mno SHB MB radioman dek en wal trekkerchauffeurm„ terminalwerker.,, stuwer WIJ ZOEKEN U DYNAMIS ABC Vastgoedmanagers 010 201 25 00 TRfiNSTERRfi BV CONCIERGE/GASTVROUW -HEER voor gemiddeld 20 uur per week HUISHOUDELIJK MEDEWERK(ST)ER voor 36 uur per week i/- de Rotterdamse aanpak bij elke handicap m/v G V*. <P De ins en outs van het vak worden je bijgebracht in een praktijkopleiding. Deze banen zijn prima te combineren met bijvoorbeeld je studie. Wij zijn op zoek naar jou, want: Wij bieden je: Euro Jeugd Voetbaltoernooi Rotterdam 25, 26 27 mei 2000 ecreatie 10TIERBAM Secretaresse v/m Technisch opzichter v/m Technisch administratief medewerker v/m AAutatie-inspecteur v/m Commercieel medewerker verhuur m/v Medewerker projectadministratie m/v VVE-Bestuurder m/v VaurNeiua Telefoniste/assistent officemanager Fulltime VERKOOPMEDEWERKER m/v THE CARRIER Week 19 TOTAAL-TXIO Stichting R'go staat met 150 medewerkers voor 'de Rotterdamse aanpak bij elke handicap'. Voor mensen met een handicap en hun omgeving is R'go een breed georienteerde, effectieve en invloedrijke dienstverlenings- en ondersteuningsorganisatie. Keuzevrijheid van individuen en het recht op een onafhankelijk leven, volgens eigen inzichten, normen en waarden staat voorop. Wij zijn op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's die ook voor deze manier van werken willen kiezen. De werkzaamheden worden in de avonduren verricht. taken toezicht houden op het gebruik van het gebouw tijdens de avondopensteliing; de zorg voor een goede ontvangst van de bezoekers; het toezien op en verzorgen van de veiligheid van de bezoekers; alsmede de naleving van de huisregels; het afsluiten van het gebouw; het incidenteel verrichten van eenvoudige huishoudelijke of administratieve werkzaam heden. wij vragen aantoonbare ervaring in het omgaan met mensen met een handicap; een EHBO-diploma; een klantgerichte houding. wij bieden een tijdelijk dienstverband voor de periode van een jaar, dat bij gebleken geschiktheid in een dienstverband voor onbepaalde tijd kan worden omgezet; salaris volgens de CAO Welzijnswerk 1998/1999, schaal 4-11. iv ifi I 3 J De werkzaamheden worden tijdens kantooruren verricht taken het schoonmaken en vullen van de koffie- automaten; het ophalen en afwassen van het servies; het klaarmaken van de vergaderruimten en het klaarzetten van koffie en thee; het opruimen van vergaderruimten; lichte schoonmaakwerkzaamheden, met name in het souterrain; het incidenteel verzorgen van de lunch. wij vragen aantoonbare ervaring in het huishoudelijk werk; een zelfstandige werkhouding. wij bieden een tijdelijk dienstverband voor de periode van een jaar, dat bij gebleken geschiktheid in een dienstverband voor onbepaalde tijd kan worden omgezet; Salaris volgens de CAO Welzijnswerk 1998/1999,schaal 4- II. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen na plaatsing richten aan Personeelszaken, ta.v. mevrouw E.M.J, van den Berg, Stichting R'go, SchiedamseVest 154,3011 BH Rotterdam,010 282 II II. Herintreders met relevante ervaring in het verleden worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Wij hebben regelmatig vacatures voor zorgconsulenten en woonbegeleiders. HB sb -I- personeelsdieristen bv is een organisatie met kermis van de logistieke sector en de haven. Wij zoeken oproepkrachten en vakantiewerkers voor de volgende functies: verbindingsrftan tussen kraanrnachinist en schip voert lading af en aan over de terminal diverse werkzaamheden op de terminal, zoals het vastzetten en losmaken van trailers en containers m/v ci O l/i 9.00-\*' stuwt, bundelt, lost en laadt goederen, dekt lading af en (ont)sluit containers, vervoermiddelen en luiken Heb je interesse in bovenstaande banen, kom dan naar onze inschrijfdag op zaterdag 13 mei 2000. Tussen 9.00 en 14.00 uur ben je van harte welkom bij SHB personeelsdiensten bv, Stelle 26-30 in Hoogvliet-Rotterdam (nobij metrostotion Hoogvliet - je bent minimaal 18 jaar - een uitstekende beloning volgens de SHB - je weet van aanpakken Rotterdam CAO, aangevuld met een onregel- - onregelmatige diensten vind je geen bezwaar matigheidstoeslag - je bent bij voorkeur in het bezit van rijbewijs B - een opleiding voor de genoemde functies - de Nederlandse taal beheersje mondeling en schriftelijk - toekomstkansen: nu ervaring opdoen ver- groot je kansen op een vast dienstverband - parttime mogelijkheden Deze gegevens hebben we nodig om je in te kunnen sehrijven: informatie over je opleiding en werkervaring, sofi-nummer, ziekenfondsgegevens, geldig paspoort of identiteitskaart o Wil je ingeschreven worden, maar kun je niet langskomen op de inschrijfdag, bel dan tijdens kantooruren voor een andere afspraak met Ria Dijkman, Anja Koedood of Stella Uytenbroek telefoonnummer 010 - 490 43 51 /52 /53. -Toepad, Kralingse Zoom I00 -Varkenoord, Buitendijk no -Gordeiweg, Noorderboc-ht 80 -Rijnmond-Boogvliet, Botreep 31 Woudestem, Honingerdijk no www.recreatie.rotterdam.nl Tel0I0-43332I0 toegang GRATI5I KNVB District west IV Dynamis ABC Vastgoedmanagers is een nieuwe vastgoedmanagementorganisatie die is ontstaan uit de samenwerking tussen Dynamis Partners en ABC Vastgoedbeheer. Vanuit een landelijk netwerk van acht regiokantoren en een groot aantal lokale vestigingen verzorgen wij voor toonaangevende (institutionele) beleggers het vastgoedmanagement van zowel woningen als bedrijfsmatig onroerend goed. Naast het commercieel, technisch, administratief en promotioneel management van vastgoed, bieden wij via de met ons samenwerkende Dynamis Partners diensten aan op het gebied van consultancy, makelaardij, assurantien, taxaties en hypotheekveriening. Om dit omvangrijke dienstenpakket verder te kunnen optimaliseren, zijn wij voor de regio Rotterdam op zoek naar fulltime Naast secretariele ondersteuning van onze Accountmanagers zoals uitwerken van correspon- dentie, opmaken van huurcontracten en/of allonges, bewaking van de agenda, (telefonisch) afhandelen van inkomende vragen of verzoeken van relaties, adviseert de Secretaresse de Accountmanager in de planning en organisatie van zijn/haar werkzaamheden. Gewenst opleidingsnlveau: secretariele richting en bij voorkeur enige ervaring in het vastgoedmanagement. Initieert, begeleidt en is verantwoordelijk voor het dagelijks-, planmatig- en groot onderhoud van een groot aantal objecten ten behoeve van onze relaties, waarbij meerjarenplanningen, begrotingen, budgetbewaking, planverbetering en kwaliteit van dienstverlening vanzelf- sprekende gereedschappen zijn. Gewenst opleidingsniveau: MTS/HTS Bouwkunde. Ondersteunt onze Technisch Opzichters bij het uitwerken van voorstellen tot planmatig- en groot onderhoud, periodieke onderhoudsrapportages, overzichten budgetrealisaties, beoordeelt, behandelt en registreert in samenwerking met de Technisch Opzichters ontvangen technische storingsmeldingen en verzorgt de controle, codering en boeking van de ontvangen onderhoudsfacturen. Gewenst opleidingsniveau: HAVO. Naast het verrichten van woninginspecties is de Mutatie-inspecteur verantwoordelijk voor de afhandeling van mutatieonderhoud, verhuurbaarheid van beschikbare woningen en de controle van de ontvangen facturen naar aanleiding van verstrekte onderhouds- of herstelopdrachten. Gewenst opleidingsniveau: MTS Bouwkunde. Draagt zorg voor het aanbieden en verhuren van woningen en onderhoudt daartoe contacten met zowel onze relaties als met kandidaathuurders door het verstrekken van telefonische of schriftelijke informatie over de beschikbare huurwoningen, verricht bezichtigingen en is verantwoordelijk voor de huurcontractuele afhandeling. Gewenst opleidingsniveau: HAVO. Wij zoeken een allround financiele medewerker die verantwoordelijk wordt voor de verslag- legging en rapportages van alle periodieke geldstromen en overzichten voor diverse bij ons in beheer zijnde vastgoedportefeuilles. Gewenst opleidingsniveau: MEAO B/A. De VVE-bestuurder onderhoudt de contacten met de leden van diverse bij ons in beheer zijnde Verenigingen van Eigenaren en haar relaties en is verantwoordelijk voor de ge- automatiseerde vastlegging van de ledenadministratie, financiele administrate, het verzorgen van periodieke rapportages en het bijwonen van ledenvergaderingen ten behoeve van de Verenigingen van Eigenaren. Gewenst opleidingsniveau: HBO. Wij bieden: een boeiende en afwisselende functie in een dynamische werkomgeving en organisatie een uitstekende honorering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden gunstige carrieremogelijkheden. Wanneer u gei'nteresseerd bent in den van de hierboven genoemde functies en voldoet aan de gestelde eisen nodigen wij u graag uit om te reageren. Uw sollicitatiebrief, vergezeld van uw CV, kunt u binnen 14 dagen richten aan Dynamis ABC Vastgoedmanagers B.V., t.a.v. de directie, Postbus 1604, 3000 BP Rotterdam. YourNews is een jong innovatief internelbedrijf, gericht op het aggregeren, bewerken en distribueren van nieuws en informatie aan publieke websites, extranet, intranet en andere distributiekanaien zoals WAP telefonie. YourNews heeft nu 50 personeelsleden (eind 2000 150) in dienst en is gevestigd in Rotterdam en Amstelveen. Ondersteund met aanzienlijke investeringen door gerenommeerde kapitaalver- schaffers gaat YourNews in een hoog tempo uitbreiden en zich richten op de Europese markt. In 2000 worden kantoren geopend in Engeland, Duitsland en Scandinavie. In 2001 zullen kantoren in 6 andere Europese landen worden ge opend. YourNews zal op korte termijn naar de beurs gaan. YourNews zoekt een Werkzaamheden: Je staat klanten en collega's op een correcte en vriendelijke manier te woord. Je han- delt zelfstandig zaken at. Verder assisteer je de Office Manager bij alle voorkomen- de (administratieve) werkzaamheden. Wij zoeken: Een representatieve, enthousiaste duizendpoot met goede sociale vaardigheden. lemand die meer in haar mars heeft dan het bedienen van de telefooncentrale. Bij voorkeur heb je ervaring in een soortgelijke functie en kun je goed uitde voeten met Word en Excel. Kandidaten die 40 uur willen werken hebben de voorkeur. Echter, een deeltijd dienstverband van 20 uur (afwisselend 's morgens en's middags) is ook mogelijk. Wij bieden: De unieke kans om van een jonge organisatie een groot succes te maken; Een dynamische, uitdagende werkomgeving; Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties richten aan: Mevr. M. Jongkind Postbus 200 2900 AE Capelle a/d Ussel E-mail: michellej@yournews.nl «Bb Cash Converters is een internationale winkelorganisatie met een professionele en originele aanpak van de tweedehandsmarkt. iuoa Cash Converters koopt duurzame en mooie gebruikte goederen van particulieren tegen contarrte betaling, maakt ze scnoon en kijkt ze na om ze vervolgens in de verkoopwinkel (300m2) op moder- ne wijze te etaleren en te verkopen met garantie. Naast deze vorm van in- en verkoop biedt Cash Converters haar klanten de unieke Terugkoopservice. Hierbij wordt de verkopende klant gedurende een bepaalde termijn in de gele- genheid gesteld de verkochte goederen weer terug te kopen. Ter uitbreiding van ons verkoopteam zoekt vestiging Rotterdam-Zuid per direct een Uw voornaamste taken zullen bestaan uit: o Het geven van advies aan klanten en het streven naar een optimale service zowel voor, tijdens, als na de verkoop. O Het demonstreren van diverse apparatuur. o Kassawerkzaamheden indusier de opmaak van de kassa. o Het etaleren van artikelen en het op orde houden van de winkel. De ideale kandidaah O U bent een commercieel/technisch en representatief persoon, handelend op MBO-niveau. o U hebt ervaring of mime interesse in een of meer van de volgende productgroepen: -Audio- en video apparatuur -Computers/communicatie apparatuur -Muziekinstrumenten -Fotocamera's -Gereedschappen U bent collegiaal, klantgericht en enthousiast. Wij bieden: O Een interne opleiding o Afwisselend en verantwoordelijk werk binnen een team van 10 personen. O Een dynamische werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief. Een passende beloning amankelijk van leeftijd en ervaring. O Mogelijkheden lot verdere ontplooiing. GeTnteresseerd? In onze winkel kunt u een sollicitatieformulier ophalen. Bellen, sehrijven of e-mailen kan ook: Cash Converters, t.a.v. Jolanda Smit-Haak, Dordtselaan 211, 3081 BP Rotterdam (nabij Zuidplein). Tel.: 010 - 2909955. E-mail adres: cash@woddonline.nl Transterra B.V. is een transportbedrijf, dat zich met een modern wagenpark van 50 auto's richt op Internationaal vervoer binnen Europa. Een belangrijk deeI daarvan vindt plaats van en naar Scandinavische gebieden. Het kantoor van Transterra is gevestigd te Bleiswijk (tegenover de veiling). Voor de afdeling Planning met een personeelsbezetting van 5 personen, die gezamenlijk de transporten coordineren en daarvoor contacten hebben met de opdrachtgevers en de chauffeurs, zoeken wij voor spoedige indiensttreding een ERVAREN TRANSPORTPLANNER (m/v) (fulltime) Tot de taken behoren: - het opstellen van transportplanningen en het coordineren van transport- opdrachten - het onderhouden van contacten met opdrachtgevers en chauffeurs over de uitvoeringvan transportopdrachten - het verrichten van administratieve werkzaamheden met betrekking tot transportdossiers en ten behoeve van de voorbereiding van de facturering - het ondersteunen van het operationele management Voor deze uitdagende functie zoeken wij kandidaten, die: - ruime ervaring en inzicht hebben als transportplanner - bij voorkeur affiniteit hebben met internationaal transport - energiek, accuraat, analytisch, oplossingsgericht en flexibel zijn - over een adequaat opleidingsniveau beschikken - kennis (spreken en sehrijven) van de Engelse en de Duitse taal - gewend zijn om te werken met computertoepassingen en met moderne communicatie-apparatuur Voor deze functie wordt een arbeidsbeloning, die past bij de leeftijd, de ervaring, de inzet en de belangrijkheid van de functie, in het vooruitzicht gesteld. Uw (uitsluitend) schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u voor 14 mei 2000 richten aan: Transterra B.V, t.a.v. de heer H. Stolk, Postbus 612660 AB Bergschenhoek. Telefonische sollicitaties en/of acquisitie op basis van deze advertentie worden niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 22