"5 kill in de week... is nilt normaal!" 1LAJL Tj lT Zorgwerk voor Zomerwerk COMMERCIEEL fn) AUTOSERVICE WILLEMSE B.V. ERVAREN AUTOVERKOPER ADM. MEDEWERK(ST)ER WERKPLAATSRECEPTIONIST AUTOMONTEUR PLAATWERKER Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? orgwerk b.v. Verzorgende IG/AG ONDERZOEKEN TONEN AAN: CACTUS BLIJKT KILO-VRETER Drogisterij Bos v.o.f. Drogisterij Farma D&R Uitzendorganisatie Zorgwerk, uw werk is onze zorg scs Week 19 T0TAAL-TX19 PEUGEOT ledereen kent de cactus als een onverwoestbare plant die in een gortdroge en zeer hete woestijn kan overleven. Bovendien beschikt de cactus over de bijzondere eigen- schap om zijn oude water voorraad in een m hoog tempo te verversen, zichzelf te reinigen en zich weer vol te zuigen met voedingsstoffen met het kleine beet- je regen wat er in de woestijn valt. - ::11|S Zesvoudige werking Cactus Slank: VOOR MEER INFO: www.swiss.nl/cactusslank TEGEN INLEVERING VAN DEZE WAARDEC0UP0N ONTVAHpT U voor 29,95 Uw voordeel: 5," Zwart Jansstraat24a Bentinckplein 47 Rotterdam Rotterdam <5 (010)-466 36 77 S (010)-466 47 70 Met ANGO komt u tot uw recht! Herdenking BOMBARDEMENT op Rotterdam 14 mei 1940 Minister Van Boxtel onthult monument Verdien je vakantie via Zorgwerk in de thuiszorg! Wii je een leuke vakantiebaan bij jou in de buurt? Wij zijn op zoek naar vakantie- krachten van 17 jaar en ouder voor huishoudelijk, verzorgend en ver- pleegkundig werk. Benieuwd naar jouw mogelijkhe- den? Kom op zaterdag 13 mei a.s. tussen 10.00 en 15.00 uur langs bij de banenbeurs van Zorgwerk uit- zendbureau, Coolsingel 69. U ITZ E N D B U RE AU Kan je niet komen, pak dan de telefoon en maak een afspraak: 010 - 282 65 80 m/v Sollicaties: Zorgcentrum Politie zet regionaal onderzoek naar criminaliteit en veiligheid voort. Van maandag 15 mei tot uiterlijk zaterdag 10 juni 2000 wordt in opdracht van de Regiopolitie Rotterdam-Rijnmond het telefonisch onderzoek naar criminaliteit en veiligheid in onze regio opnieuw uitgevoerd. Gedurende deze weken worden ruim 4500 inwoners van de regio Rijnmond van 15 jaar en ouder tele fonisch over deze onderwerpen geinterviewd. Daarnaast wordt aan hen een oordeel gevraagd over het functioneren van de poli tie. Het doel van dit onderzoek - de Politiemonitor Bevolking geheten - is ondermeer het in kaart brengen welk deel van de bevolking slachtoffer is geworden van criminaliteit. Ook levert het onderzoek belangrijke informatie op voor de politie, justitie en voor het openbaar bestuur over de behoefte aan veiligheid. Deze informatie wordt gebruikt om de dienstverlening aan de burgers in de regio te verbeteren en om de ontwikkeling van de veiligheid te volgen. Het onderzoek, dat wordt uitgevoerd door Research voor Beleid BY, zal in de hele regio Rotterdam-Rijnmond plaatsvinden. Caldic Tecbniek B. V, gevestigd te Rotterdam Spaanse Polder, is een internationaal opererende technische handelsonderneming op het gebied van aandrijf-, energie- en isolatietechniek. Met vestigingen in Nederland, Belgie en Frankrijk neemt Caldic Techniek een vooraanstaande positie in binnen elk van deze drie segmenten. MEDEWERKER(MBO niveau) Uw sollicitatie met c.v. zien wij graag tegemoet op onderstaand adres: postbus 660, 3000 AR Rotterdam t.a.v. de directie. Ons bedrijf neemt met twee vestigingen in Rotterdam een vooraanstaande plaats in voor wat betreft de verkoop van Peugeot personenauto's en Peugeot bedrijfswagens. In verband met onze uitstekendeverkoopresultaten en te verwachten groei, hebben wij vacatures voor m/v: bij voorkeur bekend met autoverkoop in het rayon Groot-Rotterdam. die Zelfstandig afwisselend administratief werk kan verrichten met technische kennis en gevoel voor service bij voorkeur bekend met Peugeot ook aankomend plaatwerkers wordt verzocht te solliciteren Gei'n teresseerd? Stuur uw schriftelijke sollicitatie t.a.v. de directie aan: Autoservice Willemse B.V., Koningslaan 90, 3067 TG Rotterdam. PEUGEOT-DEALER VOOR ROTTERDAM EN CAPELLE A/D IJSSEL .VV-.S VVv"' i: et is nog maar kort geleden, dat men erin is geslaagd om de stoffen, die voor deze proces- sen in de cactus verantwoordelijk zijn, te isoleren en te onderzoeken op hun specifieke werking. Met name in de Mexicaanse cactussoort "Opuntia ypjl iJll iyjllOA( Ficus Indica" werden de meeste werkstoffen ont- dekt. Maar de belangrijkste ontdekking was, dat indien deze werkstoffen in speciale verhoudingen weer met elkaar werden gemengd, er een eind- product -Cactus Slank- ontstond met een zesvoudige werking tegen overgewicht. De meeste afslankproducten bevatten slechts e£n of twee slankmakende eigenschappen. Cactus Slank is het eerste product dat overgewicht zesvoudig aanpakt. 1) Eetlust remmer Het sap van de Mexicaanse cactus heeft een eetlust remmende werking. Dit fenomeen werd vele malen bevestigd door mensen die gedronken hadden van het vocht. Niet alleen hun dorst werd gelest, maar het hongergevoel verminderde ook sterk. 2) Zoetigheid Tot 30% aan suikers wat in onze voeding zit wordt hieruit gefilterd, met als resultaat dat er een stabiele bloedsuikerspiegel ontstaat. De behoefte aan zoetigheid en tussendoortjes vermindert sterk. 3) Vetblokker Het vet wordt gedeeltelijk aan de voeding onttrokken, nog voor het de kans krijgt om door het lichaam te worden opgenomen. Het lichaam wordt geactiveerd om de vetreserves aan te spreken. 4) Vetverbranding en Energie Na een paar dagen heeft men merkbaar meer ener gie, waardoor er meer calorieen worden verbrand. 5) Vochtafdrijvend Het lichaam kan de vetreserves pas optimaal aanspreken als de vochthuishouding in evenwicht is. Meestal is dit niet het geval. De werkstoffen van de Mexicaanse cactus zorgen snel voor een juiste vochtbalans. 6) Darmreinigend Onderzoekresultaten tonen aan dat de Mexicaanse cactus een darmreinigende werking heeft en zorgt voor een gezonde darmflora, waardoor een slechte stoelgang geen belemmering vormt tijdens het afslanken. Belangrijk! Afslanken op basis van de werkzame stoffen uit de Mexicaanse cactus is zeer eenvoudig, want men hoeft slechts 3 maal daags 2 capsules in te nemen. Indien u meer dan 5 kilo in de week aan gewicht verliest, dient u de dosering naar 3 maal daags 1 capsule te verla- gen, omdat een snel en groot gewichtsverlies niet gezond voor het lichaam is. De spectaculaire resultaten van 10 tot 15 kilo aan gewichtsverlies met de Mexicaanse cactus, zorgden in Amerika voor een enorme mond tot mond reclame. Alleen al op het Internet zijn er meer dan 4.000 sites bekend. Ook u kunt nu snel en gezond afslanken met het enige slankproduct met een zesvoudige werkingCactus Slank. Cactus Slank, de afslanker met 6 voudige werking! 1 verpakking van 34,95 De Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie (ANGO), is de grootste alge mene belangenbehartiger van, voor en door mensen met een handicap, chronisch zieken en arbeidsonge- schikten. Postbus 850 3800 AW Amersfoort Telefoon (033) 465 43 43 Internet: www.handicap.nl E-mail: ango@handicap.nl is met spoed op zoek naar CALL CENTER MEDEWERKERS, TELEFONISTES/RECEPTIONISTES en ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS. Ben je behoorlijk communicatief onderbouwd en spreek je goed ABN, heb jeeen vlotte babbel en beschikjij over minimaal MAVO en benjij commercieel ingesteld. Neem dan contact op met D&R Uitzendorganisatie. Ervaring niet vereist. Benje minimaal 18 jaarbel dan voor een afspraak met of stuur je cv naar Dhr. Z. Dekkaki. tel. 010-4186112 (meld je je direkt aan dan kun je gelijk aan de slag). ALFA PARF NEDERLAND B.V. Is de exclusieve distributeur van het Italiaanse topmerk ALFA PARF srl. Wij zijn vertegenwoordigd in meer dan 70 landen, Alfa Part Nederland b.v. is een onderneming met een snelgroeiend markt- aandeel in de kappersbranche. Voorde regio Rotterdam en 's-Hertogenbosch zijn wij in verband met de groei van onze onderneming op zoek naar: dynamische accountmanaaers m/v. De functie Als accountma'nager bent u verantwoordelijk in een sterk dynamische markt voor het onderhouden en ver- der uitbouwen van onze relaties. U bezoekt de klanten en prospects. U bent actief bezig met het behalen van de gestelde omzetdoelstellingen. Wii vraaen U beschikt over commerciele en communicatieve vaardigheden. U heeft een klant- en servicegerichte instelling en bent representatief. Verkoopervaring in de kappersbranche is geen must, maar een pre. Wii bieden Een uitdagende, commerciele functie binnen een jonge dynamische onderneming. U krijgt een vast dienstverband. Daarnaast krijgt u een auto van de zaak, laptop en mobiele telefoon. Verder bieden wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse in deze uitdaaende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen aan: Alfa Parf Nederland b.v., t.a.v. dhr. R. Been, Braspenning 21,1507 DK Zaandam. Telefoon: 075 - 6700699. Fax: 075 - 6701846. Zondag 14 mei 2000 vindt om 15.00 uur op het terrein van CVN Crematorium Rotterdam-Zuid een herdenking plaats in de openlucht voor de slachtoffers van het bombardement op Rotterdam. Mgr. R.Ph. Bar leidt het programma bestaand uit gesproken en muzikale bijdragen. Tot de sprekers behoren oud-verzetsstrijders en veteranen. Tijdens de herdenking onthult minister voor Grote Steden- en Integratiebeleid mr. R.H.L.M. van Boxtel een monument. Het monument is bedoeld voor iedereen die behoefte heeft aan een plek om dierbaren te herdenken. Tevens is er gelegenheid om bloemen bij het monument te leggen. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. CVN Crematorium Rotterdam-Zuid Maeterlinckweg 101 3084 KD Rotterdam Tel. 010 480 33 44 Openbaar vervoer: Lijn 70 (vanaf Zuidplein) of lijn 77 (vanaf Metrostation Slinge), halte Slinge, Zuiderbegraafplaats. Via Zuiderbegraafplaats ca. 15 minuten lopen naar crematorium. Te koop gevraagd: 45 toeren- plaatjes (singletjes) uit de jaren '50 en '60, geen klassiek. Tel. 010-4152543. Gevraagd: geboortekaartjes om mijn verzameling uit te breiden, onkosten worden ver- goed. Tel. 078-6743660. Te koop: 5 nieuwe CDs, alien Rock Roll, prijs samen /75,-, The Clock hits, various, hits of 50 2, hits of 50 1. Zondag niet bellen. Tel. 010-4827110. B.g.g. Te ruil: dubbele voetbal EK 2000 P. Cocu, F. de Boer, P. van Hooydonk. Tel. 010- 4827110. B.g.g. inspreken. Zondag niet bellen. Te koop: letterbak met toebe- horen voor te vullen 16, tien- boeken van aheim een, ency clopedic bouden horizon a.h. Tel. 010-4802410. Te koop aangeboden: gr. wie- len, klein defect, vaste prijs 7 50,-; Anker naaimachine, prijs 775,-; Thenter affiches, begin '80, prijs /100,-. Tel. 0181-637988. Aparte dekenkist met bol dek- sel, afm. 100 cm breed, prijs 7225,-. Tel. 010-4183633. Gevraagd: sigaretten tabak consi turmac bal amateur v. rossem v. nelle fifty-fifty dob- belman saffiaatjes bysi blazer- tjes. Tel. 010-2730423. Te koop: massief licht of blank patinee, eiken secretair, prijs 7325,-.Tel. 010-4671808. Te koop: doos met 20 pakken (nieuw) patroonpapier, in den koop, prijs 710,-. Tel. 010- 4825457. Te koop: oripineel bankstel uit begin jaren '50. 3-zitsbank, 2 fauteuils, ouderwetse kwali- teit, met zeys in arm en rugleu- ning, vering, p.n.o.t.k. Tel. 010-4825457. Te koop: doosje met 10 nieu we poppenhuispopjes, 8 cm groot, draaibare armpjes beentjes, alle 10 voor 740,- (allemaal aangekleed). Tel. 010-4825457. Te koop: oude Indonesische rijstlepel van schildpadhorn gemaakt, met mooi uitgesne- den draak als handsvat, geheel is 22 cm lang, prijs 20,-. Tel. 010-4825457. Te koop: 23 Walt Disney bor- duurpatronen met d.m.c., kleur aanwijzing grootste gedeelte zijn figuren uit Donald Duck, alles voor 25,- Tel. 010-4825457. Enkele deurspionnetjes, uitge- voerd met hoogwaardige groothoeklenzen, prijs 745,- per stuk; kopieerapparaat, kan A3 A4 en vergroten en ver- kleinen, prijs nader overeen te komen.Tel. 010-4705395. Neem een legitimatiebewijs mee, dan schrijven we je gelijk in. Zorgwerk heeft ook werk voor kraamverzorgenden en administratieve krachten. Zorgcentrum Atrium is gelegen aan de Karel Doormanstraat in het hart van het stadscentrum en telt 64 bewoners en 5 gasten in tijdelijke opname. Atrium wii zich onderscheiden als een organisatie waarbinnen ouderen met respect bejegend worden en een beroep kunnen doen op een kwalitatief hoogstaand, gedifferentieerd en op elkaar afgestemd pakket van zorg en diensten. Zorgcentrum Atrium maakt deel uit van de protestants-christelijke Zorggroep Rijnmond, waarin tevens zorgcentrum De Burcht, zorgcentrum De Koningshof verpleeghuis Pniel, woon-zorgcentrum en verpleeghuis Siloam, verpleeghuis Slingedael en woon-zorgcentr'um Waelestein vertegenwoordigd zijn. Zorgcentrum Atrium Werken in een relatief klein zorgcentrum waar betrokkenheid, betrouwbaarheid en bekwaamheid hoog in het vaandel staan. Spreekt dit je aan? Solliciteer dan op de functie van: (voorheen ziekenverzorgende/bejaardenverzorgende) Het betreft vacatures voor onbepaalde tijd, van minimaal 24 uur per week, werktijden volgens rooster. Ook zoeken wij oproepkrachten verzorgende IG/AG. Functie-inhoud: Het verrichten van verzorgende werkzaamheden in overeenstemming met het in overleg met de bewoner opgestelde zorgplan. Functie-eisen: Diploma verzorgende AG/IG; affiniteit met de ouderenzorg; goede sociale vaardigheden; zelfstandig en in teamverband kunnen werken, Verdere informatie over ons zorgcentrum en de vacatures wordt u graag verstrekt door de heer F. Sam, manager interne zorg, telefoonnummer (010) 206 57 00. U kunt uw schriftelijke reactie, voor 18 mei 2000 sturen naar; Zorgcentrum Atrium, ter attentie van de dienst P&O, Karel Doormanstraat 343, 3012 GH Rotterdam. MM Identiteit: Van de kandiaafen'wortlt verwacht dat zij onze protestants- christelijke identiteit mede gestalte willen geven. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, r\ v Sjoelbak, geen triplex!! 150 x 52 cm, kleur: brons-groen-zil- ver, met schijven! Absolute prijs/95,-. Tel. 010-4651775. Na 15.00 uur. 33 meter wit (decoratief) touw, 25 mm dik voor interi- eur uitermate geschikt (8 ver- diepingen!!), vaste prijs 775,ro Tel. 010-4651775. Na 15.00i uuf-i.uj PA Te koop: Puch Maxi, in zEet1 goede staat als nieuw, prijer 7650,-. Tel. 0186-61650 L. Te koop: een complete cufsus Spaans voor beginners t/m gevorderden, 64 lessen, inclu- sief 32 geluidscassettes, walk- man en Doeken, nieuw 7800,-, nu te koop voor 7325,-. Tel. 010-4749955. Te koop: kortingsbon voor Slagharen met 4 personen gaan en voor 2 personen beta- len, besparing759,-, bon is nu te koop voor 725,-. Tel. 010- 4749955. Te koop: kortingsbon voor ski- en of snowboarden, met 2 per sonen gaan en voor 1 betalen, besparing 744,-, bon is nu te koop voor 720,-. Tel. 010- 4749955. Te koop: kortingsbon voor karten, 2 keer karten voor de prijs van 1 keer, bon is nu te koop voor 712,50. Tel. 010- 4749955. In Rotterdam, binnen de divisie Aandrij(techniek, hebben wij een afdeling mechanische aandrijftechniek waar tandriem overbrengingen de belangrijkste productgroep is. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een m/v Uw taken en verantwoordelijkheden zijn: telefonische verkoop zelfstandige inkoop van de voorraad- producten en de bewaking van het voorraadniveau administratieve verwerking van het inkoop- en verkoopproces contacten met onze veelal buiteniandse leveranciers controle en bewaking levertijden. Gevraagd wordt: aantoonbare ervaring binnen inkoop- en/of verkoopfuncrie MBO-opleiding fiexibele instelling met het vermogen om zelfstandig te kunnen werken accurate werkbenadering. Geboden wordt: zeer afwisselende, zelfstandige en uit dagende functie voor iemand met ambitie functie binnen een solide bedrijf primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, passend bij de functie.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 24