Voorlichtingsdag zaterdag 13 mei 2000 Administratiel/Com- mercleel medewerker; Monteur/Expeditie- medewerken §Mp J X" AANKOMEND ONDERHOUDSMONTEUR WTB yyromi cslsp royal smilde van 10.00 tot 15.00 uur UITZENDBUREAU Thuisconcierges m/v (parttime) DI5CK OP MBO NIVEAU 'Bepaal je eigen richting! mohringer liften b.v. LIFTMONTEURS m/v Gezocht Verkooptalent met terriersmentaliteit v/m Huizeir/veg 44, 1402 AC Bussum - Tel. 035-6922928 De opleidingen van de ichthus Hogeschool Oegstgeest, Hazenboslaan 101 l/atiteitsi/erpakkin#0 www.recypack.nl COMMERCIELE BINNENDIENST MEDEWERKERS HERINTREDERS employe(e)s de \angue maternelle frangaiee Senior Uitzendbureau is een bemiddelingsbureau dat zich richt op 40-plussers en gepensioneerde werkzoekenden. Wij zoeken voor onze opdracht- gever Seculife BV voor de regio Rotterdam: Http://www,senior-uitzendbureau.nl Delfehavense instelling voor sociaal cultureel werK en kinderopvang COORDINATOR SOCIAAL CULTUREEL WERK QUALITY PARTNERS Rami Smilfood BV met vestigingen in Heerenveen en Vlaardingen is gespecialiseerd in de productie en verkoop van margarines, halvarines, spijs- en frituurvetten en alien, De prodmten waaronder de kwa- liteitsmerken Romi en Bebo, vinden hun bestemming in Etiropa, bet Midden-Oosten, Afrika en Azte. De onderneming telt ongeveer 250 medewerkers en is onderdeel van Koninklijke Smilde BV. Dit mternationaalgearienteerde voedingsmiddelenconcern, met de hoofdvestigmg in Heerenveen, wordt gevormd door meer dan 30 (groeps)bedrifven in Europa. Met ruim 1400 medewerkers realiseren zij een totalejaaromzet van ongeveer 700 miljoen gulden. Voor de vestiging in Vlaardingen zijn we op zoek naar een Functie informatie Het uitvoeren van storing- en onderhouds- werkzaamheden aan machines, pompen, leidingen, filters en andere raffinage installatieonderdelen, bereidings- en verpakkingsapparatuur en stoom-, perslucht- en koelinstallaties. Op termijn meedraaien in de consignatiedienst. Functieprofiel Voor deze functie dient u te voldoen aan de volgende eisen: - MTS werktuigbouw; - Bereidheid tot het volgen van cursussen; - Affiniteit met besturingstechnieken is een pre; - In de toekornst zelfstandig kunnen wer- ken maar ook teamgeest is erg helangrijk; - Bereidheid orn in tweeploegendienst te werken. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met de heer A.W. van Straten Hoofd Technische Dienst, telefoon (010) 445 55 61. Geinteresseerde kandidaten wordt verzocht hun curriculum vitae te sturen aan Romi Smilfood BV, t.a.v. de heer J.J. van den Broek, Postbus 20, 3130 AA Vlaardingen Een geschiktheidonderzoek kan deel uitma- ken van de selectieprocedure. Advertentie acquisiteurs geiieve niet te reageren. AQR» FOOD GHOOP Wat zal ik gaan studeren? En waar? Wat voor soort school zoek ik eigenlijk? Een vervolgopleiding kies je niet zomaar even. Op het ogenblik ben je je waarschijnlijk aan het orienteren. Omdat je nadenkt over je toekomst. Denk dan eens aan studeren aan de Ichthus Hogeschool. Want daar sta jij als student centraal. Jouw ontwikkeling, jouw capaciteiten, jouw toekomst, daar gaat het ons om. Een goed contact met je medestudenten, je docenten en je mentor speelt daarbij een grote rol. Kleinschaligheid en een goede sfeer vinden wij erg belangrijk. CT1*- Het onderwijs van de Ichthus Hogeschool staat op een hoog peil. De studiebegeleiding is intensief. In ICT-toepassingen zijn wij koploper. Ook aan internationalisering wordt veel aandacht besteed. We hebben een aantal Engelstalige opleidingen en je kunt stage lopen in net buitenland. Je kunt daar zelfs afstuderen als je dat wilt. Het kan je een tweede diploma opleveren! De Ichthus Hogeschool is vooral een leuke hogeschool, met prima studentenvoorzieningen. Zo hebben we een grote mediatheek, een boekhandel 'in huis', en voor de vrije uurtjes zijn er gezetlige eigen studentenverenigingen. Bij ons vind je overal computer- werkplekken. Surfen op Internet is gratis en je krijgt een eigen e-mailadres. In September starten alle Rotterdamse opleidingen naar een gloednieuw 'hightech' hogeschool- gebouw op de Kop van Zuid. En in Den Haag starten we dit jaar met de bouw van onze nieuwe hogeschool aan de Theresiastraat, vlakbij het centraal station. Benieuwd? Kom naar onze voorlichtingsdag op 13 mei en proef de sfeer! je kunt ook via de bon of telefonisch een brochure aanvragen bij het Studie Informatie Centrum: 010 - 20 12 800 of 070 - 31 20187. Kijk ook eens op onze website: www.ichthus-hs.nl. Rotterdam, Vasteland 80 Accountancy Bedrijfseconomle (BE) Afstudeervariant: BE-lnformatiemanagement Commerdgle Economie/ International Marketingmanagement International Business languages (voorheen Economisch-linguistisch) Q Communicatie Afstudeerrichtingen: Communicatie Communicatie-Creatief Communicatie-Design Management Management, Economie Recht (MER) Specialisatie: MEP-lnsurance Financial Planning Sociaal juridische Dienstverlenlng Personeel Arbeid Q Sociaal Pedagogische Hulpverlening Maatschappelijk Werk Dienstverlenlng Culturele Maatschappelijke Vorming - sociaal makelaar Engelstalige opleidingen Marketing International Management Communication Advertising Design Management Rotterdam, Binnenrotte 85 leraar Basisonderwijs (PAB0) Dordrecht, Spirea 3 Leraar Basisonderwijs (PAB0) Leraar Basisonderwijs (PABO) Den Haag, Louis Couperusplein 19 Leraar Basisonderwijs (PABO) Communicatie Afstudeerrichting: CommunicatieToegepaste Media Sociaal Pedagogische Hulpverlening Culturele Maatschappelijke Vorming - sociaal makelaar Alle opleidingen zijn te volgen in voltijd, in deeitijd of als duale leerroute (een comhinatie van studie en werk), tenzlj anders vermeld: alieen in deeltlid niet in deeitijd Ik anting graag - er Informatie over le opit n< (en) k I itij. Naam Adres Postcode Plaats Telefoon nummer School Eindexamenjaar Ichthus Hogeschool Kennis vanuit het hart van de stad www.lchthus-hs.nl Wil Je een brochure aanvragen? Kruis dan de op!eiding(en) van je keuze aan.Stuur deze bon in een gesloten envelop naar de Ichthus Hogeschool Studie Informatie Centrum, Antwoordnummer 401,3000 VB, Rotterdam. Een postzegel is niet nodig. M/13-5 Lift-, magazijn- en heftechniek Ontwerper, producent en installateur van zowel standaard- als op maat gemaakte liften. Wegens de groei van de afdeling NIEUWBOUW LIFTEN zoeken wij voor het rayon Rotterdam en wijde omstreken Diploma's: MTS-W of MTS-E, eventueel aangevuld met elektro- en besturingstechnische opleidingen strekken tot aanbeveling. Na gebleken geschiktheid als lift nieuwbouwmonteur en na het volgen van lifttechnische opleidingen, bestaat de mogenlijkheid door te groeien naar de functie van lift service- en onderhoudsmonteur. Naast de gebruikelijke sociale voorzieningen overeenkomstig de grootmetaal-CAO bieden wij aanvullende arbeidsvoorwaarden en een interessante werkkring. Belangstellenden voor deze functie verzoeken wij binnen 8 dagen na verschijning van deze advertentie schriftelijk te solliciteren met toevoeging van een CV, Mohringer Liften b.v. T.a.v. afd. Personeelszaken Postbus 545,2003 RM HAARLEM Postbus 63, 2140 AB Vijfhuizen Recypack is een groothandel in industriele verpak- kingsmaterialen. Door de klant centraal te stellen en kwaliteit met optimale service te combineren groeit Recypack enorm. Innovatieve producten, trends volgen, uit voorraad leveren, en/of maatwerkoplos- singen aandragen is de kracht van Recypack. Nieuwsgierig, meer weten over Recypack? Kijk op onze site: Ecotone is een succesvol bedrijf in Rotterdam dat zich bezighoudt met het recycien van tonercartridges. Wij zijn op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's voor onze verkoopafdelingen die met ons bedrijf wiilen meegroeien. Wij bieden een interne opleiding, vast dienstverband, prima eecundaire arbeids voorwaarden en doorgroeien behoren tot de mogelijkheden. Vind je het halen van targets een uitdaging, kan je mensen overtuigen en heb jij een afgeronde middel- bare opleiding en daarbij ook een vlotte babbel dan wiilen wij jou uitnodigen om je mogelijkheden met ons te bespreken. Diverse parttime mogelijkheden (min. 20 uur), werktijden tijdens kantooruren, vast dienstverband, schoolvakanties vrij in overleg en goede secundaire arbeids voorwaarden. Benje servicegericht, klantvriendelijk, beschikje over doorzettings- vermogen en heb jij een middelbare opleiding met enige verkoopervaring dan wiilen wij jou vragen om contact met ons op te nemen. pour I'agrandissement de notre excellente equipe francophone, qui pourraient sous peu commencer notre formation interne a la vente par telephone. Horaires de travail type: 9h00-16h30. Nous demandons: un niveau de travail et de raisonnement CAP/BER un esprit de perseverence et d'equipe. Sont aussi bienvenues les personnes ayant cesse de travailler pendant une longue peri ode. Les bases de la langue neerlandaise sont requises. Nous offt-ons: un contratde travail stable et un salaire de base fixe, d'excellentes conditions de travail, des possibilities devolutions. Eventualite apres examen de votre dossier d'avo\r les vacances scolaires libres. Voor meer informatie of om te solliciteren vragen we je telefonisch contact op te nemen. Het telefoonnummer is: 010 - 245 60 21 Voor ons nieuwe verlichtings-atlviescentrum fn het Rivium zoeken wij een Hagoortlampen Leeftijd 18-25 jaar behoorttotdetoon- aangevende verlichtings- ondernemingen in Nederland. Met een hecht team van mensen importeert en adviseertzij verlichtings- armaturen in eigentijdse vorm en ontwerpt unieke verlichtingsplannen voor demeestuiteenlopende projecten. in een kiein, actief team wordt de dagelijkse administratie en communicatie rond bestel- iingen, atieveringen en facturering gevoerd. Tevens worden leveranciers en clienten hier telefonisch te woord gestaan. Zij worden op etficihnte wijze door de afdeling zelf behan- deld of vriendelijk doorverbonden met een terzake deskundige collega. Er komt zodoende veel samen op deze centrale afdeling, waarbij uiteraard het hoofd koel gehouden moet wor den. tndien u dit past en een MAVO of HAVO diploma heeft, u geiieve handgeschreven te solliciteren ter attentie van dhr. W.M. Bakker. Tevens zoeken wij contact met een Hetprogramma is bij uit- stekinternationaal, terwijl Hagoort werkt met een keur aan gerenommeerde fabrikanten. Hagoortlampen is een dynamische en actieve onderneming; een gezonde verdere groei ligt in delijnder verwachtingen. Riviumboulevard 168 2909LK Capelle a/d IJssel Telefoon: 010-473 04 77 Leeftijd 18-25 jaar In het magazijn en de montage afdeling gaat het om afwisselend werk. Want Hagoort doet veel verschillende dingen op verlichtings- gebied. Naast het op orde houden van het magazijn en het behandelen van besteilingen, gaat het om het voormonteren van speciale systemen en arrnaturen. Bent u handig en heeft u een passende opleiding, stuur dan een handgeschreven brief aan dhr. W.M. Bakker. hagoort Rayon Rotterdam Voor het rayon Rotterdam, zijn wij op zoek naar een medewerker (v/m) die in dit, deels bestaand/deels nieuw op te zetten, rayon tekeer wil gaan of haar/zijn ieven ervan afhangt. Het opzetten van nieuwe projec ten, afgaan op het onbekende, doorgaan tot het uiterste, dit ailes moet een uitdaging zijn. Waar de werkzaamheden o.a. uit bestaan? Het verlenen van een per- fecte service aan bestaande relaties, actief en succesvol in het werven van nieuwe klanten, klanten helpen bij het oplossen van hun verpak- kingsplroblemen. Wat zoeken wii? Een stevige persoonlijkheid met goede communica- tieve en organisatorische eigenschappen. Enthousiast, energievol, kwaliteitsbewust en servicegericht. Minimaal 2 jaar werkervaring in een commerciele functie, buitendienstervaring is een pr§. Goede beheer- singvan de Nederlandse taal in woord en geschrift. In bezit van geldig rijbewijs B. MBO denk- en MBO werkniveau. Wat bieden wii? Een uitdagende functie binnen ons jong, snelgroeiend en dynamisch bedrijf. Veel mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen, zowel aan de zakelijke als de persoonlijke kant. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belanastellina? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie, voorzien van curri culum vitae aan: Recypack, T.a.v. Mevr. K. Sluijter, P&O, Postbus 63, 2140 AB Vijfhuizen Seculife 6V is een landelijke serviceorganisatie voor ouderen. Seculife biedt woondiensten voor ouderen met als kemwoorden 'geborg^nheid, gemak en plezier', De thuisconcierge verVult in hit concept een belangnjke nol als dienstverierier aan de abonnees. Voor de meest uiteenlopende hand- en spandiensten en kleine klussen kan een abonnee een beroep doen op de thuisconcierge. Een Jeuke en afwisselende baan voor iemand die graag een paar dagen per week actief is, Het profiel van de thuisconcierge: Twee rechterhanden Affiniteit met ouderen Flexibele instelling Ge(pre)pensioneerden Ook andere leeftijdsgroepen zijn natuurlijk welkom te solliciteren Stichting DISCK is een welzijnsorganisatie voor sociaal cultureel werk en kinderopvang in de Deelgemeente Delfshaven te Rotterdam. DISCK, unit Bostus, zoekt een voor 28 uur per week; functiecode L3 (schaal 30 - 40). De coordinator heeft de dagelijkse leiding over de afdeling sociaal cultureel werk en maakt deel uit van het managementteam van de unit. Taken: coordinate en afstemming binnen de afdeling; personele zaken; werkontwikkeling; beleids-werkplanning; interne organisatie en procedurebewaking; beheer en bewaking van de financien m.b.t. de eigen afdeling; externe contacten m.b.t. de eigen afdeling; innovatie. Wij zoeken iemand: met aantoonbare ruime ervaring in een leidinggevende functie; met visie op sociaal cultureel werk; met inzicht, bekwaamheid en ervaring in het uitvoeren van bovengenoemde taken; die bewust kiest voor sociaal cultureel werk in een oude stadswijk; die voldoende stressbestendig is, met een open, toegankelijke en democratische houding; die helder kan formuleren (mondeling en schriftelijk). Opleidingseis: HBO, bij voorkeur met VO, of een gelijkwaardige opleiding. De brief voor 15 mei opsturen naar: DISCK, unit Bostus, t.a.v. Y. van de Panne Postbus 6)0)3002 AC Rotterdam, tel.: 0)0 - 477 09 61 w V

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 19