Buderus typiste/administratief medewerkster P DE DELFT OP KOERS Deze Rotterdammers staan pal achter r\ de DELFT IHA PRODUCTIEMEDEWERKERS VOORMANNEN Inspecteur/Monteur Tuiger HAKWOOD in Werkendam Callcentermedewerkers Productiemedewerkers Procesoperators Secretaresse Telefoniste/ receptioniste Procesoperator Start assistent-expediteur (m/v) b.v. vjlNE Hp 'COLLEGE Krimpenerivaard College Krimpenerwaard College Nadere informatie over de school op het internet op www.xs4all.nl/~krimp afd. verkoop (m/v) */M\v .8 5. OOOste Vriend, 28-06-99 Ton Kooren van Kotug International: "'De Delft' is een project waar ik graag betrokken bij wil zijn, want Rotterdam en Delfshaven hebben altijd een apart plekje in mijn hart gehad." Fons Bogaers van Miiller en Co.: "Het is een schitterend Rotterdams project wij keihard aan mee willen werken." Matthias Laarman en Cees Boogaerdt van Koninklijke Houthandel Boogaerdt: "Iedereen in het bedrijf staat te popelen om samen met Vrienden van 'De Delft' te starten met het bewerken van het zware hardhout." Guus van Herwaarden van Breur IJzerhandel Rivium: "Rotterdamse bedrijven staan pal achter 'De Delft' en doen er alles aan om het project te laten slagen." Coerd de Heer van Shipmate Vlag Produktie: "Sommige van onze werknemers zijn zo door 'De Delft' gegrepen dat ze actieve vrijwilligers zijn geworden." en met hen nog vele andere sponsors, ruim 9000 Vrienden en meer dan 150 vrijwilligers. Bouw ook mee aan 'De Delft'. Schiehaven 15 Telefoon (010) 276 0115 e-mail dedelft@luna.nl website delfihaven.com/delft stichting historisch schip Kijlc voor meer vacatures op onze internetsite: www.start.nl. Werkt zeker Week 23 TOTAAL-TX20 Wij vragen voor onze locatie te Rotterdam (Spaanse Polder) de volgende medewerkers: Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het uitvoeren van veiligheidsinspecties van hijs- en hefwerktuigen bij onze klanten en naar aanleiding hiervan het uitvoeren van reparaties en/of onderhoudswerkzaamheden. Voor deze functie vragen wij een opleidingsniveau MTS/LTS met gelijkwaardig aan MTS praktijkgerichte cursussen zoals VEV en elektrotechniek. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het zelfstandig of in samenwerking met collega's uitvoeren van inspecties, uit- en inscheren van staalkabels, het testen met gewicht/load- cell, overhalen blokken, etc., aan het laad- en losgerei aan boord van schepen, kraan- bakken enz. Voor deze functie vragen wij LTS en praktijkervaring. Uw schriftelijke reactie met c.v. kunt u sturen naar postbus 112913004 EG Rotterdam. Voor inlichtingen kunt u vragen naar C.H.O. Lissenberg, 010 - 4377719. Het Krimpenerivaard College is een neutraal bijzondere school poor mavo, haro, atheneum en gymnasium. De school onderscheidt zich onder meet4 door: een overzichtelijke omi wig nan ca. 900leerlingen en 90 personeelsleden, gehuisvest in een goedgeoutilleerd gebouw; het karakter can een streek- school in een mstige en groene omgeving voor leerlingen uit de westhoek ran de Krimpenerivaard; gestructureerde hegeleiding van (nieuw) personeel; mime aandacht voorde hegeleiding van leerlingen op rele terreinen; een gunstig kiimaat voor de tele uiteenlopende culturele en andere (buitenschoolse) activiteiten: prettige onderlinge rerhoiidingen; actieve leerlingen- personeels- en ouderverenigingeu. mm 4y MMMM MMMMMMM MMMMMMMMM M.i.v. het nieuwc schooljaar ontstaan op het vacatures voor de volgende fiincties: iMedewerker mediatheek (m/v)o,5fte. Wij zoeken voor onze nieuw te opencn mediatheek een enthousiaste collega die: - in bezit is van het diploma Vakopleiding tot assistent-bibliothecaris of daarmee gelijk te stellen opleiding: - ervaring heeft met automatisering (zoals internet en andere digitate media). Het functieniveau is schaal 5 (CAO-VO) Nadere informatie is telefonisch verkrijgbaar bij onze bibliothecaresse, mevrouwH. Gilijamse-Keukelaarondernummer0180-515655 (school). Technisch Onderwijs Assistent (m/v)o,6 lite. Deze vacature betreft vervanging wegens zwangerschapsverlof voor de maan- den September t/m december. Wij zoeken een collega die in bezit is van een MTS-diploma of daarmee gelijk te stellen MBO-opleiding. Het functieniveau is schaal 5 (CAO-VO) Nadere informatie is telefonisch verkrijgbaar bij onze coordinator beheer, de heer J. Vuik onder nummer 0180-515655 (school). Schoonmaker (m/v)0,25 fte. De schoonmaakwerkzaamheden worden dagelijks na afloop van de lessen in teamverband uitgevoerd. Het functieniveau is schaal 1 (CAO-VO). Nadere informatie is telefonisch verkrijgbaar bij onze coordinator beheer, de heer J. Vuik onder nummer 0180-515655 (school) Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatie en curriculum vitae binnen 10 dagen te richten aan de rector van het Krimpenerwaard College, deheerir.D.P. Verweij. adres Driekamp 4 2924 AN Krimpen aan den IJssel tel. 0180-515655 fax 0180-550091 e-mail krimp@xs4all.nl EDELSTAHL Handelsonderneming in omgeving Rotterdam-Schiebroek is per direct op zoek naar een fulltime: 'Tot uw taken behoren o.a. het verwerken van aanvragen, offertes en orders in onze orderadministratie, het typen van de correspondentie in Word 97, het adminis- 'tratief verwerken hiervan, secretaries werkzaamheden en aanvullende verkoop- ■ondersteunende telefonische activiteiten. Functie-eisen: ervaring in soortgelijke functie beheersing van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift MAVO/MEAO-niveau stressbestendige en flexibele werkhouding Kandidaten die zich tot deze functie aangetrokken voelen, verzoeken wij (hun schriftelijke sollicitatie te richten aan afd. Personeelszaken, Postbus 37105, 005 LC Rotterdam. Inlichtingen telefoon: 010 - 4227428 >s een jong bedrijf, waarongeveer 70 mensen werkzaam zijn en dat zich •ezighoudt met het produceren van doe-het-zeif-producten. In de afgelopen 20 jaar heeft het bedrijf zich een plaats weten te verwerven als marktleider op hetgebied van houtenwanddecoraties. Deze producten voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen en vinden hun weg naar consumenten in binnen- en buitenland. Vanwege verdere uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar fulltime en Voor de fabricage van de verschillende producten zijn in het bedrijf meerdere productielijnen opgesteld. Bij iedere lijn is een aantal medewerkers actief om te werken aan de productie van voornamelijk schroten. Wat verwachten wij: bij voorkeur een technische opleiding; - willen werken in teamverband; - initiatiefrijk en kwaliteitsbewust; - een flexibele instelling. Wat bieden wij: goede salariering en secundaire arbeidsvoorwaarden; - afwisselend werk in een dynamisch bedrijf; - volop doorgroeimogelijkheden. Bent u ge'interesseerd in deze functie, stuur dan een brief met uw persoonlijke gegevens en een korte beschrijving van uw opleiding en werkervaring aan: Hak Houtindustrie, t.a.v. A.J.H. Hofkens/L.J.H. van den Hurk, Postbus 146 4250 DC WERKENDAM Telefoon: (0183) 50 42 66 'De Delft': I *4 •Nf 12.000 Vrienden huidige aantal Vrienden 9224 Het initiatief van Stichting Historisch Schip 'De Delft' wordt mede mogelijk gemaakt door bijdragen van 4 Arthur Andersen 4 Breur IJzerhandel Rtvium BV 4 CONSONANT, communicatie-advies en -projecten 4 Deloitte Touche "4 Emerald Driving Services "*4 Het Kader, bureau voor audiovisuele communicatie 4 IBC Utiliteitsbouw Rotterdam 4 Jos SchrOer Promogifts 4 Koninklijke Houthandel Boogaerdt "*4 Koninklijke Marine "*4 Kotug International "*4 MOller en Co. Nederland BV "*4 Noord-Brabant Rotterdam BV, binnenvaart "*4 PlantijnCasparie Vlaardingen 4 Radio Rijnmond '4 RET 4 Rotterdam Airport '4 Rotterdams Dagblad "4 Shipmate Vlag Productie BV 4 Si adsbrouwerij De Pelgrim 4 Strategische Wijkaanpak Delfshaven 4 Tapes 4 TV Rijnmond 4 Ziggurat design BV, bureau voor advertising, communicatie en vormgeving Een callcenter in Capelle aan den IJssel zoekt enthousiaste callcenter medewerkers. U bent tussen de 20 en 40 uur per week beschikbaar, flexibel inzetbaar, bereid om ook enige avonden te werken en u heeft een nette telefoonstem. Informatie bij Jasper Goud, (010) 451 65 25, Bermweg 296a, Capelle aan den IJssel. Een groot hout en productiebedrijf in de Krimpenerwaard zoekt productiemedewerkers met doorzettingsvermogen. Je hebt een LTS opleiding en of affiniteit met houtproducten, je werkt graag in een team en spreekt goed Nederlands. Informatie bij Michael Storm, (010) 451 65 25, Bermweg 296a, Capelle aan den IJssel. Diverse relaties in Spijkenisse, de Botlek, Europoort en de Maasvlakte zijn op zoek naar procesoperators die in het bezit zijn van minimaal VAPRO-A aangevuld met WAI. U bent bereid te werken in ploegen- diensten en beschikt over eigen vervoer. Informatie bij Gerda Leusink (0181) 61 96 77, P.J. Bliekstraat 2c, Spijkenisse Een gemeentelijk instelling in Spijkenisse zoekt een 2e secretaresse. Je bent werkzaam in een ondersteunende functie. Je houdt je bezig met correspondentie, agendabeheer, notuleren, beheren van kantoor- artikelen, organiseren van vergaderingen en met telefoonaanname. Dit is een werkplek waar veel dingen tegelijk gebeuren. Je beschikt over een rele- vante opleiding op middelbaar niveau. Informatie bij Regina Levi (0181) 61 96 77, P.J. Bliekstraat 2c, Spijkenisse Een aancmer en een Arbodienst in Hoogvliet zoeken ieder een telefoniste/ receptioniste. Uw taken bestaan uit het aan- nemen en doorverbinden van de telefoon en het ontvangen en doorverwijzen van bezoekers. Tevens verricht u lichte ad- ministratieve werkzaamheden. U heeft een goede beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal en affiniteit met com puters. Het betreft een fulltime baan met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie bij John Patrick Breestraat, (010) 472 08 00, Stelle 24, Hoogvliet. Een concern in de chemie gevestigd in Pernis is op zoek naar een procesoperator. Uw taken bestaan uit het bediencn van machines van een Multi Purpase Plant en het verrichten van allerlei voorkomende werkzaamheden. U heeft een af- geronde opleiding VAPRO-A en bent fulltime beschikbaar. Informatie bij Aicha Abdou, (010) 472 08 00, Stelle 24, Hoogvliet. Nouveau Transport S Leasing; B. V. Opgericht in 1987, iseensnelexpanderendeorga- nisatie in logistieke dienstverlening. Op wereld- wijde basis is NTL actief in scheepvaart, expeditie, warehousing distributie en container leasing. Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn naar een Voor deze functie vragen wij: algemene opleiding op middelbaar (mbo) niveau beheersbaarheid van minimaal twee vreemde talen in woord en geschrift (bij voorkeur Engels/Duits) bekendheid met Microsoft Office ervaring in de expeditiewereld is een pre rijbewijsB leeftijdtot25jaar nietroker Wij bieden: goede werksfeer in enthousiast jong team salaris in overeenstemming met ervaring en opleiding 8% vakantietoeslag winstuitkering Wij verzoeken geinteresseerden in deze vacature schriftelijk te reageren binnen 10 dagen onder bijsluiting van volledige C.V. en te sturen aan: Nouveau Transport Leasing B.V. Kastanjelaan 18m 2982 CM Ridderkerk T.a.v. dhr. M. de Boef

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 26