Win kaarten tijdens Telfort Voetbal Quiz tsf Telfort Officieel Telecom Leverancier EURO 2000 Spectaculaire show in het teken van Euro 2000 m De Telfort Topscore Tour DE DELFT OP KOERS UROPA 'ARRET Topmanagers, BedrijfsleMers, Verkopers Vloerenleggers mmggj| Telfort Wat staat er op het programma? Telfort EURO 2000 ZONDAC 14 MEI: AFTRAP IN ROTTERDAM VAN TELFORT TOPSCORE TOUR Swingen met CB Milton Gratis als bondscoach op de foto DIRECTIESECRETARESSE M/v voor 24 tot 32 uur per week TlLROPA PARKET b .v. be- Ihoort tot een concern met ves- tigingen in Nederland en daar- buiten. Het concern houdt zich bezig met grootschalige fabri- cage, import, export, groot- handel en detailhandel op het 'gebied van parket en andere •harde vloerbedekkingen. Door de combinatie van deze activi- teiten groeit het concern voort- durend sterk. De sterke groei vraagt om uitbreidingen van ons management. Zowel bij onze hoofdvestiging als bij de bestaande en geplande nieuwe vestigingen in heel Nederland is ruimte voor actieve mensen met juiste vaardigheden. Wij zoeken: Wij vragen: kennis en vaardigheden op de genoemde terreinen. Bij voorkeur ervaring in de parketbranche. Wij bieden: een aantrekkelijke baan met doorgroeimogelijkheden. Indien u meent over voldoende opleiding, ervaring en capaciteiten te b^ schikken nodigen wij u uit om met ons over uw mogelijkheden bij ons bedrijf te praten. U kunt uw brief met cv en motivatie sturen naar; EUROPA PARKET b.v. T.a.v. Personeelszaken Postbus 80 3770 AB BARNEVELD Fons Bogaers van sponsor Wm H. Miiller Co.: "Wij zijn sinds 1878 gevestigd in Rotterdam. Net als de VOC combineerde Miiller Co. handel met scheepvaart. Vanuit deze basis ontwikkelden wij ons als puur Rotterdams scheepvaartbedrijf. Met een eigen terminal aan de St. Jobshaven, vlak naast de Schiehaven waar 'De Delft' herbouwd gaat wor den. Van hieruit exploiteerden wij de befaamde Batavierlijn tussen Rotterdam en Londen. Bijna dage- lijks voeren onze schepen langs de laatste rustplaats van 'De Delft', voor de kust van Camperduin. Miiller Co. was in de 19e eeuw al scheepsagent. Dat zijn we nu nog steeds in 20 landen. En sinds kort zijn wij ook scheepsagent van 'De Delft'. Het is een schitterend, Rotterdams project, waar wij keihard aan mee willen werken. Met behulp van onze expertise kunnen wij 'De Delft' extra onder de aandacht bren- gen. Als de herbouw is voltooid zul- len wij onze buitenlandse relaties zeker mee nemen naar 'De Delft'. Om ze te laten zien wat voor prachtige historie de Rotterdamse scheepvaart heeft." 1 Officieel Telecom Leverancier Officieel Telecom Leverancier De Telfort Topscore Tour duurt van 12.00 tot 17.00 uur en speelt zich af op de Zondagsmarkt bij station Blaak. Wat kunt u verwach- ten? De wereldberoemde voetbaljongleur Eric Borg- man treedt op met een vir- tuoze jongleeract. De veel- belovende soulzanger CB Milton brengt de stemming er stevig in met een specta- culair concert en u kunt meedingen naar vrijkaarten voor EURO 2000™, tijdens de Telfort Topscore Quiz. Daar moet u bij zijn, want niemand minder dan Wim Kieft treedt tijdens de fina le als medepresentator op. EURO 11 2000 4 Waarom organiseert Telfort deze spectaculaire show? Het bedrijf is tijdens het voetbaltoernooi Officieel Telecom Leverancier van EURO 2000™ en zorgt ervoor dat de commu- nicatie tussen de acht speelsteden in Nederland en Belgie, de UEFA-officials en zo'n vierduizend journalisten straks helemaal op rolletjes verloopt. Tijdens de Telfort Topscore Tour kunt u bij telecomwinkel Media Markt, Binnenwegplein 50-52, ook terecht voor producten en speciale aanbiedingen van Telfort. Wilt u meer weten van de activiteiten die het bedrijf tijdens EURO 2000™ organiseert? Kijk dan op de speciale website van Telfort over de EK: www.ole2000.nl Wim Kieft treedt op als medepresentator van de Telfort Voetbal Quiz. Wie was bondscoach voordat Frank Rijkaard de scepter over Oranje ging zwaaien? Wie werd in 1998 Europees kampioen? Bezoekers die mee willen doen aan de Telfort Voetbal Quiz kunnen tijdens drie voorrondes hun kennis over voetbal spuien. De inzet is hoog: de deelne- mers dingen mee naar kaarten voor de poule-wedstrijden van het Nederlands elftal tijdens de EK, of krijgen een Euro 2000- voetbalpakket mee naar huis. Tijdens de finale krijgen de deelnemers gezeischap van een echte kenner: voormalig inter national Wim Kieft, die als spits van Oranje menig doelpunt in het net prikte, schuift aan en treedt als medepresentator op. Na Rotterdam zet de Telfort Topscore Tour koers richting Eindhoven. Op zaterdag 20 mei staat de truck bij winkelcen- trum Woensel. Een week later volgt Arnhem, waar de show plaatsvindt aan het plein naast de Eusebiuskerk. Amsterdam is hekkensluiter van de Telfort Topscore Tour. Op het Marie Heinekenplein, in de schaduw van de gelijknamige bierbrou- werij, wordt de tournee afge- sloten. Voetbalminnend Rotterdam kan zich gaan warmlopen voor de Europese Kampioen- schappen. In het hartje van de Maasstad, op de Zondags markt bij station Blaak, wordt op zondag 14 mei de aftrap gegeven voor de Telfort Top- score Tour. Deze tour is een gezellig en bruisend evene- ment, dat helemaal in het teken staat van de EK. Zo kun nen voetbalkenners hun ken nis spuien tijdens de Telfort Voetbal Quiz en meedingen naar kaarten voor de EK. Wim Kieft, die tijdens deze quiz als medepresentator op- treedt, neemt hun verrichtin- gen kritisch onder de loep. Telfort, Officieel Telecom Leve rancier van EURO 2000™, organi seert aan de vooravond van de EK een reeks evenementen in de Nederlandse speelsteden van EURO 2000™. De Telfort Topscore Tour doet na Rotterdam ook Eindhoven, Arnhem en Amsterdam aan. Op 14 mei is de Zondagsmarkt bij station Blaak tussen 12.00 en 17.00 uur het toneel van allerlei gezellige, spet- terende en sportieve activiteiten naar aanleiding van het Europese voetbaltoernooi, dat tussen 10 en 2 juli in Nederland en |uni e Beigie wordt gespeeld De Telfort Topscore Truck vormt het middelpunt van de show. Op een groot scherm kunnen toe- schouwers alle activiteiten van begin tot eind volgen. De presen- tatie van de Telfort Topscore Tour is in handen van radiopresentator en zanger Arno Bremer. Deze all round entertainer presenteert onder meer de Telfort Voetbal Quiz, waarmee wedstrijdkaarten te winnen zijn voor een van de poule-wedstrijden van het Nederlands elftal. Toeschouwers die aan deze quiz mee willen doen, kunnen bij het Telfort Promotie Team, dat de hele dag aanwezig is, terecht voor meer informatie over deze wedstrijd. Tijdens de quiz wordt Bremer ver- gezeld door niemand minder dan oud-international Wim Kieft, die hij kort zal interviewen. Bremer houdt de stemming er tijdens de show stevig in en zal het publiek aansporen mee te zingen met een oer-Hollandse potpourri van bekende voetballiedjes. Het optreden van de wereld beroemde voetbaljongleur Eric Borgman geeft de Telfort Topscore Tour een internationaal Oranje-tintje. Het grote publiek kent hem vooral van zijn optre den in verschillende televisiepro- gramma's. Borgman trad in 1988 op tijdens de Europese Kam- Voetbaljongleur Eric Borgman CB Milton de artiest zijn eerste grote hit scoorde. Met zijn karakteristieke donkere stemgeluid en zijn dans- kwaliteiten is CB Milton de aan- gewezen persoon om het publiek het 'Euro 2000-finalegevoel' te bezorgen. O pioenschappen Voetbal in Duits- land en tijdens voetbalwedstrij- den in de Arena. De jongleur ver- staat als enige ter wereld de kunst om maar liefst zes ballen tegelijk in de lucht te houden. 's Middags staat een swingend optreden van soulzanger CB Milton op het programma. Deze zanger leerde het klappen van de zweep bij de bekende veertien- koppige soulformatie The Swinging Soul Machine. In 1993 kwam zijn eigen debuutsingle 'Send me an Angel uit', waarmee Wie heeft niet een keer in de schoenen willen staan van de bondscoach van Oranje? Of wil len schitteren als aanvoerder van het vaderlandse team? Euro 2000™ Illusions maakt die hartenwens of lang gekoesterde jongensdroom waar. Het publiek kan zich tegen een speciale wand gratis op de foto laten zetten in een bekende voetbalsituatie. Uiteraard is ook aan de jeugdige bezoekers ge- dacht. Er worden ballonnen geblazen en het Telfort Promotie Team deelt de hele middag aller lei leuke gimmicks uit aan het winkelend publiek, zoals Hup Holland Hup-toeters, ballonnen en andere aardigheidjes. Kortom: de Telfort Topscore Tour is een evenement waar jong en oud zich kunnen vermaken. ifHlk. Stichting R'go staat met 150 medewerkers voor 'de Rotterdamse aanpak bij elke handicap'. Voor mensen met een handicap en hun omgeving is R'go een breed georienteerde, effectieve en invloedrijke dienstverlenings- en ondersteuningsorganisatie. Keuzevrijheid van individuen en het recht op een onafhankelijk leven, volgens eigen inzichten, normen en waarden staat voorop. Wij zijn op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's die ook voor deze manier van werken willen kiezen. functie-inhoud het zorgen voor de administratieve en secretariele ondersteuning van de directie. Hiertoe worden taken verricht ten behoeve van de besturen van Stichting R'go en de Vereniging van Gehandicaptenorganisaties Rotterdam. taken het concipieren en afhandelen van correspondentie; voorbereiden en notuleren van vergaderingen; het beheer van de agenda van de directie met de daarbij behorende correspondentie; het archiveren en beheren van het instellingsarchief; het verstrekken van informatie over de voor- geschreven procedures en de strekking/inhoud van stukken. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen na plaatsing richten aan Personeelszaken, t.a.v. mevrouw E.M.J, van den Berg. Stichting R'go,SchiedamseVest 154,3011 BH Rotterdam,010 282 II II. Herintreders met relevante ervaring in het verleden worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Wij hebben regelmatig vacatures voor zorgconsulenten en woonbegeleiders. de Rotterdamse aanpak bij elke handicap functie-profiel een adequate opleiding op MBO niveau aan- gevuld met ervaring in en kennis van Windows,WP 8.0 en GroupWise; kennis van archivering; de bereidheid een beperkt aantal keren 's avonds of in het weekend te werken; zelfstandig en solitair kunnen werken; leeftijd vanaf circa 30 jaar. wij bieden een dienstverband voor de duur van een jaar, dat bij gebleken geschiktheid in een dienst verband voor onbepaalde tijd kan worden omgezet; salaris volgens de CAO Welzijnswerk 1998/1999, schaal 18-27. t slnds 1967 l- v Te koop: dames motorlaarzen, rood/wit, maat 40, prijs 50,-, nieuw; dakdragers voor auto met goot, prijs /25,-; video 2000, klein defect, prijs /75,-. Tel. 010-4860324. Te koop: 4-pits gasstel, in zeer goede staat, prijs 50,-. Tel. 010-4838189. Gevraagd: fauteuil, niet te groot, stoffen bekleding of lever. aangeboden: fauteuil stof. champ.kl. heel mooi, top- form., prijs 125,-. Tel. 010- 4550837. Te koop: houten inschuifbaar traphekje. Tel. 010-4820614. Te koop: Easybob babyauto- draagstoeltje, nooit gebruikt, nieuwprijs /250,-, nu /175,-, nieuw in doos, kleur: blauw. Tel. 010-4143645. Lego/speeltafeltje, prijs /15,-; luxaflex, 90 br., 250 h. 180 br. 250 h., ecru, prijs 25,-; eiken bijzetkastje, 60 br., 53 h., 32 d., prijs /25,-. Spijke- nisse.Tel. 0181-620313. Playskool kinder inlineskates, maat 27-30, zo goed als nieuw, prijs /25,-; integraal zwarte herenhelm thp, prijs 50,-; 30 witte wandtegels 15/15, prijs /10,-. Tel. 0181-620313. Bruine afzuigkap keukenrol- lenhouder koffiezakjeshou- der, i.p.v.st. 1 koop/25,-; bin nen stompdeur 202/83, prijs /25,-. Spijkenisse. Tel. 0181- 620313. 6-kantig aquarium, 31 h., 26 m. lijn compleet met verlich- ting, prijs /25,-; staande zo goed als nieuw ventilator, wit, prijs /25,-; 3 m. vitrage auto's, 53 h., prijs /5,-. Tel. 0181- 620313. Te koop: gehaakte witte baby- cape, heel mooi, prijs /40,-. Tel. 010-4256742. Te koop: schrijfmachine, "Royal", prima werkend om te leren, schoonheidsfoutje, Tel. 010-4651775. Na 15.00 uur. Tweede Wereldoorlog historie (7!!) boeken meer als 4000 bladzijden eenzelfde aantal historische foto's in rode kaft, /75,- vaste prijs. Tel. 010- 4651775. Na 15.00 uur. Te koop: rieten bankje (Laura Asley stijl), kleur: bleek zalm 1. 50 m. breed, prijs /175,-. Tel. 010-4793999. Te koop: kledingkast, zwart, hang/leg, lxbxh: 180 x 60 x 200, ongemonteerd, mooi met vouwdeuren, prijs f75,-. Na 19.00 uur. Tel. 010-2135029. Bromfietsen te koop gevraagd, zoals Ziindapp of Italiaans ol gedeelte ervan. Ook emaille reclameborden. Tel. 0186- 616927. Gevraagd uit WOII: bajonet- ten, medailles, uniformen, affiches, helmen, sigaretten, legitimatiepapieren, surrogaat koffie, thee. Tel. 010- 2730423. 000 Vrienden huidige aantal Vrienden 9072 5.000ste Vriend, 28-06-'99 AANMONSTERPAKKETTEN ZIJN O.A. TE KOOP BIJ: Stedelijk Museum Het Prinsenhof, St. Agathaplein 1Delft; Alle Nationale Erfgoedwinkels in Nederland; VW Delft, Markt 85, Delft Schiehaven 15 Telefoon (010) 276 01 15 E-mail dedelft@luna.nl Website delfshaven.com/delft jtichtinu historijch scHip DELFT Het initiacief van Stichting Historisch Schip 'De Delft' wordt mede mogelijk gemaakt door bijdragen van 9? Arthur Andersen 9? BREUR IJZERHANDEL, Rivium CONSONANT, communica- tie-advies en -projectcn, Rotterdam 9? DELOITTE TouCHE ^EMERALD Driving Services 1? Het Kader, bureau voor audiovisuele communicatie 1? IRC Utiuteitsbouw Rotterdam 9? Jos Schroer Promogifts 9? Koninklijke Houthandel Boogaerdt 9f Koninklijke Marine f Korug International 9? MOller en Co. Nederiand BV Noord-Brabant Rotterdam BV, binnenvaart 9? PuntijnCasparie Vlaardingen 9? Radio Rijnmond 9? RET 9? Rotterdam Airport 9f Rotterdams Dagblad 9? Shipmate Vlag Produktie bv 9* STADSBROUWERIJ De Pelgrim 9? STRATEGISCHE WlJKAANPAK DELFSHAVEN 9f TapesTV Rijnmond 9f ZlGGURAT DESIGN, bureau voor advertising, communicatie en vormgeving, Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 31