A MAERSK SEALAND jlk ARCHIRODON N.V. ^'member of the archirodon group Stichting Rotterdam-West INTERNATIONAL SALES ENGINEER m/v WIE BELT ER VOOR EEN PRIMA BIJVERDIENSTE? medewerkers (m/v) Rotterdams Dagblad Dag van de fjrchitectuur ijuli MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU (m/v) Manager voor ons Kinderdagverblijf (m/v) VESTIGINGSHOOFD M/V Commercieel medewerker m/v binnendienst m TECHNICUM Procesoperator Commercieelmedewerker Huisvuilbelader Vakantiekrachten Boekhoudkundig/Financieelmedewerker Start Heeft u interesse? Tel. 010-4000658 DTP-ERS ADMINISTRATIEVE TALENTEN Maersk Sealand Archirodon N.V., onderdeel van de Archirodon Construction Group, is een internationaal opererend constructie-/ aannemersbedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in de uitvoering van grote infrastructurele werken. Wij zijn op zoek naar een BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER die voor ons de (internationale) markt voor natte civieltechnische projecten bewerkt en contacten legt en onderhoudt met opdrachtgevers, adviesbureaus en aannemersbedrijven. Onze nieuwe collega dient een HBO/TU - Civiele Techniek/WTB (o.g.) diploma te hebben, ervaring met projectacquisitie en marketing van infrastructurele projecten. Een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal is een vereiste, kennis van de Franse taal een pre. Is uw interesse gewekt? Stuur dan binnen vijf werkdagen na publicatie van deze advertentie uw reactie inclusief C.V. aan Archirodon N.V., Wolwevershaven 30, 3311 AW Dordrecht, t.a.v. mevr. A.M.W. Kruithof, tel: 078 - 613 62 33 fax: 613 62 55 E-mail: info@archirodon.nl voor 32 uur per week KINDEROPVANG SCHIEDAM E^^) DOPAK DovianusBV in De functie Het profiel De procedure mmm Kijk voor meer vacatures op onze internetsite: www.start.nl. Werkt zeker zoekt voorde werving van (proef)abonnementen voor het We zijn op zoek naar enthousiaste mensen die ouder zijn dan 21 jaar, met een goede telefoonstem en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Werkzaamheden vinden plaats vanuit het call center in Rotterdam. De werktijden zijn op maandag t/m vrijdag van 14.00 -17.00 uur en/of van 17.30 - 20.30 uur. De verdiensten bestaan uit een vast uurloon plus een provisie pergescoord abonnement. Bel dan de teamleidster J.Nijboer op maandag t/m donderdag tussen 14.00 en 17.00 uur voor een orienterend gesprek. l^oon informatie Centrum WIJ ZOEKEN Maersk Benelux blijft groeien, hierdoor zijn er op de boekhoudkundige afdelingen te Pernis en Maasvlakte vacatures ontstaan. Wij willen daar- om in contact komen met Op deze afdeling werk je in teamverband, en samen met je collega's vorm je de spil van onze financiele boekhouding. Je verricht administratieve werkzaamheden met betrekking tot de debiteuren- en crediteuren- administratie, cost control en bankzaken. Ook verleen je assistentie met betrekking tot maandelijkse financiele rapportages. Heb je een boekhoudkundige opleiding op MEAO/MBA-niveau, relevante werkervaring op een boekhoudkundige afdeling, kennis van MS Office en beheers je de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, reageer dan schriftelijk binnen 2 weken op deze vacatures. Je kunt je sollicitatie richten aan: T.a.v. Afdeling Human Resources P.O. Box 999 3160 AD Rhoon Wij bieden een afwisselende fulltime functie binnen een omgeving met teamspirit in een internationaal bedrijf met uitstekende arbeidsvoor waarden. Week 26 TOTAAL-TX12 Onze woningstichting is met ruim 4.200 verhuureenheden actief in de gemeente Vlaardingen, waarbij de klant centraal staat. Bij onze markt- en klantgerichte organisatie zijn 32 mensen werkzaam. Op de afdeling Technische Zaken is de vacature ontstaan van WONINGSTICHTING SAMENWERKING VLAARDINGEN De functie U verricht inspecties ten behoeve van de (meerjaren)planning en werkzaam- heden in het kader van de geplande projecten, zoals het opstellen van bestekken, het maken van calculaties en het opvragen en controleren van offertes, bestekken en calculaties van derden. U houdt toezicht op kwaliteit en kwantiteit van de uitgevoerde werkzaam- heden op het gebied van klachten-, mutatie- en planmatig onderhoud in overleg met het opzichtersteam. U beheert de technische woningcartotheek en automatisering is voor u bekend terrein. U bewaakt eveneens in overleg met het opzichtersteam de voortgang en de technische kwaliteit van projecten. U bent bereid om periodiek de wachtdienstte vervullen. Het profiel Gezocht wordt naar een persoon die zowel marktgericht als vanuit het per- spectief van de bewoners kan denken en handelen. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardig- heden. U heeft een opleiding op MBO-niveau en bij voorkeur ervaring in de volks- huisvesting. Leeftijdsindicatie: 30-35 jaar. Honorering Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden worden, afhankelijk van leeftijd en ervaring, op basis van de CAO voor Woningcorporaties vastgesteld. De aanstelling zal in eerste instantie plaatsvinden op basis van een jaarcontract. Bij gebleken geschiktheid zal de arbeidsovereenkomst worden voortgezet voor onbepaalde tijd. Uw reactie Indien u belangstelling heeft voor de functie stuurt u dan binnen 14 dagen een brief met motivatie en curriculum vitae aan de directeur van Woningstichting Samenwerking Vlaardingen, postbus 206, 3130 AE Vlaardingen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J.L. Woudenberg, hoofd Technische Zaken, telefoon 010 - 474 7411. De Stichting Rotterdam-West, een ondernemende organisatie in het Oude Westen van Rotterdam, zorgt voor activiteiten voor alle leeftijdsgroepen en bevolkingsgroepen, houdt zich bezig met kinderopvang, buitenschoolse opvang en peuterspeelzaalwerk. Onderwijskundige en opvoedkundige ontwikkelingen met een intercultureel karakter heb ben specifiek de aandacht in alle sectoren. Bij Rotterdam-West werken ruim honderd mensen. De stichting wordt gesubsidieerd door de gemeente Rotterdam en valt onder het werkingsgebied van de Adviesraad voor het Centrum. In verband met het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij een Ben jij de flexibele, innovatieve en ondernemende manager dan ben jij diegene die wij zoeken. Van deze manager wordt verwacht dat hij of zij leidinggevende capaciteiten heeft. een afgeronde relevante opleiding op HBO-niveau heeft of anders aantoonbaar op dat niveau kan werken. relevante werkervaring heeft. beleidsmatig kan denken en werken. goed en gemakkelijk kan omgaan met vele verschillende mensen en groeperingen binnen en buiten de wijk. een flexibele instelling heeft. De taken zijn: leiding geven aan circa zeven groepen. coordineren van personele, financiele en inhoudelijke zaken die daarmee samen- hangen. de sector vertegenwoordigen in het managementteam en daar meedenken in het beleid van de gehele stichting. de Stichting vertegenwoordigen binnen en buiten de wijk. Wij bieden u een inspirerende werkomgeving in een sociaal en flexibel bedrijf. Salariering gebeurt volgens de CAO Welzijn. Iedereen, die denkt aan de bovenstaande kwalificaties te kunnen voldoen kan verdere inlichtingen over de functie krijgen bij Bart Kleyweg, manager sociaal cultureel werk telefoon (4362098) of Astrid Gondorf, manager peuterspeelzalen telefoon (2805884). Schriftelijke sollicitaties voor dinsdag 4 juli 2000 sturen naar: De sollicitatiecommissie voor de manager kinderdagverblijf Kogelvangerstraat 10,3014 ZP Rotterdam. D STICHTING De Stichting Kinderopvang Schiedam verzorgt kinderopvang in vijf kinderdagverblijven en beheert een gastouderbureau. Elk dagverblijf wordt geleid door een vestigingshoofd. De organisatie heeft ongeveer 100 medewerkers in dienst en een opvangcapaciteit van 300 kindplaatsen Wij zoeken voor ons kinderdagverblijf De Singel met ingang van 1 augustus 2000 een voor 20 uren per week. Van deze 20 uren zijn 10 uren beschikbaar voor het managen van het kinderdagverblijf, de overige 10 uren zijn ten behoeve van het groepswerk. In kinderdagverblijf De Singel wordt opvang geboden aan een peuterspeelzaalgroep en 2 buiten schoolse opvang-groepen voor kinderen van 4 tot 13 jaar door een klein team van 5 medewerkers. Voor de komende jaren staat een forse uitbreiding gepland van het kinderdagverblijf. Het vestigingshoofd legt verantwoording af aan de coordinator kinderopvang. Wij vragen van het vestigingshoofd dat hij/zij beschikt over: een relevante opleiding op HBO-niveau enkele jaren relevante leidinggevende ervaring bedrijfsmatig inzicht een duidelijke visie op kinderopvang flexibele werkhouding en stressbestendigheid een stimulerende en daadkrachtige stijl van leidinggeven vaardigheden om veranderingen door te voeren Wij bieden het vestigingshoofd het volgende: een dynamische werkomgeving een prettige werkklimaat een groeiende, lerende organisatie salariering conform de CAO Welzijn, salarisregeling kinderdagverblijven, hoofd C schaal 16-24. Voor informatie kunt u beilen met mw. S. Wilken, coordinator kinderopvang op dinsdag, donderdag en vrijdag tel. 010 - 4731142. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Mw. S. Wilken, coordinator kinderopvang, Centraal Bureau Stichting Kinderopvang Schiedam, Warmoezenierpad 3,3123 EW Schiedam. De eerste gesprekken zullen plaatsvinden in week 28. Rotterdam ontwikkelt en produceert DOPAK monsternemers die over de gehele wereld worden toegepast in de (petro-) chemische en farmaceutische Industrie. Met behulp van deze monsternemers worden monsters uit leidingen, tanks of reactoren in containers getapt. Veiligheid voor operator, milieu en de kwaliteit van het monster zijn belangrijke parameters bij het ontwerpen van deze apparaten. DOPAK9 monster nemers worden wereld- wijd toegepast. In de VS en Singapore wordt de verkoop van DOPAK9 ondersteund via eigen verkoopkantoren. Wij zijn op zoek naar versterking van ons enthousiaste en vak- bekwame team van medewerkers. Als Sales Engineer maakt u deel uit van een enthousiast verkoop- team en onderhoudt u contacten met agenten en (potentiele) afnemers in hoofdzakelijk de (petro-)chemische en farmaceu tische industrie. U heeft een eerste verantwoordelijkheid voor ondersteuning van ons agentennetwerk in Europa en verkoopkantoren in Singapore en de Verenigde Staten. Samen met de agent initieert u aanvragen en vertaalt deze naar technisch-commerciele aanbiedingen. U sluit orders af en begeleidt projecten in de orderfase. Behoeften en veranderingen in de markt worden door u gesignaleerd en vertaald naar voorstellen die als basis voor productontwikkeling kunnen dienen. Door het internationale karakter van de functie communiceert u grotendeels in het Engels of Duits per telefoon, fax of e-mail. Uw functie is een technisch-commerciele binnendienstfunctie. U neemt samen met andere Sales Engineers regelmatig deel aan (internationale) beurzen. U heeft een goed ontwikkeld gevoel voor techniek en beschikt over een HBO-denkniveau. U werkt oplossings- en resultaat- gericht. Ervaring in een commercieel-technische functie in de business to business markt is een pre. Gezien het internationale karakter van de functie is een gedegen kennis van de Engelse en Duitse taal vereist. Uitgebreide schriftelijke informatie over de functie alsmede onze onderneming wordt u op verzoek toegestuurd. U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen naar Dovianus BV, t.a.v. mevrouw B. Bourn Bletterman, Terbregseweg 120,3056 JX Rotterdam. Tel.: 010-4206011. E-mail: info dovianus.nl Technicum is de specialist in technische detachering en uitzendwerk. We selecteren iedere dag de meest interessante banen bij gerenommeerde opdrachtgevers in de elektrotechniek, elektronica, werktuigbouwkunde, metaal en installatietechniek. Technicum heeft ruim 20 vestigingen en maakt deel uit van het beursgenoteerde Unique International hi. V. Voor ons binnenkort te openen vestiging in Spijkenisse zijn wij op zoek naar een: Met verantwoordelijkheden,... Als technisch commercieel medewerker breng je zelfstandig uitzendingen tot stand. )e onderhoudt contacten met werkzoekenden en bedrijven: je voert sollicitatiegesprekken en benadert mogelijke opdrachtgevers. Het ene moment ben je in gesprek met een monteur, even later zit je te bellen met een directeur of personeelsfunctionaris. |e voert bovendien onderhandelingen over loon- en tariefafspraken en verzorgt de administratieve afwikkeling. Een veelzijdige baan dus! ...inhoud en karakter! We verwachten dat je vlot communiceert met mensen van uiteen- lopende niveaus. Daarnaast beschik je over organisatietalent, een goed commercieel inzicht en heb je technische affiniteit. Deze functie is de ideale opstap voor MBO-schoolverlaters met een technische achtergrond. Maar ook voor kandidaten met enige commerciele erva ring biedt deze veelzijdige functie voldoende uitdaging! Een technische achtergrond is in elk geval een pre, maar niet strikt vereist. Belangstelling? Schrijf dan binnen twee weken een korte brief met CV naar: Technicum Beheer B.V., t.a.v. de heer P. de Jong, Postbus 1, 1300 AA Almere. Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Peter de Jong (P&O manager), telefoon (0591) 65 07 08. Detacheren Uitzenden Opleiden Een concern in de chemie gevestigd in Pernis is op zoek naar fulltime procesoperators. Uw taken bcstaan uit het bedienen van machines van een Multi Purpose Plant en het verrichten van onderhoud aan machines. U dient in het bezit te zijn van een VAPRO A certiflcaat. Informatie bij Aicha Abdou (010) 472 08 00, Stelle 24, Hoogvliet Een logistiek bedrijf gevestigd in Rhoon zoekt een commercieelmedewerker. Uw taken bestaan uit het onderhouden van contacten met klanten, het afgeven van tarieven en het accepteren van orders. U rapporteert aan de lijnmanager over marktontwikkeling in het vaargebied. U heeft aantoonbare ervaring in de logistieke/maritieme sector. Informatie bij John Patrick Breestraat (010) 472 08 00, Stelle 24, Hoogvliet De gemeente Ridderkerk zoekt enthousiaste krachten die voor de gemeente huisvuil willen beladen. Je hebt geen vooropleiding nodig wel dien je in het bezit zijn van rijbewijs B. Tevens ben je bereid om op de veegwagen te rijden. Informatie bij Carola Kalishoek (0180) 42 25 66, Ridderstraat 2, Ridderkerk Diverse bedrijven in de regio Ridderkerk en Barendrecht zijn op zoek naar vakantiekrachten. Er zijn verschillende functies o.a. magazijnmedewerker en productiemedewerker. Je bent 16 jaar en langer dan 2 weken beschikbaar. Na de vakantie is er de mogelijkheid om parttime te blijven werken. Informatie bij Marianne Bout (0180) 42 25 66, Ridderstraat 2, Ridderkerk Een groothandel in Ridderkerk zoekt een boekhouder. Je taken bestaan uit boekhoudkundige admini strate en het opstellen, rapporteren van de maandelijkse rapportage aan de directie. Je bent in het bezit van een mbo diploma aangevuld met MBA en je hebt 3 jaar relevante werkervaring. Tevens heb je een goede kennis van de Engelse taal zowel in woord als geschrift. Informatie bij Ron Huibrechtse (0180) 42 25 66, Ridderstraat 2, Ridderkerk Jtaxtjg&rPv FORTIS BANK Onder het motto 'tenminste houdbaar tot. zetten we u graag aan het denken over de 'houdbaarheidsaspecten' van gebouwen en woningen in Schiedam. Bij het WoonlnformatieCentrum aan het Stadserf starten vanaf I 1.00 uur interessante stadswandelingen waarbij uw mening over de architectuur een rol speelt... SCHIEDAM Voor meer informatie: WoonlnformatieCentrum Schiedam, Stadserf I, tel. (010) 273 01 22. Of kijk op: www.wic-schiedam.nl (M/V) REKLAME- F0T0STUDI0 BV X* POSTBUS 71, 2980 AB RIDDERKERK1 TEL.: 0180-428733 Maersk Sealand is wereldwijd de nummer een op het gebied van containertransport. Maersk Sealand maakt deel uit van de Divisie Shipping, een van de zes divisies van de Deense multinational de A. P. M0ller Group. Maersk Sealand biedt met 10.000 medewerkers en 325 kantoren verspreid over 6 continenten een 'global network' van containertransport services. Voor meer informatie over Maersk Sealand kunt u onze website bezoeken: www. maersksealand. dk 0

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 22