bergwerff transport Medewerker Customer Service (m/v) ■Wdatelnet Internet-technici j econosTO logistics Shipping Electro Automatisering Smelt Binnendienst verkopers i y Technisch commercieel talent M/V (binnendienst) RAAD HIJZEN EN KOOl RAAD Binnendienst Technisch prod uctsupport m/v GCA NEDERLAND B.V. Ervaren Internationale Tankcontainer Chauffeurs Allround bedriifsautomonteur Tankcontainerolanner Financieel Administratief Medewerker Svsteembeheerder Met spoed gezocht gediplomeerde verpleegkundigen ziekenverzorgenden groepsleiders OPERATIONEEL-/COMMERCIEEL MEDEWERKER ASSISTENT-PLANNER TELEFONISTE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Administratief/fiscaal medewerkers (MAO Fulltime en/of parttime landelijke electrotechnische groothandel Vanwege de uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor onze vestigingen in Spijkenisse en Benthuizen Electro Automatisering Smelt, een werkmaat- schappij van N.V. Twentsche Kabel Holding, is een adviserende electro technische groot handel met 11 verkoopvestigingen in Nederland en vertegen woord igt en importeert een aantal industriele topmerken i m/v Voor een Technisch- Commerciele functie Uw belangrijkste taken: adviseren en begeleiden van klanten op het gebied van electrotechnische materialen opstellen en opvolging van offertes Uw profiel: MTS-e werk/denkniveau gemakkelijke omgang met mensen zelfstandig/initiatiefrijk kennis en ervaring met utiliteit- en industriele installaties is een pre Voor een Technisch ondersteunende functie Uw belangrijkste taken: adviseren en ondersteunen van klanten op het gebied van PLC installaties en randapparatuur opstellen en opvolging van offertes ondersteuning van de binnen dienst Uw profiel: MTS/HTS-e werk/denkniveau ervaring met Siemens en Mitsubishi PLC's is een must u kunt zelfstandig werken en communiceert goed Bent u enthousiast voor deze functie, stuur dan uw brief met CV binnen 14 dagen aan: Electro Automatisering Smelt Vestiging Spijkenisse T.a.v. M.G.M. Bakker Postbus 710,3200 AR Spijkenisse Einsteinweg 7,3208 KK Spijkenisse Tel.: 0181-612111 Rijksinrichting voor jeugdigen de Hartelborgt zoekt: 6 sport/activiteitenbegeleiders v/m 6 uur (meer uren zijn mogelijk) die sport/activiteiten met jeugdigen willen begeleiden. Vereisten: passende MBO-opleiding (activiteiten opleidingen ervaring in het geven van sportlessen) of ClOS-diploma of eventueel een trainersdiploma; affiniteit met de doelgroep, kunnen werken in een maximaal gesloten inrichting. Het betreft een tijdelijke functie voor een proefperiode van een half jaar. De werkzaamheden zullen plaatsvinden in de avonduren. Medische keuring en antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectie- procedure. Inlichtingenbij: dhr. L. Delchot, sectorhoofd, tel.nr.: 0181 - 678666. Uw sollicitatiebrief met cv kunt u sturen naar R.I. de Hartelborgt, t.a.v. mw. A.Y. Los, Borgtweg 1, 3202 LJ Spijkenisse. ISO 9002 Week 30 TOTAAL - TX09 GCA Nederland B.V., gevestigd op het Industrie en Havenschap Moerdijk, onderdeel van de Groupe Charles Andre in Frankrijk. Een van de toonaangevende vervoerders in Europa op het gebied van vloeistoffen en bulk zoekt voor haar dochterondernemingen in Nederland medewerkers voor de navolgende functies: T.b.v. Euser Transport B.V. Voor het vervoer van vloeistoffen en bulkproducten zowel in Europa als in de Benelux. De functie-eisen zijn: - Alle relevante rijbewijzen - Chauffeursdiploma - Geldig ADR Certificaat Flexibele werkinstelling Nadere informatie voor deze functie kunt u telefonisch verkrijgen bij de heer P. van der Sluijs of de heer B. Nieberg, telefoon 0168 - 330012. De taken zijn: - Het zelfstandig onderhouden en repareren van bedrijfsvoertuigen - Het doen van APK keuringen Functie-eisen zijn: - Opleiding voor motorvoertuigentechniek - In het bezit van of in opleiding tot APK Keurmeester 1 - Stressbestendig - Flexibel Bereidheid indien noodzakelijk tot het verrichten van overwerk - Collegialiteit Nadere informatie kan worden verkregen bij de heer G. Bos, telefoon 0168 - 330012 T.b.v. Benatra B.V. De taken zijn: - Het zelfstandig beheren van een aantal relaties t.b.v de door hen verstrekte transportopdrachten - Het onderhouden van contacten met de toeleveranciers van de onder hem vallende opdrachten - Administratief afwikkelen van de opdrachten De functie-eisen: - Enige jaren ervaring binnen de Transportbranche - MBO-opleiding - Goede basiskennis van Engels en Duits zo mogelijk Frans - Stressbestendig Flexibele werkinstelling - Goede kennis van Word en Excel - Basiskennis van chemische producten Nadere informatie over bovenstaande functie kunt u verkrijgen bij de heer A.P. Wessels, telefoon 0168-330014. T.b.v. GCA Nederland B.V. De taken van deze medewerker zijn: - Het assisteren van de dagelijkse administratieve werkzaamheden t.b.v. grootboek - Vervanging voor de Salarisadministrateur - Assisteren bij de maandelijkse rapportage - Verzorgen aangiftes Omzetbelasting - Zorgdragen voor een juiste en tijdige verwerking van de financiele gegevens De functie-eisen hiervoor zijn: - Afgeronde financiele opleiding op MBO-niveau (MBA/MEAO) - Stressbestendig - Meerjarige administratieve ervaring - Communicatieve vaardigheden - Goede kennis van de Engelse taal Basiskennis van Salarisadministratie - Aantoonbare ervaring in het gebruik van Word en Excel/geautomatiseerde verwerkingssystemen T.b.v. de automatiseringsafdeling zijn wij op zoek naar: Het takenpakket luidt: Beheren en installeren Netwerken, PC's en kantoorapplicaties - Professionele wijze ondersteunen van gebruikers - Professionele wijze omgaan met alle aspecten van netwerken in hardware en software - Adviseren over technische aspecten en problemen van de computerfaciliteiten en daarmee samenhangende softwarepakketten - Basiskennis van OS 400 is een pre - Goede kennis van de Engelse taal De functie-eisen zijn: - Afgeronde relevante opleiding op MBO-niveau - Kennis van Windows 95/NT/MS Office en daaraan gerelateerde pakketten - 1 tot 2 jaar ervaring binnen een automatiseringsomgeving - Oplossend vermogen - Geen negen tot vijf mentaliteit Flexibel en positieve werkhouding - Zelfstandig kunnen werken als tweede natuur - Bereid tot het volgen van verdere opleidingen Alle vacatures staan open voor zowel mannen als vrouwen. Wat biedt GCA Nederland B.V. Marktconform salaris, voor chauffeurs conform de CAO voor het beroepsgoederenvervoer - Reiskostenvergoeding woon/werkverkeer - Pensioenregeling - Studiekostenregeling - Spaarloonregeling - Collectief pakket van bancaire en verzekeringsdiensten - Goede werksfeer binnen een dynamisch bedrijf U kunt uitsluitend schriftelijk reageren op deze functies door een korte vertrouwelijke brief met een uitgebreid Curriculum Vitea te zenden aan GCA Nederland B.V., t.a.v. afd. Personeelszaken, Postbus 6063,4780 LS Moerdijk. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gevr. gratis rommelmarkt spullen t.b.v. zwerfkatten wordt opgehaald in Vlaardin- Schiedam, gen, Help ons 4268367 Stella. overschie; Tel.: 010- Bootverf aflak zwart en rood 51. /60,- en primer veel zijdig grijs en r. bruin /55.- 51. Tel.: 010-4834674 Toyota velgen standaard voor Carina, 2 stuks, steek 100 4 gaats 13 inch, samen /15,-. Tel.: 010-4834674 Te koop Batavus vouwfiets als nieuw loopt zeer licht, ook ideaal voor camping, ook voor fietstocht, /150,-. Tel.: 010- 5017506 Te koop wegens verhuizing goede piano vaste prijs /375,-. tevens klein tuingereedschap /5,- per stuk. Tel.: 010- 5017506 Te koop witte eethoek, witte salontafel, 3-delige salonkast, alles voor /500,-. Tel.: 0180- 623125 PERSONEELSDIENSTEN voor diverse Nederlandse ziekenhuizen en instellingen Sollicitaties aan: Worknet, Zuid Zijde haven 33, 4811 HB Bergen op Zoom t.a.v. mevrouw E. Geelen, tel. 0164-236011. Nieuwe aanhanger, bakmaat 2 m x 1.25 m prijs 900,-. Tel.: 0180-615378. Te koop: werktekening van vogel windwijzer met door de wind draaiende vleugels 40 cm lang voor balkon en tuin. /7,50.Tel.!-010-4201183. Te koop boeken le jr R.O.C. Zadkine MTS, weg en wegen- bouw, R'dam Alexanderpol der. Tel.: 0181-623256 T.k. z.g.a.n. fietsaanhangwe- agen luchtbanden pvc bak v.p. /100,-.Tel.: 010-4601444 Marklin spoortrein gevraagd of los materiaal mag ook Flei- schman zijn voor redelijke prijs. Tel.:010-4202960 Te koop boeken voor lste jaar MBO installatietechniek, gebruikt schooljaar 99-00, nu voor /700,- alles of per boek. Tel.: 010-4705087 Te koop gevraagd: 45 toeren- plaatjes (singeltjes) uit de jaren 50 en '60. Geen Idassiek. Tel.: 06-17294723 Te koop aangeboden imperial voor ford Escort. 1 keer gebruikt. Vraagprijs: /100,-. Tel.: 010-4850602 Te koop 2 strandhengels met molen, 1 boothengel, hengel- steun,waadpak+warmtepak+jas maat 40, div. onderlijnen lood prijs n.o.t. Tel.: 0181- 610140 INTERNATIONAL FORWARDING AGENTS WORLDWIDE FREIGHT FORWARDERS KDS Logistics B.V. houdt zich in hoofdzaak bezig met ferryverkeer (trailervervoer) tussen het continent (voornamelijk Duitsland en Nederland) en het Verenigd Koninkrijk. Deze activiteiten worden samen verricht met onze dochterKDS Freight Ltd. in Felixstowe.Op kleinere schaal behoort eveneens de zeevracht expeditie tot onze activiteiten, ondergebracht in KDS Shipping B.V. Gevestigd in het Waalhavengebied behandelen wij deze zaken met 15 collega's, terwijl in Felixstowe 7 collega's onze dienstverlening ondersteunen. Ben je geinteresseerd in transport en wil je met een jong team werken in een gezond bedrijf dan hopen wij dat je ons de juiste versterking kunt geven om onze verdere groei te kunnen bewerkstelligen. Solliciteren kan naar onderstaande functies: voor het trailervervoer ter assistentie van de operationele afdeling ter ondersteuning van onze afdelingen Voor alle functies geldt kennis van de Engelse en Duitse taal alsmede een afgeronde middelbare schoolopleiding. Sollicitaties inclusief c.v. kunnen worden gezonden naar: KDS Logistics B.V., Postbus 54212,3008 JE Rotterdam (e-mail: jeanet@kdslogistics.nl) Hijzen en Kooi is een gespecialiseerde administratieve en fiscale dienstverlener. Wij zijn actief in het midden- en kleinbedrijf. Hijzen en Kooi is aangesloten bij RAAD, een landelijke organisatie van administratieve dienstverleners. Functie-inhoud: Het verzorgen van administraties voor onze klanten. Wij bieden u: Een gestructureerde maar toch informele werkomgeving Goede arbeidsvoorwaarden, die afgestemd kunnen worden op uw persoonlijke omstandigheden Goede mogelijkheden voor permanente educatie Wij verwachten van u: Een afgeronde opleiding MEAO of MBA, dan wel vergelijkbare ervaring Ervaring met het verwerken van administratieve gegevens in geautomatiseerde pakketten Wanneer u ervaring heeft met loonadministraties en/of aangiften in inkomstenbelasting spreekt dat ons aan Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Wij nodigen nadrukkelijk geinteresseerden uit die zich in het bovenstaande herkennen maar, - wiens werkervaring wat verder in het verleden ligt - die gekozen hebben voor een vervroegde uittreding en hun ervaring en kennis in de praktijk willen blijven uitoefenen. Uw schriftelijke reactie, vergezeld van C.V. stuurt u naar Hijzen en Kooi, Oostmaaslaan 29b, 3063 AN Rotterdam-Kralingen, t.a.v. de heer J.M. Kooi. De heer Kooi is voor informatie bereikbaar op het kantoornummer 010 - 452 80 11 Justitie A Bergwerff Transport B.V., gevestigd te Ridderkerk, is een dynamisch, internationaal transportbedrijf. Met meer dan 100 medewerkers en een modern wagenpark bieden wij onze klanten een totaalpakket in logistieke en facilitaire dienstverlening. In verband met de uitbreiding van werkzaamheden zijn wij op zoek naar een ervaren: wij vragen: - een commerciele, klantgerichte instelling - kennis van de Engelse en Franse taal, Duits is een pre - ervaring met MS Office - affiniteit met de transportbranche - start dienstverband bij voorkeur per 1 September 2000 wij bieden: - een zelfstandige baan met alle ruimte om de afdeling Customer Service Benelux naar eigen inzicht verder uit te bouwen - salaris in overeenstemming met de functie - goede secundaire arbeidsvoorwaarden interesse? - bel voor meer informatie met Dhr. L. Peeman, of stuur je brief met CV ter attentie van de directie. Bergwerff Transport bv Postbus 3058 2980 DB Ridderkerk Tel: (0180) 49 13 13 Fax: (0180) 49 13 10 e-mail: info@bergwerff.nl acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst Data- telecommunicate Datelnet is een snel groeiende organisatie in de ICT-sector. Het bedrijf ontwikkelt zich meer en meer tot een totaalleverancier van oplossingen in de tele- en datacommunicatiesector. Turnkey- projecten zijn hierbij een sleutelbegrip. De groei is indrukwekkend, de plannen zijn ambitieus. Bij Datelnet werken op dit moment ongeveer 2300 mensen. Het bedrijf kent een divisiestructuur, waarbij de divisies een grote mate van autonomie kennen. Voor Business-Unit Projecten Infrastructuur Netwerken in Zuid-West-Nederland zoeken we naar: De functie: De Internet-technicus bouwt mee aan de elektronische snelweg. Datelnet zorgt ervoor dat Internet in de "huiskamer" komt. Van de Internet-technicus wordt verwacht dat hij/zij zelfstandig aansluitingen bij consumenten thuis realiseert. Dit betekent veel contacten met mensen, een grote mate van vrijheid en voortdurend werken met de allernieuwste technieken. De arbeidsvoorwaarden van Datelnet zijn goed. Een CAO met keuze mogelijkheden, een auto van de zaak en vanzelfsprekend een GSM zijn hiervan voorbeelden. f Het profiel Opleiding op MBO-niveau, Bij voorkeur kennis van de tele- en datacommunicatie markt, Affiniteit met PC's, Goede communicatieve vaardigheden, Zelfstandig werkend, Flexibele instelling. De reactie Indien u zich herkent in het geschetste profiel en geinteresseerd bent om te werken bij een snel groeiend bedrijf in de telecomsector, kunt u uw reactie binnen veertien dagen sturen naar: Datelnet Projecten l&N t.a.v. de heer Bas van Dooren James Wattstraat 3a-b 2809 PA Gouda Bel naar (0182) 54 15 11de heer Bas van Dooren, voor meer informatie over de functie of kijk op www.datelnet.nl voor meer informatie over Datelnet ROYAL ECONOSTO GROUP Econosto Nederland zoekt op korte termijn: Econosto Nederland B.V. is een groepsmaatschappij van de Koninklijke Econosto Groep. De Econosto Groep is een sterk groeiende, beursgenoteerde onder- neming met vestigingen in meer dan twintig landen en ruim 2500 werknemers. Zij heeft haar activiteiten onderverdeeld in twee divisies. In de divisie Flow and Sealing Technology, waaronder Econosto Nederland B.V. ressorteert, zijn alle groeps- maatschappijen verenigd die actief zijn op het gebied van de ontwikkeling, productie, verkoop en distributie van appendages, afdichtingen, industriele slangen en koppelingen, instrumental, anti vaporisatiesystemen en technische kunststof- en rubberproducten voor industriele toepassing, veelal onder eigen handelsmerk. Functie-inhoud bij onze Productgroepen: - Het informereri en adviseren van collega's en afnemers over prijs, kwaliteit en mogelijkheden van producten. - Beheer van de voorraad en het artikelcoderingssysteem. - Tevens het verwerven en verwerken van marktinformatie. - Het ontwikkelen en onderhouden van Productdocumentatie. - Als onderdeel van een klein team ben je verantwoordelijk voor de 'marketing' van je product. Functie-inhoud bij onze Businessgroepen: - Het geven van informatie t.a.v. technische specificaties, prijzen en levertijden aan klanten. - Het vervaardigen van offertes n.a.v. telefonische of schriftelijke aanvragen. - Het verwerven van orders binnen de gestelde richtlijnen. - Het begeleiden en administratief verwerken van orders. - Het maken van bezoekafspraken voor de buitendienstmedewerkers en het afhandelen van rapporten. Functie-eisen: Je hebt een opleiding op middelbaar of hoger niveau. Je beschikt over goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte instelling. Je vindt het leuk om in een klein team te werken en een gezamenlijke prestatie neer te zetten. Informatie/sollicitatie: Stuur je korte brief met uitgebreid CV naar Econosto Nederland B.V., t.a.v. Jolanda Hanse, Postbus 8988, 3009 TJ Rotterdam. Voor meer informatie over de functies kun je contact opnemen met Jolanda Hanse, telefoon: 010-2841828 ofe-mailj.m.a.hanse@econosto.com.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 23