ad W@®DT1 Bad, douche of douchebad? Teak blijft het goed doen 70 jaar maatwerk! OPSLAGRUIMTE 010-483 87 82 h ■H Keukens krijgen steeds warmere uitstraling shopping I LAGERWAARD Heerlijk en hoogwaardig zitcomfort! ComfortHuys Utberg uitgebreidmet zonwering en laminaat Reclinergoed middel tegen stress en rugklachten Flexibel interieur met degelijk topdesign ii (MH SELF-STORAGE DRIVE-IN MINI OPSLAG Ofbel GRATIS het landelijke infonummer 0800 - 0230 797 SPIJKENISSE - Veel had Utberg al: van tegels en par- ket tot sanitair en badkamer- accessoires. Sinds kort heeft het bedrijf weer een uitbrei- ding van haar assortiment ondergaan. Voor laminaat, parket en zonwering is een aparte afdeling geopend in het toch al grote pand. Ruim 1400 vierkante meter be- slaat het vloeroppervlak van het al elf jaar in Spijkenisse gevestigde Utberg. Dat geeft ongekende mo- gelijkheden. Alle artikelen staan ruim en overzichtelijk opgesteld. Een afdeling voor badkamers, een afdeling voor tegelvloeren en nu dan ook een nieuwe afdeling waar parket, laminaat en zonwering tot hun recht komen. „En het loopt goed", blijkt Aad Utberg tevre- den over de vernieuwing in zijn bedrijf. De zonweringen hangen naast elkaar aan een muur. Een druk op de knop en de bijbe- horende zonwering schuift uit om de klant een goede indruk te ge- ven van het product. Rekken vol stalen en stalenboeken geven aan hoeveel nmogelijkheden er zijn om een passende zonwering te vinden. Strak, klassiek, in vele kleuren en in allerlei designs. „Er zijn ook houten jalouzien moge lijk", wijst Utberg naar een voor- beeld. Uitermate geschikt voor bijvoorbeeld een interieur met co lonial meubels. Utberg kan ten- slotte ook beveiligingsschermen leveren. Alle producten worden door het bedrijf zelf gemonteerd, met een gecertificeerde monteur in dienst. Parket en laminaat ligt bij Utberg eveneens uitgestald in talloze mo- gelijkheden. Voor klanten is dit een perfecte gelegenheid om te vergelijken en de verschillende producten te kunnen beoordelen. Utberg prijst onder meer het nu ruim een jaar bestaande nieuwe laminaat met kliksysteem aan. Heel gemakkelijk te leggen, en bij een verhuizing kunt u het zo weer opnemen en opnieuew leggen. Laminaat blijkt verder leverbaar met tal van dessins en figuren. Zo kunt u de vloer aanpassen aan het doel van de bewuste kamer, bij voorbeeld een kinderkamer met leuke figuurtjes in de vloer. Behal- ve de nieuwe afdeling blijven na- tuurlijk ook de vertrouwde pro ducten bij Utberg te koop, daar is niets aan veranderd. Allerhande soorten tegels voor wand of vloer, vloerverwarming en sanitair en badkamers, u bent er bij Utberg nog steeds voor aan het goede adres. Tal van bekende merken zijn er te vinden. Met een driedi- mensionaal ontwerpprogramma kunt u op de computer een indruk krijgen van hoe uw badkamer er uit kan komen te zien. Utberg noemt van de vele merken in het bijzonder Bad Body, waar hij het dealerschap voor heeft. Op de website van Utberg is een link mogelijk naar de site van Bad Body zelf. Tientallen pagina's verschijnen in beeld, met zeer uit- gebreide informatie. Zo kunt u zich thuis alvast voorbereiden op uw aankoop. Een andere link vanaf de site van Utberg is mogelijk naar de Cen- trale Branchevereniging Wonen (CBW). „We zijn dan ook CBW- erkend", aldus Utberg, die zich ook al als 'Tegelmeester' mag af- ficheren. Het moge duidelijk zijn dat Utberg meer dan ooit aan de weg timmert en dat het bedrijf na elf jaar nog steeds even dyna- misch is. Sanitair, vloeren, zon wering, voor alles kunt u eigenlijk niet meer om een bezoek aan Ut berg heen.Utberg Wand-, Vloer en Tegelspecialist is te vinden aan de Ir. H. de Grootweg 44, parallel aan de Groene Kruisweg en vlak- bij de Spijkenisserbrug. Telefoon (0181) 61 90 91 en website www- .utberg.nl. Met vliegende vaart maken de jongste technologieen opgang in het design-interieur. Alle snufjes van vuilafstotende stoffen tot uit- klapbare tafelplankjes en van vorm veranderende stoelen staan op in- temationale meubelbeurzen te kijk. Passend in deze stroomver- snelling van ontwikkelingen is de Comfort Recliner. De ergonomi- sche relaxstoel van Amerikaans design, vervaardigd volgens de jongste ruimte vaarttechnieken. Het geheim zit in de meest ont- spannen positie van de in standen verstelbare comfort Recliner: de zero-gravity. De houding waarbij de zwaartekracht het menselijk 11- chaam niet belast. Wordt door as- tronauten gebruik bij lancering. Met name mensen met zware rug klachten zijn direct gebaat bij deze stand van de Comfort Recliner. Het bekken wordt licht gekanteld waardoor de natuurlijke S-krom- ming van de rug een optimale on- dersteuning krijgt. De dnik op de wervelkolom verdwijnt waardoor beknelde zenuwen worden ontlast evenals de tussenwervelschijven. Daarnaast is het heerlijk ontspan- nen in de Comfort-Recliner na een drukke werkdag of een middagje shoppen. De hartslag daalt in deze zitpositie tussen de tien en dertig procent en de longcapaciteit neemt toe. Spataderen en opgezette benen en voeten slinken. De Comfort Re cliner voelt zich overal thuis. Bin- nen bij de tv, onder de leeslamp en buiten op balkon en terras. Vormgeving is een compromis tus sen nostalgie naar de jaren zeven- tig en de jongste technologische mogelijkheden. Het materiaal is licht aluminium afgewerkt met een poedercoating. Dus licht in gewicht en voorzien van een krasvaste beschermlaag. De optische basis is een boog met daarin duidelijk zichtbaar een schakelknop, de versnelling om van positie te veranderen. Elke be- weging is mechanisch en dus sto- ringvrij. Tussen het aluminium fra me geven flexibele banden een er- gonomische steun. De dikke kus- sens van speciaal materiaal verze- keren optimaal zitcomfort. Meer informatie: 0411 -643399. Hij wil een douche. Zij wil een bad. In een kleine badkamer moet men vaak kiezen of delen en dat kan tot huiselijke twisten leiden. Gelukkig spelen fabrikanten steeds beter in op de vaak beperkte bad- ruimte. En komen met allerlei slimme oplossingen zodat zij 6n hij hun zin krijgen. Om te beginnen is er de uitgekiende combinatie van een ruimte besparend model bad met gekoppelde douchecabine. Zulke combinaties zijn in diverse merken, maten en modellen ver- krijgbaar, zodat vrijwel altijd een passende keus kan worden ge- maakt. En dan is er het douchebad. Een kuip met een iets breder - en it# Het interieur van de toekomst is flexibel en variabel. Gebruik van de verschillende leefruimtes veran- dert per uur. De inrichting ervan wordt aangepast aan persoonlijke inzichten. Vaste regels worden overboord gezet. Gezocht wordt naar multifunctionele alternatie- ven. Lekker lezen, werken, voor- en natafelen. In de 21e eeuw staat de eethoek centraal. Brede zitban- ken zijn er voor het eigen gezin om in te luieren en tv te kijken. Bezoek wordt ontvangen aan lange eetta- fels. Met voldoende ruimte om te eten, gezamenlijk een spelletje te doen en allerlei zaken uitgebreid te bekijken. Dat betekent dat er hoge eisen worden gesteld aan zitcom fort en styling. De nieuwe eettafel is flexibel in gebruik en heeft een duidelijke uit- straling. Zitplaatsen anno 2001 zijn gestoeld op ergonomisch de sign. Mooi om te zien en vooral lekker om in te zitten. De jongste eetmeubels ogen ruimtelijk, rustig en evenwichtig. Gericht op deze nieuwe leefstijl en geschikt voor binnen en buiten is Manhattan van Val-Eur. Een strak en tegelijk or- ganisch ogend programma teak- meubelen met aluminium accen- ten. Door de lichte buiging in de poten lijken de stoelen te zweven aan tafel. Een lichtvoetige uitstra- ling die wordt gecombineerd met een uiterst gedegen uitvoering. De tafel is zowel een eiland van har- monie als van tegenstellingen. Door het met luchtstreepjes gelar- deerde lattenblad en de gebogen In de 21 e eeuw staat de eethoek centraal. Brede zitbanken zijn er voor het eigen gezin om in te luieren en tv te kijken. En ook de salontafels nemen weer een prominente plaats in, zoals deze tafel van Bouman Meubelen in Capelle. aluminiumpoten heeft ook dit cen- trale meubel dat frivole zwevende effect. Bij nadere beschouwing blijkt het tafelblad behoorlijk dik en kan het tegen een stootje. Giet- aluminium poten houden deze ta fel stevig aan de grond. Probleem- loos kan deze eethoek bovendien een zomer in de tuin bivakkeren. Het teakhout is waterafstotend en weerbestendig. Deze eethoek is gemaakt voor intensief gebruik. Duurzaam en geschikt voor jaren- lang woonplezier. Het programma Manhattan omvat zowel eetstoelen met als zonder leuning. De tafel heet Madison, meet 1.97 meter bij 90 centimeter en is 75 centimeter hoog. Ook verkrijgbaar in ronde uitvoering met een doorsnee van 1.30 meter en in lage uitvoering als vierkante bijzetter en koffietafel. Mogelijkheden tot speels wonen zijn er legio, zowel binnen als bui ten. Meer informatie: Val-Eur, Helvoirt, telefoon: 0411-643399 of www.valeur.nl. meestal antislip uitgevoerd dou- chegedeelte. Bij het douchebad wordt mengkraan en douchegarni- tuur meestal niet in het midden van de kuip maar boven het douche- vlak aangebracht. Heb je bij een stortbad alles onder handbereik. Op de rand van de kuip kan men een spatwand aanbrengen met een zwenkpaneel om het douchege- deelte af te schermen. Geen hin- derlijk gespetter. En de kraan zit ook niet in de weg. Over het alge- meen is een douchebad groter dan een kuip in de combinatie met een douchecabine. Maar de totale om- vang van de combi vraagt meestal wel weer iets meer plaatsruimte. Dus houd je bij een douchebad een groter vloeroppervlak over. Wat heeft uw voorkeur? Zal dus toch weer kiezen of delen worden. iiS Buiten het directe designsegment, hebbeu keukens tegenwoordig meer kleiu- en daannee meteen een warmere uitstraling. Het kleuren- palet varieerl van vanille tot room- geel, van babyblauw tot oceaan- blauw, van cappuccino tot terra cotta: al dan niet in combinatie met licht of donker (gebeitst) hout. Echter. ook de nostalgische woon- keuken in groounoeders-stijl (een blijvende trend), staan vandaag de dag nog steeds in de showrooms van de vele keukenwinkcls, Deze zijn nu echter ook verkrijgbaar in 'oude' kleuren als olijfgroen, bei ge. eountrybiauw, caramel, diep- rood en zachtgeel. Matte lakken zetten de toon. Leuk idee: kies bij een (geintegreerd) moduulkeuken een unit in een dui delijk afwijkende accentkleur. Succes verzekerd! Uitgekiende in- terieufs Hoe mooi de keukens er van buiten ook uit zien. bij de be- oordeling 'goed' of'praktisch' telt zeker ook de binnenkant. En ook daarin is de laatste jaren veel ver- beterd. Dankzij uitgekiende laden- en kastinterieurs kan de beschikba- re ruimte optimaal benut worden. Zo hebben de uittreklades vrijwe! altijd een ingenieus ingedeelde bo- venlade met (ruimte voor) voor- raadbakken en kruidenpotjes, be- stekvakken en houten pluggen om de borden tussen te zetten. Eenzelfde pluggensysteem zien we ook terug in de ruimere onderlades voor de pannen. Ook gezien: een pannenlade met daarboven een rek voor de deksels. En: een bovenlade met daarop ruimte' voor een af- neembaar dienblad; handig om iri een keer de suiker, jam. honing en pindakaas op de ontbijttal'el te kun nen zetten. In het kader van de nieuwe functionaliteit, zijn er spe ciaal voor kruidenpotjes, keuken- hulpjes en zelfs messertblokken al lerlei railsystemen ontwikkeld. adverteren? telefoon: 010-4004463 Uesign NU OOK IN SPAANSE POLDER EN CITY BOX Korte Stadionweg 107 (Bij Feyenoord stadion) Giessenweg 20 (Spaanse polder) Heerlijk zitten de ComfortHuys fauteuils. Verwen uzelf eens door goed en gezond te gaan zitten. De fauteuils kun nen aangepast worden aan uw wensen. Wij letten goed op de juiste zithou- ding. Dat is belang- rijk, want daardoor wordt zitten echt genieten. VBRVOERSPROBLtMEN. >67280 en u wordt ehaald en weei Bel (010) 4567280 en u Kom ook eens zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil proberen. Harteiijk welkom! comfortabel en op maat wonen Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 Grote keus mogelijk in e norme yvi n ke I r u i mte Lagerwaard staat voor maatwerk. Neem bijvoorbeeld New Sity. Wat uw persoonlijke voorkeur ook mag zijn, het hele assortiment wordt aan uw wensen aangepast. Wij leggen u - onder het genot van een kopje koffie - graag alle mogelijkheden uit. perfect zitcomfort elke gewenste zithoogtc instelbare zitdiepte vaste of losse kussens diverse rvghoogten 9 types armleuningen in stofofleder froaie vormen solide kwaliteit een verrassende prijs. Kanaalweg 39-53 Capelle a.d. Ussel Tel: 010-4507466 Lagerwaard Design maakt onder andere gebruik van de woonvormen van Arco, Artifort, Lagerwaard bestaat 70 jaar! Elke koper ontvangt een attentie en maakt kans op grandioze prijzen in de Prijzenloterij! FLEXIBELE www.citybox.nl e-mail :info@citybox.nl DRIVE-IN MINI OPSLAC Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 17