administratief medewerker m/v W&R Dan zijn wij op zoek naar JOU! Medewerker Verkoop iBEBB WUPPERMANN STAAL NEDERLAND Module: de echte werkgever onder de uitzendorganisaties! BUITENSCHOOLSE OPVANG Operator Strokensnij-installatie Elektrotechnicus Operator Bandverzinkingsinstallatie Aanbod Bei JIJ aetata "liizaadpaar Veelzijdlg, creatlef dealt Ja graai net aas P DELFT DORDRECHT MIJNSHEERENLAND ZEVENBERGSCHENHOEK Wherever you go, go Texaco ORDER COORDINATOR (m/v) Een selectie uit ons aanbod van vacante functies: Aankomend Loonadministrateur Stichting Kinderopvang Charlois heeft vier vestigingen in de deelgemeente Charlois en biedt dag- en nacht- opvang, flexibele opvang en buitenschoolse opvang. Wijzijn opzoeknaar: enthousiaste groepsleid(st)ers voor de voor kinderen van 4 tot 13 jaar. Wij zoeken leid(st)ers die de buitenschoolse opvang willen combineren met de andere vormen van opvang binnen onze stichting. Functie-eisen: - relevante, afgeronde opleiding op MBO-niveau - volwassen persoonlijkheid met affiniteit met de doelgroep - enige relevante werkervaring is vereist Salariering geschiedt volgens CAO Welzijnswerk, schaal 9-19. Schriftelijke sollicitaties voor 7 juni 2000 richten aan: Stichting Kinderopvang Charlois Centraal Bureau Pleinweg2l6A 3083 EW Rotterdam Telefoon 010-290 65 00 GEVRAAGD i Boekhoudbureau H. van Bockel Assistent-A ccountant Registeraccountants Belastingadviseurs Support WIE BOUWT MEE AAN DE TOEKOMST VAN ONZE NIEUWE FABRIEK? SSI Voor het opbouwen van Wuppermann Staal Nederland wordt gezocht naar enthousiaste mensen die mede vorm willen geven aan de toekomst van het bedrijf. FULLTIME PARTTIME I weekendhulp vakantiekracht Voor een van onze benzinestations te Rijksweg A-13 Rijksweg A-16 Rijksweg A-29 Rijksweg A-16 INTERESSE? B.V. B.E.M. t.a.v. Miijam de Vries Postbus 2422 3000 CK ROTTERDAM U kunt ook elektronisch een sollicitatieformulier sturen via www.Texaco.nl Ashland. Drew Industrial is een divisie van Ashland Specialty Chemical Company, een wereld- wijd toonaangevend producent en distributeur van industriele speciaalchemicalien. Ashland Inc. heeft wereldwijd meer dan 21.000 werknemers en een jaaromzet van 6,9 miljard dollar. Van deze 21.000 werknemers wereldwijd zijn er 1.500 werkzaam bij Drew Industrial Division. Ons Europese hoofdkantoor is gevestigd in Rotterdam, evenals de gecentraliseerde Europese marketing groep. Ashland Specialty Chemical is een van de snelst groeiende divisies van Ashland Inc. Drew Industrial Division is de nummer 3 van de wereld wanneer het gaat om dienst verlening en levering van waterbehandelingschemicalien (voor meer informatie kui een bezoek brengen aan onze website: http://www.ashspec.com). Als gevolg van deze groei en de daarmee samenhangende uitbreiding van werkz heden is er momenteel de volgende vacature binnen de Europese marketing groe\ Functie-informatie: U coordineert de Europese distributie van controie-, doseer- en simulatieapparatuur. Hierdoor heeft u geregeld contact met leveranciers overde gehele wereld en de Europese verkoop- groepen. U geeft administratieve, secretariate ondersteuning aan de drie medewerkers binnen de equipment- afdeling van onze Europese marketinggroep. Functie-eisen: Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift en bij voorkeur van een derdetaal. In staat zijn zelfstandig te functioneren. Een klantgerichte instelling stressbestendigheid en goede communicatieve vaardigheden. Goede beheersing van Microsoft Office. Wij bieden: Een uitdagende, afwisselende en zelfstandige functie binnen een snelgroeiend bedrijf. Een aantrekkelijke salariering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien het bovenstaande u aanspreekt, stuur dan binnen 10 dagen een brief met CV aan: Ashland Nederland B.V. Triathlonstraat 33 3078 HX Rotterdam t.a.v.: Monique Schepers Reparatietechnicus Elektronica Service-/Onderhoudstechnici Electro Aankomende Telecom-, Data- en Elektromonteurs Service Engineer E/WTB Servicemonteur WTB-buitendienst CV-monteurs Kijk voor een actueel overzicht van onze vacatures op: www.module.nl Module Technisch Je kunt ook je CV sturen (postzegel niet nodig) naar: ;ek 22 TOTAAL-TX11 SLOB -KOOPMAN - DE MOREE ACCOUNTANTS BV Wij zoeken voor onze afdeling loonadministratie een: Deze medewerker zal samen met een collega geheel zelfstandig de loon- en salarisadministratie van clienten verzorgen. Vereisten: •HAVO-diploma. FTaktijkdiploma loonadministratie of studerend hiervoor. •Ervaring met een accountantskantoor strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 35 jaar. Wij bieden een prettige werkkring, waarin men zelfstandig kan functioneren. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. kunt u sturen naar: SKM Accountants en Belastingadviseurs B V, Mathenesserlaan 271,3021 HE Rotterdam, t.a.v. de heer A.R Bekker. STICHTING KINDEROPVANG CHARLOIS voor 40 uur per week. De werkzaamheden bestaan uit de maandelijkse verwerking van de te voeren administraties. Minimum functievereisten zijn opleidipg op MAVO/MEAO-niveau met boekhouden in het vakkenpakket en een typediploma of goede accu rate toetsenbordvaardigheia. Wij zijn gevestigd in Rotterdam Schiebroek in redelijke nabijheid van openbaar vervoer. Gaarne handgeschreven reacties aan: Dotterbloemstraat 25e, Postbus 35047, 3005 DA Rotterdam W&R is een dynamische registeraccountant- en belastingadviesmaatschap en is een compleet zakelijk dienstverlener voor middelgrote ondernemingen. De 55 enthousiaste medewerkers van W&f?staanal ruimtien jaar garant voor goede dienstverlening. W&R is voor haar kantoren in Rotterdam, Amsterdam en Soest op zoek naar collega's die het huidige team willen versterken. Assistent-accountantbij W&R is een veelzijdige functie, waarin je met alle facetten van de accoun tancy in aanraking komt. Je stelt jaarrekeningen samen en adviseert clienten overallerlei aspecten van de administratie en automatisering en eventueel op fiscaal terrein. Je bent voor clienten de spil van hun financiele organisatie. Daarnaast is het mogelijk direct teworden ingezet bij onze clienten. Kortom, bij W R ligt een schat aan ervaring en mogelijkheden. Van ons kun je verwachten: - beduidend hogere honorering; - een jong en dynamisch team; - zelfstandigheid en afwisseling; - diverse opleidingsmogelijkheden; - afhankelijk van je ervaring en werkzaamheden krijg je een auto; - premievrij pensioen; - goede doorgroeimogelijkheden. Een schriftelijke reactie kun je richten aan: W&R, Rivium 2e straat 24, Postbus 8686, 3009 AR Rotterdam. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Mr Drs. Maarten de Ruiter RA, telefonisch bereikbaar overdag 010 - 4040404 en's avonds 010 - 2849000. Ook kun je onze homepage bezoeken op http://www.wenr.nl en een e-mail sturen naar mderuiter@rdam.wenr.nl De Wuppermanngruppe, met fabrieken in Duitsland en Oostenrijk, is gestart met de bouw van een nieuwe staalfabriek in het West-Brabantse Moerdijk. In de nieuwe fabriek zal een nieuw hoogwaardig technologisch proces worden toegepast gericht op het bewerken (beitsen en verzinken) van bandstaal. Een volstrekt nieuw productieproces dat in meerdere opzichten baanbrekend is. De nieuwe, moderne fabriek in Moerdijk voorzien van de nieuwste elektronische en computer- gestuurde toepassingen, zal begin 2001 operationeel zijn en op termijn werkgelegenheid bieden aan circa 120 werknemers. Werkzaamheden Profiel U bedient alle installaties van de strokensnij-installatie en bewaakt en controleert de diverse parameters. U controleert de kwaliteit van het eindproduct en stuurt waar nodig bij. Verder zorgt u ervoor dat aan de eisen met betrekking tot veiligheid, kwaliteit en milieu wordt voldaan. Bij onderhoud en reparaties van de strokensnij-installatie draagt u uw steentje bij en vanuit uw expertise helpt u mee aan de verdere technische ontwikkeling van de strokensnij-installatie. Voor deze functie zoeken wij een pionier die voldoet aan het volgende profiel: Technische opleiding Productie-ervaring Affiniteit met automatisering Teamplayer Flexibel in werktijden (bv storingen en de opstartfase) Bereidheid in 5-ploegendienst te werken In bezit van heftruckcertificaat Bereidheid tot verdere scholing Werkzaamheden Profiel U verhelpt storingen aan de productie-installaties en werkplaatsmachines en voert diverse onderhouds- en installatiewerkzaamheden uit. Ten behoeve van groot-onderhoud en productiestops bereidt u diverse werkzaamheden voor. Verder bestaan de werkzaamheden uit het opbouwen van schakelkasten en verdelers. Daarnaast draagt u zorg voor een correcte documentatie van de werkzaamheden. Voor deze functie zoeken wij een pionier die voldoet aan het volgende profiel: Afgeronde opleiding MTS-Elektro Ervaring als storingsmonteur (liefst richting installatietechniek) Teamplayer die ook zelfstandig kan werken Bereidheid tot volgen van aanvullende opleidingen en cursussen Enige ervaring met elektronische tekstverwerking Bereidheid in ploegendienst te werken Bereidheid tot draaien van storingsdiensten, inclusief weekenden Leeftijdsindicatie 20 - 30 jaar Werkzaamheden U bedient alle installaties van de bandverzinkingslijn en bewaakt en controleert de diverse parameters. U controleert de kwaliteit van het eindproduct en stuurt waar nodig bij. Verder zorgt u ervoor dat aan de eisen met betrekking tot veiligheid, kwaliteit en milieu wordt voldaan. Bij onderhoud en reparaties van de verzinkingslijn draagt u uw steentje bij en vanuit uw expertise helpt u mee aan de verdere technische ontwikkeling van de verzinklijn. Voor deze functie zoeken wij een pionier die voldoet aan het volgende profiel: Profiel Technische opleiding Productie-ervaring Affiniteit met automatisering Teamplayer Flexibel in werktijden (bv storingen en de opstartfase) Bereidheid in 5-ploegendienst te werken In bezit van heftruckcertificaat Bereidheid tot verdere scholing Wij bieden u een interessante functie, waarin u kunt bouwen aan de toekomst van het bedrijf en uw eigen toekomst. U krijgt een contract voor onbepaalde tijd met een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden, dat naast een goed salaris ondermeer een winstuitkering omvat. Is uw interesse gewekt? Belt u dan voor nadere informatie met de heer J. Hoeberichts. te bereiken onder nummer (013) 468 42 91, of de heer G. J. Stoop, (0162) 42 99 92. Uw brief met c.v. kunt u binnen 10 dagen sturen naar Randstad, t.a.v. de heer J. Hoeberichts, Prinsenkade 5a, 4811 VB Breda. Voor meer informatie over Wuppermann staal kunt u ook de website bezoeken, www.wuppermann.de j»g p ^-j Ben jij die vriendelijke en collegiate man of vrouw, die zelfstandig en resultaat-gericht kan werken? Misschien heb je zelfs enige ervaring, maar motivatie is voor ons het belangrijkste. Je houdt van aanpakken? Solliciteer dan als Wij zien er naar uit je binnen 66n van onze hechte en gezellige teams als collega te kunnen begroeten. Middels een opleiding op de werkplek, o.a. de afrekenbalie, de shop, de controie op de goederenstromen en de presentatie van produkten, en diverse vakgerichte cursussen, zul je binnen een korte periode in staat zijn de werkzaamheden geheel zelfstandig uit te voeren. Onze arbeidsvoorwaarden (o.a. CAO Motorvoertuigen- en Tweewielerbedrijf, een aantrekkelijk salaris, een incentive, een (vroeg) pensioenregeling) zijn goed te noemen. Aangezien ons bedrijf, de B.V. B.E.M., ruim 45 benzinestations exploiteert, verspreid over het gehele land, hebben wij een zeer aktief loopbaanbeleid. Je werkt volgens een dienstrooster: ochtend-, dag-, avond-, nacht- en weekenddiensten. Gezien de ligging van de benzinestations en eventuele uitwisseling van medewerkers tussen stations onderling, is een rijbewijs A of B en eigen vervoer noodzakelijk. SCHRIJF NAAR: Ashland Specialty Chemical Company Division of Ashland Inc. Drew Industrial Divison Behalve een uitstekend salaris en een uitdagende functie kan je bij Module tevens aanspraak maken op o.a.: deelname aan de Module-spaarloonregeling, een aantrekkelijke bonusregeling, pensioen en diverse opleidingsmogelijkheden. Je krijgt een gedegen inwerkperiode op de afdeling Systeemtechniek. Daar leer je de werking van digitale applicaties. Vervolgens deel je de opgedane kennis met je collega's. Je stelt storingen vast en verhelpt deze vakkundig. Incidenteel verricht je bij opdrachtgevers inbedrijfstellingen of servicewerkzaamheden. Je hebt door opleiding of ervaring een'MTS- (of VEV-) niveau Elektrotechniek/Elektronica verkregen, je hebt affiniteit met digitale techniek en je bent in staat om je kennis over te dragen. Je werkzaamheden bestaan uit het installeren en onderhouden van parkeermeters, ticketautomaten, slagboominstallaties, parkeersystemen, kaartverkoop-apparatuur ten behoeve van openbaar vervoer en toegangscontrole-/afrekensystemen ten behoeve van recreatieprojecten. Je bent in het bezit van een MTS-Elektronica of gelijkwaardig diploma, hebt kennis van computers, je beheerst de engelse en duitse taal en je bent in het bezit van een rijbewijs B. Na de uitzendtermijn kom je in aanmerking voor een vast dienstverband. Voor diverse opdrachtgevers in de regio Den Haag/Rotterdam en Dordrecht zoeken wij enthousiaste aankomend Monteurs voor het in en buiten dienst stellen van aansluitingen, het uitvoeren van installatiewerkzaamheden en het verrichten van onderhoudswerk- zaamheden. Wij bieden je direct een jaarcontract! Je werkzaamheden bestaan uit het controleren, in bedrijfstellen en opleveren van installaties over de gehele wereld en het verhelpen van storingen. Je bent in het bezit van een LTS-/MTS-Werktuigbouwkunde of Elektrotechniek diploma of een VEV-diploma, je bezit werktuigbouwkundig begrip voor wat betreft pompinstallaties en je kunt vlot werken met elektrische schema's. Je hebt kennis van de engelse taal, een goed ontwikkeld probleemoplossend vermogen, bent zelfstandig en voldoende representatief. Tevens ben je bereid tot reizen en tot het werken op onregelmatige tijden. Voor diverse bedrijven zijn we op zoek naar Servicemonteurs in de buitendienst. Je hebt een MTS- Werktuigbouwkunde opleiding en bent in het bezit van het rijbewijs B. Je bent zelfstandig en geen 9-to-5-type. Kennis van Elektrotechniek en Hydrauliek is een pre. Ook zijn we op zoek naar dik- en dunwandige CV-monteurs. Zowel hulp- als zelfstandige Monteurs kunnen reageren. We hebben projecten in de nieuwbouw en renovatie voor een tijdelijk of vast dienstverband! Herken jij jezelf in bovenstaande profielen of zoek je een andere technische functie? Bel snel en kies voor een carri^re bij Module Technischll! Rivium le straat 71-1 2909 LE Capelle a/d IJssel tel.: 010 - 44 790 44 fax: 010 - 44 790 55 Antwoordnummer 448 2900 VB CAPELLE A/D IJSSEL

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 33