w /4LPHKTR Vakantiewerkers Magazijn Biosystems '<P UitbCinkgrs gezocfit voor een scfiitter DEZE TIJD VRAAGT OM MENSEN MET DE ALPHATRON TOUCH )A NENNENS SCHIEDAM van eyle ruygers Administratief medewerker Order Administrate Benelux m/v Administratief Medewerker Service Administratie m/v Sales Secretaresse Benelux m/v Fulltime BEVEILIGINGSMEDEWERKERS: Parttime en fulltime RECEPTIONISTES/TELEFONISTES: Bijl Security Service B.V. Bent u geinteresseerd in of op zoek naar een uitdagende baan in de Goud-, Zilver-, Uurwerken- en Edelstenenbranche... Of heeft u behoeft aan herplaatsing, bij- of herscholing, stage- of sollicitatiebegeleiding, loopbaanbegeleiding in de Goud-, Zilver-, Uurwerken- en Edelstenenbranche... Schrijf uzelf dan nu in! De eerste stap naar een glansrijke carriere. U kunt uw brief en/of curriculum vitae richten aan: Personal Watch, Hoofdstraat 69,2861AL Bergambacht Personal Watch B. V. is een uniek wervings- en selectiebureau dat alle personeelsstromen in de goud-, zilver-, uurwerken- en edelstenenbranche begeleidt. Doelstelling is het werven en begeleiden van ervaren, gekwalificeerd en/of enthousiast personeel voor degehele branche. Door uiterste zorg en aandacht te besteden aan opdrachtgevers en kandidaten streeft Personal Watch naar behoud en versterking van de kwaliteit van personeel binnen de branche. Alphatron is een jonge, snelgroeiende groep elektronicabedrijven, actief in uiteenlopende markten. Zo biedt Alphatron communicatie-, observatie- en navigatie-oplossingen aan een groeiend aantal opdrachtgevers ait de scheepvaart, omroep, beveiliging, medische zorg en 'Industrie. Een succes dat in belangrijke mate is te danken aan de mensen van Alphatron. Zij zijn het immers die met hun nuchtere, onder- scheidende en resultaatgerichte aanpak invulling geven aan de door onze opdrachtgevers zo gewaardeerde Alphatron touch. Vanwege de aanhoudende groei binnen onze componenten- afdeling en medische divisie zijn wij op zoek naar verschillende college's: Commercieel Assistente (m/v) Ter ondersteuning van onze commerciele teams verzorgt u de verkoop- I houdt levertijden bij, coordineert afleveringen en staat op dit gebied in nauw contact met onze binnen- en boitenlandse klonten en leveranciers. Intern vormt u een vraagboak op cijfermotig terrein. Met een MEAO werk- en denkniveau en een commerciele instelling wordt u de spin-in-het-web van de Productiemanager (m/v) U bent verantwoordelijk voor de productie van onze medische camera's voor endoscopische toepassingen. U geeft leiding aan drie productiemedewerkers en in nauw overleg met onze ontwerpers zorgt u dot het eindproduct volledig aon de wensen van onze klonten beantwoordt. De inkoop van onderdelen en de contacten met onze toeleveranciers behoren tevens tot het dagelijkse werk. Een HBO/MBO werk- en denkniveou olsmede enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie zijn voorwaarden voor deze betrekking. Doarnaast zijn een proktische en flexibele instelling, een probleemoplossend vermogen, teamgeest en enthousiasme heel belangrijk. Junior Accountmanager (m/v) Uw belangstelling ging altijd al uit naor een carriere op commercieel- technisch terrein. U start daarom bij onze divisie speciole elektronische gereedschappen als aankomend technisch commercieel medewerker en ontwikkelt zich verder tot Junior Accountmanager. U verdiept zich in onze range van hoogwaardige gereedschappen voor met nome de Klanten en leveranciers van Alphatron bevinden zich in binnen- en buitenland. Naast een opleiding op MTS niveau (elektronica) en een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is een gezonde dosis enthousiasme I belangrijk HBD Total Security' Port Security Service Rotterdam MOBIEL SURVEILLANT, BEVEILIGINGSBEAMBTE EN BEVEILIGINGSBEAMBTE HONDENBEGELEIDER (M/V) fulltime dienstverband voor onbepaalde tijd in vast rooster '■A c staalkabel-, hijs- en heftechniek industrial inspection Werkvoorbereider bedrijfskantoor Inspecteurs/Monteurs buitendienst Medewerker Tuigerij Werkplaatsmedewerkers (takel- en kettingwerkplaats) Administratief medewerker (Magazijn en Expeditie) A PE Corporation Business De PE Corporation is met een omzet van ruim 1,2 miljard wereldleider op het gebied van de ontwikkeling, productie en verkoop van Life Science systemen en laboratorium- automatisering. PE Biosystems heeft de afgelopen 15 jaar een enorme invloed gehad op de ontwikkelingen in het moieculair biologisch onderzoek. De Nederlandse organisatie en het European Distribution Centre zijn gevestigd in Nieuwerkerk aan den IJssel. Hier werken ruim 140 personen. Biosystems Week 20 TOTAAL-TX11 Bijl Security Service B.V. is een beveiligingsbedrijf dat wegens hetgroeiende aantal opdrachten per direct ervaren beveiligingsmedev/erkers m/vaan wil trek ken. De werk- zaamheden worden hoofdzakelijk in het Europoort- en Botlekgebied verricht. Bijl Security Service zoekt mensen voor de volgende functies: Functie-eisen: M.B.O. opleiding, Basisdiploma Beveiliging/A.B.M., geldig E.H.B.O. diploma, rijbewijs BE, affiniteit met automatisering, ervaring bij che- mie en petrochemiebedrijven, eigen vervoer, woonachtig in Rijnmond- gebied en leeftijd tot 40 jaar. Taken: Loge- en receptiediensten. Werktijden: Vol-continu. Functie-eisen: M.B.O. opleiding, Basisdiploma Beveiliging/ A.B.M., goede monde- linge uitdrukking, engels sprekend, ervaring met moderne telefooncen- trale, representatief, eigen vervoer, woonachtig in Rijnmondgebied en leeftijd tot 40 jaar. Taken: Receptiediensten, bediening van telefooncentrale, ontvangst bezoe- kers, licht administratief werk. Werktijden: Dagdiensten. Geinteresseerden kunnen een schriftelijke sollicitatie voorzien van hun c.v. uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar: T.a.v. dhr. F. van Dam, Burg, van Esstraat 2313195 AE Pernis Rt. HBD Total Security (HBD) biedt een uitgebreid beveiligingsdienstenpakket aan. Onze klanten zijn gevestigd in de regio Rijnmond. Onze dienstverlening onderscheidt zich door het leveren van maatwerk, flexibiliteit en mobiliteit. HBD is een kwaliteitsorga- nisatie en is ISO 9002 en VCA gecertificeerd. Onze klanten erkennen onze kwaliteiten. Door de groei van activitieiten die hieruit voortvloeien zoeken wij een aantal nieuwe collega's voor de functies van: Voor deze functies geldt dat u minimaal in het bezit dient te zijn van: het diploma Algemeen Beveiligingsmedewerker of Basisdiploma Beveiliging; rijbewijs B en eigen vervoer; een geldig EHBO diploma is een pre. U heeft bij ons een streepje voor als u relevante werkervaring heeft, stressbestendig en flexibel bent en beschikt over goede sociale vaardigheden. Tot slot bent u woonachtig in de regio Rijnmond. Voor kandidaten die vanuit een vast dienstverband solliciteren, bestaat de mogelijkheid om zonder proeftijd in vaste dienst te treden. Op alle functies is minimaal de landelijke CAO Particuliere Beveiligingsorganisaties van toepassing. Wilt u reageren? Stuur dan uw sollicitatiebrief met cv aan: HBD Total Security Postbus 123,3190 AC Hoogvliet Ter attentie van Mevrouw M. Goossens, Personeelszaken. Een sollicitatieformulier aanvragen kan ook, daarvoor belt u 010- 4729507 Van Eyle Ruygers, onderdeel van het succes- volle beursgenoteerde Geveke nv, is een groothandel gericht op industrie, overheid en installatiesector. Ze levert technische gebruiks- en verbruiksartikelen, gereedschappen fen machines. Het assortiment bestaat uit 90.000 artikelen, waarvan 30.000 op voorraad. Op onze zes vestigingen in Rotterdam, Amsterdam, Groningen, Hengelo en Arnhem zijn in totaal 160 medewerkers werkzaam. Voor het centraal magazijn op ons hoofd- kantoor in Rotterdam zijn wij voor de periode van 10 juli t/m 31 augustus op zoek naar enkele Uw functie: Uw profiel: Sollicitatie: Voor deze vakantiefuncties zijn wij op zoek naar collega's met een goede motivatie. U werkt in een team van 26 mensen en bent medeverantwoordelijk voor het juist en snel verwerken van de binnengekomen goederen, het verzamelen en verzendklaar maken van orders en het onderhoud van het magazijn. U bent een collega met een gezonde en serieuze werk- mentaliteit. U werkt accuraat en beschikt oveV een flinke dosis doorzettingsvermogen. Daarbij is het werken in een team voor u een uitdaging. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: Van Eyie Ruygers bv, t.a.v. mevrouw N. de Ligt, Postbus 35040, 3005 DA Rotterdam. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer M. de Man, teamleider Magazijn, telefoon: 010 - 245 50 00. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. i geveke groep Mennens Schiedam is specialist in staalkabel, hijs- en heftechniek en heeft een reputatie op het gebied van verkoop van staalkabels, kettingwerk, takels, hijs- en hefwerktuigen, alsmede roestvast staalproducten. Tevens beschikken wij over assemblagelijnen en ruime voorraad. Inspectie, certificering en onderhoud geschied in eigen werkplaats en desgewenst op locatie. Met een assortiment dat bestaat uit internationaal bekende merken heeft Mennens Schiedam een belangrijke plaats in de markt ingenomen. en kennis van Ter versterking van verschillende afdelingen zijn wij op zoek naar (MA/): Uw werkzaamheden bestaan uit; - Het uitschrijven en organiseren van reparatie-, en test- en inspectiewerk. - Het voorbereiden van productie-orders en het inkopen van noodzakelijke onderdelen - Het telefonisch en schriftelijke uitbrengen van prijsopgaven en het onderhouden van contacten met afnemers leveranciers Voor het goed uitoefenen van bovenstaande functie is een niveau van MTS-elektrotechniek of WTB, een must, Officeprogrammatuur en affiniteit met computers. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitvoeren van veiligheidsinspecties van hijs- en hefgereedschappen en hijs- en hefwerktuigen bij klanten en naar aanleiding hiervan het uitvoeren van de noodzakelijke reparaties en/of onderhoudswerk- zaamheden. Voor deze functie vragen wij een opleidingsniveau MTS/LTS met gelijkwaardig aan MTS praktijkgerichte cursussen zoals V.E.V. en elektrotechniek. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het zelfstandig of in samenwerking met collega's afmeten, samenstellen, vervaardigen van staalkabels, touwsamenstellen en eindverbindingen. Tevens voert u inspecties uit aan bewerkte producten. Voor deze functie vragen wij een opleiding op LTS-niveau. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het zelfstandig of in samenwerking met collega's vervaardigen en repareren van (hijs)gereedschappen, zoals takels, lieren, platenklemmen etc. Tevens voert u inspecties uit aan bewerkte producten. Voor de functie t.b.v. de kettingwerkplaats vragen wij een opleiding op LTS-(metaal)niveau en voor de functie t.b.v. de takel- werkplaats vragen wij een opleiding op LTS-(elektrotechniek)niveau. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het op juiste wijze administreren van alle documenten betrekking hebbende op in- en uitgaande goederen en emballage. Voor deze functie vragen wij een opleiding op MAVO-niveau. Voor alle functies geldt een 38-urige werkweek. Beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie en volgens de CAO van de SZS. Uw schriftelijke reactie met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen aan de directie van Mennens Schiedam B.V., Postbus 106,3100 AC Schiedam. Voor inlichtingen kunt u vragen naar de heer A. Breedveld tijdens kantooruren: tel.: 010-4373033. Werkzaamheden: Het plaatsen van orders voor verbruiksartikelen en instrumenten; Het behandelen van binnenkomen- de en uitgaande telefoongesprek- ken in de Benelux; Administratieve verwerking van retourgoederen; Contacten onderhouden met diverse interne afdelingen. Vereisten: Enthousiaste medewerker, die zowel in teamverband als zelfstandig kan werken; Goede communicatieve vaardigheden; Efficient en accuraat kunnen werken; Ervaring op het gebied van orderadministratiesystemen strekt tot de aanbeveling (SAP); kennis van Word en Excel; Perfecte beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; Beheersing van de Franse taal in woord en geschrift is een pre. Opleiding: Opleiding minimaal MBO (bijv. MEAO), of vergelijkbaar niveau door opleiding of ervaring. Werkzaamheden: Het verwerken van service- rapporten; Het bestellen van service- onderdelen; Het aannemen en doorgeven van storingsmeldingen en vragen van gebruikers; Coordinate van de activiteiten van onze Service Engineers; Het beheren van de voorraad uitleeninstrumenten. Vereisten: Enthousiaste medewerker, die zowel in teamverband als zelfstandig kan werken; Goede communicatieve vaardigheden; Efficient en accuraat kunnen werken; Kennis van Word en Excel is een verelste; Ervaring met boekhoudkundige software is een pre; Perfecte beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; Beheersing van de Franse taal in woord en geschrift is een pre. Opleiding: Opleiding minimaal MBO (bijv. MEAO), of vergelijkbaar niveau door opleiding of ervaring. Werkzaamheden: Uitwerken van offertes voor clienten in opdracht van de Sales Engineers; Behandelen van inkomende telefoongesprekken en het bijhouden van de agenda voor de Sales- en Supportafdeling; Bestellen en archiveren van docu- mentatie voor de Salesafdeling; Bediening telefooncentrale bij incidentele afwezigheid van de telefoniste/receptioniste; Behandelen en archiveren van inkomende en uitgaande corre- spondentie; Versturen van documentatie aan clienten; Organisatie van lokale trainingen en workshops. Vereisten: Enthousiaste medewerker, die zowel in teamverband als zelfstandig kan werken; Goede communicatieve vaardigheden; Efficient en accuraat kunnen werken; Kennis van Word en Excel is een vereiste; Perfecte beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Opleiding: Opleiding minimaal MBO (bijv. MEAO), of vergelijkbaar niveau door opleiding of ervaring. Voor alle bovenstaande functies rapporteert u aan de Customer Resources Manager. Reactie? Wanneer u geinteresseerd bent in een van de bovenstaande functies, stuur dan uw brief met curriculum vitae en motivatie naar de afdeling Human Resources van PE Biosystems Nederland, ter attentie van dhr. C.H. Verhagen. U kunt ook per e-mail reageren naar info_benelux@eur.pebio.com U kunt voor nadere informatie contact met ons opnemen onder nummer 0180 392 400. Hoogeveenenweg 100, Postbus 305, 2910 AH Nieuwerkerk a/d IJssel Tel.: 0180 39 24 00, Fax: 0180 39 24 09 A PE Corporation Business

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 32