Alexandrium I Hoe scherp ben jij? AANKOMEND CONTRACTAFWIKKELAAR m/v Verkopers voor Als ziekenverzorgende kiezen voor een lekkere luie stoel @irboor Groei jij met ons mee? rami smilfood bv E/K/E/M 5 €uro-€ffect mm. \gp mm ssss ervaren betonboorders/zagers jonge betonboorders/zagers r altijd oP Flexmen personeelsdiensten bv Assistent afdelingsmanager vers (m/v) Medewerker vis (m/v) LUKAS Adviseur relatiegeschenken (m/v) KLAMER i| Voor onze vestiging in Rotterdam (AJexandrium) zijn wij op zoek naar full-, en part-time verkopers m/v. U functioneert zowei zeifstandig als in teamverband, u bent enthousiast, gemotiveerd en servicegericht. Leeftijd 20-45 jaar. Woonachtig in Rotterdam of naaste omgeving. ,Bij Dormael wacht u een zelfstandige functie in een prettige werkomgeving. Honorering en secundaire voorwaarden afhankeiijk van uw werkervaring en kwaliteiten. Bent u geYnteresseerd, stuur dan uw handgeschreven sollicitatie en c.v. (voorzien van recente pasfoto) binnen 10 dagen naar: Dormael Siaapkamers BV, Watermanweg3l3067 GA Rotterdam (Alexandrium), t.a.v. Annieta Blahowetz. Si DFO' Werken in Antonius Binnenweg, werken in je eigen stijl. Interboor Nederland BV is een landelijk opererend betonboor- en zaagbedrijf met vestigingen in Maarssen, Den Bosch en Ridderkerk Wij vragen met spoed voor onze vestigingen in Maarssen, Den Bosch en Ridderkerk die nieuwe uitdagingen niet schuwen die het vak van onze experts wil leren Wij bieden een zeer collegiale en open werkomgeving met goede arbeidsvoorwaarden. Verder werk je met uitstekende gereedschappen en goede auto's. Sta jij voor hoge kwaliteit en vakmanschap en liggen je ambities in ons vakgebied bel (030) 241 19 19 en vraag naar Onno Dikkerboom of schrijf naar: Interboor Nederland BV T.a.v. Onno Dikkerboom Postbus 12 3600 AA Maarssen GEMEENTE SCHIPLUIDEN een afdelingshoofd financien (vacaturenr. 00-fi-3) twee medewerkers financien (vacaturenr. oo-fi-04) een afdelingshoofd wonen en werken (vacaturenr. oo-ww-i) cci» royal smilde 50 EP: Radio Boelaars Fulltime Witgoedmonteur Leerling Witgoedmonteur financiele dienstverleners TRAINEE BELEGGINGSADVISEURS m/v assistente voor orthodontistenpraktijk Procesoperators Inpakmedewerkers Machinebedieners Productiemedewerkers Week 27 T0TAAL-TX11 •1 f+u i Dormael Slaapkamers, al mesr dan50 jaar da onbetwiste Specialisten inNachtrustl Vanuit t3 vestlgirigen bedientOormaSI list hogere segsment inde sfaapkamermarkt. Naast de jerenommeerde merken slaap- kamermepbelen, maken de eigen exctusieve modellen sen belangrijk deal uit van decolleetie. Door professiorallteit enservica- gerichtheidte combineren met kwaljteit, weet DormaSi Sla ap kamers haa r prpminpnte positie inde markt steeds weer iiHte berejden. v M J tf.-M K'JW trS L AAP KAM We hebben ons verpleegtehuis niet zomaar in Small Business Units ingericht. We zorgen ervoor dat gelijkgestemde bewoners in een omgeving kunnen wonen die is afgestemd op hun leefstijl waarin ze zich het prettigst voelen. Voor zieken- verzorgenden maakt dat Antonius Binnenweg de ideale omgeving om meer te doen. Kiezen voor de groep huisgenoten waar je je't meest mee ver- want voelt bijvoorbeeld. Niet alleen zorgen en verzorgen, maar ook meer organiseren, budgette- KVV ren en plannen. Meer contact met bewoners en hun familie. Zelf prioriteiten stellen. Samen met de bewoners het meubilair uitkiezen en de dagelijkse activiteiten bepalen. Zo kunnen we nog wel even doorgaan, maar ben je ziekenverzorgende en heb je belangstelling, dan vertelt een bezoekje je veel meer. Bel even met Fred van der Heijden voor een afspraak, zijn nummer is (010) 241 28 04. Of bezoek voor meer infomatie onze website: http://antonius-binnenweg.verpleeghuis.net. Antonius Binnenweg geriatrisch centrum en verpleeghuis SIA Schipluiden (bijna 11.000 iriwoners) ligt in het Midden Delflandgebied en zal de komende jaren flink groeien. De organisatie telt ruim 80 medewerkers en bestaat uit de sectoren Grondgebied, Samenleving en Middelen en een stafbureau. De komende jaren zal de organisatie, als gevolg van de groei van de gemeente, verder worden uit- gebreid. Voor de afdeling financien van de sector Middelen en voor de afdeling wonen en werken van de sector Grondgebied zoekt de gemeente wegens vertrek van medewerkers en wegens uitbreiding: taken leidinggeven aan de medewerkers (10) van de afdeling ontwikkelen en adviseren op het gebied van het financieel beleid participeren in diverse overlegsituaties waar nodig helpen bij de uitvoering van taken van de afdeling opleidina en ervarina Tenminste een HBO-opleiding (bijv. HEAO). Ervaring met leidinggeven is een pre. taken bijdragen aan de jaarlijkse begroting, jaarrekening en tussenrapportages bijdrage leveren aan de ontwikkeling, implementatie en uitvoering van een begroting op basis van output (producten) en plannings- en controlinstrumenten voor een of meerdere sectoren contactpersoon op het gebied van financiele informatie en ondersteu- ning participeren in diverse overlegsituaties en contact onderhouden met derden opleidina en ervarina Tenminste een HBO-opleiding. Starters die willen groeien in de functie worden ook nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. taken leidinggeven aan de medewerkers (9) van de afdeling ontwikkelen en adviseren m.b.t. de taakvelden van de afdeling participeren in diverse overlegsituaties waar nodig helpen bij de uitvoering van taken van de afdeling opleidina en ervarina Tenminste een HBO-opleiding (bijv. HBDO-VROM of HTS-Stedebouw). Voor alle functies geldt dat het salaris in overeenstemming zal zijn met de zwaarte van de functie en mede afhan keiijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De gemeente Schipluiden hanteert een modern personeelsbeleid, onder meer blijkend uit loopbaanbegeleiding en mobiliteitsbevordering. Van de afdelingshoofden wordt verwacht dat zij kunnen delegeren, mensen in hun gedrag en vaardigheden kun nen stimuleren, motiveren en enthousiasmeren. Hen aanspreken op verantwoordelijkheden hoort daar ook bij. Voor de leidinggevende functies maakt een psychologisch onderzoek en assessment deel uit van de selectiepro- cedure. Meer informatie over de gemeente, de functies en de selectieprocedure kunt u krijgen bij Monique van der Kaaii (015-3804139) of Piet Vogel (015-3804137) van het stafbureau Personeel en Organisatie. Hebt u belangstelling voor een vacature, dan kunt u uw sollicitatiebrief met uitgebreid CV binnen 4 weken na het verschijnen van dit blad richten aan het College van burgemeester en wethouders van Schipluiden, Postbus 1 2636 ZG Schipluiden. Vermeld in de linker bovenhoek van de envelop om welk vacaturenummer het gaat. Acquisitie n.a.v. deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. QUALITY PARTNERS Rami Smilfood BV met vestigingen in Heerenveen en Vlaardingen is gespecialiseerd in de productie en verkoop van margarines, halvarines, spijs- en fritimrvetten en olien. De prodneten, waarotider de kwaliteitsmerken Rami en Bebo, vinden hun bestemming in Europa, bet Midden-Oosten, Afrika en Azie. De onderneming telt ongeveer 250 medewerkers en is onderdeel van Koninklijke Smilde B. V. Dit internationaal georienteerde voedingsmiddelenconcern, met de boofdvestiging in Heerenveen wordt gevormd door meer dan 30 (groeps)bedrijven in Europa. Met ca. 1400 medetverkers realiseren zij een totale jaaromzet van ruim 700 miljoen gulden. Ter versterking van de vaste bezetting in Vlaardingen zijn wij op zoek naar een Functie-iriformatie: Binnen de afdeling Commodities Bulk Specialities worden grondstoffen in bulk in- en verkocht. Dit resuiteert in contrac- ten. waarvan de aflevering zich over sterk verst hillencie termijnen kan afspelen. De afhandeling van een contract omvat het hele traject van opslag, douane- en verschepingsdocumenten, eventueel bank- garanties, het eontroleren en uitmaken van facturen en betalingsopdraehten aan de bank. Voorts het verwerken van de gegevens in een computersysteem. I Iiervoor is regeimatig overleg nodig met aiierlei afdelingen binnen het bedrijf en met controlemaatsehappijen en rederijen en dergelijke. Be nieuwe medewerker zal worden ppgeleid om de verantwoordelijke contraetafwikkelaar tc assisteren en later ook bij afwezigheid te kunnen vervangen. Functieproflel: Voor deze functie zijn wij op zoek naar enthousiaste kandiclaten die: - de HAVO-MEAO-opleiding administra- tieve richtirtg) hebben voftooid; - een zeer accurate insteliing hebben; - kennis hebben van Engels en Duits en bij voorkeur ook Frans; - kennis hebben van Word en Excel. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met mevrouw M.J. Hakfbort, tel. (010) 445 35 15. Ge'interes.seerde kanciidaten wordt verzocht hun schrifteiijke sollicitatie voorzien van CV te sturen aan: Romi Smilfood bv, t.a.v. de heer J.J. van den Broek, Postbus 20, 3130 A A Vlaardingen. Advertentie-acquisiteurs geiieve niet te reageren. AGRt FOOD GROUP Erkend B&O dealer Hifi- TV- Video-Huishoudelijke apparatuur i.v.m. de toenemende drukte zoeken wij op korte termijn of een die bij ons het vak wil leren. 5 Voor service aan huis, i.b.v. rijbewijs B, representatief voorkomen. Bereid zijn tot het volgen van cursussen o.a. Miele, Bosch. Enige kennis op gebied van reparaties ktv's/vcr is een pre. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer. Stuur je sollicitatiebrief met c.v. per omgaande naar: EP: Radio Boelaars, t.a.v. dhr. Baks, Beethovensingel 40-42, 3055 JK Rotterdam of bel: 010-4181093 en vraag naar Kees Baks. zoekt: per direct Heb je nog geen echte ervaring met beleggen of met verkopen, maar ben je wel commercieel en bereid om te leren? Bel dan direct met ons 010-50199 55 E-mailen of faxen kan natuurlijk ook. Fax: 010-501 56 44, E-mail: info@euro-effect.nl Gevraagd: fulltime. Wij zoeken een enthousiaste collega als ondersteuning voor ons team, die na een inwerkperiode o.a. zeifstandig aan de stoel zal werken. GeYnteresseerd? Schrijf dan snel naar: Japing Breeman Orthodontisten Pegasusweg 10,3067 KX Rotterdam of per fax: 010-4559909. zoekt met spoed voor diverse productiebedriiven in de levensmiddelenindustrie fulltime (m/v) Als je een rijbewijs hebt, is een auto van Flexmen mogelijk. Werk in ploegendienst is ook mogelijk. Flexmen biedt je een prima salarisl Interesse? Stuur je reactie naar: Flexmen personeelsdiensten bv t.a.v. Jacques Lipman of Leon den Hollander postbus 259,2910 AG Nieuwerkerk aan den IJssel of bel voor meer informatie: 0180 - 32 00 22 Personeel Organisatiemanagement B.V. werkt samen met haar clienten aan het ontwikkelen en imple- menteren van professioneel Human Resource beleid. Onze junior- en senior consul tants brengen strategische en uitvoerende kennis samen om op maat structurele verbeteringen aan te brengen. Wij werken op basis van zowel detachering als projecten en producten. Werving en selectie met een eigentijdse visie Loopbaanontwikkeling Beoordelingssystemen en functioneringsgesprekken Primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden Flexibele beloningssystemen In- en externe mobiliteit Kennismanagement Interim personeels- management Lukas Klamer B.V., onze opdrachtgever, is een groothandel voor horeca, detaillist en grootverbruik en maakt deel uit van een internationaal groothandelsconcern. Het bedrijf onderscheidt zich van de traditionele groothandel door een zeer uitgebreid assortiment van ruim 38.000 soorten artikelen. De zeer overzichtelijke vestigingen met een gemiddeld verkoopoppervlak van 8.000 m2 vindt men in Groningen, Leeuwarden, Nieuwegein, Barendrecht, Beverwijk, Nijmegen en Den Bosch. De formule is een groot succes. Voor de vestiging in Barendrecht zijn wij momenteel op zoek naar: De functie: Onder de eindverantwoordelijkheid van de afdelingsmanager streeft de assistent afdelingsmanager vers naar een goede inrichting van de afdeling. Daarnaast coordineert de assistent de dagelijkse activiteiten. De assistent afdelingsmanager is in staat algemene ontwikkelingen in de markt, bij klant en concurrent te signaleren en dit te vertalen naar de juiste inrichting, inkoop en voorraadvorming. Tevens houdt de assistent afdelings-manager toezicht op de juiste kwaliteit van de goederen (HACCP) en de wijze waarop deze gepresenteerd worden aan de klant. De assistent afdelingsmanager is verantwoordelijk voor een goede dagelijkse gang van zaken en heeft daarin een belangrijke coordinerende rol zowel naar het management als naar de medewerker. De assistent afdelingsmanager is constant alert op het verbeteren van werkprocessen binnen de organisatie. De kandidaat: Wij willen kennis maken met kandidaten die over een MBO werk- en denkniveau beschikken, aangevuld met aantoonbare ervaring opgedaan in de retail. U wilt gericht aan uw eigen ontwikkeling werken, u heeft een no-nonsense mentaliteit en een klantgericht houding. GIOOTHANDEl V00» HOtECA De functie: De medewerker vis draagt zorg voor een optimale voorraad verse vis, welke voldoet aan de kwalitatieve en kwantitatieve eisen om aan de vraag van de klant te voldoen. Bij binnenkomst controleert de medewerker verse vis de kwaliteit van de geleverde goederen en zorgt ervoor dat voorraden zijn afgestemd op het seizoen en op de vraag. Verse vis wordt op een aantrekkelijke wijze bewerkt en gepresenteerd. Door deskundigheid is de medewerker in staat klanten te adviseren. Schoonmaakactiviteiten, conform hygienische richtlijnen, behoren tevens tot een takenpakket van de medewerker vis. De kandidaat: U beschikt over een LBO/MBO werk- en denkniveau, aangevuld met een relevante (koks-)opleiding. U bent op de hoogte van de belangen van een goede inkoop. Ervaring met en kennis van de HACCP-code is een prd. De functie: De adviseur relatiegeschenken ondersteunt klanten bij het samenstellen van een pakket geschenken en feestpakketten. Maatwerk en adviserend verkopen zijn uitgangspunten. De adviseur heeft tot doelstelling nieuwe klanten te verwerven. Aan de hand van acquisities worden offertes opgesteld, waarin aandacht wordt besteed aan specifieke wensen van de klant. Met bestaande klanten wordt een optimale relatie nagestreefd. Klantgegevens worden dan ook nauwkeurig bijgehouden. De adviseur relatiegeschenken bewaakt aflevermomenten en de kwaliteit van de bestellingen. Klanttevredenheid over serviceverlening en aflevering worden dan ook consequent getoetst. De kandidaat: De ideale kandidaat is analytisch en is in staat klantwensen te vertalen naar te leveren pakketten en service. De medewerker heeft inzicht in klantverwerving en -beheer en kan goed omgaan met het opstellen van offertes die voldoen aan commerciele doelstellingen. Administratief is de kandidaat nauwkeurig. De kandidaat beschikt over een MBO+ werk- en denkniveau en heeft bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. DETAILLIST EN C100TVE111U IK De werkgever biedt: Salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Een uitdagende winstdelingsregeling. Prettige en collegiale sfeer. Voldoende doorgroeimogelijkheden binnen een groeiende organisatie. Overige voorwaarden volgens de CAO voor de Groothandel en/of Zoetwaren. De procedure: Heeft u interesse in een van bovenstaande functies of wilt u meer informatie dan kunt u contact opnemen met Wendy Reinders, E/K/E/M Personeel Organisatiemanagement, Postbus 71, 5520 AB te Eersel, telefoonnummer (0497) 53 10 53. A

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 28