2 Service-technici (MTS-E, T of I) MAERSK SEALAND ■JP Illl MEERMAN ■39 III MEERMAN m HunterDouglas* ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER AFDELING INKOOP o TECHNISCH ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) 111 Service Engineer warmte/kracht-installaties W/K SERVICEMONTEURS en KOELMONTEURS CUSTOMS DECLARANTEN ASSISTENT TECHNISCH MANAGEMENT Schoonmakers Chemisch analist (continue- en dagdienst) Crediteuren/debiteuren beheerder Start Maersk Sealand TECHNICUM Van Herk Groep b I a u in Week 28 TOTAAL-TX14 Kijk voor meer vacatures op onze internetsite: www.start.nl. Werkt zeker 05 CD George Hall Netherlands heeft vestigingen in Barendrecht, Hoofddorp, Houten en Eindhoven en is gespecialiseerd in onderhoud en service aan werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties van (middel)grote kantoor- en andere utiliteitsgebouwen. Om onze beloftes aan de opdrachtgevers waar te maken investeren wij in goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers. Alleen zo blijven onze servicegraad, punctualiteit en professionaliteit van het hoogste niveau. Om onze gwei te waarborgen zoeken wij medewerkers die kunnen werken vanuit onzefilosofie. Voor een aantal projecten in de omgeving van ROTTERDAM DEN H AAG zijn wij op zoek naar enthousiaste Als servicemonteur voert u zelfstandig alle soorten werkzaamheden uit aan uiteenlopende installaties zoals C.V.-, koel- en luchtbehandelingsinstallaties. Als koelmonteur richt u zich hierbij voornamelijk op het preventieve en correctieve onderhoud van de koelinstallaties. Voor beide functies geldt: u heeft een afgeronde opleiding op minimaal LBO/MBO-niveau in een technische richting; u heeft een dienstverlenende instelling en u bent representatief en in hoge mate zelfstandig; voor de functie van koelmonteur is het in bezit zijn van een STEK-diploma en het hebben van ervaring in de koeltechniek een pre. Wij bieden: een uitdagende technische functie met ruime mogelijkheden voor verdere ontwikkeling; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; verdere carrieremogelijkheden binnen het bedrijf, zonder valse beloftes; werken in een team van enthousiaste collega's. Tevens zijn wij op zoek naar leidinggevende servicemonteurs. Voor meer informatie over genoemde functies kunt u contact opnemen met de heer R. de Rover, telefoon: 0180 - 655 844. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u sturen naar: George Hall Netherlands T.a.v. de heer R. de Rover Zuideinde 71 2991 LJ Barendrecht www.georgehall.nl nurrmmiN Maersk Sealand is wereldwijd de nummer een op het gebied van containertransport. Maersk Sealand maakt deel uit van de Divisie Shipping, een van de zes divisies van de Deense multinational deA.P. Mqller Group. Maersk Sealand biedt met 10.000 medewerkers en 325 kantoren verspreid over 6 continenten een 'global network' van containertransport services. Voor meer informatie over Maersk Sealand kunt u onze website bezoeken: www.maersksealand.dk Voor onze locaties in Rhoon, Pernis en Maasvlakte zijn wij op zoek naar gemotiveerde U werkt in a team en verricht o.a. de volgende werkzaamheden: Opmaken vanT-, Invoer en Transshipmentdocumenten Behandelen van Grens Passage Certificaten Wij vragen van u: EVO of Fenedex Declarantendiploma Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Relevante werkervaring in de expeditiewereld en bekendheid met het afhandelen van douaneproblemen In het bezit van eigen vervoer Bent u klantgericht en geinteresseerd in een dynamische functie, dan bie den wij u een full-time baan in een omgeving met teamspirit en uitstekende arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatiebrief met CV zenden aan: T.a.v. Afdeling Human Resources Postbus 999 3160 AD Rhoon NBAcquisitie n.a.v. deze advertentie wordt nietopprijs gesteld. Bij Technicum steken we energie in jouw carriere! De Van Herk Groep is een particuliere vastgoed beleggingsmaatschap- pij met een in woningen en commercieel vastgoed belegd vermogen. De Van Herk Groep is een professionele, dynamische en snelgroeiende onderneming en met 25 medewerkers gevestigd in een modern kantoor- gebouw in Rotterdam, Brainpark II. Wij zoeken op korte termijn een fulltime Functie-inhoud: toezichthouden op en het inspecteren van het uit te voeren werk uitvoeren van renovaties aan woningen en commercieel vastgoed aansturen en controleren van uitvoerende bedrijven aanvragen van offertes klachten afhandeling controleren van meerjaren planningen/begrotingen Uw profiel: opleiding op MTS-niveau Bouwkunde goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid stressbestendig rijbewijs B In het bijzonder worden jonge ambitieuze techneuten verzocht tereageren! De Van Herk Groep biedt u: Een uitdagende, op termijn zelfstandige en verantwoordelijke functie in een professionele omgeving waarin uw persoonlijke kwaliteiten volop tot ontplooiing kunnen komen. Een salaris in overeenstemming met de functie, ervaring en leeftijd, alsmede een prettige werksfeer. Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: Van Herk Groep Postbus 4068 3006 AB Rotterdam T.a.v. de heer M. Tilro, bij wie u ook telefonische inlichtingen kunt verkrijgen. (Tel. 010-2411555) Meerman Vlaardingen b.v., onderdeel van de Mevla Groep, is gespecialiseerd in de import en export van en de Handel in grondverzetmachines, instrumenten en onderdelen voor de bouw. Het bedrijf beschikt over een eigen technische dienst voor service en onderhoud aan grondverzetmachines. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: Indicatie van werkzaamheden: Administratieve verwerking Serviceorders Facturering Assisteren Chef Werkplaats Bijwerken Keuringsadministratie (BMWT) Meedenken in verbetering Servicegraad Wij vragen van kandidaten: MTS (motorvoertuigen) Kennis van Hydrauliek en Dieseltechniek Klantgerichtheid Ervaring met Computers Leeftijdsindicatie: 22 tot 30 jaar Wij bieden: Zelfstandige, veelzijdige functie, goede werksfeer binnen een gezond bedrijf Goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Blauw Contactcenter is een allround callcenter dat qua nieuwe ontwikkelin- gen en technologie vooraan staat in de markt. I.v.m. onze enorme groei zijn we op zoek naar leuke collega's die onze teams komen versterken. We zoe ken mensen van 18 tot 45 jaar, op minimaal HAVO-niveau die voor langere tijd bij ons komen werken. Als call-agent bij Blauw doe je vnl. telefonisch marktonderzoek. We bieden je modern materiaal, uitgebreide training en begeleiding en een mooie locatie in hartje Rotterdam -en niet te vergeten- een uitstekende werk sfeer. Ervaring is niet vereist maar (enige) computerervaring, een prettige telefoonstem en een zeer positieve en communicatieve instelling zijn nodig om de kwaliteit van ons product hoog te houden. Met evt. schoolvakanties van kinderen wordt in overleg rekening gehouden. Je kunt bij ons komen werken op basis van een jaarcontract of als oproep- kracht, tussen 10 en 30 uur per week. Als je interesse hebt voor deze functie kun je elke dag tussen 10.00 en 12.00 uur bellen met Elssien Hamlzade. Blauw Contactcenter, Groothandelsgebouw (E163), Conradstraat 18, Rotterdam Tel. 010 - 300 3003, e-mail: eissienh@blauw.com Belangstelling? Neem contact op: Meerman Vlaardingen B.V. De heer V.S. van den Berg Hoekerstraat 10 Postbus 191 3130 AD VLAARDINGEN Tel.: 010-4350611 E-mail: v.vd.berg@meerman.nl NEDAL0 BV te Mijdrecht is een sterk groeiende onderneming die op het gebied van warmte/kracht-installaties (W/K) en noodstroomaggregaten tot een van de grootste producenten/ leveranciers in Europa gerekend mag worden. Voor de regio Rijnmond/Hoeksewaard zijn wij op zoek naar een: De service engineer W/K is verantwoordelijk voor het adequaat uitvoeren van preventief onderhoud en het verhelpen van voorkomende storingen. Hij/zij is verantwoordelijk voor de technische staat van het onderhoud van de hem/haar toegewezen W/K-installaties. Voornaamste taken - Het uitvoeren van preventief onderhoud; - Het rapporteren van de bevindingen in een servicerapport; - Het adequaat verhelpen van voorkomende storingen; - Het deelnemen aan de 24-uurs storingsdienst (na inwerkperiode). Opleidingsniveau en ervaring LB0/MB0 werktuigbouw, autotechniek of elektrotechniek. Goede contactuele eigenschappen. Praktische ervaring op het gebied van onderhoud aan verbrandingsmotoren is wenselijk. In bezit van rijbewijs B. NEDAL0 biedt u een volledig opleidingsprogramma in eigen huis, goede salariering en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto, vaste onkostenvergoeding en GSM. Voor nadere informatie kan contact worden opgenomen met de heer S. Kanhai of de heer G.J ter Haar, tel. (0297) 293110 of stuur, fax of e-maii een korte, bondige sollicitatie voorzieri van uw CV naar onderstaand adres. NEDAL0 BV Postbus 4, 3640 AA MIJDRECHT Telefoon: (0297) 293200, fax (0297) 285930. e-mail: skanhai@nedalo.nl U vindt Nedalo op het internet op www.nedalo.nl zoekt voor haar hoofdkantoor in Rotterdam een (Full-Time) Wie zijn wij? RLUXALOIXr Een milieu laboratorium in Hoogvliet zoekt schoonmakers. Uw taken bestaan uit het schoonmaken van verschillende afdelingen binnen het laboratorium. U bent minimaal 3 avonden per week beschikbaar en schoonmaak ervaring is een pre. Informatie bij Aicha Abdou, (010) 472 08 00, Stelle 24, Hoogvliet Diverse laboratoria in de omgeving Hoogvliet zijn op zoek naar fulltime chemisch analisten. Uw werkzaam- heden bestaan uit het analyseren van monsters en het vastleggen van onderzoeksresultaten. U heeft een diploma mlo of hlo chemisch analytisch en ervaring is een pre. Informatie bij Aicha Abdou, (010) 472 08 00, Stelle 24, Hoogvliet Een transport bedrijf in Rotterdam zoekt een fulltime crediteuren/debiteuren beheerder. Uw taken bestaan uit het verwerken van gegevens van debiteuren beheer en het beheren van contacten met debiteuren. U bent in bezit van een diploma meao bedrijfsadministratie en u heeft goede kennis van de Nederlandse en de Engelse taal in woord en geschrift. Informatie bij John Patrick Breestraat, (010) 472 08 00, Stelle 24, Hoogvliet c I Voor de uitbreiding van onze technische dienst zijn wij op korte termijn op zoek naar: Service-technici (MTS-E, T of I) Als service-technicus werk je landelijk en draag je zorg voor het installeren, onderhouden en zo nodig repareren van de door Repromat geleverde producten. Daarnaast zie je toe op een juist gebruik van de apparatuur en adviseer en instrueer je onze klanten. Wij vragen: - Een voltooide MTS Elektronica, Telematica of Informatica opleiding - Bereidheid tot verdere studie - Een positieve service- en klantgerichte instelling - Goede communicatieve vaardigheden - Beheersing van de Engelse en Duitse taal - Leefiijd tussen de 20 en 40 jaar Ervaring in een 'buitendienst-servicefunctie' en bekendheid met PC-omgevingen en datacommunicatie zijn een pre. Wij bieden: - Een zelfstandige en uitdagende functie in een interessante markt met perspectief - Voldoende ruimte voor eigen initiatief - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - In- en externe opleidingsfaciliteiten - Prettige werksfeer en plezierige collega's - Auto van de zaak (ook voor priv£-gebruik) Heb je interesse Richt je schriftelijke sollicitatie zo snel mogelijk aan Repromat bv, t.a.v. de heer M.H. van der Veen, Postbus 2026, 1990 AA Velserbroek. Voor meer informatie of een afspraak om een kijkje te nemen in ons bedrijf om te zien wat we zo al doen, kun je ook bellen: 023-5389394 of emailen: vdv@repromat.nl Repromat is een landelijk werkende organisatie, gespecialiseerd in de levering van systemen voor het scannen en reproduceren van f zwartAvit en full color grootformaat documenten voor CAD-, GIS-, J grafische- en reprografische toepassingen. Onze klanten zijn de design-, engineering- en repro-afdelingen van machinefabrieken, ingenieursbureaus, bouwbedrijven, architektenbureaus, gemeenten, grafische- en reprografische servicebureaus. Wij importer en en distribueren o.a. CONTEX groot-formaat scansystemen, RICOH grootformaat kopieer- en printsystemen en we zijn professional reseller van HEWLETT PACKARD large format printing systems. Wagenmakerstraat 31 1991 JB Velserbroek Tel. 023-5389394 Fax 023-5387484 E-mail: sales@repromat.nl Internet: http://www.repromat.nl FACILITIES MANAGEMENT Technicum Is de specialist in technische detachering en uitzendwerk. Beschik je over een technische achtergrond, dan ben je bij Technicum altijd zeker van afwisselend werk bij gerenommeerde opdrachtgevers, goede vakgerichte opleidingen, uitstekende arbeidsvoor waarden en loophaangarantie. ELEKTROMONTEURS Als zelfstandig monteur verzorg je primair alle werkzaamheden binnen de installatiebranche. Vanwege de projectmatige organisatie waarin je komt te werken, is een ftexibele en klantgerichte instelling een must. Functie-eisen: opleiding MBO-Elektrotechniek en/of ruime praktijkerva- rtng, creatief, een groot probleemoplossend vermogen en bekend met meet- en testapparatuur. Informatie: Angelique Voogt. CONSTRUCT1EBANKWERKERS/LASSERS Voor een relatie in de regio Rotterdam zoeken we een kandidaat die graag interessante producten wil afleveren. Het betreft specialistisch werk. Je vormt een bindende factortussen enerzijds ideeSn en anderzijds de uitvoering van een hoogwaardig product. Functie-eisen: opleiding op LBO-niveau en ervaring met Tig-iassen. Interesse? Reageer dan snei I Informatie: Wilfred Luksemburg. LIFTONDERHOUDSMONTEURS Je beheert je eigen rayon in deze afwisselende baan. Functie-eisen: minimaal LTS-elektro oplei ding, eventueel aangevuld met cursussen en in het bezit van een rijbewijs-B of deze op korte termijn behalen. Wij bieden je een auto van de zaak en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Informatie: Wilfred Luksemburg. Rotterdam, Schiedamse Vest 101a, tel (010) 206 23 60. Detacheren Uitzenden Opleiden VOOR ECHT TECHNISCH WERK H H H H H H H H H H H H H H H H H H HHHHHHHH HHHHHHHH HHHHHHHH H H H H H H H H H H H H H H H H H H contactcenter De hoofdtaak voor deze functie is het zelfstandig verrichten en ondersteunen van diverse administratieve werkzaamheden binnen de afdeling inkoop. Je bent verantwoordelijk voor de juiste orderinvoer, correspondentie en archive- ring waarbij een grote mate van nauwkeurigheid is vereist. De werkzaam heden zullen verricht worden onder verantwoordelijkheid van de secretaresse en de inkoop manager. Je zult tevens contacten onderhouden met inkopers, de inkoop manager, de secretaresse, orderdepartment, centrale goederen- ontvangst, expeditie, boekhouding, postkamer en leveranciers. Voor deze functie ben je in het bezit van een HAVO/MBO diploma. Verder heb je kennis van de Engelse en Duitse taal. Goede typevaardigheid en kennis van Word, Excel en SAPR3 is een prb. Ook herintreders worden uitgenodigd naar deze uitdagende functie te solliciteren. Herken jij jezelf In bovenstaand profiel, dan zien we graag je reactie snel tegemoet. Voor vragen kun je contact opnemen met Michael Hollander (010 - 486 95 11 Hunter Douglas is een internationale groep met hoofdkantoor in Rotterdam met: - EUR01.4 miljard omzet - 140 bedrijven - activiteiten in meer dan 80 landen - 13.600 medewerkers Hunter Douglas vervaardigt een uitgebreid programma van - Luxaflex® raambekledingproducten en - Luxalon® bouwproducten Onze stijl Hunter Douglas werkt als een gedecentraliseerde, internationaal gerichte groep van onafhankelijk opererende ondernemingen. Onze stijl is daarom ondernemend, flexibel, informeel en resultaat- gericht. Wij stimuleren initiatief en creativiteit. Geinteresseerd: Reactie: Michael Hollander Sector Personeelschef Hunter Douglas Europe B.V. Postbus 5072 3008 AB Rotterdam Fax:010-486 9319 E-mail: m.hollander@hde.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 20