aii» BURGER GROEP Zonnesteekje, meneer Verkerk? IStlllllUiJ Perfect Facility Stichting Rheumaverpleeghuis MEDEWERKER FINANCIELE ADMINISTRATIE Van Agtmaal B.V. MiTNh D'Combinatie Perfect Security Hoezo administratief werk is vervelend? MARKETING SECRETARESSE representatieve dames Hans BuurmanTeam B.V. Peuterleidster voor 13 uur Peuterleidster voor 13 uur en aanvullend 3 uurteamleiding SUPERCOMPLEET V00RDELIG sinit A, Aannemersbedrijf -Ail-Round Timmerlieden Allele SIEMENS Kwaliteit betrouwbaarheid voorop... al 35 jaar! Gratis 0800 - 0153 een perfect lopende administratie. Hij wil een plezierige woonomgeving. TECHNISCH ADMINISTRATIEF MEDEWERKER r ALLROUND WATERKLERK Beheermaatschappij Burger B.V. Ashland Deze zomer zijn de prijzen bij Hans Verkerk "hot"! Een supercomplete keuken voor een supervoordelige prijs. Kom nu snel naar Hans Verkerk en overtuig uzelf want: What you See is what you get; edit bijna alles is inclusief En dat voor waanzinnig lage prijzen... Nu maar hopen dat meneer Verkerk weer snel beter wordt! 1.29.995,- ft 24.995,- A fl. 18.995,- (BauhnELht Rotterdam Stadionweg 41a 010 483 44 41 Capelle a/d IJssel Wormerhoek 12 010 450 66 66 Schiedam Nieuwpoortweg 8 010 245 03 93 Rotterdam (Ommoord) Satijnbloem 55 010 455 0511 Specta- culaire reis bij uw aankoop JlJ Wilt portier, medewerker geld- en waardetransport, winkelsurveillant of evenementenbeveiliger. Telefonistes/Receptionistes (m/v) Hostesses (m/v) Week 28 TOTAAL-TX09 De Koninklijke Beheermaatschappij Burger B. V. is een groep van scheepvaartondernemingen die zich voornamelijk bezig houdt met cargadoors-, expeditie- en scheepvaartondersteunende activiteiten. De Groep is gevestigd in Poortugaal en heeft uitstekende verbin- dingen met de omliggende rijkswegen en de metro. Gezien de omvang en de diversiteit van de Groep behoort verticale en horizontale doorstroming altijd tot de mogelijkheden. De Kapiteinskamer van de Burger Groep zoekt op korte termijn een: De afdeling De Kapiteinskamer verzorgt alle voorkomende werkzaamheden ten behoeve van de lijn- en trampactiviteiten. De werkzaamheden in- en uitklaren van schepen; afhandelen van douanedocumenten en IMO; het onderhouden van contacten met principalen, toeleveranciers en overheidsinstanties; het bevoorraden van schepen en het verrichten van werkzaamheden t.b.v. de kapitein en bemanning. Functie-eisen HAVO/MBO niveau; ervaring in soortgelijke functie; kennis van douanedocumenten; goede beheersing van de nederlandse, Engelse en Duitse taal (woord en geschrift); flexibele werkhouding (onregelmatige werktijden); inhetbezitvanrijbewijsB. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: Postbus 149,3000 AC Rotterdam t.a.v. mw. C. Ras, (tel.: 010-5062311, fax: 010-5019360). Bij je huidige baas misschien wel, bij ons niet! Wie zijn wij? Het Rheumaverpleeghuis, kiein somatisch verpleeghuis, circa 350 medewerkers. De financiele administratie is een kiein hecht team van vier medewerkers die alle voorkomende werkzaamheden in deze dienen te verrichten. Wij zijn op zoek naar een: Taken, onder andere uitvoeren van: beheren en onderhouden van patienten-administratie; boekhoudkundige werkzaamheden: - controlewerkzaamheden, grootboek, journaal etc; - administratie t.b.v. Cadans, PGGM, etc; salarisadministratie (Prigem cq. Beaufort). Vereisten: MBO-niveau, MEAO (BE), MBAofvergelijkbaar; enige werkervaring; collegiaal, vrolijk type, geen negen tot vijf mentaliteit; zelfstandigwerken. Wat wij bieden: salaris minimaal hfl. 3.060,00 tot maximaal hfl. 4.528,00; CAO conform Verpleeg- en Verzorgingshuizen; maximaal 36-urige werkweek; prettige werksfeer, korte lijntjes/snelle beslissers; dankbare medewerkers en bewoners. Voor inhoudelijke informatie aangaande de functie kun je contact opnemen met Margotde Graaff. Sollicitatiebrieven richten aan de heerT. Berkelaar, hoofd afdeling PO I, Van Beethovenlaan 60, 3055 JD Rotterdam, telefoon 010 - 27812 78. Brieven verzenden tot uiterlijk drie weken na verschijnen van deze advertentie, selectiegesprekken vinden plaats in week 31. Ashland Specialty Chemical Company Division of Ashland Inc. Drew Industrial Division Drew Industrial is een onderdeel van Ashland Specialty Chemical Company, een wereldwijd toonaangevend producent en distributeur van industriele speciaalchemi- calien. Ashland Inc. heeft wereldwijd meer dan 21.000 werknemers en een jaaromzet van 6,9 miljard dollar. Van deze 21.000 werknemers wereldwijd zijn er 1.500 werk- zaam bij Drew Industrial Division. Ashland Specialty Chemical is een van de snelst groeiende divisies van Ashland Inc. en Drew Industrial is de nummer3 van de wereld wanneer het gaat om dienstverlening en levering van waterbehandelingschemicalien (voor meer informatie kuntusurfen naaronze website: http://www.ashspec.com). Het Europese hoofdkantoor van Drew Industrial is gevestigd in Rotterdam, evenals de gecentraliseerde Europese marketinggroep. Voor de productgroep Equipment van de Marketing zijn wij op zoek naar een: Functie-informatie: U geeft administratieve en secretaries ondersteuning aan boven- genoemde productgroep. U bent verantwoordelijk voor het ontwerpen van ondersteunende literatuur en het samenstellen van catalogi. U coordineert de Europese order- behandeling van onze apparatuur. U heeft intensief contact met leveranciers over de gehele wereld en met de verkooporganisaties van onze Europese vestigingen. Functie-eisen: Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift en bij voorkeur van een derde taal. In staat zijn zelfstandig te functioneren. Een klantgerichte instelling, stress- bestendigheid en goede communica- tievevaardigheden. Goede beheersing van Microsoft Office. Wij geven de voorkeur aan iemand met enige jaren ervaring, maarnodigen ook schoolverlaters uit te reageren. Wij bieden: Een uitdagende, afwisselende en zelfstandige functie binnen een snelgroeiend bedrijf. Een aantrekkelijke salariering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien het bovenstaande u aanspreekt, stuur dan binnen 10 dagen een brief met CV aan: Ashland Nederland B.V. t.a.v.: Lia Beijer, Triathlonstraat 33,3078 HX Rotterdam. Wij zoeken enthousiaste voor ons promotie- en demonstratie-team Wat vragen wij: leeftijd tussen 35-55 jaar; beschikbaar op donderdag, vrijdag en zaterdag (met eventueel koopavonden); representatief en goede contactuele eigenschappen; in het bezit van een telefoon en auto Wat bieden wij: afwisselend werk,oproepbasis, met goede beloning (incl soc.voorz.) Heeft u intresse bel dan direct bellenv.a.maandag lOjuli 071 - 541 09 01 .tussen 09.00 -16.00 uur Stichting Peuterspeelzalen Albrandswaard zoekt voor een nieuwte starten locatie in Portland z.s.m. Inlichtingen en schriftelijke sollicitatie voor17juli 2000: Stichting Peuterspeelzalen Albrandswaard Landheer35 3171 DC Poortugaal Telefoon 010 - 5017327 MODEL KENT Old style Engelse landhuis keuken, in vanille of maisgeel uitgevoerd, met royale schouw en nostalgische spoelunit. Afmeting 300 x 200 cm. vraagt voor het gebied: Oud Beijerland en Brielle Indien u geinteresseerd bent kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J. Bout tijdens kantooruren 0165-312050, mobiel 06-50223057 of na kantooruren 0187-631909. Aannemersbedrijf Van Agtmaal B.V. Bosschendijk 203 - 4731 DD OUDENBOSCH Postbus 1 - 4730 AA OUDENBOSCH MODEL KRETA Supercomplete nostal gische hoekopgestelde keuken, in klassiek wit uit gevoerd. Ook de getoonde glaskasten zijn inclusief. Afmeting 215 x 340 cm. MODEL SiaiiE Moderne hoekopgestelde keuken, leverbaarin vele kleuren, gecombineerd met beuken. Afmeting 280 x 220 cm. 1 Getoonde modellen kunnen afwijken. Montage is exclusief hak-, breek en teidingwerkzaam- heden. Niet in combinatie met andere aanbiedingen en/of acties. Vraag naar de voorwaarden in de winkel. er is geen betere 7 in Bet voor het dichtstbijzijnde fitiaal df een koopzondag bij u in de buurb of kfjk op wrww.hans-verkerk.nl Hans Verkerk Keukens: Meer dan 65 filialen in Nederland. omers cadeau bij uw Ifferteaanvraag u nu een offerte nvraagt bij Hans Verkerk Keukens ontvangt u van ons een leuke zomerse attentie: een Als uw offerte nu ook nog aankoop wordt, dingtu tevens mee naar onze gratis vakantiereis! die komt bijdragen aan een optimale combinatie Woningstichting De Combinatie is een actieve aanbieder op het terrein van de volkshuis- vesting in de stadsregio Rotterdam. Een werkterrein dat de laatste jaren sterk veranderd is en nog steeds verandert. De woon- consument van vandaag vraagt veel meer dan alleen een dak boven het hoofd. Veel wooncomfort en een uitgebreide service en dienstverlening luidt het parool. 0m aan deze veranderende wensen te kunnen voldoen ontwikkelen wij ons naar een profes- sionele organisatie. Onze oorspronkelijke doelstelling blijft echter overeind: het streven om prettig wonen bereikbaar te maken voor alle lagen van de bevolking. Een doelstelling die vraagt om visie, dynamiek, daadkracht, betrokkenheid en vooral veel ambitie. FUNCTIE Deze functie combineert klantcontacten met administratieve taken ter ondersteuning van het technisch beheer vanuit onze wijk- kantoren. Je neemt reparatieverzoeken aan, registreert deze en zorgt voor de admini stratieve verwerking. Je bereidt onderhouds- opdrachten voor en codeert werkopdrachten. Je realiseert de administratieve verwerking van het gepleegde onderhoud. Je verwerkt verzekeringsaangelegenheden en handelt schadeclaims af. Verder heb je een rol bij de controle en verwerking van facturen. Je beheert sleutels en de agenda's van aan- nemers. Uiteraard verstrek je informatie aan' bewoners. PR0FIEL 0m goed invulling te kunnen geven aan deze gevarieerde administratieve functie (part- time bespreekbaar) moet je in het bezit zijn van een MBO werk- en denkniveau. Je moet ervaring hebben met geautomati- seerde gegevensverwerking, enig technisch inzicht en goede sociale vaardigheden. Naast een klantgerichte instelling moet je stressbestendig zijn en goed kunnen plannen en organiseren. Graag komen wij in contact met enthousiaste mensen die willen bouwen aan een professionele onderneming met een sociale doelstelling. REACTIE Ben je geinteresseerd in deze functie, stuur dan binnen twee weken een brief met cv naar Woningstichting De Combinatie, ter attentie van Michel van Hooijdonk, Veldkers- weg 27, 3053 JR te Rotterdam. Wil je eerst nog wat meer informatie over de functie, dan kun je contact met hem opnemen (010) 418 03 28. WANT WONEN IS MEER DAN HUISVESTEN. ROTTERDAM Perfect Security BV is een middelgrote landelijke beveiligingsorganisatie met 172 medewerkers in dienst. Zij doen elke dag hun uiterste best om onze opdrachtgevers tevreden te stellen. En met succes want ons bedrijf verheugt zich in een gezonde groei, zodat onze medewerkers op zoek zijn naar enthousiaste collega's. Voor de regio Rotterdam hebben wij op fulltime of parttime basis interessante moge lijkheden als Voor alle functies vragen wij het bezit van het ABM- of basisdiploma, EHBO-certificaat, redelijke kennis van de Engelse taal, kennis van moderne soft ware. Daarnaast beschikt u uiteraard over goede communicatieve eigenschappen in woord en geschrift. Maar net zo belangrijk is motivatie, flexibiliteit en enthousiasme. Daar staat tegenover een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Salaris conform de beveiligings-CAO, pensioen- en spaarloonregeling, kosteloze opleidings- mogelijkheden, 38 vakantie-/atv-dagen (parttime naar rato). Perfect Security is in de branche een erkend leerbedrijf. Ook gei'nteresseerden die niet aan bovenstaande criteria voldoen, maar in het bezit zijn van het theorie- certificaat ABM zijn welkom. Na een interne opleiding kunt ook u aan de slag. Is ons aanbod interessant voor u, stuur dan een brief met alle relevante gegevens naar: Perfect Security BV, t.a.v. afdeling personeel organisatie, Antwoordnummer 405713040 WB Rotterdam. Telefonisch reageren kan natuurlijk ook. Hiertoe kunt u contact opnemen met mevrouw Rick Brouwer, tel.: 010 - 292.60.71. Perfect Facility BV is een middelgrote, facilitaire dienstverlener. Onze mede werkers doen elke dag hun uiterste best om onze opdrachtgevers tevreden te stellen. En met succes want het bedrijf verheugt zich in een gezonde groei, zodat onze medewerkers op zoek zijn naar enthousiaste collegae. Voor de regio Rijnmond komen wij graag op fulltime, parttime of afroepbasis in contact met: voor diensten in de kantorensector voor diensten in diverse sectoren U hebt een middelbare opleiding gevolgd, spreekt de vreemde talen redelijk, beschikt over goede communicatieve vaardigheden en bij voorkeur de nodige ervaring. Voor telefonistes/receptionistes geldt dat zij die kennis hebben van moderne softwareprogramma's de voorkeur genieten. Maar even belangrijk zijn motivatie, flexibiliteit en enthousiasme. Daar staat tegenover een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, kosteloze opleidingsmogelijkheden, representatieve bedrijfskleding en afwisselende werkzaamheden. Is ons aanbod interessant voor u, stuur dan een brief met alle relevante gegevens naar: Perfect Facility BV, afdeling personeel organisatie, Antwoordnummer 40571,3040 WB Rotterdam. Telefonisch reageren kan natuurlijk ook. Hiertoe kunt u contact opnemen met mevrouw Rick Brouwer, tel. 010 - 292.60.72. v H

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 4