evelllglngssystemen Help jij onze klanten op weg? Budget BOUW AAN JE TOEKOMST BOUW OP CONSTRUCTIEF ragg BENELUX Uitnodiging 1 secretnesses ASSISTENT-WERKVOORBEREIDER/ CALCULATOR m/v Capelle PRICING MEDEWERKERS COMMERCIEEL MEDEWERKERS RENTAL REPRESENTATIVES apothekersassistente r> Blauw Callcenter bv BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER V Welke medewerkers en assistent medewerkers wijkonderhoud (m/v) maken werk van het kleur geven aan Capelle aan den Ussel (36 uur) rijnmondNQ0RD WBST Week 14 MAERSK SEALAND Voor ons kantoor in Pernis zoeken wij gemotiveerde Aannemersbedrijf Munsters B.V. is een bouwbedrijf, werkzaam in de woning- en utiliteitsbouw met ca. 25 werknemers. De werkzaamheden zijn vooral gericht op onderhoud en renovatie. Voor ons bedrijf zijn wij vanwege gestage groei op zoek naar een enrhousiaste collega die het binnenteam wil komen versterken als: die zich gaat bezighouden met het opstellen van begrotingen, voorbereiden van offertes, tekenwerk en bijbehorende administratieve werkzaamheden. Bent u degene met een bouwkundig inzicht, MTS-niveau, affiniteit met computers en goede communicatieve vaardigheden, dan horen wij dit graag. Schriftelijke sollicitaties binnen 8 dagen na verschijnen van dit blad rich ten aan: Aannemersbedrijf Musters B.V., t.a.v. de heer W.M. Musters Carnisselaan 6 lb, 3083 HB Rotterdam MAERSK SEALAND Voor ons kantoor in Rhoon zoeken wij gemotiveerde De werkzaamheden op de afdeling Customer Service bestaan o.a. uit Verwerken van ladinggegevens in het eigen computersysteem (export import) Organiseren, doorgeven en opvolgen van transportopdrachten Afgeven en opvolgen van tarieven en offertes Verstrekken van informatie aan klanten over de status van de lading Telefonische acquisitie Wij vragen van u: Minimaal HAVO/VWO eventueel aangevuld met Cargadoor 1 en II diploma Ervaring met computers Relevante ervaring in de scheepvaartsector, bij voorkeur met de genoemde werkzaamheden Goede beheersing van zowel de Nederlandse als de Engelse taal Bent u klantgericht en gei'nteresseerd in een dynamische functie, dan bieden wij u een fulltime baan in een omgeving met teamspirit en uitstekende arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatiebrief met CV zenden aan: Maersk Sealand T.a.v. Afdeling Human Resources P.O. Box 999 3160 AD RHOON NFOMARKT ROTTERDAM CENTRAAL W ROTTERDAM Flexmen personeelsdiensten bv Procesoperators m/v Inpakoperators m/v Kwaliteitscontroleurs m/v Tel. 010 282 5111 TT sBm gemeente aan den IJssel De jeugdafdeling van Riagg rijnmond noord west bevindt zich in een vernieuwingsproces. Onlangs zijn twee zelfstandig operende jeugdafdelingen gefuseerd tot een afdeling die werkt vanuit twee vestigingen (Rotterdam en Vlaardingen). Hierdoor zal het hulpaanbod op een belangrijke wijze gereorganiseerd worden. In grote lijnen komt het erop neer dat de afdeling vier speerpunten gaat creeren: een aanmeldings-,screen- en consultatieteam, een team dat zich bezighoudt met diagnostiek, een diagnostiek- en behandelingsteam, en een team kortdurende behandeling. Daarnaast zijn er diverse specialisaties op de afdeling. Analoog aan dit proces zullen ook de administratieve procedures gedeeltelijk veranderen. Wij zoeken voor deze afdeling: Als secretaresse bent u de spil van de afdeling. U houdt agenda's bij, ontvangt clienten en hebt telefonisch contact met verwijzers en clienten. Daarnaast typt u behandelverslagen en rapportages uit, zowel van hand- geschreven concepten als van banden. Een goede beheersing van de Nederlandse taal staat dan ook voorop. Dienstverlening zowel aan clienten als aan de hulpverleners van de afdeling loopt als een rode draad door uw takenpakket heen, Verder houdt u de registratie van de behandelcontacten en ciienten- dossiers bij. U bereidt vergaderingen voor en notuleert deze. In principe heeft iedere secretaresse een eigen portefeuille, daarnaast wordt het reguliere werk in teamverband uitgevoerd. Samen bent u verantwoordelijk voor het administratieve reilen en zeilen van de afdeling. Wij zijn op zoek naar twee ervaren en twee aankomend secretaresses. Bij voorkeur hebt u een secretariele opleiding. E6n van de kandidaten zal gedeeltelijk in Vlaardingen en gedeeltelijk in Rotterdam werken. De arbeidsvoorwaarden en het salaris zijn geregeld volgens de CAO-Ziekenhuiswezen en het pensioen via het PGGM. Als u informatie wilt over de functie neemt u dan contact op met de heer E. Richter, hoofd leugdafdeling. U kunt hem bereiken via telefoonnummer 010 4402575. Uw sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad sturen aan: Riagg rijnmond noord west t.a.v. de Raad van Bestuur, Mathenesserlaan 208, 3014 HH Rotterdam. De Riagg die u gewoon even kunt belien. TOTAAL-TX13 Maersk Sealand is wereldwijd de nummer een op hetgebied van containertransport Maersk Sealand maakt deel uit van de Divisie Shipping, een van de zes divisies van de Deense multinational deA.P. Moller Group. Maersk Sealand biedt met 10.000 medewerkers en 325 kantoren verspreid over 6 continenten een 'global network'van. containertransport services. Voor meer informatie over Maersk Sealand kunt u onze website bezoeken: www. maersk. com De werkzaamheden betaan o.a. uit: Updaten van kosten in specifieke vaargebieden t.b.v. sales en customer services Analyseren van kostenrapporten en de nodige wijzingen en updaten verwerken. Assistentie aan de afdeling Development om transport (truck/train/barge) voor specifieke klanten en/of gebieden te optimaliseren. Contacten onderhouden met eigen kantoren, leveranciers en containerdepots om de service constant te verbeteren. Wij vragen van u: Minimaal HAVO/VWO diploma Ervaring met computers (Excel en Powerpoint) Goede administratieve en geografische kennis Bij voorkeur relevante werkervaring U bent accuraat, heeft oog voor detail, kunt onafhankelijk werken en bent flexibel Goede beheersing van zowel de Nederlandse als de Engelse taal in woord en geschrift. Goede kennis van de Duitse taal is een prd Bent u klantgericht en gei'nteresseerd in een dynamische functie, dan bieden wij u een fulltime baan in een omgeving met teamspirit en uitstekende arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatiebrief met CV zenden aan: Maersk Sealand T.a.v. Afdeling Human Resources P.O. Box 999 3160ADRHOON Solliciteer dan nu bij C.E.T.! C.E.T. Benelux is een snelgroeiende dynamische internationale organisatie, gespecialiseerd in het leveren en aanleggen van electronische beveiligingssystemen. Voor diverse regio's zoeken we met spoed contact met ansa Wij verwachten van jou: positieve instelling MTS diploma electro- of energietechniek geen 9 tot 5 mentaliteit in het bezit van rijbewijs B Omwille van de eigen interne opleiding is erva ring in de branche geen must. C.E.T. stelt daar tegenover: een afwisselende functie in een contactrijke omgeving een prima werksfeer binnen een jong en enthousiast team mogelijkheid om beveiiigingsvak te leren een goed salaris met dito overwerkregeling uitzicht op een vaste betrekking Gei'nteresseerd? Richt uw sollicitatie aan: C.E.T. Benelux n.v., t.a.v. dhr. B. Leijssens Vreeswijksestraatweg 22, 3432 NA Nieuwegein Maersk Sealand is wereldwijd de nummer een op het gebied van containertransport Maersk Sealand maakt deel uit van de Divisie Shipping, een van de zes divisies van de Deense multinational deA.P. Moller Group. Maersk Sealand biedt met 10.000 medewerkers en 325 kantoren verspreid over 6 continenten een 'global networkvan containertransport services. Voor meer informatie over Maersk Sealand kunt u onze website bezoeken: www. maersk. com Op woensdag 12 april 2000 vindt in het Bibliotheektheater aan de Hoogstraat een informatiemarkt plaats over het Programma van Uit- gangspunten voor het project Rotterdam Centraal. Rotterdam Centraal staat voor de nieuwe ontwikkelingen random het Centraal Station, die beeldbepalend zullen worden voor Rotterdam. ledereen die gei'nteresseerd is in het proces en de te maken plannen is hartelijk welkom. Rotterdam Programma 19.00 uur: 19.30 uur: 19.00 - 22.00 uur: Zaal open Korte inleiding door wethouder Kombrink en directeur Stedelijke Ontwikkeling van de dS+V, ir. J.M. Schrijnen. Informatiemarkt in het Bibliotheektheater en op het Bilbliotheekplein Budget Rent a Car is het grootste autoverhuurbedrijf van Nederland. Vanuit 100 verhuurlocaties verzorgen dagelijks zo'n 950 collega's circa 20.000 auto's en trucks voor onze klanten. Daarnaast is Budget bezig met internationale uitbreiding in de Benelux en Scandinavie. De sterke en snelle groei van Budget vormt een grote uitdaging. Om deze groei goed te begeleiden zijn wij voor onze vestigingen in Rotterdam op zoek naar: De apotheek van het gezondheidscentrum Beverwaard is op zoek naar een enthousiaste, gediplomeerde voor minimaal 24 en maximaal 36 uur per week. Inlichtingen te verkrijgen bij mevrouw H.R. Schuckman (aanwezig op maandag, woensdag en vrijdag). Telefoon 010-4799631 Boxbergenstraat 11 - 3077 JS Rotterdam Als Rental Representative werk je in een klein team van vier tot tien collega's en run je je eigen Budget-vestiging. Je staat de klanten die informatie vragen of willen reserveren telefonisch en persoonlijk te woord. Ook verzorg je de administratie en de aflevering rond de verhuur. Voor deze functie verwachten we dat je pakweg 23 jaar bent, een middelbare opleiding hebt afgerond en mini maal 1 jaar je rijbewijs hebt. Bovendien ben je ambitieus genoeg om de goede mogelijkheden binnen ons bedrijf op te pakken. Ben je gei'nteresseerd in een functie bij Budget, stuur dan een brief naar: Car and Truck Rental Budget Rent a Car Afdeling P&O Kruisweg 823 2132 NG Hoofddorp JjLAu W is op zoek naar leuke collega's zowel dag als avond voor onze 'locatieteams' en 'belteams'. Wij groeien flink en willen daarom graag kennismaken met mensen van 18 tot 50 jaar die voor minimaal 2 maanden als agent bij ons komen werken. Het werk bestaat uit telefonisch enqueteren. Voor sommige opdrachtgevers zijn wij bovendien op zoek naar locatie-agents die het leuk vinden om buiten het kantoor te enqueteren en bereid zijn daarvoor in weekenden (zaterdag en zondag) te werken. Wij bieden je modern materiaal, uitgebreide training en begeleiding -en niet te vergeten- een uitstekende werksfeer. Wij verwachten ook wel wat van jou: HAVO-niveau, een prettige teiefoonstem, computerervaring en een zeer positieve en communicatieve instelling zijn nodig om de kwaliteit van ons product hoog te houden. Uiteraard geldt voor de locatieteams dat een representatief voorkomen van belang is. Je kunt bij ons komen werken op basis van een jaarcontract of als oproepkracht, tussen 10 en 30 uur per week. Als je interesse hebt voor deze functie kun je elke dag tussen 10.00 en 12.00 uurbellen met Elssien Hamizade. Blauw Callcenter, Groothandelsgebouw (E163), Conradstraat 18, Rotterdam. Telefoon 010-3003003, e-mail: eissien@blauw.nl E R S O N Peterson is een internationaal opererende groep van zelfstandige bedrijven gespecialiseerd in de combi- natie van toegewijde logistieke service, kwaliteits- controle, kwantiteitscontrole en risicomanagement. De groep is opgpricht in 1920 in Rotterdam. De service van Peterson wordt aangeboden aan hande- laren en gebruikers vangranen, kolen, chemicalien, gevaarlijke stojfen en vrachten van alle soorten. Hiernaast wordt gespecialiseerde logistieke dienst- verlening geleverd aan de offshore gerelateerde industrie. In Rotterdam wordt centraal de boekhouding gevoerd voor een 30-tal bedrijven. Wij zoeken een zelfstandig fulltime Die voor een aantal bedrijven de werkzaamheden zelfstandig kan verrichten. De werkzaamheden bestaan uit: Het dagelijks inschrijven en coderen van banken, debiteuren, crediteuren en het verzorgen van de grootboekmutaties Het controleren van de sub-administraUes Het verzorgen van betalingen en aanmaningen Het archiveren van boekstukken en het speciflceren van grootboekrekenlngen Alle andere voorkomende administratieve werkzaamheden Er is regelmatig contact met klanten en collega's van andere bedrijven (meestal telefonisch). Wij werken in een rookvrije omgeving. Wij zoeken iemand met een boekhoudkundige achtergrond (PD of MEAO BA) en met bij voorkeur ervaring. Andere trefwoorden zijn enthousiast, punctueel, zelf standig. Wij bieden een passend salaris, goede opleidingsmogelijkheden en bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren: schriftelijk PSO Beheer, afdeling PZ t.a.v. mw. M. Elbers, Postbus 2090, 3000 CB Rotterdam. Informatie Is te verkrijgen bij dhr. R. Brands, tel. 010- 2823265. U kunt ook solliciteren via Internet www, peterson. nl zoekt met spoed voor diverse productiebedrijven in de levensmiddelenindustrie: Alle functies bieden uitstekende doorgroeimogelijkheden. Stuur uw reactie naar: Flexmen personeelsdiensten bv t.a.v. Jacques Lipman, postbus 259,2910 AG Nieuwerkerk aan den IJssel, of bel voor meer informatie 0180 - 320022. Constructief heeft voortdurend werk voor: Grondwerkers m/v Timmerlieden m/v Metselaars m/v Bouwvakhelpers m/v Ook zijn wij dringend op zoek naar: UTA-personeel m/v Westewagenstraat 21 3011 AR Rotterdam iuitiindiumaui CONSTRUCTIEF VR-SV-68 Capelle aan den IJssel maakt werk van een aangenaam woon-, werk- en leefklimaat. De ideate tigging aan de Hollandse IJssel wordt steeds meer gebruikt voor prettig wonen aan het water, terwiji de centrale tigging in de Randstad en de fijnmazige infrastructuur (rijksweg A16, trein, bus, metro) het bedrijfsleven verzekert van een optimate bereik- baarbeid. Niet zo verwonderlijk dat inmiddels meer dan 63.000 inwoners en een nog steeds groeiend aantal bedrijven de weg naar Capelle aan den IJssel hebben gevonden. Inwoners en bedrijven die door het College van B&W en de gemeenteraad als klanten worden benaderd en actief worden betrokken bij de toekomst van hun stad. Een kiant- gerichte benadering die niet alleen bij mooie woorden blijft, maar door allerhande pro- jecten ook dagelijks zichtbaar is in de stad. Met bet project 2020 heeft de gemeenteraad in 1999 de eerste steen gelegd voor het ontwikkeien van een toekomstvisie voor de stad. De unit De leef-, woon- en werkomgeving van Capelle vraagt om veel dagelijks onder houd. De unit Onderhoud is hiervoor verantwoordelijk. De uitvoering ervan is veelal georganiseerd in zogenaamde buurtonderhoudsploegen. Dicht bij de burger en inspelend op de daar levende behoeften werk je als onderhoudmede- werker aan de leefomgeving, waarbij het vooral gaat om schoon, heel en veilig. Naast het doen van onderhoudswerk- zaamheden in de verschillende wijken, ben jij samen met je collega's de 'ogen' en 'oren' van de gemeente. Voorts signaleer je allerhande gebreken en op- merkelijke zaken en misstanden in de buitenruimte. De functies Als assistent medewerker of medewerker verricht je diverse onderhoudswerk- zaamheden. Je verzorgt plantsoenen en houdt deze schoon. Ook draag je zorg voor de reparatie en het schoonhouden van straatwerk en straatmeubilair en assisteer je bij specialistische werk zaamheden op civiel- en groentechnisch gebied. Je signaleert mankementen in de buitenruimte en geeft deze door. Tijdens gladheid sta jij paraatvoor de bestrijding hiervan. Bij de assistent medewerker ligt de nadruk op ondersteunende werk zaamheden, terwiji van de medewerker verwacht wordt dat hij/zij in staat is om meer zelfstandig te werken. De kandidaten Wij zoeken iemand die klantvriendelijk is met ervaring in het groenonderhoud. Je bent bereid om soms buiten de normale uren te werken. Machines als bosmaaier en kettingzaag bedien je zonder proble- men. Van de medewerker verwachten wij bovendien een afgeronde opleiding beginnend beroepsbeoefenaar buiten ruimte, dan wel een gelijkwaardige op leiding en ruime ervaring op betreffend vakgebied. Het aanbod We bieden je werk in een collegiale omgeving met goede mogelijkheden voor verdere persoonlijke ontwikkeling. Het bij deze functies behorende salaris is, afhankelijk van opleiding en ervaring, voor de assistent medewerker onderhoud maximaal f 3.715,- (schaal 3) en voor de medewerker onderhoud maximaal f 3.922,- (schaal 4). De gemeente heeft binnen haar bezoidigingsbeleid de moge lijkheid van een uitloopschaal. Daarnaast heeft de gemeente prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals grotendeels betaald ouderschapsverlof en goede studiefaciliteiten. Informatie en sollicitatie Ben je gei'nteresseerd? Stuur dan je sollici tatie (brief en C.V.) binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie aan: Gemeente Capelle a/d IJssel, Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel, ter attentie van Peter van Tongeren. Nadere informatie over de inhoud wordt met plezier verstrekt door het unithoofd Onderhoud Pietvan de Heerik, (010) 284 86 78 of de adviseur bedrijfs- voering (P&O) Peter van fongeren, (010) 284 86 08. Surf voor meer informatie over Gemeente Capelle aan den IJssel naar www.capelle-ijssel.nl Capelle maakt er werk van. (24-36 uur)

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 31