Wij zoeken ochtend- en avondmensen 2 en 3 jarige dagopleidingen BStlbramij Vedior 5 In ons drukke leventje willen wij een krant die veel zegtin weinig woorden. Onze krant... Medewerkers 24-uursdienst ->r randstad transportdiensten school Coordinator Planner m/v united sense BEDRIJFSLEIDERS M/V MSA met studiefinanciering en OV-kaart Marketing Management Marketing Sales Marketing Communicatie Makelaardij en Assurantien SPD - bedrijfsadministratie Voorlichtings- dag: 27 mei a.s. te Rotterdam ASTER v I/5) LASS HEAO - Bedrijfseconomie HEAO - Commerciele Economie HEAO - Management, Economie en Recht HEAO - Communicatie Toegepaste Media Collegeplaatsen: Rotterdam, Amsterdam, Den Haag, Utrecht, Breda en Dordrecht. BEL VOOR STUDIEGIDS MET OPEN DAGEN-OVERZICHT oio - 455 oi 28 of oio - 455 0129 of kijk op www.kbk.nl accountantskantoor BELAF VAN SCHOONHOVEN B.V. Vraagt een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Verkopers Vedior Personeelsdiensten Werk maken van talent Procesoperators m/v Inpakmedewerkers m/v Productiemedewerkers m/v Rotterdams Dagblad Vul de bon in of bel gratis: 0800 - 0642 Rotterdams DagblatU Ik neem een kwartaalabonnement op het Rotterdams Dagblad. De eerste twee weken zijn gratis. Daarna betaal ik automatisch Y33,95 per maand Ik neem een kwartaalabonnement op het Rotterdams Dagblad. Ik betaal niet automatisch. De eerste twee weken zijn gratis. Daarna betaal ikf 102,95 per kwartaal. - Ik neem een vrijblijvend proefabonnement op het Rotterdams Dagblad van 6 weken voor f 31 Naam:. Ad res: JVoorl: INr: Postcode:. Telefoon: Plaats: Bank-/gironummer: Handtekening: I Week 17 T0TAAL-TX12 Randstad Transportdiensten is gespecialiseerd in het ter beschikking stellen van gekwalificeerde chauffeurs in de breedste zin van het woord, op basis van uitzending. Het personeelsbestand bestaat uit ervaren chauffeurs voor vrachtwagen en bus maar bijvoorbeeld ook directiechauffeurs. Randstad Transportdiensten is voor zijn vestiging in Rotterdam op zoek naar De 24-uursdienst fungeert in de ochtend- en avonduren als verlengstuk van ons vestigingennet en geeft in die zin voor een belangrijk deel vorm aan onze dienstverlening. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het onderhouden van telefonische contacten met onze klantenpartijen, behandeling van aanvragen voor chauffeurs en registratie van ziekmeldingen. Daarnaast assisteert u tal van bedrijven bij de planning van chauffeurs. U verricht voorts alle administratieve werkzaam heden die daarmee gepaard gaan. De werkzaamheden vinden plaats in wisseldienst op door- deweekse dagen van 05.00 uur tot 09.00 uur en van 17.00 uur tot 22.00 uur en op zondag van 18.00 uur tot 22.00 uur. Komt u in aanmerking? Wij willen ons team graag versterken met flexibele mensen met"' een dienstverlenende instelling. Voor deze functie is een MBO werk- en denkniveau vereist. Tevens dient u de beschikking te hebben over eigen vervoer. Als deze zelfstandige en actieve functie u aanspreekt stuurt u dan uw brief met curriculum vitae naar Randstad Transportdiensten t.a.v. de heer P. Lanza, Willem Barentszstraat 1 b, 3165 AA Rotterdam. Voor telefonische informatie kunt u eveneens met hem contact opnemen (010) 495 02 77. Randstad Transportdiensten is onderdeel van Randstad Holding nv, een beursgenoteerde internationale groep van ondernetningen in zakelijke dienstverlening. De Groep realiseerde in 1998 een omzet van ruim 9 miljard gulden en behoort daarmee tot de grootste dienstverleners van Europa. ^dmlnlstratief, economlsch en commercieel onderwijs U vlndt ons ook in de Gouden Gids. VOOR UITGEBREIDE INFORMATIE OVER DE DAGOPLEIDING KUN JE DEZE BON STUREN NAAR: KBK Hogeschool, Antwoordnr. 90900, 3000 VB Rotterdam. Een postzegel is niet nodig. )e kunt ook faxen: (010) 455 00 70 Naam Ad res m/v Postcode/Plaats Telefoon Stuur mij de brochure van de^opleiding* Marketing Management Marketing Sales Marketing Communicatie U Makelaardij en Assurantien SPD - Bedrijfsadministratie HEAO - BE HEAO-CE HEAO-MER HEAO - Communicatie Toegepaste Media Svp aankruisen wat van toepassing is. Aangeboden: dubbele inbouwoven met grill en draai- spit, in perfecte staat, t.e.a.b. Tel. 0180-314069. Te koop gevraagd: racebanen van de merken Aurora, Tyce of Tomy. Ook losse onderdelen of auto's. Tel. 0186-692239. Fe koop: donkereiken hoek- kast, 90 x 90 x 76 cm, prijs /50,-; salontafel, 140 x 70 cm, met 2 laden, prijs /150,-. Tel. 010-4210532. Jaargang 1983 van onze vogels maandblad van Ned. Bond van vogelliefhebbers met omslag, prijs f 15,-. Tel. 078- 6731203. Geloogd grenen broodkast, zeer mooi, nieuw/2195,-, nu 4 jaar oud /995,-; tuinmeu- belset, wit, sterk, nieuw/450,- nu /200,-. Tel. 0180-432147. Te koop gevraagd: kleine 'P kunststof boot voor kinderen 8-12 jaar. Tel. 010-2124447. UK-' liKLIMAATTECHNIEK 0 Ons bedrijfin Rotterdam, nu ca.35 eigen medewerkers en ca. 10 mlj. omzet, bevindt zich midden in een uitdagende omslag waarin hard aan haar eigen binnenklimaat gewerkt wordt. Er wordt naast het struc- tureren en automatiseren van de dagelijkse processen een Emotionele Organisatie gei'nstalleerd. Dat is het besturingsinstrument welke de bestaande bedrijfscuituur omvormt, gericht is op goed en prettig samen- werken en een gezonde persooniijke ontwikkeling mogelijk maakt. Openheid, eerlijkheid en betrouwbaarheid zijn de kernwoorden van onze nieuw gewenste bedrijfsidentiteit, welke de basis is voor de door ons gewenste groei van de organisatie en de mensen die er werken. Die groei heeft zich al ingezet met opdrachten in interessante utiliteitsprojecten tussen Rotterdam en Amsterdam. In deze ontwikkeling is nu ruimte ont- staan voor een nieuwe medewerker. temand die als sturende kracht in deze informele cultuur wit samenwerken. Werken en leven vloeien bij ons positief in elkaar over. Een dynamische gecombineerde binnendienst-functie in Rotterdam. Deze medewerk(st)er managed de '24-uurs'-planning van alle me dewerkers in werkvoorbereiding en uitvoer in installatie en service. Hij/zij heeft een goed organisatorisch inzicht en anticipeert op capaciteitsbehoefte en doet de intake-activiteiten voor het additio- neel inlenen van personeel. Hij/zij beheert tevens het kennis- en vaardighedenoverzicht van alle medewerkers en het daaruit ontleende scholingsplan en orga- niseert alle daaruit volgende activiteiten. Hij/zij heeft een dusdanig nivo en kennis in klimaattechniek dat hij/zij ook de storings- en setvicebehandeling kwalitatief en rela- tioneel goed kan codrdineren en administratief kan afhandelen. Hij/zij voelt klanten via de telefoon haarscherp aan, stuurt daarin met een prettig stemgeluid en heeft een goed analytisch vermogen. Hij/zij heeft een goede geografische kennis van met name de regio Rotterdam en geeft indien nodig periodiek telefonische back-up aan zijn/haar mensen in de 24-uurs-storingsdienst. Kennis van netwerkbeheer en Gebouwen Beheer systematiek (GBS) is een pre maar kunnen wij alternatief oplossen. stimuleert de emotionele organisatie en vitaliseert de bedrijfskern. United Sense begeteid het omvormingsproces. Hans Visserzai uw vragen graag telefonisch beantwoorden op teiefoonnummer 035.6019275. Bepalend voor uw en onze keuze is wat u samen met ons in de hierboven geschetste werk- en leefomgeving wilt gaan waarmaken. Schrijf of mail: United Sense, Birkstraat 79,3768 HC Soest E-mail: united-sense-hv@aaa.nl Te koop: damesskipak, maat L, nooit gebruikt, prijs /75,-; kunstschaatsen, wit, maat 37, nieuw, prijs 50,-; noren schaatsen, maat 46 47, prijs /20,- per stuk. Tel. 010- 4720763. Gevraagd: racebaan uit '60- '70'er jaren van Scalextric of Fleischmann. Eventueel ook losse auto's, huisjes enz. Tel. 0174-512418. Te koop: chemisch toilet, prijs 50,-; autokinderstoel, prijs /15,-; autokinderstoel, prijs :/60,-; houten werkbank, prijs 10,-; auto testkast, prijs /300,-. Tel. 0180-663894. Te koop: Personal Computer inclusief muis mat, leerboek DW4, prijs 50,-; slangenleer herenlaars, maat 41, prijs /45,-; zwart/wit klein- beeldTV, prijs /35,-. Tel. 010- 4720763. Herentoerfiets, 3 v. trommel- remmen, prijs 190,-; fietsrol- lerbank, prijs /65,-; centrifu ge, prijs /40,-; Aristona p.u. verst. boxen, prijs /45,-; kin- derf 6 jaar, prijs /45,-. Tel. 010-4741448. Te koop: een originele, een- voudige betjak uit Soerabaja, Indonesia d.d. 1971voor pro- motie, evenementen, feestjes etc., uniek, prijs /999,-. Tel. 0181-215191. ICE LS INTERTOYS is de toonaangevende winkel- keten op het gebied van speelgoed en multi-media in Nederland. De meer dan 200 Intertoys winkels (eigen vestigingen en franchisenemers), zijn in praktisch alle grote en middelgrote plaatsen in Nederland te vinden. Ook in Duitsland zijn inmiddeis 13 vestigingen. Voor onze filialen te Rotterdam en omgeving zijn wij op zoek naar Wij bieden een uitdagende baan met veel afwisseling en toekomstmogelijkheden, leuke collega's, in een omgeving die zorgt dat je bij de tijd blijft. De funktie Je bent verantwoordelijk voor een van onze speelgoedwinkels. Een bedrijfsleider bij Intertoys is een ondememer met een stevige persoonlijkheid. Je handelt alert en commercieel. Je bent in staat om een goed resultaat neer te zetten. Je beschouwt medewerkers als de spil van de organisatie. Commercieel ben je verantwoordelijk voor het behalen van de omzet- en voorraad- doelstelling, alsmede het bewaken van de kosten. Je bent in staat de winkelformule van Intertoys te hanteren en te bewaken. Je doet concurrentieonderzoek en analyseert hierbij de locale markt. Je bent een voorbeeld- functie voor je medewerkers. Je kunt goed luisteren en delegeren. Je houdt regelmatig werkoverleg, functioneringsgesprekken en voert sollicitatiegesprekken. De functie-eisen - een vakgerichte opleiding op MBO- niveau - leidinggevende capaciteiten - ervaring in de detailhandel Wil je meer informatie? Bel dan met de heer H. Cune, Hoofd Personeelszaken. Hij is bereikbaar onder teiefoonnummer: 0180- 333570 Wil je komen praten? Schrijf dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met c.v. naar Intertoys Holland B.V., t.a.v de heer HP. Cune, Antwoordnummer 10060,2740 VB Waddinxveen (postzegel niet nodig) of via E-mail: H.Cune@lntertovs.nl Goereesestraat 6b, 3083 DJ Rotterdam (werken op parttime basis is bespreekbaar) De functie past in het volgende profiel: - opleiding MEAO-BE of MBA; - ervaring met werkzaamheden op een administratie- of A.A. accountants kantoor; - bekendheid met computerverwerking bij voorkeur Afas; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijdsindicatie: geen. Sollicitaties richten aan: Belaf van Schoonhoven B.V., Postbus 5457, 3008 AL Rotterdam. www.vedior.nl Bij Vedior Personeelsdiensten maken we werk van talent. Wij kijken daarbij verder dan opleiding en ervaring alleen. U kunt uw talenten inzetten in de volgende functie (m/v): Voor de Travelshop Rotterdam Airport, op oproepbasis. Wij zijn op zoek naar flexibel inzetbare verkoop- talenten met gevoel voor stijl en allure! De werkzaamheden zijn de verkoop van make-up, parfum, exclusieve mode en gifts. U heeft een MBO-opleiding met als richting uiterlijke verzorging. Verder heeft u een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en eventueel een derde vreemde taal, bent u representatief en heeft u een gemotiveerde instelling. U dient in het bezit te zijn van eigen vervoer. Heeft u interesse in bovenstaande of andere functies. Bel of kom langs: Rotterdam, 's Gravendijkwal 6, tel. (010) 436 54 66 Flexmen personeelsdiensten bv zoekt met spoed voor diverse productiebedrijven in de levensmiddelenindustrie: Alle functies bieden uitstekende doorgroeimogelijkheden. Stuur uw reactie naar: Flexmen personeelsdienten bv t.a.v. Leon den Hollander/Hans de Vries, postbus 259; 2910 AG Nieuwerkerk aan den IJssel. Of bel voor meer informatie 0180 - 320022. 1 HJ^WUUUU (i.v.m. controle bezorging) Bij automatisch betalen ook uw bank-/gironummer invullen en uw handtekening plaatsen. Geldt alleen als u de laatste 3 mnd geen (proef-) abonnee bent geweest Stuur deze bon in een envelop -zonder postzegel- naar Rotterdams Dagblad, Afdeling Abonnee Service, Antwoordnummer 1579, 3000 VB ROTTERDAM

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 24