Adecccr §jlL Vedior ir randstad uitzendbureau MiJMiattiii ViaWerk Creyf'S tempo-team Creyf'S ©Interim uitzendbureau Intergom Uitzendbureau zoekt dienstverleners. Technisch medewerkers m/v Veilingmedewerkers m/v gevraagd - technisch personeel - administratief personeel - vakantiekrachten PIREKT WERKT DIREKT!! INTERESSE? Montage-/assemblagemedewerkers lassers/freezers/draaiers/bikkers machine-operators/slijpers Randstad brengt de mensen en de banen bij elkaar. Ook in Schiedam. Ben jij op zoek naar een uitdagende baan? Dan heet Content je van harte welkom! Magazijnmedewerkers/Orderpickersm/v Detacheren Werven/Selecteren Opleidingen Wij zijn een dynamische en snelgroeiende allround uitzendorganisatie die zich kenmerkt door haar no-nonsense mentaliteit. Per direct zoeken wij parttime en fulltime: Bel of kom snel langs: Direkt Uitzendbureau B.V., Oranjestraat 13, 3011 AM Schiedam, tel.nr. 010-4264344, faxnr. 010-4735590. ADECCO UITZENDORGANISATIE ZOEKT VOOR KONI BV: KONI BV, de producent van kwaliteitsschokdempers, te Oud-Beijerland zoekt in verband met toename van de productie op diverse afdelingen: Goede Nederlandse spreekvaardigheid is vereist. Er wordt gewerkt in 2-ploegendiensten. Voor deze functies zijn wij op zoek naar LBO/ MBO-ers of mensen met relevante ervaring en affiniteit met metaal. KONI biedt werk voor langere tijd, met kans op een (detacherings-) contract. Voor meer informatie kom langs bij Adecco Uitzendorganisatie Rotterdamsedijk 258d 010-4734022; http://www.adecco.nl Ben jij iemand die van aanpakken houdt en zich interesseert voor bloemen en planten, dan is dit jouw kans!!! De verschillende functies zijn full-, en parttime: Aanvoer regelen van bloemen en planten Veilvoorbereider Distributie potplanten Distributie snijbloemen Ook voor vakantiekrachten verschillende mogelijkheden! Vervoer is geregeld, goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals spaarloon en pensioenregeling. Wil je meer weten over deze func ties of over de bloemenveiling kom gerust langs. Vedior Van Eijk Uitzendbureau B.V. Hoogstraat 146 3131 BR Vlaardingen 010-248 97 07 Specialist in de agrarische sector V&n Eijk Randstad biedt volop werk voor gezondheidszorg-, administratief, horeca- en technisch personeel, productiekrachten en voor mensen die in de logistiek en distributie willen werken. Stadserf 46-48 3112 DX Schiedam telefoon (010) 204 23 00 Wij zijn voor onze opdrachtgevers altijd op zoek naar goed en gemotiveerd personeel. Of je nu werk zoekt voor vaste of tijdelijke projecten, als afwashulp of zeefdrukker, wij hebben voor elk wat wils. Wij zoeken op dit moment met spoed: Administratief medewerker m/v Telefoniste/Receptioniste m/v Telemarketeer m/v Ploegleidster productie afdeling m/v Schoonmakers m/v Verkoopmedewerkers m/v Heb je interesse in een van deze vacatures of wil je informeren wat de eventuele andere mogelijkheden kunnen zijn, bel dan snel het onderstaande nummer. Voor elke uitzendkracht die zich vanaf I augustus bij ons inschrijft en ook daadwerkelijk voor ons aan de slag gaat, stellen wij een eenmalige bonus ter beschikking. Infor- meer op onze vestiging naar de voorwaarden. Zwart Janstraat 39,3035 AK Rotterdam Tel. 010 - 2430877, Fax 010 - 2439384 BIJ CONTENT HEB JIJ HET VOOR HET ZEGGEN Heb je net je opleiding afgerond en ben je op zoek naar een interessante job, of heb je al een prima baan maar zoek je meer perspectief? Praat dan eens met Content Uitzendbureau. Bij ons zijn de rollen namelijk omgedraaid: wij luisteren naar jouw wensen en begeleiden je op weg naar nieuwe uitdagingen. Loopbaanbegeleiding is immers ons vak. Drie dagen per week of toch Never fulltime? Op uitzendbasis of gedetacheerd, een contract voor bepaalde tijd of een vast dienstverband? Het behoort bij Content aliemaal tot de mogelijkheden. Wij hebben bovendien banen op elk niveau; van LBO tot Universitair, voor mensen met en zonder ervaring. We zijn vooral thuis in de administratieve en financiele sector, zakelijke dienstverlening, im- en export, transport en overheid. Ben je benieuwd naar jouw mogelijkheden. Kom langs of bel voor een afspraak: Content, Hoogstraat 20, 3111 HH Schiedam, 010-4730322. E2ESEB 0800 8160 ViaWerk Uitzendbureau zoekt: COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Voor een bekende vrachtwagendealer in Rotterdam zoeken wij een commercieel administratief medewerker (m/v). Je werkzaamheden zullen bestaan uit het uitwerken van offertes en het beantwoorden van vragen van klanten. Kennis van de automobielbranche is een pre. Vereist is een afgeronde MBO-opleiding. Deze baan is met uitzicht op vast dienstverband. MAGAZIJNKRACHTEN M/V Voor diverse relaties zoeken wij per direct magazijnkrachten die graag aan de slag willen. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit orderpikken, controleren van binnengekomen goederen en het verpakken van uitgaande goederen. Deze banen bieden vaak de gelegenheid een contract te verdienen. Bij inschrijving liefst C.V., sofinummer en geldig legitimatiebewijs meebrengen. Voor meer informatie: Rotterdamsedijk 421a 3112 AR te Schiedam Tel: 010 - 473 35 33 Fax: 010 - 473 92 98 E-mail: schiedam@viawerk.nl Kun jij zorg thuisbrengen? Verzorging. lets voor jou? Werk dat je op het lijf geschreven is. Voor een jong en dynamisch bedrijf in de regio zijn wij op zoek naar: Functie-eisen: LTS/MTS niveau. Twee technisch vaardige rechterhanden, gevoel voor elektronica en nauwkeurig kunnen werken. Ook zijn wij voor een groot magazijn op zoek naar: Voor in de avonden en op de dag! Je bent welkom op onze vestiging aan de's Gravelandseweg 256 te Schiedam. Bel voor een afspraak (010) 29812 98, vraag naar Artie, Francisca, Esther of Femke. Uitzendbureau Geen uitzendkrachten maar dienstverleners info@intergom.nl Creyfs Interim te Schiedam heeft o.a. werk voor: Telefoniste/Receptioniste Administratief medewerker m/v Commercieel medewerker Toeristisch personeel Hoveniers. Hulp Hoveniers en Grondwerkers VOOR U! vvpao c.ov\;te^v?ha{o u h&j- b€w£: Hi Internet: www.viawerk.nl randstad uitzer Tempo-Team Uitzendbureau zoekt met spoed thuiszorgmedewerkers (m/v). Heb je een verzorgende IG- of verpleegkundige opleiding en eigen vervoer? Loop dan snel binnen bij Tempo-Team aan de Rotterdamsedijk 264d. Erzijn full- en parttime mogelijkheden op A/B/C en D niveau. Voor nadere informatie kun je bellen met Leonoor van de Peppel van de afdeling gezondheidszorg. Tempo-Team Uitzendbureau heeft volop werk voor verpleeghulpen die graag willen verdienen. Heb je geregeld een dag of avond vrij, dan kun je bijvoorbeeld direct aan de slag. Er is volop werk bij verschillende instellingen. Interesse? Kom langs op onze vestiging aan de Rotterdamsedijk 264d en wij vertellen je er alles over. Neem voor inschrijving wel een geldig legitimatiebewijs mee (geen rijbewijs). Ben je klaar met je opleiding en wil je snel aan de slag? Kom dan naar Tempo-Team Uitzendbureau. Wij willen je graag leren kennen. Wij hebben volop werk in de gezondheidszorg. Vaak kun je direct beginnen. Neem je diploma's mee evenals een geldig legitimatiebewijs (geen rijbewijs). Wij zien je graag op onze vestiging aan de Rotterdamsedijk 264d. Schiedam, Rotterdamsedijk 264d, (010) 426 14 71 Interim Per direct zijn wij op zoek voor een groot bedrijf in Schiedam. De voorkeur gaat uit naar dame's met ervaring, als dit niet het geval is, mag je alsnog reageren, dan kunnen we kijken naar de opleidings- mogelijkheden.Reageer snel!!! Magazijnmedewerkers m/v Voor een bedrijf in de Spaanse Polder in Rotterdam zijn wij op zoek naar mensen die per direct willen beginnen en een hoop geld willen verdienen. Je kan dagdiensten draaien en als je liever ploegen- diensten hebt, kan dat ook. Reageersnelii! Voor een bedrijf in Rotterdam zoeken wij per direct iemand voor op de financiele administratie. Het gaat hierom een vaste aanstelling. Bel snel!!! Voor diverse bedrijven in de regio zoeken we commerciele talenten. Het betreft verschillende functies o.a. accountmanagers, acquisitiemedewerker, commercieel medewerker binnen- en buitendienst. Kom langs voor meer informatie of bel ons. Heb jij een commerciele instelling en een toeristische opleiding (SEPR/MTRO), dan hebben wij op zeer korte termijn werk voor jou. Wij hebben per direct werk door heel de regio. Wij zoeken mensen met ervaring en een opleiding in deze richting. Heb je dit niet, maar je bent wel gemteresseerd, dan mag je ook reageren. Ben je in het bezit van een auto dan krijg je buiten je salaris een extra bonus. Voor meer informatie: Broersvest 50a, 3112 DE Schiedam, telefoon 010-4090950, telefax 010-4090959, e-mail: schiedam@creyfs.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 14