KINDER! SOKKENM KINDERl REGENBROEK u 4" paar ■99 ZEEMAN OOGARTSPRAKTIJK 010-4 81 41 11 jj3 6 ys a SJOMWASHED 4 a e 1 Loj Zwemonderwijzer m/v voor circa 100 uur k WEUROm SPEELGELD ASCOPAKKET BELLENBLAAS ItextielSupersI IVie koopt er nou nietf TECHIMISCH ADVISEUR HYDRAULIEK SUITEIXIDIEIXIST Geen lange wachttijden Od Katoen met elasthan. In navy en zwart. Mt. 128 - 176 Mt. 92-128 In navy en zwart. Mt. M - XXL VEGA 140S □g perfecte vol-automaat als beste getest kijk dok op www.foka.nl Rotterdam, □ostzeedijk/ Hoek Admiraliteitsstraat Tel. OID 40 35 3DD Fax 4D 47 SOD Technical innovation is our standard I i Opleidingscoordinator, m/v Praktijkbegeleider, m/v Verpleegkundigen/Ziekenverzorgenden,m/v VANAF HEDEN INSCHRIJVING NIEUWE PATIENTEN A) J C. Steinweg - Handelsveem B.V. is een internationaal opererend logistiek bedrijf met kantoren in tat van werelddelen. Het bedrijf verleent diensten voor opslag, overslag en het vervoer van non-ferrometalen, soft-commodities en chemicalien. Door uitbreiding van de activiteiten in Rotterdam zoekt de onderneming EXPEDITEURS EN ASSISTENT-EXPEDITEURS (m/v) De werkzaamheden bestaan uit: - het onderhouden van contacten met producenten, consumenten, toeleveranciers en subcontractors - u bent verantwoordelijk voor het werven en afwikkelen van de opdrachten, waarbij u samenwerkt met onze binnen- en buitendienst medewerkers Voor de functie van expediteur is vereist: -HBO logistiek - ervaring in soortgelijke functie - goede beheersing van Engels en Duits - capaciteiten om onder druk zelfstandig, flexibel en diplomatiek op te kunnen treden Voor de functie van assistent-expediteur is vereist: - logistieke functiegerichte opleiding - goede beheersing van engels en duits - stressbestendigheid Onze voorkeur betreffende assistent-expediteurs gaat uit naar kandidaten met ervaring in soortgelijke functies. C. Steinweg biedt u: - een veelzijdige baan bij een bedrijf met een gerenommeerde internationale reputatie - wereldwijde contacten - mogelijkheden om uw talenten in de praktijk te ontwikkelen - salaris met doorgroeimogelijkheden - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u gei'nteresseerd in een van de functies en in ons bedrijf, kunt u uw brief met cv richten aan onderstaand adres. C. Steinweg - Handelsveem B.V. t.a.v. dhr. L.M. van Geet, afdeiing personeelszaken Postbus 1068 3000 BB Rotterdam Bilietten en muntjes in kassalaaenl T.k. mooie eetsalontafel kleur zwart met licht grijze tegels, gekocht bij Morres. alleen 1 jaar oud b. 1 l4xh. 114 cm nieuw /1100,- Nu /500,- Tet.: 010-2180103 'ens by iPwu: Wegens vertrek van onze huidige buitendienstmedewerker zoeken wij voor rayon West Nederland een KAVEE HYDRAULICS TRANSMISSION is reeds vele decennia toonaangevend als technische handelsonderneming en pro- ducent van hydrauliek en aandrijftech- niek. Kavee b.v. levert haar afnemers specialistische kennis, hoogwaardige producten, handelsproducten uit voor- raad en beschikt daarnaast over moder- ne logistieke faciliteiten. Kavee b.v. maakt deel uit van de Kramp Groep, een internationaal netwerk van leveranciers op bet gebied van hydrau liek, aandrijftechriiek en technische onder- delen voor de agrarische en industriele markt; een organisatie waar wersldwijd in totaal circa 1.000 mensen werkzaam zijn. De Verkoop pfdeling bestaat uit 94 personen waarvan 5 personen in de Buitendienst werkzaam zijn. E FUIMCTIE U verkent de markt waarbij u bestaande relaties onderhoudt en nieuwe werft U bent direct verantwoording verschuldigd aan de coordinator buitendi.enst U staat in nauw contact met de verkoop binnen- dienst die ondersteunend voor uw rayon optreedt U stelt een omzet indicatie op binnen uw rayon U doet voorstellen aangaande het assortiment U verstrekt adviezen aangaande toepassingen van hydraulische componenten U signaleert en registreert klachten U signaleert mogelijkheden en ondersteunt bij de verkoop van transmissiedelen U signaleert en vetzamelt marktinformatie en rapporteert hierovei U neemt deel aan vakbeurzen HET PROFIEL MBO-technlsch of commercieel Ruime ervaring met het verkooppakket en techni sche toepassingen van hydraulische componenten, bij voorkeur in de mobiele industrie of technische groothandel Verkoopvaardigheden c.q. verkooptraining In bezit van rijbewijs B Ervaring met de toepassing van Word, Excel en E-mail Woonachtig in het werkgebied WIJ BIEDEN Werken in een dynamische omgeving waarin veel ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling Een passende salariering en verdere emolumenten Een enthousiaste werkkring binnen een organisatie in ontwikkeling waar de werksfeer informeel en plezierig is Voor nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer W. Schouten, Team Coordinator Buitendienst, tel.: 0315 - 254 111. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae ontvangen wij graag vo6r woensdag 19 april a.s. op ons adres: Kavee b.v., t.a.v. Mevr. N.F.M. van Balveren, Post!)us 149, 7050 AC Varsseveld of per e-mail: vanbalveren.nicole@kavee.com. Nadere informatie omtrent het bedrijf treft u aan op onze internetsite via www.kavee.com Verpleeghuis Slingedael is een protestants-christetijk psychogeriatrfsch verpleeghuis waar 150 bewoners worden verzorgd en 30 bezoekers behandeld Slingedael maakt deel uit van de protestants-christelijke stichtiog voor I ouderenzorg (PCSO). De sBcfttmgomvat naast verpleeghuis Slingedael ook zorgcentnam Atrium, woon-zorgeentrum en verpleeghuis Siloam en woon-zorgcentrum Waelestein. Tevens maakt Stingedaei deel uit van de Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste: (voor 21 uur per week) Als |e voor de functie in aanmerkmg wilt komen dan verwachten wi| dat je beschikt over een diploma verpleegkunde en een flexibele en probleemoplossende werkhouding hebt. Tevens verwachten we dat ook je mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden uitstekend zijn en je de ontwikkelingen in opleidingsland kunt vertalen naar de praktijk. Ook is het belangrijk dat je leiding kunt geven aan de praktijkbegeleiders vanuit een mensgerichte visie en dat je in staat bent om inhoud te geven aan de protestants-christelijke identiteit van ons verpleeghuis. Salariering: De functie is ingedeeld in functieroep 50 van de CAO-V&V. Het salaris bedraagt maximaal Hfl. 5.526,- bij een fulltime dienstverband. Tevens zij wij op zoek naar: (voor 32 uur per week) Je begeleidt leerlingen en stagiaires, bewaakt de continuileit van het leerproces en levert een bijdrage aan het opleidingsklimaat. Wij verwachten dat je in het bezit bent van een diploma ziekenverzorging, eventueel aangevuld met de opleiding praktijkbegeleiding. Je bent flexibel, stressbestendig, vindingrijk, en beschikt tevens over uitstekende mondelinge en schriftelijke taalvaardigheid. Je hebt een positief christelijke levensovertuiging. Salariering geschiedt conform CAO-V&V in functiegroep 40. (zowel op afroepbasis als voor vaste contracten) Wij verwachten dat je in het bezit bent van een diploma verpleegkunde of ziekenverzorging en dat je de protestants-christelijke identiteit weet te respecteren. Binnen Slingedael tret je een uitdagende werkomgeving met mogelijkheden tot doorstroom met andere woorden wij bieden je carriere perspectief en dit in een collegiate en informele steer waar verschillende disciplines op een prettige wijze met elkaar samenwerken. Salariering geschiedt conform CAO-V&V in functiegroep 35. Inlichtingen: Voor meer informatie over al deze functies kun je terecht bij de heer G.J. Meijerink, sectorhoofd verpleging, tel (010) 293 15 55. Sollicitatie: Heb je belangstelling voor een van bovenstaande functies, schrijf dan binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie een sollicitatiebrief aan Verpleeghuis Slingedael, t.a.v. de heer A.A.N, van de Meeberg, personeelsconsulent, - q I Dreischorstraat 85, 3086 PP ROTTERDAM. De sollicitatiegesprekken voor de opleidingscoordinator worden gehouden op 10 mei 2000. Zorggnoep RijnrrtorKf. een samenwerkingsverbartd met vetpleeg- en verzorgingshgtzen in de regio Rijnmond, gmed/s Voor ziekenfonds- en particulier verzekerden CBR-keuringen Omac is een onderdeel van Optiek Artistiek B.V. Recreatiecentrum Oostervant heeft op dit moment een vacature voor een partime Gegadigden wordt verzocht te solliciteren. Het diploma Zwemonderwijs of een gelijk- waardige opleiding is noodzakelijk. De mogelijkheid wordt geboden tot het volgen van vervolgopleidingen. Recreatiecentrum Oostervant is een multi- functioneel sportcentrum in hartje Rotterdam aan de Oostervantstraat 25. Naast het zwembad zijn er een grote sporthal, diverse sportzalen, een fitnessruimte. bowling- banen en een grote horecagelegenheid. Salaris volgens CAO Sport-. Recreatie- en Ontspanningscentra. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer B.R. Tjon-A-Fon. Tel. 010-4772100 Interesse? Schrijf dan met spoed naar: B.V. Recreatiecentrum Oostervant t.a.v. de heer C.J. de Geus Postbus 26131,3002 EC Rotterdam JJiiH WmJ Te koop: autostoeltje Stor- chemiihle Royal /100,- (nieuw /350,-), speeltafel Playskool 25,-. Tel.: 4722097 Te koop: vijverbak 120cm br. en 2 meter halfjaar gebruikt nu /250,-, en kinderkopjes /0,50 per stuk. Tel.: 0181-215898 T.k. koperen hert/60,-. Porse- leinen pop gesigneerd mooie kleding en kristallen ogen en echte wimpers /200,-, Barok- stoel/65,-. Tel.: 010-4203743 T.k. gevr.: Oude parfumflessen met glazenstop vol of leeg van Nina Ricci, Geurlain, enz. Voor mijn verzameling. Tel. 010-4184917 Te koop nieuwe tuinmolen, model korenmolen, wiek- hoogte 150cm, is geverfd. Prijs 150,-Tel. 0186-618547 Stichting Welzijn Hoek van Holland is een organisatie voor kinderopvang en weizijnswerk. De VrijwilligersVacaturebank/Onbenutte Kwaiiteiten ressorteert onder de afdeiing volwassenen en ouderen van Stichting Welzijn Hoek van Holland. De VrijwilligersVacaturebank/Onbenutte Kwaiiteiten ondersteunt en verleent diensten aan vrijwilli- gers, vrijwilligersorganisaties en instellingen die met vrijwilligers werken. Tevens worden inwoners van de deelgemeente Hoek van Holland met een uitkering van SOZAWE gestimuleerd en geholpen bij het ontplooien van activiteiten die hun individuele ontwikkeling ten goede komen, de sociale contacten bevorderen en/of van (maatschappelijk) nut zijn vooranderen. Stichting Welzijn Hoek van Holland zoekt voor het project VrijwilligersVacaturebank/Onbenutte Kwaiiteiten (WB/OK) een voor 20 uur per week De medewerker geeft uitvoering aan de dagelijkse werkzaamheden en wordt hierbij geassisteerd door een administratieve kracht. De medewerker valt onder de verantwoording van de leidinggevende van de afdeiing Volwassenen en Ouderen die voor het project optreedt als coordinator. Taken het uitvoeren van de dagelijkse gang van zaken rond WB/OK; het matchen van vrijwilligers en instellingen; het geven van informatie en advies over WB/OK; het begeleiden van OK deelnemers; het onderhouden van contacten met SoZaWe betreffende deelnemers OK het verzorgen van PR; acquisitie van vrijwilligersplaatsen en OK plekken; geven van projectopdrachten aan de administratief medewerker; het bijhouden van een client volgsysteem in het kader van OK; het rapporteren van de voortgang aan de leidinggevende. unctie-eisen relevante HBO-opleiding of door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau; affiniteit met de doelgroep en taakstelling van WB/OK Hoek van Holland; affiniteit met bemiddelen en coachen van dienten; ervaring met vrijwilligerswerk; goede sociale vaardigheden en een klantgerichte instelling; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; computerervaring met Word en registratieprogramma's of dit willen leren; flexibel en stressbestendig zijn; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; bereid zijn aanvullende cursussen te volgen. Wij bieden een leuke baan; een goede werksfeer, leuke collega's een uitdaging. De aanstelling is voor de duur van 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid is verlenging mogelijk. Salaris volgens CAO Welzijn SCW 2, schaal 18-30. Voor informatie kunt u contact opnemen met Peter Linders, leidinggevende. Adres: Rietdijkstraat 77, 3151 GH Hoek van Holland. Telefoon 0174 - 387235.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 4