STICHTING PAUS JOHANNESXXIII Bel GRATIS 0800-1415 MMaero Iederzn geld WHall Bejaardenverzorgenden Ziekenverzorgenden en/of Verzorgenden IG m/v Webwinkel (JUNIOR) SERVICEMONTEURS (Assistent-) woonbegeleiders (m/v) fn Medewerker Commerciele Binnendienst m/v De Stromen Rente Krediet wonen en begeleiding voor mensen met een verstandelijke handicap Vacature 1: Rotterdam-Kralingen Vacature 2: Rotterdam-Kralingen Vacature 3: Rotterdam-Schiebroek Vacature 4: Rotterdam-Zuid Vacature 5: Berkel en Rodenrijs Vacature 8: Naaldwijk Gvt de Iris, begeleider, 80%, in vast dienstverband. Vacature 9: Rotterdam-Alexander Bij Algero maken we van kredietverlening geen punt. Logisch, financiele dienstverlening is ons dagelijks werk. Q En omdat lenen voor iedereen Dus iedereen die geld wil lenen, belt direct Algero persoonlijk advies. meest betrouwbare anders is, heeft Algero altijd een Zo bent u verzekerd van de beste, voor uw eigen situatie. En daar maken we bij Algero nu weer wel een punt van. Effect Krediet: lenen zonder af te lossen! ik wil graag snel een betrouwbaar krediet. Voorletters: Adres: Postcode: Tel.nr. overdag: Tel.nr. 's avonds: MILLENAAR FOKKEMA NOTARISSEN SECRETARESSE (m/v) notarissen Flexmen personeelsdiensten bv Procesoperators m/v Inpakmedewerkers m/v Machinebedieners m/v boeken tijdschriften video surf snel naar www.rotterdamsdagblad.nl George Hall Netherlands heeft vestigingen in Barendrecht, Hoofddorp, Houten en Eindhoven en is gespecialiseerd in onderhoud en service aan werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties van (middel)grote kantoor- en andere utiliteitsgebouwen. Om onze beloftes aan de opdrachtgevers waar te maken investeren wij in goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers. Alleen zo blijven onze servicegraad, punctualiteit en professionaliteit van het hoogste niveau. Om onze groei te waarborgen zoeken wij mede werkers die kunnen werken vanuit deze filosofie. Voor een aantal nieuwe projecten in Rotterdam en omgeving zoeken wij enthousiaste: Als (Junior) Servicemonteur voert u uiteenlopende technische werkzaamheden uit in diverse gebouwen. Uw profiel: u heeft een afgeronde opleiding op LBO- of MBO-niveau in een technische richting; u heeft een dienstverlenende instelling en u bent enthousiast, representatief en in hoge mate zelfstandig. Wij bieden: uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden; verdere carrieremogelijkheden binnen het bedrijf, zonder valse beloftes; werken in een team van jonge en enthousiaste collega's Heeft u belangstelling voor hovenstaande functie, dan kunt u uw sollicitatiebrief met cv sturen naar- oeoftae George Hall Netherlands T.a.v. de heer R.A. de Rover Zuideinde 71 2991 LJ Barendrecht Voor meer info: www.georgehall.nl Week 23 TOTAAL-TXIO Stichting 'De Stromen' bestaat uit 14 verpleeg- en verzorgingshuizen in Rotterdam en Ridderkerk. Vanuit deze huizen biedt De Stromen zorg en gastvrijheid aan de inwoners van zeven zorgregio's. Momenteel maakt de Stromen een omvangrijk veranderingsproces door. Uitgangspunt voor de nieuwe organisatie is de een op een relatie client-hulpverlener. De zorgregio Kralingen-Crooswijk is onderdeel van Stichting de 'Stromen' en bestaat uit Verzorgingshuis Hoppesteyn, Verzorgingshuis De Nieuwe Plantage en de sector extramurale zorg. In verband met uitbreiding van de personeelsformatie is Hoppesteyn op zoek naar meerdere: (er zijn verschillende mogelijkheden voor parttime- en fulltime werken) Verpleeg- en verzorgingshuizen Directe werkomgeving Verzorgingshuis Hoppesteyn ligt op de grens van de wijken Kralingen en Crooswijk. Recent is een ingrijpende renovatie afgerond. Het resultaat is een modern verzorgingshuis metmoderne appartementen. Hoppesteyn biedt huisvesting aan 144 bewoners [inclusief substitutieafdeling], Het verzorgingshuis is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en beschikt over een kinderdagverblijf. De functieomschrijving U draagt mede zorg voor de begeleiding en zorginhoudelijke ondersteuning van een groep clienten. U neemt deel aan diverse overlegvormen, waarin er van u een actieve bijdrage wordt verwacht. Uw profiel U bent in het bezit van het diploma ziekenverzorging, bejaardenverzorging of gelijk- waardige opleiding. De voorwaarden en salariering zijn conform de CAO- Verpleging- en Verzorging. De functie is ingedeeld in FWG 30. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw H.M. Jagt, zorgmanager, T [010] 433 55 55. De sollicitatieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van CV kunt ubinnen 14dagen richten aan: Hoppesteyn T.a.v. Mevrouw S. Noordzij P&0 consulent Boezemsingel 100 3034 CA Rotterdam Wij zijn Algero. Wij lenen u geld. Geen punt! Stichting Paus Johannes XXIU biedt met ruim 330 medewerkers door woonbegeleid ing een met een verstandelijke Rotterdam, Schiedam, Oostland en Westland. Ditgebeurt in elfgezins- vervangende tehuizen met vete buitenlocaties, terzvijl ruim 120 clienten zorg aan huis krijgen. We bieden mogelijkheden, zorgvragen en persoonlijkheid van de Een positieve, nuchtere werkhouding, een dosis humor en cotlegialiteit vtnden we van groot belong. Door verdere schaalverkleining zijn wij op korte termijn op zoek naar Als (assistent-)woonbegeleider begeleid je onze verstandelijk gehandicapte clienten in hun dagelijks leven. Dit kan plaats- vinden in een gezinsvervangend tehuis, maar ook bij de clienten thuis. Dit betekent dat je zo nu en dan van de ene naar de andere locatie reist. Gvt de Kempenhout, begeleider, 80%, in vast dienstverband. Gvt de Lambertshove, begeleider Vrijetijdsproject, 41%, in vast dienstverband. Gvt de Hoekstee, assistent-begeleider, op oproepbasis. Gvt Meekrapstraat, assistent-begeleider, 80%, in vast dienstverband. Gvt de Lansingh, twee assistent-begeleiders, 50 a 80%, tijdelijk dienstverband en een assistent-begeleider op oproepbasis. Vacature 6: Rotterdam Individueel Wonen, ambulant (assistent-)begeleider, percentage dienstverband in overleg vanaf 65%, in vast dienstverband Vacature 7: Honselersdijk Gvt de Nederhof, assistent-begeleider, 85%, in vast dienstverband. Gvt Hanrathstraat, assistent-begeleider, 80%, in vast dienstverband en een assistent-begeleider op oproepbasis. Wij bieden: Boeiend en afwisselend werk, veel ruimte om eigen ideeen vorm te geven, een goede werksfeer en dito ondersteuning. De stichting heeft veel aandacht voor ontwikkeling van haar medewerkers, o.a. door een persoonlijk opleidingsbudget, waar- mee op eigen initiatief een cursus gevolgd kan worden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg 1999-2000 (voorheen CAO-DTG). Salaris assistent-begeleider: minimaal 2.625,- en maximaal 3.748,- bruto bij fulltime dienstverband. Salaris begeleider: minimaal f 2.803,- en maximaal 4.351,- bruto bij fulltime dienstverband. Wij zoeken: Collega's die flexibel inzetbaar zijn en kunnen bijdragen aan de kwaliteit van de zorgverlening en aan een goede werksfeer. Voor beide functies zoeken wij mensen die kunnen denken en handelen op minimaal MBO-niveau. Ben jij die enthousiaste collega die wij zoeken? Stuur je brief en cv dan voor 17 juni naar Stichting Paus Johannes XXIII, t.a.v. Fred Wigchert, Berlagestraat 41,3067 CB Rotterdam. Vermeld hierbij voor welke vacature je in aanmerking wilt komen. Telefonische informatie tijdens kantooruren bij Fred Wigchert (waarnemend hoofd Individueel Wonen), tel. 010 - 207 58 98. limiet Eff. rente Rente op petals per maand 1 30.000, f 42.500,- 1 55.000, 1 75.000, 6,5% 6,5% 6,5% 6,5% 0,526% 0,526% 0,526% 0,526% Netto te betalen per mnd* 60% 11 50% 1.8. 37,5% l.fl. I 63,- I 79, 89,- f 112,- 116,- 1145, I 158,- 197,- 140,- 1181,- 1 247.- Oe eerste 5 jeer betaalt u alleen rente, daarna een aflossing van 1% van de limiet. Maandag t/m vrijdag 9.00 - 21.00 uur. Zaterdag 10.00 - 16.00 uur. 1 y Ik vul deze bon volledig in en doe hem direct op de bus. Belt u mij voor een persoonlijk advies. Krediet ER. rente Rente Netto te betalen per mnd* limiet op jaarbasis per maand 60% 11 60% II 37,5X1.0. J 25.000,- 8,4% 0,674% 1 67, 84, 105, f 30.000,- 8,4% 0,674% f 81, f 101, f 126, 40.000,- 7,9% 0,636% 1102, 127, 159, 55.900,- 7,2% 0,581% 128, f ISO, 1 200, 1 75.000,- 7,2% 0,581% 174, 1218, f 272, *0e aflossing geschiedt door middel van een belegging in aandelen en obligaties van een geranom- meerd beleggingsfonds. Ret dividend wordt jaarlijks herbelegd. Per maand betaalt a alleen rente die wordt berekend over het opgenomen saldo. Oe waarde van de belegging Iran fluctueren In hat verleden behaalde resultaten bieden geen garanlies voor de toekomst. Stuur deze lion volledig ingevuld en zonder postzegel in een gesloten envelop naar: Ik wil graag lenen: j Naam: Huurwoning I max. In hovenstaande tabellen ziet u slechts enkele rekenvoorbeelden. Rente percentages onder voorbeboud. Andere looptijden en bedragen zijn mogelijk. Bel direct 0800-1415. Netto inkomen aanvrager: j Koopwoning Ongehuwd Samenwonend Netto inkomen partner: Financiele Dienstverlenin render postzegel in een gesloten enveloppe naar: Algero. Antwoordnummer 1263, 3000 VB Rotterdam Rotterdams Dagblad heeft op zijn intemetsite www.rotterdamsdag- blad.nl een nieuwe webwinkel geopend. In de webwinkel vindt u aller- lei typisch Rotterdamse artikelen en leuke hebbedingetjes. Varierend van T-shirts, videobanden en boeken tot de collectie van Feyenoord en Sparta. Dus bent u gei'nteresseerd in Rotterdam dan is een bezoek zeker de moeite waard. SABEMA B.V. een snelgroeiende Sanitaire Groothandel te Rotterdam is op zoek naar: COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Wer kzaa m heden - Verwerken van orders via een geautomatiseerd order-systeem - Telefonisch contact met onze amemers - Administratief afhandelen van orders - Organisatie van winkelinrichtingen Voor deze functie beschikt u over: - Opleiding op MBO niveau - Klantgerichte instelling - Flexibele opstelling en accuraat kunnen werken - Kennis van sanitair is een pre doch niet noodzakelijk Tevens zoeken wij per direct: MAGAZIJNMEDEWERKERS M/V voor 40 uur per week - Opleiding minimaal LBO - Ervaring met het werken met een vorkheftruck is gewenst doch niet noodzakelijk Indien u interesse heeft voor een van bovengenoemde functies, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 8 dagen naar: SABEMA B.V., Postbus 4136, 3102 GC Schiedam Heemraadssingel 131, 3022 CD Rotterdam, telefoon 010-4762688 zoeken voor spoedige indiensttreding Gevraagd wordt: - bij voorkeur opleiding op HAVO/VWO-niveau - ervaring met Word en, mogelijk, met Excel Geboden worden: - gevarieerd takenpakket (familie- en rechtspersonenpraktijk) - opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Wilt u eerst nadere inlichtingen, dan kunt u (telefonisch) contact opnemen met ons kantoor onder bovenvermeld telefoonnummer of met mr A.C.M. Fokkema-Schute, telefoon 010-5190200 e-mail adres: fokkema@millenaar.fokkema.knb.nl mrJ.J. Jonker-Hordijk, telefoon 0167-56497 e-mail adres: jonker@millenaar.fokkema.knb.nl U kunt trouwens ook het een en ander te weten komen over ons kantoor via onze website: millenaar-fokkema.com Graag uw schriftelijke sollicitatie zenden aan: Postbus 26296, 3002 EG Rotterdam. zoekt met spoed voor diverse productiebedrijven in de levensmiddelenindustrie (fulltime) We bieden u een prima salaris. Interesse? Stuur uw reactie naar: Flexmen personeelsdlenten bv t.a.v, Jacques llpman postbus 259,2910 AG Nieuwerkerk aan den IJssel of bel voor meer informatie: 0180-32 00 22. Rotterdam T-shirts Echte Rotterdam T-shirts die niet mogen ontbreken in de garderobe van een echte Rotterdammer. Hoogbouw in Rotterdam, de leukste winkels, het Rotterdam van vroeger, veie boeken en strips van Heinz en Cowboy Henk. De serie 'Het was...' van TV Rijnmond, Feye noord kampioen en Toen was geluk nog heel gewoon. 5 4HP PARTNERS IN FACILITIES MANAGEMENT Alcatel is wereldleider in telecommunicatiesystemen en gerelateerde kabels en componenten en opereert in meer dan 130 landen. Alcatel Kabel Nederland is gespecialiseerd in de marketing, verkoop en distributie van energie-, communica- tie- en telematicakabels. Met deze activiteiten is Alcatel een van de grootste leveranciers op dit gebied in Nederland. Ter versterking van onze commerciele afdeling zoeken wij een bijzonder enthousiaste Na een inwerkperiode adviseert u, in een team van enthousiaste medewerk(st)ers, geheel zelfstandig onze afnemers bij de verkoop van onze producten. Tot uw werkzaamheden behoren tevens het uitbrengen en bewaken van offertes. Naast een opleiding op MBO-niveau, beschikt u over goede contactuele en com merciele eigenschappen. U heeft goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden in de Nederlandse en Engelse taal en een affiniteit met computers. Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 30 jaar. Kandidaten die ervaring hebben opgedaan in de elektrotechnische branche of in soortgelijke functie verdienen de voorkeur. Wij bieden u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in een gezond bedrijf met goede toekomstperspectieven. GeTnteresseerden nodigen wij uit - tot twee weken na het verschijnen van deze advertentie - hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, te rich- ten aan de directie van Alcatel Kabel Nederland b.v., Postbus 176, 3130 AD Vlaardingen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 10