INSTRUMEK fSMMSSHS in INFORMATIQUE Commercieel talent LYONDELL concept support b.v. Rotterdams Dagblad Webwinkel Van 15,- Voor 9,95 Perfect Security DO? UWINNOVATIEVE PARTNER Calculator/Werkvoorbereider m/v (fulltime, 38 uur) INSTRUMEK MAAKT PRECIES WAT U NODIG HEBT Sinds 1992 wordt door Lyondell Chemical Nederland, Ltd. een milieujaarverslag uitgebracht. Ook over het jaar 1999 is gerapporteerd. De inhoud hiervan is getoetst op juistheid door een onafhankelijk bureau. Zo'n toets, ook wel audit genoemd, is gebaseerd op een EG-milieubeheer en auditsysteem, EMAS genaamd. Gei'nteresseerden kunnen een exemplaar van het milieujaar verslag opvragen bij de afdeling Industrial External Affairs, tel.: 0181-294002. 4 COMMERCIELE MEDEWERKERS 2 LOGISTIEKE MEDEWERKERS computers en componenten Boek aanbieding van de maand Kwestie van Smaak Surf naar www.rotterdamsdagblad.nl en klik op de button webwinkel! SM "I Multimedia ontwikkelaar(s) m/v 3D Animator(s) m/v ft portier, medewerker geld- en waardetransport, winkelsurveillant of evenementenbeveiliger. 3, *e« t R E N D S Administrateur met brede ervaring INSTRUMEK B. V is een fijnrnechanische Industrie en instrumentma- kerij, gevestigd in Schiedam. Instrurnek is een modern bedrijf met hooggekwalifi- ceerde vakmensen die de beschikking hebben over een goed geoutilleerd machi- neparkCNC en conventioneel. Instrurnek is gespecialiseerd in het vervaardigen van onderdelen en apparaten voor o.a. de medische en biotechnologische branche, op klantspecificatie. Gecertificeerd vol- gens NEN7ISO 9002. I Binnen de afdelirig Bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een ,|e werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het maken van kostprijsbe- rekeningen voor het vervaardigen van fijnrnechanische producten. Hierbij dien je uiteenlopende productie- en bewerkingsmethoden gecombineerd met materiaalsoorten en productcomplexiteit te kunnen beoordelen om tot een efficiente en realistische vervaardigingsmethode te komen. Daarnaast zal er ook een beroep op je worden gedaan voor het maken van werkvoorbereidingen. Door ervaring op te doen bij werkvoorbereiding zal dit de kwaliteit van de voorcalculaties verhogen. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat met minimaal MBO werk- en denkniveau. Je hebt goede communicatieve vaardigheden en kunt zelfstandig en gestructureerd werken. Daarnaast beschik je over een analytisch denkvermogen. Tevens is het van belang dat je zelfbewust en consequent handelt, waarbij je kritisch naar jezelf en anderen kunt zijn. Je kunt je voorstellen dat productie-ervaring en technisch inzicht onontbeer- lijk zijn in deze functie. Als je geinteresseerd bent in een afwisselende, zelfstandige baan bij een modern en hoogwaardig bedrijf met een prima arbeidsvoorwaardenpak- ket, reageer dan binnen twee weken d.m.v. een sollicitatiebrief met CV. Voor meer informatie kun je je wenden tot Erwin van der Schee (010-4626899). Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan: Instrurnek B.V. t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 2 3100 A A Schiedam FUNMKCHANISCHE INDUSTRIE IN.STRUMBNTMARERIJ De Brauwweg 17 Tel. 010-4626899 3125 AE Schiedam Fax 010-4626088 Informatique computers en componenten is een sterk groeiende computeronderneming, gespecialiseerd in de verkoop van computers op maat en een breed assortiment computercomponenten van uitsluitend A- kwaliteit. Informatique is een jong en dynamisch bedrijf met momenteel meer dan 50 medewerkers, dat levert aan consumenten, bedrijven en instellingen. In de bedrijfsvoering staat een hoge servicegerichtheid, een scherpe prijsstelling en een snelle levering centraal. Een enthousiast team van mensen zorgt voor de uitvoering hiervan. Wegens succes zijn wij op korte termijn op zoek naar de volgende nieuwe collega's: Je werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het in de winkel en eventueel telefonisch adviseren van de klanten m.b.t. de aanschaf van onderdelen, randapparatuur en supplies. Tevens adviseer je klanten over een PC-configuratie op maat. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de inrichting en het op orde houden van onze winkel. Functie-eisen: Goede communicatieve en sociale vaardigheden Bekend met de hedendaagse hard- en software is een pre, maar geen noodzaak Een klantgerichte en commerciele instelling Ambitieus en initiatiefrijk Je werkzaamheden bestaan ondermeer uit het verwerken van de inkomende goederen, het beheren van het magazijn, het klaarzetten van orders en het gereed maken van de uitgaande goederen. Functie-eisen: Accuraat Zelfstandig kunnen werken Voldoe je aan de bovenstaande functie-eisen en heb jij geen 9 tot 5 mentaliteit en een flexibele werkinstelling. Ben je goed gemotiveerd en stress bestendig, dan kunnen wij jou een afwisselende fulltime baan bieden met de daarbij behorende verantwoordelijkheden en een aantrekkelijk salaris. Je kunt rekenen op een uitdagende werkomgeving in een succesvolle onderneming met veel ruimte voor initiatief en eigen inbreng. Je werkt met een enthousiast team in een open sfeer. Ben je geinteresseerd? Stuur dan een sollicitatiebrief voorzien van CV en pasfoto aan: Informatique computers en componenten bv t.a.v. Afdeling personeelszaken Weg en Bos 9 2661 DG Bergschenhoek E-mailen kan ook: pz@informatique.nl Industrieterrein Weg en Land Weg en Bos 9 2661 DG Bergschenhoek Telefoon010-519 1666 Telefax: 010-519 1661 E-mail: verkoop@informatique.nl Week 20 TOTAAL-TX13 Concept Support B.V. is een multi-disciplinair projectenbureau, gespecialiseerd in de bemiddeling van technisch midden- en hoger kader personeel voor vaste banen en langdurige projecten. Wij zoeken met spoed voor diverse opdrachtgevers in deze regio naar (m/v): - Projectleiders Bouwkunde - Werkvoorbereiders Bouwkunde - Calculator Kostendeskundige Bouwkunde - AutoCad Arkey Tekenaars Bouwkunde - Uitvoerders Opzichters Bouwkunde - Cad Tekenaars GWW Civiele Techniek - Werkvoorbereiders GWW Civiele Techniek - Projectleiders GWW Civiele Techniek - Cad Tekenaars Installatietechniek AC/CV Electro - Technikers Installatietechniek AC/CV Electro - Projectleiders Werktuigbouw - Cad Tekenaars Constructeurs Werktuigbouw - Werkvoorbereiders Werktuigbouw - Produktieleiders Werktuigbouw - Technisch Commercieel Medewerkers in alle Vakdisciplines - Afgestudeerde MTS HTS'ers in alle Vakdisciplines Bovenstaande functies op MTS, HTS en TU niveau. Langdurige projecten en vaste betrekkingen op basis van Werving Selectie. Voor vrijblijvende informatie tel: 010-4114244. Schriftelijke reacties kunt u richten aan Dhr. N. Kwa, Concept Support B.V., Schiedamsedijk 81, 3011 EM Rotterdam, fax: 010-4118653, E-mail adres: rdam@conceptsupport.nl MCW Studio's is een zeer innovatief bedrijf dat met behulp van interactieve visuele software ondersteuning biedt aan ruimtelijke ordening, marketing en training. MCW Studio's werkt onder meer voor overheden, projectontwikkelaars, redamebureaus en multinationals. Voor onze filialen in Rotterdam en Den Haag zoeken wij: Het profiel: ruime ervaring met Director/Lingo/Flash, Photoshop innovatief en met doorzettingsvermogen; ervaring in soortgelijke functie is gewenst; goede communicatieve vaardigheden, teamspeler; afgeronde relevante opleiding is een pre; ervaring met Authorware en/of C++ is een pre. Het profiel: ervaring met 3D Studio Max ruimtelijk inzicht en gevoel voor vorm, verhouding en kleur; innovatief ingesteld en met doorzettingsvermogen; ervaring in soortgelijke functie is gewenst; goede communicatieve vaardigheden, teamspeler; afgeronde relevante opleiding is een pre; ervaring met Photoshop, Discreet Paint en Effect is een pr£. MCW Studio's biedt goede carrieremogelijkheden, een uitstekende werksfeer, uitdagende projecten en een goede beloning met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties (brief/email) met c.v. binnen 14 dagen sturen naar MCW Studio's, Postbus 61096, 2506 AB Den Haag, t.a.v. Giel Swager via 070-360 4144. □HE}*- www.mcw.nl Te koop: vogelkooi voor valk- parkiet of agnopornis, tralies koperkleurig, kunststof boven- en onderkant, prijs /60,-. Tel. 0186-692285. Te koop eevraagd: Fallerarms en Fleischmann autoraceba nen. Tevens gevraagd: Fleisch mann treinen, defect geen bezwaar.Tel. 0186-692285. Te koop: meisjesfiets, 20", rood/groen frame, terugtrap handrem, prijs 125,-; jon- genfiets idem in blauw/groen, prijs /100,-, beide met axaslot, Tel. 0186-640162. Te koop; paardrijlaarzen, maat 42, prijs /25,- maat 37 aigle, prijs /35,- laarzenknecht, rijs /5,-. Tel. 078-6772552. iet op zondag. Te koop: boxspringbed, merk: Apple, compleet, matras achterwand, 2-pers., gekocht voor /1920,-, nu /450,-, is zo goed als nieuw eiken salonta- fel, 8-hoekig, prijs /40,-. Tel. 010-4768732. Aangeboden: prachtige heren- fiets, prijs /95,-, goed merk. Tel. 010-4100018. Na 18.00 Te koop: bagagewagen Baste- terka type 31 kl. wielen, afm. 114 x 104 x 43 cm, prijs /200,-. Bellen na 18.00 uur Tel. 010-4721651. Te koop; PC highscreen 486 x -25 met Windows, muis, toet- senbord, 14 inch kleurenmo- nitor. Na 16.00 uur, prijs /350,-, in goede staat. Tel. 010-4656530. Te koop: kledingkast, zwart, hang/leg, lxbxh: 180 x 60 x 200, ongemonteerd, mooi met vouwdeuren, prijs f75,-. Na 19.00 uur. Tel. 010-2135029. Bromfietsen te koop gevraagd, zoals Ziindapp of Italiaans of gedeelte ervan. Ook emaille reclameborden. Tel. 0186- 616927. Gevraagd uit WOII: bajonet- ten, medailles, uniformen, affiches, helmen, sigaretten, legitimatiepapieren, surrogaat koffie, thee. Tel. 010- 2730423. Gevraagd: sigaretten tabak consi turmac bal amateur v. rossem v. nelle fifty-fifty dob- belman saffiaatjes bysi blazer- tjes. Tel. 010-2730423. Te koop gevraagd: oude ansichtkaarten. Tel. 0180- 633077. Herenfiets Gazelle met terug- traprem, in zeer goede staat, prijs /50,-; 1-pers. bed, wit modern, prijs f75,-: camping wasmachine met trommel, 5 kg., prijs /25,-. Tel. 010- 2151112. Perfect Security BV is een middelgrote landelijke beveiligingsorganisatie met 172 medewerkers in dienst. Zij doen elke dag hun uiterste best om onze opdrachtgevers tevreden te stellen. En met succes want ons bedrijf verheugt zich in een gezonde groei, zodat onze medewerkers op zoek zijn naar enthousiaste collega's. Voor de regio Rotterdam hebben wij op fulltime of parttime basis interessante moge- lijkheden als Voor alle functies vragen wij het bezit van het ABM- of basisdiploma, EHBO-certificaat, redelijke kennis van de Engelse taal, kennis van moderne soft ware. Daarnaast beschikt u uiteraard over goede communicatieve eigenschappen in woord en geschrift. Maar net zo belangrijk is motivatie, flexibiliteit en enthousiasme. Daar staat tegenover een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Salaris conform de beveiligings-CAO, pensioen- en spaarloonregeling, kosteloze opleidings- mogelijkheden, 38 vakantie-/atv-dagen (parttime naar rato). Perfect Security is in de branche een erkend leerbedrijf. Ook gei'nteresseerden die niet aan bovenstaande criteria voldoen, maar in het bezit zijn van het theorie- certificaat ABM zijn welkom. Na een interne opleiding kunt ook u aan de slag. Is ons aanbod interessant voor u, stuur dan een brief met alle relevante gegevens naar: Perfect Security BV, t.a.v. afdeling personeel organisatie, Antwoordnummer 40571, 3040 WB Rotterdam. Telefonisch reageren kan natuurlijk ook. Hiertoe kunt u contact opnemen met Anita Zorge, tel.: 010 - 292.60.70. c als contactpersoon van '1 Sv.wlWI 0n hen ie geinteresseerd in Heb ie ervanng en ben j y ot aoede toekomst perspectie deze baan me Qf Qp ven? Bel dan 010- boeiende www.trends.nl. Ook voor ander banen bij Trends Telematics. 1 El EM AT ICS The art of solid solutions Hoofdweg 20, 5067 6H Rotterdam DACE is een internalionaal toonaangevende leverancier van complete kassenbouwprojecten. De onderneming heeft zich gespecialiseerd in het ontwerp en de bouw van tuinbouwprojecten wereldwijd. Ook in eigen beheer worden projecten ontwikkeld en beheerd. DACE is met name actief in het topsegment van de Internationale markt. De staf bestaat uit a team van professionals. Vanwege vertrek van de huidige tunctionaris naar het buitenland zoeken wij op korte termijn een: in deze functie ligt de nadtuk op het zelfstandig verzorgen van de administratie voor de verschiilende bedrijfsactiviteiten. De administratie is geautomatiseerd met Exact software. Over specifieke vraagstukken voert u het overieg mec ons externe accountantskantoor BDO. Uw taken en verantwoordelijkheden Uw profiel: grootboek- en projectadministraties MBA- of MEAO-niveau, cijfermatig sterk debiceuren- en crediteurenbeheer ervaring als eindverancwoordelijke voor het financieel beheer loonadministracie en personeelszaken communicatief sterk, ook in het Engels administratieve controle op participaties flexibele, pro-actieve instelling samenstellen van kwartaal- en jaarcijfers enthousiaste en collegiale instelling uitvoering wet ketenaansprakelijkheid en BTW professional met overtuigingskracht NL en EU belastingzaken en verzekeringen DACE biedt u een zelfstandige, afwisselende baan met ruimte voor eigen initiatief en volop kansen voor de toekomst, een goed salaris en een arbeidsvoorwaardenpakket dat is afgestemd op de functie en uw ervaring. Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke reactie (met C.V.) te sturen aan DACE Contracting BV, Postbus 5062, 2600 GB Delft, tef actentie van E. Paauwe. U vindt deze vacature en meer informatie over DACE op onze internetsite: www.dace.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 38