van de overkoepelende stichting Katholieke Verplegings- en Verzor- gingsinstellingen (KVV) Rotterdam. Binnen deze regio wordt nauw samengewerkt, zowel op het terrein van zorg als op het terrein van beheer. Een kenmerk van ons moderne woon-zorg centrum is aandacht en respect voor ieders identiteit, levensbeschouwing en verantwoor- delijkheid. Nijeveld biedt hulp en ondersteuning aan ouderen die in Rotterdam-Ommoord wonen. Er zijn 66 appartementen voor ouderen die intensieve verzorging en begeleiding nodig hebben, waaronder 22 psychogeriatrische en 1 5 somatische verpleeghuisgeindiceerde bewoners. In 40 garantwoningen in Nijeveld en de serviceflats in de Bertrand Russell en Anatole France wordt transmurale zorg geleverd in een zelfstandige woonsituatie. Verder is er een dagverzorging somatiek. Ten behoeve van de afdeling substitutiesomatiek zijn wij op zoek naar een Als teamleider coordineerje de zorgverlening aan de patienten/bewoners op de substitutieso matiek en geef je leiding aan circa 10 medewer- kers.Je werkt in multidisciplinair verband nauw samen met andere deskundigen. Daarnaast lever je een bijdrage aan de begeleiding van verzor- genden, leerlingen, verpleegassistenten, stagi aires, vrijwilligers en onderhoud je contacten met mantelzorgers. je initieert vernieuwingen in overleg met teamleden, collega's en sector leiding en bent medeverantwoordelijk voor het beleid, waarbij je participeert aan verschillende overlegvormen. Samen met je collega-teamlei- ders en de sectorleiding bewaak je de personele en financiele inzet en je rapporteert rechtstreeks aan de sectorleiding. Het profiel Je bent een gemotiveerde, niet snel van je stuk te brengen persoonlijkheid, een teamspeler met wie het goed samenwerken is. Leergierigheid en de bereidheid ook mee te denken over de ont- wikkelingen in de organisatie staan bij jou hoog in het vaandel.Je hebt een positief-kritische hou- ding naarjezelf en anderen.Je bent minimaal in het bezit van het diploma ziekenverzorgende en hebt een managementopleiding gevolgd of bent hiertoe bereid.Je hebt werkervaring met somatische patienten. Het aanbod In Nijeveld wacht je een plezierige, uitdagende functie binnen een organisatie die volop in ontwikkeling is. Het salaris bedraagt maximaal f 4.864,- bruto per maand, bij een fulltime dienst- verband. De functie is ingedeeld in FWG schaal 45, volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgings- huizen.Ons Employee Benefits System biedt aan- trekkelijke voordelen. Gei'nteresseerd? Met je vragen kun je terecht bij Ellen Hordijk, manager zorgtoewijzing, dagelijks bereikbaar via telefoon (010) 289 81 00. Stuur je sollicitatiebrief binnen 10 dagen naar, woon- en zorgcentrum Nijeveld, t.a.v. Monique Hoofdman, personeels- functionaris, p/a Groene tuin 1, 3078 KA Rotterdam, of per e-mail: mohoof@kvv.nl. De eerste selectierondes zullen plaatsvinden op 11 april's middags of 1 3 april's ochtends. KW KW Nijeveld woon- en zorgcentrum Nijeveld is aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. Bij automatisch betalen ook uw bank-/gironummer invullen en uw handtekening plaatsen. **Geldt alleen als u de afgelopen 3 maanden geen (proef-)abormee bentgeweest. Naam: Adres: Postcode: Telefoon: Voorl: m/v Nr: Plaats: (i.v.m. controle bezorging) Bank-/gironummer: Handtekening: Stuur deze bon in een envelop - zonder postzegel - naar: Rotterdams Dagblad, Afdeling Abonnee Service, Antwoordnummer 1579,3000 VB ROTTERDAM.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 26