maasstad Prikkelend badplezier Kleur neemt plaats sobere naturellen in 70 jaar trends! i shoppin ComfortHuys Voor onze fauteuils moet u eens echt goed gaan zitten 4* I LAGERWAARD Een kijkje in de haute cuisine van Bruynzeel Keuken Adviescentrum Behaaglijk, kalmerend en verfrissend tegelijk Design en functionaliteit staat voorop bij nieuwe lijn keukens Whirlpool HELLEVOETSLUIS - Niet langer alleen een plaats om te koken, de hedendaagse keu ken eist veel comfort, culi- nair gemak, hoogwaardige kwaliteit en een fraai design. Voorwaarden die we in opti ma forma terugvinden in de nieuwste boreling van Bruynzeel keukens: de Coun try keuken. In de showrooms van keuken adviescentrum Kruit staan 27 verschillende keukenopstellingen, waarbij het merk Bruynzeel rijk ver- tegenwoordigd is. Si Kom ook eens zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil proberen. comfortabel en op maat wonen Garderobeshow met ruim 50 modellen ir— j. Uesign Woensdag 9 augustus 2000 Kauwden we vroeger niet allemaa op een potloodje van Bruynzeel? Niet zo verwonderlijk, want die keukencentrum is sterdealer van Bruynzeel keukens voor de gehele regio Voorne Putten. We kauwden op school al op het potloodje, Bruynzeel is gemeengoed van Ne- derland en staat voor degelijkheid, maar ook voor design en stijl. „Bruynzeel heeft zich altijd onder- scheiden, vanaf de Clubline uit het beginsegment en de Delta keuken uit de zeventiger jaren die nog steeds in trek is, tot en met de Ro mance keuken en de nieuwste ge- avanceerde Country keuken die ontzettend goed verkoopt. Bijzon- der is, dat alle keukens tijdloos zijn en na tientallen jaren nog steeds geliefd blijken. Je kunt dan ook tot wel vijftien jaar na aanschaf nog aanvullingen en onderdelen van de desbetreffende keuken kopen. Wat niet iedereen weet is dat we iedere Bruynzeelkeuken zo kunnen aan- kleden zoals we zelf willen. We maken er zo een Italiaans ogende keuken van, met bijvoorbeeld hele grote brede laden en brede schar- nierkasten." Vijf jaar geleden stond hij zelf nog op de werkvloer, hield zich uitslui- tend bezig met de montage van keukens, de heer Rolf Kruit weet derhalve waar hij over spreekt. Ie- mand, en dat komt niet veel voor in de keukenbranche, die van de hoed en de rand weet en praktijkgericht verkoopt. Dynamiek, innovatieve ondernemerslust, gevoel voor mooi design en verstand van zaken bracht Rolf Kruit in 1995 tot een eigen bedrijf, dat inmiddels al ste- vig verankerd staat en waar op- drachten vanuit de gehele regio el- kaarsteeds sneller opvolgen. Bruynzeel als ankermerk, daar- naast worden andere dealerschap- pen verworven: het Duitse Leicht, Italiaanse Berloni en eveneens Ita- liaanse Grattarola, stuk voor stuk keukenmerken die opereren in het midden tot hoger segment. Waar bij Grattarola, absoluut aan top staat in exclusiviteit. „Daar hebben we zelfs ook meu- belen voor de huiskamer of slaap- kamer bij. Eind juni krijgen we twee schitterende opstellingen van Grattarola in onze showrooms. We leveren ook wel goedkopere keu kens, zijn bij een importorganisatie aangesloten die een eigen keuken- merk voert, dat kwalitatief op vrij- wel hetzelfde niveau ligt als Bruynzeel, maar prijstechnisch een stuk lager. Nee, we schreeuwen niet met prijzen, daar zijn we de zaak niet naar. Bepaalde kortingen doen afbreuk aan kwaliteit en ser vice en daar wensen wij, maar ook onze klanten, geen concessies in te doen. We zijn een keukenspeciaal- zaak waar niet op prijs gekocht wordt maar op hoogwaardige kwa liteit en service. Waarbij een goed advies speerpunt in ons beleid is, vandaar de naam 'keuken advies centrum'." Advies met aandacht voor onge- kende mogelijkheden en ergono- mische indelingen. „Wanneer een klant serieus ge'interesseerd is, ma ken we aan de hand van de maten van de keuken en wensen/eisen van de klant een computerteke- ning, die, op fotopapier afgedrukt, een heel realistisch beeld geeft van hoe de keuken er zal uitzien. Alle mogelijke hindernissen en extra kosten nemen we mee bij de bere- keningen, tot en met een extra electriciteitgroep toe. Juist de lo- gistiek achter de keuken wordt he- laas door veel bedrijven nogal eens Vergeten." Prettig detail is dat het keukencen trum van Kruit het gehele traject verzorgt, van het eerste introduc- tiegesprek tot en met de eindmon- tage en laatste afwerking. Ontwer- pen, monteren, installeren, betege- len, noem maar op, de klant heeft gedurende het hele traject met een en dezelfde persoon te maken, die alles regelt. „Alle specialismen on- der een dak, dat houdt de commu- nicatielijnen kort, waardoor mis- verstanden voorkomen worden." Van iedere keuken zijn ook losse onderdelen te koop, op alle keu kens wordt vijf jaar garantie gege- ven (Grattarola geeft zelfs levens- lang) en vanzelfsprekend levert Kruit ook alle benodigde appara- tuur van alleen gerenommeerde merken als Miele, Siemens, Impe rial en de Rolls Royce onder de ex- clusieve en design apparaten: Gag- genau. Bruynzeel Keuken Adviescentrum is te vinden aan de Sportlaan 11 te Hellevoetsluis. Voor meer infor- matie: 0181-322031. Gemaakt voor een lange levensduur brengen de luxe Aqua glaze versterkte acrylbaden stijl en elegantie in uw huis voor een betaalbare prijs. Waarom zou men aan baden de ge- dachte van luxe verbinden? Voor de prijs van een paar liter water heeft men een bad. Misschien om- dat het water niet alleen het li- chaam reinigt van stof en transpi- ratie, maar omdat het ook de geest reinigt. Stelt u zich eens voor dat u zich onderdompelt in heerlijk warm water. De spanning en stress van de dagelijkse beslommeringen voelt u langzaam verdwijnen. Die uitwerking wordt bevorderd als het warme water beweegt. Dit heet hydrotherapie. Het is vandaag de dag mogelijk met een simpele druk op een knop warme lucht in water te pompen, waarbij tiendui- zenden stimulerende luchtbelletjes ontstaan die het water in beroering brengen en de badgast een massa ge over het hele lichaam geven. Dit geeft het effect van een 3D-li- chaamsmassage. Het is behaaglijk, kalmerend en verfrissend tegelijk. Bovendien houdt een nagenoeg geluidloos mechanisme de juiste temperatuur in het bad constant, terwijl het bad vanaf de onderkant wordt gevuld. Uitgaande van een hoeveelheid opgeslagen warm wa ter zijn kranen overbodig en kan de temperatuur van het water lang zaam opgevoerd of verlaagd wor den. Alle functies van AirbathsR, zoals dit bad heet, kunnen worden gere- geld met behulp van het optionele Touchtronic regelsysteem. Hier- mee kan de gebruiker de tempera tuur optimaal afstellen, de gewen- ste soort massage instellen en zelfs de optionele onderwaterverlich- ting, die in een AirbathR kan wor den geplaatst, regelen. Een Airba thR werkt ook therapeutisch. Het wordt al reeds 40 jaar op brede schaal toegepast in sportklinieken en ziekenhuizen om verlichting te brengen bij spierpijn, reumatische pijn en stijfheid tengevolge van ar- tritis. Een AirbathR is echter niet alleen ontworpen om u een goed gevoel te geven, het is namelijk ook mooi. Naast de al mooie vor- men heeft U met een AirbathR geen lelijke water inlaat jets in uw bad. Gemaakt voor een lange le vensduur brengen de luxe Aquag- laze versterkte acrylbaden stijl en elegantie in uw huis voor een be taalbare prijs. Alle AirbathsR zijn volledig ope- rationeel met een klein laagje wa ter - dus volkomen veilig voor alle gezinsleden van peuters tot oude- ren. Met het oog op hygienische veiligheid loopt het bad helemaal leeg. Het is een opmerkelijk zelfaf- voer- en droogblaassysteem dat is ontworpen om de ontwikkeling van, zoals de legionella, bacterieen tegen te gaan. De aansluitingen zijn niet zichtbaar - deze zijn inge- nieus verborgen - en alle electri- sche onderdelen zijn uit veilig- heids- en geluidsoverwegingen op afstand van het bad geplaatst. Zelfs een vrijstaand bad kan als Airba thR worden uitgerust. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met: Van Oort Inter national, Romeinenweg 76, 5349 AL te Oss. Telefoon: 0412- 454700. De interieurwereld rekent dit na- jaar voorgoed af met de sobere na turellen. Het zwaartepunt in het in- terieur is definitief verschoven naar kleur. Dat is de meest opval- lende tendens in de woonmode van dit seizoen. Verder trekken een aantal paradoxale trends de aan dacht. Verleden en toekomst, de- cadentie en soberheid, natuur en hightech, strak en rond, oost en west. Grenzen worden overschre- den voor het ultieme comfort. De nieuwe behaaglijkheid uit zich in kostbare materialen, glanzende ac- centen, oversized meubilair, multi- functionele ontwerpen en de co meback van behang, tapijt en tex- tiel. Monotone, kubistische vormen, strakke lijnen en neutrale kleuren. Ze dicteerden jarenlang de interna- tionale trend in het interieur. Er waren al eerder voortekenen van een ommekeer. Maar deze winter wordt er definitief afstand geno- men van deze smetteloze sober heid. Het nieuwe optimisme van dit millennium uit zich vooral in kleur. In alle woonsferen is de opkomst van kleur een feit. Grijs en wit blij- ven nog wel de basis, maar die worden gecombineerd met uitge- sproken kleuren. Afhankelijk van de woonsfeer kunnen die varieren van warme, glanzende kleurscha- keringen tot diepe klassieke kleu ren. En van natuurlijke groen- en geeltinten tot contrasterende six- ties-kleuren. Opmerkelijk is dat kleur niet langer als accent wordt toegepast. Kleur wordt meer gei'n- tegreerd en is zo de drijvende kracht in het nieuwe interieur. Behagen. Daar lijkt het interieur- ontwerpers meer en meer om te gaan. Alle registers worden open- getrokken om het interieur meer comfort te geven. Tegenstrijdige trends vullen elkaar aan in dit stre- ven naar nieuwe behaaglijkheid. Zo worden dit najaar ds strakke lij nen in het interieur doorbroken door cirkels en organische vormen. Ze maken de inrichting sensueler. Bij deze kentering passen nieuwe, flexibele materialen als lycra, plexiglas, (schuim)rubber en alu- 7- U" JA.""":;. Vanaf linksboven met de klok mee: de vier woonthema's voor het najaar: Cyber Space, Urban Space, Sensual Space en Inner Space. minium. Deze industriele ontwer- pen worden gecombineerd met na tuurlijke materialen als hout, pa pier, gras, touw en leer. Ook deca- dentie mag weer. Hoogglans ac- centen, zachte stoffen en kostbare materialen zijn de nieuwe verlei- ders. Behang, textiel en tapijt ma ken een comeback. Vaak zijn ze glossy eyecatchers in het interieur. Multifunctionele, oversized meu- belen zetten de toon. Ze dragen bij aan het comfort. Minimaal design blijft en wordt nog horizontaler be- lijnd met verlaagde rugleuningen, platte en gereduceerde armleunin- gen en extreme zitdieptes. Naast ligbanken en ligelementen, die re- fereren aan de nieuwe loungetrend, is ook de poef een rage. Het Perscentrum Wonen presen- teert al deze veranderingen binnen de vier thema's: Sensual Space, In ner Space, Urban Space en Cyber Space. Deze woonsferen zijn een vertaling van de internationale ten- densen en ontwikkelingen in het interieur. De Woonmode is een in- spiratiebron voor het eigen interi eur. Het kan een impuls zijn om de eigen smaak beter tot uiting te brengen. De komende weken zet ten we de thema's voor u op deze pagina uiteen. De keuken neemt een steeds be- langrijkere plaats in huis in. Meer en meer wordt de keuken gezien als een plaats waar je ge- zellig samenkomt om te eten en te drinken. Een aantrekkelijk, stijlvol interieur in deze ruimte is daarom erg belangrijk. Met dit idee in het achterhoofd ontwierp Whirlpool een com- pleet nieuw assortiment in- bouwovens, bestaande uit vier lijnen. De apparaten zijn uitge rust met talrijke, gebruiksvrien- delijke functies, die garant staan voor uitstekende presta- ties. Ook is er veel aandacht be- steed aan design. Zo kenmerkt het Familydesign zich door strakke lijnen en een vlak bedieningspaneel. Het ver- vangt het bestaande Whirlpool- assortiment. Voor liefhebbers van een rustieke sfeer is er het fraaie Rustico-design. Ge- waagder is het inspirerende 3D- design dat zich kenmerkt door een roestvrijstalen uitvoering en een sierlijke gewelfde be- manteling. Voor de echte genie- ters is er een programma van kookapparatuur in het Profi- lium-design, uitgevoerd in een geraffineerde combinatie van roestvrijstaal en aluminium. Dit programma omvat twee ovens, een kookplaat, een lift- deur en een afzuigkap. Kortom: wat uw wensen of behoeften ook zijn, Whirlpool heeft er een passend antwoord op! Profi- lium-desing Profilium, het nieuwe programma luxe kook apparatuur van Whirlpool, is 'top of the bill'. De apparaten kenmerken zich door een strak ke vormgeving en hebben ac- centen en handgrepen met alu- miniumkleurige afwerking. De ze subtiele accenten zijn in het hele programma doorgevoerd, zodat de apparaten in combina tie met elkaar een harmonieus geheel vormen in uw keukenin- terieur. De twee ovens, AKZ 114IX en AKP 685 IX, beschikken over elektronische bediening en bie- den maar liefst acht mogelijk heden om gerechten in de oven te bereiden. Het overzichtelijke bedieningspaneel van deze ovens is voorzien van verzink- bare knoppen. Daarnaast zorgt de front-koeling voor een ple- zierige bediening en extra be- scherming. De ovens kunnen gecombineerd worden met de AKM 438 gaskookplaat. Deze gaskookplaat komt uit de 'gas- op-glas'-lijn. Het plateau is van gehard glas en heeft een luxe uitstraling. Voor meer informatie: Whirl pool Nederland, telefoon: 076- 5306530, website: www.whirl- pool.nl. Ergonomische rug Houten of gestoffeerde armleuning Individuele zitinstelling Kugenzitting met koudschuim Ltcht stable! frame met tngebouwde nosagveren Goede lendesteun Romp massief beukei VtRV OfRSPROBLBMEN vuuman pnu wordt BeH010)4567280enuwo. gratis gehaald® wee thuisgebracht! Hartelijk welkom. Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond. adverteren? telefoon: 010-4004463 "Dat hadden we eerder moeten doen" horen we dikwijls. En als u het zitcomfort voelt van onze fauteuils, zult u het daarmee eens zijn. Heerlijk comfortabel zitten. Volledig aanpasbaar en instel- baar. Zo krijgt uw rug echt de juiste ondersteuning. Kanaalweg 39-53 Capelle a.d. IJssel Tel: 010-4507466 Lagerwaard Design maakt onder andere Auping, Banz Bord, Van Besouw, Castelijn, ham, Hulsta, Interstar, Jab, Jori, Hennie de Jor New Sity, Parade, Ploegstoffen, Prielform, •ruik van de woonvormen van Arco, Artifort, ti, Christian Fischbacher, Gelderland, Harvink, I, Kendix, Walter Knoll, Leolux, Metaform, Montis, Design, de Sede, Young International, Wittman. Lagerwaard bestaat 70 jaar! Elke koper ontvangl een attentie en maakt kans op grandioze prijzen in de Prijzenloterij!

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 15