UNIEKE EK-ACTIE THEO DE GRAAF 032 STUDENTEN GEZOCHT! /4LPHKTRON spanning a m. li :1 w e I Coordinator (v) J Gebr. Peters bv Administrateur m/v Meidpunt en Indicatieorgaan Capelle/Krimpen 'II TELEFONISCH INTAKER (M/V) Voor36uurper week I "FINANCIELE ADVISEURS M/V MET T0PKWALITEIT" ONDERWIJSASSISTENTEN (m/v) BUITENDIENST MEDEWERKER (m/v) elektrotechnisch werkvoorbereider/tekenaar m/v Change the nature of things. KINDEROPVANG STUDERENDEN KINDERLEIDSTERS LEIDINGGEVENDE I H m z i j n s V*' Week 24 NeQu Holding B.V. is in de plaatsen Den Haag, Gouda, Leiden en Rotterdam op zoek naar: U w profiel: Leeftijd: tussen de 25 en 45 jaar Opleiding: MBO/HBO-niveau Een gedegen verkooptechnische achtergrond Bekendheid met de financiele dienstverlening NeQu Holding B.V. is een gerenommeerde onderneming met een negental werk- maatschappijen die werkzaam zijn in de financiele dienstverlening. Door een pro- gressief marktaandeel biedt NeQu Holding zijn adviseurs een zekere toekomst met een adequate ondersteuning inzake productkennis en verkooptechnische begelei- ding. Wanneer wij spreken over topkwaliteit dan bedoelen wij ook topkwaliteit van de man of vrouw die met ons werkzaam wil zijn in de financiele dienstverlening. Onze financiele en secundaire aanbieding is uiteraard in overeenstemming met de door ons gestelde eisen en doelstellingen, waartoe een auto van het bedrijf, ruime onkostenvergoeding en zeker niet als laatste een beloning afgestemd op inzet en inbreng. Uw met de hand geschreven reactie stuurt u binnen 7 dagen aan NeQu Holding B.V., t.a.v. de heer A.M. Nederhoff, Postbus 412,7100 AK Winterswijk of u belt voor meer info naar mevrouw W. Santing, telefoonnummer 0543 - 546 800 Virtual Community Providers Het Christelijk College Henegouwen zoekt met ingang van het nieuwe cursusjaar Wij zijn een brede scholengemeenschap in het centrum van Rotterdam. In 3 gebouwen wordt onderwijs gegeven aan 1350 leerlingen. Deze leerlingen zijn afkomstig uit vele culturen. Ons team kent veel jonge collega's. Alle gebouwen zijn uitstekend met het openbaar vervoer te bereiken. Onderwijsassistenten krijgen de volgende taken: invallessen verzorgen surveillance inhaalrepetities bijspijkeren leerlingen helpen bij voorbereiding lessen projecten binnen secties ICT ondersteuning administratieve ondersteuning coordinatoren Kandidaten met een studie in de richting van het onderwijs genieten de voorkeur. Onderwijsassistenten worden maximaal betaald in schaal 4 BBRA. Een taakomschrijving kunt u aanvragen bij de secretaresse van de rector. Tevens kan informatie worden ingewonnen bij de heer J. Kweekel, rector van het Christelijk College Henegouwen, Henegouwerplein 16,3021 PM Rotterdam, telefoon: 010-4774533. Sollicitatie voor 23 juni zenden aan de rector. De ALPHATRON groep, een jonge, dynamische, snelgroeiende combinatie van bedrij- ven, gevestigd in het Brainpark in Rotterdam, is een toonaangevende leverancier van o.a. elektronische componenten, professionele videosystemen alsmede observatie-, navigatie- en communicatiesystemen. Op de centrale administratie van de Alphatron groep wordt de boekhouding gevoerd voor een zestal Nederlandse bedrijven. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een fulltime: (plv. hoofd administratie) In een grote mate van zelfstandigheid worden de volgende taken verricht: het behandelen van de debiteurenadministratie periodieke resultaten rapportagd beheer deel grootboek beheer rekening-couranten van buitenlandse deelnemingen enkele automatiseringswerkzaamheden Wij vragen: opleiding op MBA-niveau enkele jaren ervaring met grootboek- en debiteurenadministratie ervaring met Microsoft Excel goede beheersing Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift accuratesse, ordelijkheid en goede communicatieve vaardigheden O.a. door eind 1999 gei'mplementeerde nieuwe logistieke en financiele software zijn er goede ontplooiingsmogelijkheden op boekhoudkundig- en automatiseringsgebied. Telefonische inlichtingen kunt u krijgen bij de heer W. Walhain (financial controller), telefoonnummer 010-4520600 Voelt u zich aangetrokken tot bovenstaande functie? Stuur dan een handgeschreven brief naar: ALPHATRON HOLDING B.V. T.a.v. de heer Th.M. Slingerland - Algemeen Directeur Postbus 21003 3001 AA ROTTERDAM Hostesses, Sales Personnel, Promotional Activities -■ V IV "U i ,<1 i m Stichting Stichting Welzijn Dordrecht is een stedelijke welzijnsorganisatie voor sociaal cultureel werk, opbouw- werk, jongerenwerk en peuterwerk. Zij exploiteert 12 wijkcentra en voert diverse innovatieve welzijns- projecten uit. Er zijn ruim 125 medewerkers in dienst. Menzil is een sociaal cultureel centrum voor allochtone vrouwen en meisjes in Dordrecht. De activiteiten worden wekelijks bezocht doot ongeveer 400 vrouwen en meisjes. Menzil is een van de vier units van de SWD met een delijke functie. Het team bestaat uit een coordinator, t*nj medewerkers, een beheerder en een huishoudelijk m#de- werkster. Daamaast zijn er drie medewerkers in het kfeder van een wettelijke werkgelegenheidsregeling aan verbpAden. De SWD zoekt kandidaten voor de vacatureyan i:A V' 24 uur per week I TOTAAL-TX20 Door in te spelen op het EK-2000 voetbaltoernooi trektTheo de Graaf in deze periode extra aandacht voor een speciale voordeelcollectie brillen zonder dat klanten hoeven in te leveren op kwaliteit, service en garantie. Omdat de bedrijfsvoering van Theo de Graaf ook altijd is gericht op prestaties, wordt de hoogte van de korting bepaald door de prestaties van het Nederlands elftal. Hoe meer doelpunten er worden gescoord, hoe hoger de korting. Theo de Graaf is kampioen in kwaliteitswerk, geleverd door hooggekwalificeerd personeel. Meer kwaliteit en dus minder klachten, resulteert in meer tevreden klanten. Om nog meer mensen in de gelegenheid te stellen op een voordelige manier kennis te laten maken met de kwaliteiten van Theo de Graaf, is de actie van de EK-selectie monturen gestart en eindigt deze een week na afsluiting van het EK-voetbal op 8 juli 2000. De vaste klanten van Theo de Graaf zijn inmiddels via een aan hen gerichte brief op de hoogte gesteld van een van de voordeelactie en kunnen nu heel voordellg een modieuze (tweede) bril aanschaffen of een zonnebril met glazen op sterkte. Op een in de etalage opgesteld scorebord worden de uitslagen plus de hoogte van de korting duidelijk vermeld, zodat iedere klant duidelijk kan zien op welke korting men kan rekenen op het moment dat men de winkel binnenstapt. Het kortingspercentage kan oplopen tot 40%, 50%, 60% en hoger. In theorie en met een beetje geluk kan de klant zelfs aanspraak maken op een 100% gratis montuur. In de 23 jaar dat het bedrijf bestaat, heeft zich een grote vaste, trouwe kern van Theo de Graaf-fans gevormd. Er is grote tevredenheid over de professionele servicegerichte manier waarop de opticiens hun werk doen. De collectie brillen bestaat altijd uit kwaliteitsmonturen van bekende merken en van brilontwerpers met grote naamsbekendheid. Vanuit die collectie is nu een speciale EK-selectie gemaakt waarop minimaal 30% korting wordt gegeven plus nog eens 10% extra voor elk doelpunt dat het Nederlands elftal scoort. Hup-Holland-Hup dus voor de hoogste korting. Hierbij gaat het steeds om de laatst gespeelde wedstrijd. Na iedere wedstrijd wijzigt het kortingspercentage en kan in theorie dus resulteren in 100% korting. GROOTHANDELIN WONINGINRICHTING- EN MEUBELSTOFFEERMATERIALEN GEVRAAGD: Chauffeur groot rijbewijs met chauffeursdiploma We zoeken een goedgehumeurde kracht die in ons team van ca. 15 personen past, die gemoti- veerd is en klantgericht werkt. Commerciele instelling gewenst. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift noodzakelijk. Door: Gebr. Peters BV, groothandel in woningtextielfournituren. Ook leverancier voor meubelstoffeerderijen en meubelindustrie. Werkzaamheden: Bezorgen van goederen bij klanten met onze eigen vrachtwagens Laden van eigen wagens Lossen en opruimen van retourgoederen Voorkomende binnendienstwerkzaamheden als de wagen een keer stil zou staan. Aard van de betrekking: Salaris: Start betrekking: Informatie: Tijdelijk, 6 maanden, met proeftijd van 1 maand. Vaste aanstelling na die tijd bij gebleken geschiktheid. Per maand op basis van een 40-urige werkweek. Afhankelijk van leeftijd en ervaring. Overuren worden uitbetaald. zo spoedig mogelijk, uiterlijk 15 augustus 2000 J. Smulders, tel. 010-4119590 Opgave kandidaten middels een telefoontje en een CV naar fax nr. 010-4120281 Daarna kan een afspraak worden gemaakt voor een gesprek met de kandidaat. T.k. Chinees" glazen kaststel 2 vazen en mandje mooie kleu- ren /125,-, 2 Chinese porselei- nen vazen /85,- p.st., bronzen beeldje /125,-. Tel.; 010- 4203743 Te koop meisjes city bike 18 versnellingen kleur paars f75,-. Tel.: 0180-512454 Rommelmarkt spullen over? Ik haal het voor een plantje of dosje chocolade alles is wel- kom. rotterdam-Zuid Alvast bedankt. Tel.: 010-4280262 Te koop kruimelveger van het merk Bosch 1 keer gebruikt, nieuwprijs /99,- voor /35,-. Tel.: 010-4122934 Te koop 2 race auto's van care- ra prof! Nieuw in doos. Schaal 1:32, rijden ook op Fleisman en Scalentrix, 2 stuks /35,-. Tel..; 010-4122934 T.k. porseleinen theeservies met kleine roosjes 85,- en koffieservies klassiek /125, koperen hert/50,-, Gebaksstel /35,-. Tel.; 010-4203743 ESD Internet is gespecialiseerd in het maken van virtuele platforms op Internet. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar ervaren en enthousiaste JUNIOR PROGRAMMEURS Heb jij: - ervaring met Delphi, Perl, GNU C, Java, HTML/Javascript Linux, Windows 98/2000 - HBO denkniveau - enthousiasme en motivatie - een goede inzet Dan hebben wij voor jou: - een leuke afwisselende full-time baan - een collegiale, stimulerende sfeer - een aantrekkelijk salaris en goede arbeidsvoorwaarden Gei'nteresseerd? Stuur je sollicitatie met CV naar: ESD Internet T.a.v. de heer Ernst Paalvast Postbus 2160 - 3000 CD Rotterdam of e-mail: ernst@esdgsn.com l.k. nieuwc lammycoat maat 40/42 beige/350,-, rode man tel met zwarte fluwelen kraag, sportief maat 40/42 f 50,-, 2 japonnen.Tel.: 010-4203743 T.k. 2 capitemonde beelden met certificaat 175,- p.st., Porseleinen pop gesign. /200,- 3-delig toiletstel rosew met bladgoud. /35,-. Tel.; 010- 4203743 te koop hanglamp manou met 3 lampen prijs /15,-. Tel.; 0186-602614 T.k. z/w macintosh computer met monitor, muis, toetsen- bord, software en oude modem /195,-. Tel.; 010- 4505146 HOSAPRO HoSaprO' is een jong en dynamisch promotiebureau dat staat voor kwaliteit en flexibiliteit. Door een sterke toename van haar activiteiten is Hosapro per direct in de regio Rotterdam, voor haar opdrachtgevers, op zoek naar: De werkzaamheden: Merchandising activiteiten: schapverzorging en displayplaatsing van diverse pro- ducten. Voor o.a. drogisterijen, supermarkten, rijwiel- en tabakszaken. Promotionele activiteiten: beurzen, verkoopdemonstraties, promotieteams. Voor o.a. cosmetica, Japanse keuken en schoon- maakartikelen. Gevraagd: Nauwkeurige, representatieve kandidaten v.a. 22 jr. in het bezit van een auto die 3 tot 5 dgn. per week ca. 8 uur per dag kunnen werken. Ervaring is een pre. Geboden: Afwisselend werk. Vergoeding op basis van werkuren en een goede reisonkosten- vergoeding. Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Solliciteren: Reageren kan telefonisch van ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur. Tel.: 035 - 623 12 35 HOSAPRO/HILVERSUM IC/es voor een leuke baan In de buitendienst en bel naar HOSAPRO/ Stichting indicatieorgaan Capelle/Krimpen is verantwoordelijk voor het afgeven van indicatiebesluiten naar aanleiding van zorgvragen van inwoners van Capelle en Krimpen aan den IJssel. De intaker is medeverant- woordelijk voor een juiste en volledige typering van de aard, de omvang en, bij eenvoudige aanvragen, de afhandeling van inkomende zorgvragen, met name die welke spoed vereisen. De intaker legt het eerste (telefo nische) contact met de client en treedt als zodanig op als vertegenwoordiger van het indicatieorgaan. Taken: het aannemen, behandelen en registreren van de aanvragen het opstellen van een indicatieadvies en de daarbij behorende rapportage voor eenvoudige en spoed aanvragen het deelnemen aan het teamoverleg het signaleren van lacunes in het zorgaanbod Functie-eisen: een relevante opleiding op MBO-niveau en bekendheid met de gezondheidssector b.v. thuis- zorg, liefst met ervaring met telefonische intake voor AWBZ voorzieningen kunnen werken in teamverband een clientvriendelijke en clientgerichte instelling communicatieve vaardigheden en kennis van en ervaring met Word. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Welzijn. Het dienstverband wordt aangegaan met Stichting Meidpunt, welke instelling de beheersmatige taken uitvoert voor Stichting Indicatieorgaan Capelle/Krimpen. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan Stichting Meidpunt Capelle/Krimpen t.a.v. dhr. J.H. Huisman, directeur, Postbus 415,2900 AK Capelle aan den IJssel. Bezoekadres: Kerklaan 149 te Capelle aan den IJssel. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. J.H. Huisman, telefoon 010-4501344. Engelhard Oe Meern B.V. Postbus 19, (Strijkviertel 67), 3454 ZG De Meern. Engelhard is, een gezonde, groeiende en suceesvolle Nederlandse dochter van een Amerikaans chemie concern. De lokatie in De Meern telt zo'n 200 medewerkers. Het bedrijf ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt katalysatoren voor de ehemische Industrie, daarbij ondersteund door een uitgebreid research laboratorium. Engelhard exporteert naar afnemers over de gehele wereld. Voor onze katalysatorfabriek in De Meern zijn wij op zoek naar mensen met de juiste spanning. Gezonde spanning wel te verstaan. Ben jij de man of vrouw die straalt van"' ambities binnen een chemisch bedrijf, dan zijn wij naar jou op zoek, mits je natuurlijk bent, die deze functie ook tot in detail beheerst. Hiermee bedoelen wij het volgende: - ben jij goed in de regie van het voortrajeet m.b.t. modifieaties of uitbreiding van' elektroteehnische installaties? - kun jij nieuwe elektroteehnische schema's maken en bestaande schema's reviseren? - kun jij het beheer op je nemen van elektroteehnische tekenbestanden? Heb je dan ook nog MTS elektrotechniek met applicatiecursussen en ervaring met wetge- ving en normen, dan hebben wij voor jou een goed salaris, een team fijne collega's en een prachtige toekomst in de ehemie klaar staan. Kortom, ben jij onze "trill-seeker" dan komen wij graag met jou in contact. Schrijf een sollicitatiebrief naar Maartje Jansen-de Wilde (maartje.jansen@engelhard.eom). Heb je toch behoefte aan meer informatie, neem dan even contact op met Han Schreudering tel. 030-6669256. in,. De Stichting Kinderopvang Studerenden Rijnmond (SKSR) is een stedelijke instelling die kinderen opvangt van mensen die deelnemen aan scholings- en werkgelegenheidstrajecten. De ouders voor wie de SKSR werkt, zijn woonachtig in Rotterdam of omgeving en hebben vaak een niet-Nederlandse achtergrond. Op 1 September 2000 start de SKSR binnen het ROC Albeda in Rotterdam Noord met een kinderdag- verblijf waar kinderen van 0-4 jaar opgevangen zullen worden. Voor dit dagverblijf zijn wij op zoek naar leuke, enthousiaste en initiatiefrijke en een (v/m) (MBO-niveau) (v/m) (HBO-niveau) die gezamenlijk van dit kinderdagverblijf een bruisend geheel kunnen maken en daarbij: open staan voor kinderen, ouders en collega's uit verschillende culturen; flexibel zijn en goed om kunnen gaan met veranderingen; het een uitdaging vinden om met programma's rondom taalstimulering en oudercontacten te werken; zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Van de leidinggevende wordt verder verwacht dat deze: sturing geeft aan de implementatie van (pedagogisch) beleid; communicatief vaardig is en in staat is om zowel intern als extern contacten te leggen en te onderhouden; leiding geeft aan zowel gekwalificeerde- als assistent leidsters en aan stagiaires. De functies zijn in eerste instantie voor bepaalde tijd, een vast contract behoort tot de mogelijkheden. De functies voor kinderleidsters varieren van 20 uur tot 36 uur. De functie van leidinggevende betreft een werkweek van 32 uur. Sollicitanten met een niet-Nederlandse achtergrond worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Wij bieden salariering volgens de CAO-welzijn, een spaarloonregeling, in- en externe scholings- mogelijkheden en een gezellige werkplek. Voor meer informatie over deze vacatures kunt u contact opnemen met Sigrid Mol of Ellen Penning, tel. 010-4135388. Uw brief met CV kunt u voor maandag 26 juni sturen naar SKSR, t.a.v. S. Mol, Pieterde Hoochweg 108, 3024 BH Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. V V I #5 Dordrecht Arbeidsvoorwaarden Voor de functie is de CAO Welzijn van toepassing, functiecode L-3, volgnummer max. 40. Het dienstver band wordt aangegaan voor een jaar, verlenging behoort tot de mogelijkheden. Bij gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan een allochtone vrouw. Hoe kunt u reageren? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de solliciatiecommissie Menzil, SWD, Singel 28, 3311 SJ Dordrecht. if *i .•j i Functieprofiel - Beleidsontwikkeling: in staat zijn nieuw beleid te ontwikkelen f afgestemd op nieuwe maatschappelijke ontwikkelingen. Kunnen sturen op basis van beleids- en werkplan en het bdleid kunnen vertalen in concrete werkdoelen en activiteiten. - FinanciSn: begroting opstellen en budget bewaken. Inhoudeljjk beleid vertalen in financieel beleid. - Leiding en begeleiding geven aan het team van Menzil. - Visie hebben op werken met allochtone vrouwen en integratie- processen van minderheden in de samenleving. Het onderhouden van in- en exteme contacten en het vdrte- h genwoordigen van Menzil. Functievereisten - Afgeronde HBO opleiding - Ervaring in vergelijkbare functie - Ervaring in het werken met allochtone vrouwen - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - Organisatorische capaciteiten Vragen Een informatiepakket kunt u opvragen bij Judith van Gulik, tel. 078 - 633 44 47. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Vaags, tel. 078 - 633 44 44

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 35