^MnSoppeAy West jij veel?' Administrateur (m/v) James WalkerNederlandb.v. TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER (binnendienst) s hogeschool voor muziek en dans ro COLLEGIALE SECRETARESSE administratieve kracht alles! W Medewerki technische dienst Zelfstandi werkendko MAGAZIJN- MEDEWERK(ST)ER afdichtingen trillingdempende materialen compensatoren lechnische kunststoffen drukkerijrollen Revisie van: mechanical seals pompen kogelafsluiters veiligheden diverse appendages High Performance Sealing Technology James Walker Nederland b.v. is een dochteronderneming van James Walker Group Ltd. Indemeerdan lOOjaardat James Walker actief is in deze branche, iszij uitgegroeid tot een van de grootste producenten op hetgebied van afdichtingen met vestigingen over de gehele wereld. James Walker levertzijn producten aan klanten in de scheepvaart en alle takken van de industrie. De producten en diensten die James Walker levert bevinden zich, kwalitatief gezien, in het bovenste segment van de markt. James Walker Nederland b.v. zoekt op korte termijn: Functie-inhoud: - het begeleiden en administratief verwerken van de orders; - het vervaardigen van offertes; - het informeren en adviseren van klanten op het gebied van technische specificaties, prijzen en levertijden. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij iemand met een opleiding op middel- baar of hoger niveau. Goede contactuele eigenschappen, klant- gerichte instelling en kennis van de Engelse taal is een must. Wij bieden je een uitdagende functie in een dynamisch bedrijf. Solaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Spreekt het bovenstaande je aan, stuur dan je sollicitatiebrief inclusief CV voor 10 augustus 2000 ter attentie van de heer S. Tomaszewski. James Walker Nederland b.v. E-mail: sales@jameswalker.nl Postbus 1506 Tel: 0186-615855 3260 BA Oud-Beijerland Fax:0186-610585 Voor ons nieuwe regiokantoor in Vlaardingen zoeken wij een enthousiast en professioneel team Coordinator Cursussen m/v (fulltime) Coordinator Examens m/v (fulltime) Medewerker Clientenadministratie en Informatiebeheer m/v (fulltime) Regiosecretaresse m/v (24 uur) muziek en dans rotterdams conservatorium rotterda atorium rotterdamse dansacademie hogeschool voo TECHNISCH BEHEERDER/ INFORMATISERINGSMEDEWERKER (m/v) ADV0CATENKANT00R FRANKHUIJZEN zoekt per direct: Wij zoeken: Een gemotiveerde duizendpoot die de handen uit de mouwen wil steken, met een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, prima typevaardigheid, ervaring met Word en bij voorkeur enige kennis van de juridische terminologie. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kan gericht worden aan: Drs. E.M.J, van Burken, Postbus 3810, 3003 AV Rotterdam. Geen acquisitiea.u.b. ROTTERDAM' ZOEKT.*.. VERKOPER (STER) fulltime en parttime De functie: je bent ambitieus en vindt ver- kopen van eigentijdse meubelen aangevuld met een uitgebreide collectie woonaccessoires een uitdaging je bent voor een deel verant woordelijk voor de presentatie in de showroom het verwerken van orders in een geautomatiseerd computer- systeem daarbij ben je verantwoordelijk voor het prijzen van de collectie woonaccessoires en verzorg je voor dit onderdeel ook de win- kelpresentatie. De juiste persoon: is vertrouwd met de detailhandel is commercieel, resultaat- en klantgericht ingesteld heeft goede communicatieve vaardigheden heeft gevoel voor trends kleur verkoopervaring in de branche is een pre heeft een opleiding op middel- baar niveau afgerond is bereid om stevig aan te pakken heeft een flexibele instelling en kan goed in teamverband werken is tussen de 18 en 30 jaar. U kunt uw sollicitatie schriftelijk richten aan de Directie van: Trendhopper Rotterdam B.V. T.a.v. dhr. M. van Buuren IJsselmondselaan 175, .3064 AS Rotterdam Faka, elke dag een leuke dag! C ENTRE Centre du Lac is centrum met uitgel compleet ingericht salon, zonnestudio saunarestaurant. Omdat onze organisatie termijn op zoek naar: (38 uur) Ruime ervaring gewei (38 uur) (afgeronde SVH-opleiding met U herkent zich in 6bn van deze fi toe aan een uitdagende nieuwi dan binnen 2 weken een sollicita' Centre du Lac t.a.v. Mevr. J. Lei Katwijkerlaan 10. 2641 PE PIJNA' Royal Dutch Catering Association Week 31 TOTAAL - TX08 SOM Opleidingen Metaal is een van de grootste landelijke organisaties in het beroepsonderwijs. In het aanbod - -A- zitten zo'n 200 vakopleidingen en bijscholingscursussen. De kwaliteit van het vak- manschap in de metaal en werktuigbouw staat bij SOM Opleidingen Metaal voorop. Hieraan wordt door zo'n 170 mensen enthousiast gewerkt. Of het nu gaat om het ont- wikkelen van opleidingen, cursussen, leermiddelen en examens of het ondersteunen van leermiddelen bij hun opleidings- taak, steeds wordt samen met het bedrijfsleven gewerkt aan ijzersterke vakmensen. SOM Opleidingen Metaal opent binnenkort in Vlaardingen-Oost haar tweede regiokantoor van Nederland. Voor het te starten regioteam West- Nederland zoeken wij voor verschillende functies nieuwe collega's die de uitdaging willen aangaan in de regio activiteiten op te bouwen en te versterken. Als coordinator cursussen ben je verantwoordelijk voor het plannen en organiseren van cursussen. Je overlegt daarvoor met docenten, regelt locaties en stelt cursusroosters op. Ook het verstrekken van informatie aan klanten en het uitwerken van offertes behoren tot het werk van de coordinator cursussen. Zeker zo belangrijk is het bewaken en evalueren van de cursustrajecten. Samen met de cursusadviseur vorm je de spil van het cursusteam. Je krijgt veel ruimte en verantwoordelijkheden om de functie verder in te vullen en mee te denken over nieuwe diensten naar onze klanten. Als coordinator examens ben je verantwoordelijk voor het voorbereiden, organiseren en coordineren van het gehele examentraject. Zo stel je onder andere een examenplanning op, regel je examenlocaties en beoordelaars en zorg je dat het examenmateriaal op tijd aanwezig is. Ook het verstrekken van infor matie aan klanten en het uitwerken van offertes behoren tot het werk van de examencoordinator. In deze functie heb je veel contact met klanten en collega's. Als medewerker clientenadministratie en informa tiebeheer ben je verantwoordelijk voor de invoer van alle klantgegevens in het informatiesysteem. je verwerkt o.a. leer- en cursusovereenkomsten en draagt zorg voor een correcte administratieve afhandeling van de examenresultaten. Daarnaast ben je in staat om, op verzoek van de buitendienstmede- werker, informatie over het klantenbestand aan te leveren. Na een gedegen inwerkperiode ben je goed op de hoogte van de software die op de vestiging wordt gebruikt en kun je collega's hierin ondersteunen. Daarnaast voer je het beheer over de geautomatiseerde systemen. De aanbieding Wij bieden uitdagende functies in een nieuw te starten regioteam. Nieuwe collega's krijgen de ruimte om zelf inhoud en vorm aan de functies te geven. Daarnaast bieden wij een salaris passend bij de functies en prima secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder ruime scholingsmogelijkheden. Informatie en sollicitatie Voor de functie van Coordinator Cursussen en Examens kan het afnemen van een test om de geschiktheid voor de functie te toetsen deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Voor meer informatie over de functies kun je contact opnemen met Dick van Dam, Vestigingsmanager, telefoon (0348) 41 09 55. Je schriftelijke reactie kun je tot 14 dagen na plaatsingsdatum richten aan SOM Opleidingen Metaal, afdeling P&O, Postbus 83, 3440 AB Woerden of via e-mail: giselle.vaillant@som.nl SOM OPLEIDINGEN METAAL Watermolenlaan 4, Postbus 83, 3440 AB Woerden. Telefoon: (0348) 41 09 55, Telefax: (0348) 41 96 11. Het team ondersteunt de vestigingsmanager en de buitendienstmedewerkers van de twee districtteams die dagelijks onze klanten bezoeken. Het modern uitgeruste kantoorpand met trainingsfaciliteiten is uitstekend bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Als rechterhand van de vestigingsmanager lever je secretariele en administratieve ondersteuning aan de vestigingsmanager en enkele districtsteams en ben je betrokken bij alle zaken die het regio kantoor betreffen. De ondersteunende werkzaam- heden bestaan voornamelijk uit het ontvangen van bezoekers, afhandelen van inkomende telefoon- gesprekken, verzorgen van correspondentie en het notuleren van vergaderingen. Profiel functie Coordinator Cursussen en Examens Je hebt een relevante opleiding op minimaal MBO- niveau of beschikt over ervaring op een gelijkwaardig niveau. Je kunt je mondeling en schriftelijk goed in het Nederlands uitdrukken en je beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen. Daarnaast zie je het als een uitdaging om continu te bekijken of er verbeteringen in de werkzaamheden naar onze klanten kunnen plaatsvinden. Uiteraard ben je representatief, werk je klantgericht en kun je prima in teamverband functioneren. Je bent flexibel en stressbestendig. Verder heb je ervaring in het werken met Word en Excel en/of een geauto- matiseerd planningssysteem Profiel functies Regiosecretaresse en Mede werker Clientenadministratie en Informatie beheer Je hebt een MAVO/HAVO werk- en denkniveau en bij voorkeur enkele jaren ervaring op het werk- gebied. Je kunt je mondeling en schriftelijk goed in het Nederlands uitdrukken en je beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen. Uiteraard ben je representatief, werk je klantgericht en kun je prima in teamverband functioneren. Je bent flexibel en stressbestendig. Verder heb je ervaring in het werken met Word en Excel. De Hogeschool voor Muziek en Dans in Rotterdam zoekt z.s.m. Fulltime (36 uur per week) Algemene informatie De Hogeschool voor Muziek en Dans bestaat uit twee afdelingen: het Rotterdams Conservatorium en de afdeling Rotterdamse Dansacademie. Plaats in de organisatie Directeur Algemene Dienst Informatiseringsmedewerker/technisch beheerder Doel functie Hettechnisch beheren en onderhouden van hogeschoolbrede informatiesystemen, netwerken, servers en daarmee samenhangende databestanden, opdat de geautomati seerde verwerking van gegevens inzake de bedrijfsvoering zo adequaat en betrouwbaar mogelijk kan verlopen. Voornaamste taken en verantwoordelijkheden - Het inrichten en technisch beheren van servers, lokale en hogeschoolbrede netwerken - Het technisch beheren van hogeschoolbrede administratieve applicaties, met inbegrip van de onderlinge koppelingen Profiel: - HBO werk- en denkniveau - Kennis van en ervaring met informatiesystemen, netwerken, internet, intranet, bedrijfs- applicaties - Analytische vaardigheden - Goede communicatieve vaardigheden - Flexibele, resultaat- en klantgerichte werkhouding Schaalniveau Schaal 9 van het BBRA1984 Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens CAO-HBO. Uw reactie Als u zich herkent in bovenstaand profiel, stuur dan uw reactie met motivatie en CV voor 15 augustus naar de Stichting Hogeschool voor Muziek en Dans, Kruisplein 26, 3012 CC Rotterdam, t.a.v. mw drs A.T. Vialle-Adriaanse, voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen tel010-2171100. W N M van administratieve processen, boeken en kassaverwerkingen. En vind je het leuk om in een gezellig team te werken als Ben jij iemand die graag met de computer werkt en de administratie van een grootwinkelbedrijf door en door wil leren kennen. Kom dan eens bij ons praten. Dan weet je straks Schrijf of bel met Barbara Houthuizen. Of loop gewoon eens bij ons binnen om een indruk op te doen. -^jjiToDK DP I Bel 010-4035312 of 06-28901151 WWW.fpKd-nli of schrijf naar Foka, Pf" t.a.v. Barbara Houthuizen Admiraliteitsstraat 8. 3063 EK, Rotterdam Rdca De markt dicteert. Meer behoefte aan meer mogelijkheden. In de cateringmarkt heeft ditgeresulteerd in een vernieuwd, maar Logisch initiatief: bundeling van krachten met als doel meer opdrachtgevers meer te kunnen bieden. Een verzameling van merken en bedrijven met bewezen bestaansrecht voorzien van een strik: Royal Dutch Catering Association. Kortweg /33CA. De strik bundelt de gemeenschappelijke ambitie in kwaliteit en prestatie. Met het oogmerk, opdrachtgevers elke zorg voor 'Food Beverage uit handen te nemen. In voile breedte. Wegens de sterke groei van de organisatie, zijn wij voor de centrale administratie op zoek naar een: Tot de taken en verantwoordelijkheden behoren, in samenwerking met de collega's van de afdeling: - Het verrichten van boekingen in grootboek- en subadministraties - Het gereedzetten van betalingen - Het zorgdragen voor een correcte afhandeling van intercompany transacties - Het assisteren bij de totstandkoming van de periodieke verslaglegging alsmede van de jaarrekening Profiel van de geschikte kandidaat: - Leeftijd tussen 25 en 35 jaar - Opleiding op minimaal MBA-/MEAO-niveau - Kritische en initiatiefrijke persoonlijkheid - Accurate werkwijze - Minimaal twee jaar werkervaring Wij bieden u een prettige werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden afgestemd op uw leeftijd en ervaring. Bent u toe aan een nieuwe uitdaging, stuur dan een brief met pasfoto en uitgebreid CV naar: Royal Dutch Catering Association, t.a.v. de heer J. Dijkstra, Sevillaweg 39 - 3047 AL Rotterdam - Tel.: 010 - 4460006 Dynadro bv groothandel voor droglsten Scheermesjes, katjesdrop, zonnebrandolie, multivitaminen en geurvreters zijn slechts vijf van de ruim 15.000 artikelen die wij dagelijks leveren aan meer dan 1.000 drogisten van Delfzijl tot Vlissingen. De functie van DYNADRO is het leveren van diensten in de drogistenmarkt. Daarbij staan de distributie van goederen en informatie aan zeifstandige drogisten centraal. DYNADRO wil in dit opzicht de beste zijn in de markt. De samenwerking met al onze relaties baseren wij op commitment en integriteit. Onze organisatie kenmerkt zich door een continu streven naar prestatieverbetering voor en met onze klanten. Samen met de retailmarketingorganisatie DYNARETAIL vormt DYNADRO een sterke partner voor de formuledrogist. Kwaliteit, klantgerichtheid en deskundigheid zijn hierbij kernbegrippen. DYNADRO opereert vanuit drie vestigingen verspreid over Nederland, met het hoofd- kantoor in 's-Hertogenbosch. De organi satie telt circa 450 medewerk(st)ers die in een mens- en prestatiegerichte sfeer meewerken aan het realiseren van de ondernemingsdoelstellingen. DYNARETAIL en DYNADRO hebben zich voorgenomen om dit jaar te gaan fuseren, waarna het hoofdkantoor gehuisvest zal worden in Leusden. Ben jij die die van magazijnwerk zijn/haar beroep wil maken of heeft gemaakt? De vestiging in Schiedam zoekt enthousiaste mensen die onze drogisten kwaliteit kunnen leveren en daarnaast een goed werktempo hebben. Grijp de kans om medeverantwoordelljk te zijn voor: het verzamelen van orders voor onze klanten; het aanvullen van verzamelvoorraden; het controleren van verzamelde orders. WIJ vragen voor deze functie: inzet en betrokkenheid; nauwkeurigheid en een goed werktempo; dat je woonachtig bent in (de omgeving van) Schiedam. WIJ bieden Je: een contract voor bepaalde tijd en bij gebleken geschiktheid voor onbepaalde tijd; een 36-urige werkweek; een salaris op basis van onze bedrijfs-CAO, vermeerderd met 8% vakantietoeslag en 8,33% eindejaarsuitkering. Solllcltatles: kunnen v66r 15 augustus 2000 worden gericht aan: Dynadro B.V. T.a.v. Peter Bos, chef Magazijn Postbus 420 3100 AK SCHIEDAM Informatie over de functie kun je krijgen bij: Peter Bos en Akash Harinarain 010 - 4887 241.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 12