chauffeurs DYNAMIS ABC Vastgoedmanagers 010 201 25 00 ENDENBURG ELEKTROTECHNIEK B.V. w:- (Senior) Software Engineers M/V Webontwikkelaars M/V Startende ICT-ers M/V Wij zien uit naar jouw reactie! Prins Maasdijk Elektromonteurs Chefmonteurs Service-engineers Onderhoudsmonteurs Projectleiders Commercieel-technisch engineer Systeembeheerder Administratief medewerker(ster) Medewerker(ster) P&O i endenburg I LEERLING MONTEUR MAGAZIJNMEDEWERKER Technisch manager m/v Technisch administratief medewerker v/m (die op tijd thuis willen zijn) I SERVING 0UJPCLIENTS M Als Chauffeur/Belader bij Roteb Reiniging rijd je met moderne.goed uitgeruste vrachtwagens. Midden in het drukke verkeer van een wereldstad. Samen met leuke collega's. En je bent gewoon op tijd weer thuis. Bijvoorbeeld om je kind te leren fietsen. Lijkt dat je wel wat, ben je in het bezit van een groot rijbewijs. Gei'nteresseerd in het behalen van het CCV-B en niet ouder dan 35 jaar, vul dan de onderstaande bon in en je krijgt een sollicitatieformulier thuis. naam: ad res: woonplaats: telefoon: Knip deze bon uit en stuur'm naar Roteb, afdeling P&O, antwoordnummer 40124,3040 VB Rotterdam. Synobsys Nederland B.V. te Capelle aan de lissel, is erop gericht om haar klanten te helpen bij het verbeteren van hun bedrijfsprocessen met behulp van infor- matie en communicatie-technologie (ICT). Innovatie en creativiteit zijn daar- bij kritische succesfactoren. Diverse business units binnen Synobsys werken nauw samen teneinde de synergie- voordelen ervan volledig aan haar klanten te kunnen doorgeven. Web Solutions De business unit Web Solutions biedt consultancy bij en uitvoering van E- commerce en E-business- trajecten. Web Solutions richt zich met name op de front-end van inter- en intranet toepassingen en de koppeling naar backoffice -program matuur. Trefwoorden zijn Customer Relation-ship Management en Knowledge Management. Business Solution De unit Business Solution vergroot het competatieve vermogen van organ- isaties. Innovatie concepten en ideeen worden met behulp van de laatste inzichten en krachtige ontwikkeltools vertaald. Degelijke, sterke en flexibele informatiesystemen zijn het resultaat. Integratie met bestaande systemen is een specialiteit. Synobsys Business Solution is distributeur, support-, education- en knowledgeprovider van COOLPlex in de Benelux en van Versata in Nederland. Proffesional Services De unit Proffesional Services onderste- unt organisaties op ICT gebied door middel van Services en Solutions. Dit betekent ondersteuning bij het uit- voeren van ICT-projecten en het advis- eren en implementeren van methoden en technieken. Daarnaast oplossingen op het gebied van het aannemen van projecten die onder verantwoordelijk- heid van Synobsys worden uitgevoerd. In beide situaties staan het bedenken en adviseren samen met het ook werkelijk doen centraal. Specialisaties liggen daarbij op het gebied van de innovatie ontwikkel-omgevingen COOLPlex en Versata. Bij Synobsys Nederland zijn binnen de diverse units momenteel 32 medewerk- ers werkzaam. Voor de units Professional Services en Web Solutions zijn de medewerkers veelal op locatie bij de klant gedetacheerd en voltooien daar hun projecten, waarbij ze regelmatig contact houden met Synobsys via Research Developmentdagen en Personeelsver-gaderingen. Daarnaast wordt voor iedere medewerker een persoonlijk ontwikkelingsplan opgesteld voor het lopende jaar, welke elk kwartaal wordt geevalueerd. Binnen deze units zijn wij momenteel op zoek naar fulltime(40 uur per week) Synobsys vraagt: Je beschikt voor een van bovenstaande functies minimaal over HBO werk- en denk-niveau, verkregen doorjouw vooropleiding en/of ervaring. Daarnaast is een (gedegen) kennis van en affiniteit met ICT een vereiste. Je bent op de hoogte van de ontwikkelingen op dit gebied en zoekt voortdurend naar de laatste nieuwe technologische snufjes. Je vindt het leuk om met jouw team te zoeken naar de beste ICT-oplossin- gen voor onze klanten. Je kunt goed zelfstandig werken maar werkt ook graag projectmatig samen met je collega's. Je hebt verantwoordelijkheids- gevoel en bent pro-actief. Je wilt jezelf verder ontwikkelen en (indien gewenst) bijscholen op het gebied van ICT. Synobsys biedt: Voor de diverse functies mag je van Synobsys verwachten dat je in deze nieuwe uitdaging persoonlijke begeleiding ontvangt en een ontwikkelings- en opleidingsplan dat is afgestemd op jouw capaciteiten. Daarnaast wordt rekening gehouden met jouw persoonlijke wensen bij de keuze van de pro jecten, maar ook bij de samenstelling van het arbeidsvoorwaardenpakket. Ter versterking van onze units zijn wij op zoek naar zowel vrouwelijke ats mannelijke kandidaten in de diverse leeftijdscategorieen Ben je gei'nteresseerd in een nadere kennismaking? Wil je kennis komen maken met Synobsys Nederland B.V.? Witje solliciteren of eerst meer informatie? Voor de functie van (senior) software engineer en startende ICT-er kun je bellen of e-mailen met Pirn van Westen, PvanWesten@synobsys.com. Voor meer informatie over de functie van webontwikkelaar neem je contact op met Marie-Anne Melis, Mmelis@synobsys.com. Beide unitmanagers zijn te bereiken via telefoonnummer 010-4585532. Graag ontvangen we ook jouw CV via e-mail of per post. Synobsys Nederland B.V. is gevestigd aan de Cypresbaam8,2908 LT te Capelle aan den IJssel. Onze website is nog in ontwikkeling, maar meer bedrijfsinformatie kun je al wel lezen via www.synobsys.com. Week 24 TOTAAL-TX18 Prins Maasdijk is een onderdeel van de Jethar Holding Groep en actief op het gebied van technische machine- handel en dienstverlening, met als hoofdproducten machi nes voor intern transport, dieselmotoren, generatoren, technische dienstverlening, ontwerp en constructie van speciaalmachines. Voor de afdeling waar productie, onderhoud en reparatie van heftrucks plaats vindt, hebben wij de volgende vacatures: Die in twee jaar tijd opgeleid wil worden tot MONTEUR MOBIEL INTERN TRANSPORT Gedurende deze twee jaar bent u op contractbasis voor de praktische training werkzaam bij ons bedrijf. Een dag in de week volgt u de bovengenoemde opleiding bij ROC Zadkine. Na het behalen van het diploma volgt een vaste aanstelling. MBO/LBO-niveau Min. leeftijd bij voorkeur 18 jaar (i.v.m. besturen heftrucks) Flexibele instelling en wil om te leren Technisch onderlegd, bij voorkeur ervaring in soortgelijke functie In het bezit van rijbewijs B Leeftijd 20-40 jaar Gevoel voor kwaliteit, efficientie, netheid en gewend in teamverband te werken Een goede salariering en secundaire arbeids- voorwaarden worden geboden. Bent u gei'nteresseerd, schrijf of bel dan naar: Prins Maasdijk, Postbus 39,2676 ZG Maasdijk, telefoonnummer 0174-516240, e-mail: info@prins.maasdijk.net T.k. Kristallen Murano sier schalen en vaas aparte model- len v.a. 50,-, Beeld Rijkaard en Gullit /40,-, Porseleinen beeldjes /20,- p.st. Tel.:010- 4203743 T.k. 8 oude zinken bakken leuk voor planten in de tuin. 46x5 lcm, 31x5 lcm, 30x50cm, allemaal 21cm diep. /12.50 en 17.50 p.st. of alle 8 voor 100,-. Tel.: 010- 4825457 T.k. Flair tuinligbed wit, z.g.a.n. met verstelbare rugleu- ning geheel inklapbaar. /50,-. Tel.: 010-4825457 T.k. 20 miniatuur stenen beestjes o.a. hondjes, paaardje, uil, hertje, aap, poesjes, e.d. alle 20 voor /20,-. Tel. 4825457 010- Te koop waterkoker van het merk Tornado. Inhoud 1,7 liter z.g.a.n. nieuw prijs 89,- NU/25,-. Tel.: 010-4122934 115 mini oorlogstrip- boekjes o.a.: Strijd Cla: T.k. "lassies, Pantser, Victoria, Bajonet, front, e.d. vanaf 1967 alles voor 150,-. Tel.: 010- 4825457 Donkere eiken wandklok met koperen wijzerplaat en gewichten en bim-bam slag vraagprijs 200,-. Tel.; 0181- 64949 T.k. mooie beeldjes creme kleur groepjes /50,-p.st. Kan- delaar 5 armen /35,-. 2 karaf- fen /30,- p.st. 2chinese spek- stenen beelden /45,-. Tel.; 010-4203743. T.k. 2 Chinese porseleinensier- potten met deksel /85,-p.st. 2 grote Chinese vazen met deksel handwerk /175,-p.st. warme kleuren.Tel.: 010-4203743 ip massief eiekn Oister- lektuurbak. Nw. pr. /485,- vr.pr. /225,- h39cm, br25cm. Tel.; 0180-420262 Te koo] wijk Dynamis ABC Vastgoedmanagers is een nieuwe vastgoedmanagement- organisatie die is ontstaan uit de samenwerking tussen Dynamis Partners en ABC Vastgoedbeheer. Vanuit een landelijk netwerk van acht regiokantoren en een groot aantal lokale vestigingen verzorgen wij voor toonaangevende (institutionele) beleggers het vastgoedmanagement van zowel woningen als bedrijfsmatig onroerend goed. Naast het commercieel, technisch, administratief en promotioneel management van vastgoed bieden wij, via de met ons samenwerkende Dynamis Partners, diensten aan op het gebied van consultancy, makelaardij, assurantien, taxaties en hypotheekverlening. Om dit omvangrijke dienstenpakket verder te kunnen optimaliseren, zijn wij voor de regio Rotterdam op zoek naar een fulltime Initieert begeleidt en is verantwoordelijk voor het dagelijks-, planmatig- en groot onderhoud van een groot aantal objecten ten behoeve van onze relaties, waarbij meerjarenplanningen, begrotingen, budgetbewaking, planverbetering en kwaliteit van dienstverlening vanzelf- sprekende gereedschappen zijn. Gewenst opleidingsniveau: MTS/HTS Bouwkunde. Ondersteunt onze technisch managers bij het uitwerken van voorstellen tot planmatig- en groot onderhoud, periodieke onderhoudsrapportages, overzichten budgetrealisaties, beoordeelt, behandelt en registreert in samenwerking met de technisch managers ontvangen technische storingsmeldingen en verzorgt de controle, codering en boeking van de ontvangen onderhoudsfacturen. Gewenst opleidingsniveau: HAVO. Wij bieden: een boeiende en afwisselende functie in een dynamische werkomgeving en organisatie een uitstekende honorering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden gunstige carrieremogelijkheden. Wanneer u gei'nteresseerd bent in een van de hierboven genoemde functies en voldoet aan de gestelde eisen nodigen wij u graag uit om te reageren. Uw sollicitatiebrief, vergezeid van uw CV, kunt u binnen 14 dagen richten aan Dynamis ABC Vastgoedmanagers, t.a.v. de directie, Postbus 1604, 3000 BP Rotterdam. Endenburg Elektrotechniek B. V. is een technisch bedrijf dat gespecialiseerd is in het aanleggen en onderhouden van de meest uit- eenlopende elektrotechnische installatiewerken, met name in de secto- ren Utiliteit en Industrie. Ons bedrijf telt ca. 120 primaire medewerkers, vied dit jaar haar 50-jarig jubileum en heeft in deze periode een gede gen reputatie opgebouwd. De organisatie heeft een heldere structuur met vergaande medezeggenschap, uitstekende arbeidsvoorwaarden en een no-nonsense mentaliteit. De dagelijkse bedrijfsvoering is sterk gericht op de persoonlijke ontplooiing van de medewerkers. Binnen de Total Energy Services wordt, zowel regionaal als internatio- naal, een brede variatie aan opdrachten gerealiseerd. Gezien het suc- ces en de ambitie om het stijgende marktaandeel verder uit te bouwen zijn wij op zoek naar versterking van ons enthousiaste en vakbekwame team van medewerkers. Eris plaats voor leidinggevende, specialisti- sche en uitvoerende technici. Bent u toe aan een nieuwe uitdaging grijp dan nu uwkans. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: U bent belast met de aanleg en het onderhoud van elektrotechnische installaties in de utiliteit of industrie. De werkzaamheden in de utiliteit varieren van licht-, kracht- en zwakstroom installaties t/m installaties t.b.v. kantoorautomatisering, telematica en beveiliging. In de industrie beslaan de werkzaamheden een breed werkveld, zoals installaties in de petrochemie, scheepvaart, offshore, machinefabrieken etc. Er zijn vacatures in beide sectoren op zowel uitvoerend als leidinggevend niveau. U houdt aan de hand van bestek, werkomschrijvingen en tekeningen, regelgeving, planning en procedureafspraken, toezicht op de uitvoe ring, voortgang en technische kwaliteit van utiliteitsprojecten. Met kennis van (vermogens) elektronica In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het in bedrijf stellen van industrieel elektronische systemen, zoals UPS-systemen en batterijladers. Verder verricht u controle- en beproevingswerkzaamhe- den en lost u storingen op. U bent bereid on-call diensten te draaien. Bij de functie hoort een opleidingstraject waarvan een deel in Italie zal plaatsvinden. U bent belast met het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden als- mede kleine projecten in de utiliteitssector. Tevens verricht u inspecties aan opgeleverde installaties. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het opstellen van duidelijke rapportages. Bij het uitvoeren van deze werkzaamheden bent u tevens het aanspreekpunt van de klanten. Voor deze functie geldt dat u bent belast met het leiden van utiliteitspro jecten in technische en financiele zin en u zorgt daarbij voor teamwork binnen de aan u toegevoegde medewerkers. Daarnaast coordineert u de calculates en berekeningen met betrekking tot meerwerk. Als commercieel-technisch engineer bent u in samenwerking met de bedrijfsleider belast met de commerciele activiteiten van de afdeling Algemene Installaties. U legt en onderhoudt contacten met bestaande en potentiele opdrachtgevers. U heeft een opleiding op MBO-E niveau en kennis van bedrijfsvoering en calculatietechnieken strekt tot aanbe- veling. In deze functie bent u verantwoordelijk voor het in stand houden en het uitbreiden van het netwerk van onze organisatie. Tevens verzorgt u een goede werking van de diverse applicaties welke gebruikt worden. Daar naast bent u de intermediair tussen de organisatie en de hard- en soft ware leveranciers. Op termijn wordt u betrokken bij ICT activiteiten van de organisatie. Kennis van Windows NT en MS-Office is een pre. In deze functie bent u belast met diverse boekhoudkundige werkzaam heden binnen de organisatie. U heeft MBO werk- en denkniveau en kennis en ervaring met MS Office. Deze functie is gericht op het assisteren bij de uitvoering van het soci- aal beleid met administratieve taken, waaronder de personeels- en salarisadministratie. Tevens bent u betrokken bij de uitvoering van de scholingsactiviteiten. U heeft MBO werk- en denkniveau, cijfermatig inzicht en kennis en ervaring met MS-Office. Vanzelfsprekend geldt voor alle functies dat u beschikt over de nodige kennis, vaardigheden en diploma's. De vier verleidingen om bij ons bedrijf te gaan werken Dynamiek Zelfstandig Doorgroei Ondernemen belonen Een bedrijf dus dat u inspireert Voor meer informatie kunt u terecht bij Irma Hazeleger, telefoon 010-4523822 of kijk op onze website www.endenburq.nl Uw CV met begeleidend schrijven kunt u sturen naar: ENDENBURG ELEKTROTECHNIEK B.V. ISO 9001 -WBI-EVK-BORG-VCA gecertificeerd IJsclubstraat 13-31, 3061 GR Rotterdam Postbus 4197, 3006 AD Rotterdam Fax:010-4528264 E-mail: info@endenburg.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 26