PAST U BIJ ONS IN DE BOX!! STICHTING PAUSJOHANNES XXIII De kleine Plantage SCHOONMAKER (m/v) EUROTEAM Milieu B.V. MONSTERNEMER/VELDWERKER m/v (assistent-) woonbegeleiders (m/v) I Medio november 2000 opent BOEDELBOX haar deuren. Penitentiaire Inrichtingen "Rotterdam-West" Medewerker Bevolkingsadministratie v/m Medewerker Bureau Selectie en detentiebegeleiding v/m wonen en begeleiding voor mensen met een verstandelijke handicap Het kl met Broekhuis ervaren GROEPSLEERKRACHT (Wtf 1,0) voorhet Reguliere Basisonderwijs vragenwij een groepsleerkracht een groepsleerkracht Opleiding klaar, nog geen baan. cromstrijen zoekt metspoed in Numansdorp voor's morgens en 's avonds op diverse projecten. Tevens zoeken wij een SCHOONMAKER/ E.V.T. ECHTPAAR voor diverse projecten, verspreid over de dag (rijbewijs vereist). Tel.nr. 0186 - 653130 na 13.00 uur of band inspreken of 06 - 51189311 Justitie is een snelgroeiende organisatie in de milieubranche en heeft tot bedrijfsactiviteit hetonderzoek van afvalstoffen en bodem. Ons bedrijf is gecertificeerd voor monsterneming ingevolge het bouwstoffenbesluit, ISO 9002 en VCA**. Wij hebben momenteel een vacature voor een Doel van de functie Het uitvoeren van monsternemingen op de projectlocaties, inclusief de verzorging van de bijbehorende administraties. Uw profiel Wij verwachten dat u over een LBO/MBO denk- en werkniveau beschikt, ervaring als monsternemer is een duidelijke pre; erkenning als monsternemer strekt tot aanbeveling. Een rijbewijs B is een vereiste. Informatie Nadere informatie over deze vacature kunt u verkrijgen bij de projectleiding, mw. N. Mulders, tel: 010 - 4271131 of 06-53466669. Heeft u interesse voor deze functie en zoekt u een actieve baan bij een dynamische organisatie, dan nodigen wij u graag uit te solliciteren bij EUROTEAM Milieu B.V., t.a.v. afd. personeels- zaken, Postbus 4264, 3102 GE Schiedam. TELEFOONOPERATOR MELDKAMER M/V ONZE DEUR STAAT 24 UUR PER DAG VOOR U OPEN! Alles wat we doen, doen we met zorg Vacature 1: Rotterdam-Schiebroek Vacature 2: Rotterdam-Schiebroek Vacature 3: Honselersdijk Vacature 4: Schiedam Vacature 5: Rotterdam en Westland Vacature 7: Monster Week 34 TOTAAL-TX09 Broekhuis is toonaangevend op het gebied van automati- serinysopieidingen en in het ontwikkelen van maatwerk in software oplossingen. Behorend tot de top drie en met vestigingen in heel Nederland, verzorgt Broekhuis ruim 300 cursussen en zijn wi| een van de snelst groeiende instituten in de dienstverlenende IT-sector. Voor ons kantoor in Rotterdam zoeken wij versterking van een: Commercieel Medewerker binnendienst m/v (full time en part time) Als lid van het sales team ben je met name verantwoordelijk voor de telefonische verkoop van alle Broekhuis producten. Het onderhou- den van contacten met klanten, acquisitie en aftersales vormen een belangrijk onderdeel vqn je takenpakket. Teamspirit en een goede teiefoonstem zijn bij ditwerk onontbeerlijk. Commercieel denken en het werken met targets zijn voor jou een absolute uitdaging! Regio Assistente m/v Je draagt zorg voor de dagelijkse gang van zaken op het regiokantoor. Bij calamiteiten ben je het eerste aanspreekpunt, je ontvangt cursisten, doet bestellingen en verzorgt bijbehorende administratie. Als lid van het operationele team kun je uitstekend zelfstandig werken, je bent enthousiast en weet van aanpakken. Regelen zit in je bloed! Telefoniste/receptioniste m/v Als eerste aanspreekpunt ontvang je landelijk inkomende telefoontjes, verbindt deze door en verzorgt bijbehorende administratie. Je beschikt over een goede teiefoonstem, bent dienstverlenend en doet je werk met overtuiging en enthousiasme! Wij bieden Broekhuis is een dynamische organisatie en stelt hoge eisen aan haar te leveren diensten en producten. Zo ook aan de kennis van haar medewerkers, waarbij veel aandacht wordt geschonken aan persoonlijke ontwikkeling. Wij bieden een afwisselende baan met goede secundaire arbeidsvoorwaarden als, deelname aan pensioen- en spaarregelingen en winstdeling. Solliciteren Stuur een brief met je motivatie en CV onder vermelding van de betreffende vacature naar: Broekhuis Groep t.a.v. Inge Groenenberg-Verwer, Marten Meesweg 145, 3068 AV Rotterdam. Bel voor meer informatie (010) 286 10 10 of kijk op www.broekhuis.nl BROEKHUIS Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs te Spijkenisse verzorgt het onderwijs voor 2600 leerlingen op 8 basisscholen en 1 school voor speciaal basisonderwijs. Door invoering van centraal management zijn de directeuren hoofdzakelijk belast met het vormgeven van autonoom onderwijs- kundig beleid op de eigen school. i<s /A? l6EE$J< tOO JAAR VERWJIGING VOOR CHRIfTfLUK PRIMAIR ONDERWIJS SPIJKENttSI Dg BRANDING iseenPC -school voor speciaal basisonderwijs met 135 leerlingen. Onze school biedt aan zowel leerkrachten als leerlingen de mogelijkheid om zich optimaal te ontwikkelen. Wij zoeken per 1 oktober of z.s.m. daarna een die tevens interne/externe ambulante taken ambieert. Functie-informatie: Tot einde schooljaar volledig groepsleerkracht Ruime ontplooiingsmogelijkheden Onze school werkt in niveaugroepen Vacature betreft midden/bovenbouw Begeleiding in het eerste jaar Functie-eisen: Goed kunnen samenwerken Mede verantwoordelijk voor het pedagogisch klimaat van de school Ervaring in het Bao/SBO gewenst Willen werken vanuit een Christelijke levenshouding Inlichtingen: mevrouw J.H. Kooijman (dir.), tel.: 0181-620416 (school) of 0184-670166 (prive). Het vinden van woonruimte in Spijkenisse is geen probleem. Inlichtingen overde vacatures ontvangt u van de heer E. Klijn, dir. de Bron, 0181 -614032 de heer P. v. Marion, dir. de Hoeksteen, 0181 -625194 mevrouw M. Kloover, centraal directeur personeel, 0181 -600040 (tijdens kantooruren), 0186-691024 (prive). Uw sollicitatiebrief, inclusief curriculum vitae, kunt u richten aan: Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs te Spijkenisse, lepenlaan 49-513203 XV Spijkenisse, t.a.v. M.W.M. Kloover-van Linschoten, centraal directeur personeel. Het vinden van woonruimte in Spijkenisse is geen pro bleem. op C.B.S. de Hoeksteen, wijk de Schenkel midden/bovenbouw Wtf. 1,0 Op C.B.S. de Bron, wijk de Akkers onderbouw Wtf. 0,6222 Op diverse scholen vakleerkracht lichamelijke opvoeding 15 uur per week (of een deel daarvan) ADV leerkrachten vervangers in geval van ziekte Op onze scholen wordt overwegend les gegeven volgens het leerstofjaar-klassensysteem met interne differentiatie waarbij veel aandacht aan de zorgverbreding wordt besteed, zowel voor onder- als bovenpresteren. Op iedere school is een intern begeleider, RT-leerkracht en ICT coor dinator aanwezig alsmede een vakleerkracht gymnastiek of muziek. Bent u op zoek naar een baan in het onderwijs met perspectief en heeft u een Protestants-Christelijke levensovertuiging, dan is het zinvol om op deze oproep te reageren. Boedelbox is een verhuurbedrijfvoor opslagruimte, kleine ruimtes voor b.v. particulieren of grotere ruimtes voor bedrijven. Ook wel mini-opslag genoemd. Wij zoeken medewerkers die het leuk vinden om met mensen om te gaan en daarbij administratief inzicht hebben. Bent u een vroege vogel of een uitslaper dan hebben wij de perfecte werktijden voor u. Denkt u dat u bij ons in het BOX-TEAM past schrijf dan vlug een brieve naar: BOEDELBOX t.a.v. Mw. E Prosman Binckhorstlaan 151,2516 BA Den Haag De Bloemist, Konmar, Wereldmarkt zoekt: enthousiaste, creatieve Bloembinder m/v Tevens is er plaats voor leerlingbinders. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Dhr. P. Volkering, De Bloemist, Konmar, Wereldmarkt 5 Werelddelen 33, 3071 PS Rotterdam Konmar Wereldmarkt, Entrepot Rotterdam-Zuid, tel. 010-2151491 Openingstijden: ma. t/m vr. 9.00-21.00 uur za. 8.00-20.00 uur, ook iedere zo. geopend SCHOONMAAKBEDRIJF De P.I. "Rotterdam-West" is een van de penitentiaire inrichtingen in Nederland waar vrijheidsbenemende straffen en maatregelen worden uitgevoerd. De inrichtingen vallen onder de dienst Justitiele Inrichtingen van het Ministerie van Justitie. De P.I. "Rotterdam-West", locatie "De Schie", bestaat thans uit een Huis van Bewaring en een landelijke afionderingsafdeling met een totale capaciteit van 259 cellen en circa 240personeelsleden. In Hoogvliet wordt een nieuwe penitentiaire inrichting gebouwd met een capaciteit van 120 cellen sober regime en 72 plaatsen strafrechtelijke opvang verslaafden. Naar verwachting wordt deze in het vierde kwartaal van 2000 geopend. Deze inrichting zal met de locatie De Schie gaan samenwerken, waardoor er uiteindelijk een organisatie zal ontstaan met twee locatie's: "Stadsgevangenis en "De Schie Binnen de locatie Stadsgevangenis zijn de volgende vacatures ontstaan: (36 uur) Taken: U verricht geautomatiseerde administratieve handelingen, onder andere het inschrijven van gedetineerden; U regelt en registreert de betekening van gerechtelijke stukken; U voert een administratie ten aanzien van (vervolg) vonnissen, insluitingstitels preventieve hechtenis en boetebetalingen; U reikt persoonlijk gerechtelijke stukken uit aan gedetineerden, verstrekt informatie aan functionarissen in de inrichting en regelt (gedetineerden) transporten; U onderhoudt in- en externe contacten; U beheert preciosa; U draagt zorg voor een censuur Functie-eisen: Opleiding M AVO aangevuld met een administratieve opleiding en/of enige relevante werkervaring; Accuraat en nauwkeurig; Stressbestendig; Affiniteit met administratieve procedures; In staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen, waaronderTULP- verbiijfsregistratie; Kennis van vreemde talen is een pr6 Salaris Minimaal 2.620,- en maximaal 3.905,- bruto per maand op basis van 36 uur; 8vakan- tietoeslag en 0,3% eindejaarsuitkering. (36 uur) Taken: U geeft voorlichting aan gedetineerden omtrent materieie hulpverlening en neemt aan- vragen in behandeling in het kader van detentiefasering en vrijhedenbeleid; U onderhoudt contacten met zowel in- als externe functionarissen; U stelt gei'ntegreerde inrichtingsadviezen op in het kader van detentiefasering en vrijheden beleid; U neemt deel aan het gedetineerdenberaad en bent belast met een aantal administratieve taken met betrekking tot bovenstaande zaken; U verzorgt rapportage. Functie-eisen: Diploma MBO-Sociale Dienstverlening dan wel gelijkwaardig werk- en denkniveau; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Affiniteit met geautomatiseerde systemen; Kennis van de penitentiaire kaart is een pr<5 Salaris Minimaal f 2.944,- en maximaal 4.322,- bruto per maand op basis van 36 uur; 8% vakantietoeslag en 0,3% eindejaarsuitkering. Biizonderheden een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Biizonderheden een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtineen Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw J. Jansen, hoofd BSD, telefoonnummer 010-4460230. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Penitentiaire Inrichtingen "Rotterdam-West" T.a.v. mevrouw I. Siere Personeelsmanagementadviseur Postbus 11377,3004 EJ Rotterdam Sluitingsdatum: 1 September 2000 it Medisch orthopedagogisch instituut voor dagbehandeling van jonge kinderen De kleine Plantage te Rotterdam biedt dagbehandeling aan 92 kinderen in de leeftijd van 0 tot en met 7 jaar met dreigende of reeds bestaande ontwikkelingsstoornissen als gevolg van medische en/of psychosociale oorzaken. De dagbehandeling vindt plaats in multidisciplinairebehandelunits. Momenteel bestaat er een vacature voor een HOOFD FACILITAIRE DIENSTVERLENING m/v voor 18 uur per week, bij voorkeur 4 dagen Het betreft een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd met een proeftijd van twee maanden. Tot de taken van het hoofd facilitaire dienstverlening behoren o.a. het: - leiding geven aan alle medewerkers binnen de sector - zorg dragen voor een goed arbeidsklimaat binnen de sector - inhoudelijk vormgeven aan de uitvoering van de facilitaire dienstverlening - beheer van financiele, materieie en personele middelen behorend bij de sector facilitaire dienstverlening Voor een goede vervulling van de functie vragen wij: - het HBO diploma Facilitaire Dienstverlening - de functionaris dient over leidinggevende capaciteiten en managementvaardigheden te beschikken - goede sociale vaardigheden in het bijzonder m.b.t. het overtuigen en stimuleren van de medewerkers binnen de sector - bij voorkeur ervaring in een vergelijkbare functie Voor de salariering van de functie wordt uitgegaan van de CAO Geestelijke Gezondheidszorg met inschaling in salarisgroep 55. Voor meer informatie m.b.t. deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met dhr G.A.C.M. van Engelen, telefoonnummer 010-2023044. Belangstellenden worden uitgenodigd om hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie te richten aan: MOI "De kleine Plantage", Kralingseweg 463,3065 RG Rotterdam Rotterdammers m rsul tot honderd plus kuraien bij Thuiszorg Rotterdam terecht voor alle vormen van thuiszorg. Vanutt negen thuiuorgcentra in de stad organiseren we de hoisboudeiijke, verzorgende en verpleegkundige huip. Ook bieden we kraamzorg. Odder- en kindzorg, spetiaiiitische thuiszorg, terminaie zorg, voedingsvooriiditing, alarmering thuis, acute hulp, bewegen voor ouderen en uitleen van balpmiddeien. Thuiszorg Rotterdam is een van de grootste thuiworgorgantsaties in het land. Bijna 4000 medewerkers zijn eike dag in de weer om zorg op maat te leveren. Bent u een nuchter type met een verpleegkundige en/of sociale achtergrond? Dan staat de deur van Thuiszorg Rotterdam voor u open. Uw werk Als telefoonoperator vervult u de rol van tussenpersoon. U verheldert de vraag, geeft advies over gezondheid en welzijn, verwijst door of schakelt de benodigde hulp in. U verleent op een zakelijke manier dienstverlening zonder daarbij de aard van de situatie van de beller uit het oog te verliezen. U behandelt de oproepen van de persoonsalarmering en onderneemt adequaat acties in noodsituaties. Buiten kantooruren levert u advies- diensten voor externe instellingen. Kortom u bent bezig in een veel- omvattend gebied. Uw profiel U heeft een afgeronde opleiding A of HBO-V en enige jaren ervaring. Ook gediplomeerde ziekenverzorgenden met ruime praktijkervaring nodigen wij uit te solliciteren. U bent in staat om snel te schakelen tussen de verschillende situaties en kunt goed onder druk werken. U kunt goed luisteren en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Ervaring met de computer en telecomapparatuur strekt tot aanbeveling. Ons aanbod Wij kunnen per direct versterking van ons team gebruiken.Wij bieden u in eerste instantie een tijdelijk dienstverband van I jaar voor gemiddeld 24 uur per week met wisselende diensten, waaronder ook nachtdiensten. We hanteren de CAO Thuiszorg en bieden: een bruto maandsalaris (schaal 7) van minimaal f 3.304,- en maximaal 4.648,- bij een fulltime dienstverband en 8% vakantiegeld.Verder biedt Thuiszorg Rotterdam een regeling voor kinderopvang en buitenschoolse opvang, diverse collectieve verzekeringen, een spaarloonregeling en opname in het Pensioenfonds PGGM. Uw reactie Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw J. van Gijtenbeek, Hoofd Bereikbaarheidsdiensten, tel. 010 - 282 6603. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u tot 2 September 2000 sturen naar:Thuiszorg Rotterdam, afdeling Personeels- zaken, ca.v de heer A.Ariaens, Postbus 21994,3001 AZ Rotterdam. Of per e-mail: alaria@tzr.nl. De eerste gesprekken zijn gepland op 29 September en de tweede gesprekken op 6 oktober a.s. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. XXIII biedt met ruim 330 i ±450 mensen met een verstandelijke handicap in de regio Rotterdam, Schiedam, Oosllanden Westknd. tint vele buitenlocaties, lerwijl ruim 120 clienten zorg aan huis krijgen. We bieden en persoonlijkheid van de bewoners/clienten. Een positieve, nuchtere iverkhouding, een dosis humor en collegialiteit Door verdere schaalverkleining zijn wij op korte termijn op zoek naar Als (assistent-) woonbegeleider begeleid je onze verstandelijk gehandicapte clienten in hun dagelijks leven. Dit kan plaats- vinden in een gezinsvervangend tehuis, maar ook bij de clienten thuis. Dit betekent dat je zo nu en dan van de ene naar de andere locatie reist. GVT Giovanni, assistent-woonbegeleider, 80%, jaarcontract met uitzicht op vast dienstverband. GVT de Hoekstee, assistent-woonbegeleider, 80%, jaarcontract met uitzicht op vast dienstverband. Belangstelling voor verpleegbehoeftige clienten is bij deze functie van belang. GVT de Nederhof, minimaal 1 assistent-woonbegeleider, 84%, vast dienstverband. GVT de Vleugel, 2 woonbegeleiders, 80%, vast dienstverband. Individueel Wonen, meerdere ambulant (assistent-) woonbegeleiders, percentage dienstverband in overleg te bepalen. Vacature 6: Poeldijk GVT het Leon Jaspershuis, 1 assistent-woonbegeleider, 60%, Iassistent-woonbegeleider, 80%, 2 woonbegeleiders, 80%, alien in vast dienstverband. 2 begeleiders, percentage dienstverband in overleg te bepalen, voor een nieuw project waar meervoudig gehandicapte clienten worden begeleid. Belangstelling voor verpleegbehoeftige clienten is bij deze functie van belang. In verband met de te verwachten uitbreiding zoeken we in Rotterdam voor diverse voorzieningen assistent-woonbegeleiders in tijdelijk dienstverband en op oproepbasis. Wij bieden: Boeiend en afwisselend werk, veel ruimte om eigen ideeen vorm te geven, een goede werksfeer en dito ondersteuning. De stichting heeft veel aandacht voor ontwikkeling van haar medewerkers, o.a. door een persoonlijk opleidingsbudget, waar- mee op eigen initiatief een cursus gevolgd kan worden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg 1999-2000 (voorheen CAO-DTG). Salaris assistent-woonbegeleider: minimaal 2.625,- en maximaal 3.748,- bruto per maand bij fulltime dienstverband. Salaris woonbegeleider: minimaal 2.803,- en maximaal 4.351,- bruto per maand bij fulltime dienstverband. Wij zoeken: Collega's die flexibel inzetbaar zijn en kunnen bijdragen aan de kwaliteit van de zorgverlening en aan een goede werksfeer. Voor beide functies zoeken wij mensen die kunnen denken en handelen op minimaal MBO-niveau. Ben jij die enthousiaste collega die wij zoeken? Stuur dan je brief en CV voor 31 augustus naar Stichting Paus Johannes XXI- II, t.a.v. Wendy Ladage, Hang 6a, 3011GG Rotterdam. Vermeld hierbij voor welke vacature je in aanmerking wilt komen. Telefonische informatie tijdens kantooruren bij: Fred Wigchert (waarnemend hoofd Individueel Wonen), tel. 010 - 207 58 98 of Wilga Rietveld (waarnemend hoofd gvt Meekrapstraat), tel. 010 - 484 07 33.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 13