a maasstad Royal Sleeptrend Waterbedden Matrassen voor echte 'goede morgen 1 Introverte woonsfeer staat centraal bij inner Space Sensual Space geinspireerd door het recente verleden 70 jaar maatwerk! LAGERWAARD M en hoogwaardig zitcomfort! ComfortHuys HB, 1 Woongenot staat voorop Veel glans en strakke vormen nieuwe woontrend esign Ervaring Servicef ft ROTTERDAM - Bij alle uitgaven die Hollanders doen ter ver- betering en verfraaiing van het interieur komt de slaapkamer er nog dikwijls bekaaid af. Terwijl we juist in de slaapkamer het grootste deel van ons leven vertoeven. Eigenlijk moest je je- zelf dan toch het allebeste gunnen, zeker voor wat betreft het bed. Royal Sleeptrend Waterbedden Matrassen is, met ruim dertig winkels verspreid over het gehele land, een van de grootste waterbeddenspecialisten van Nederland. Stormachti- ge ontwikkelingen, succesvolle ondernemerslust en expansie- dr&ng doet het bedrijf naarstig zoeken naar nog meer lokaties in den lande, want Royal Sleeptrend streeft ernaar dat straks niemand meer dan twintig kilometer behoeft te reizen om een Sleeptrend winkel te kunnen bezoeken. sg& Retro mm perfect zitcomfort elke gewenste zithoogte instelbare zitdiepte vaste of losse kussens in stof of leder diverse rughoogten 9 types armleuningen fraaie vormen solide kwaliteit verrassende prijs. Tel: 010-4507466 LJeSk7/7 Heerlijk zitten de ComfortHuys fauteuils. Verwen uzelf eens door goed en gezond te gaan zitten. De fauteuils kun nen aangepast worden aan uw wensen. Wij letten goed op de juiste zithou- ding. Dat is belang- rijk, want daardoor wordt zitten echt genieten. Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 Woensdag 23 augustus 2000 Redactie: Dennis Captein Telefoon 010-4004485 cx64 -ar 4,:TLrISf; Royal Sleeptrend is naarstig op zoek naar meer locaties voor zijn vestigingen. ken met de ontspannen houding. Het lichaam ondervindt op geen enkele plaats een tegendruk, daar- door draai je op een waterbed veel minder en word je minder snel wakker. Ook door de mogelijkheid van verschillende stabilisatieper- centages (waardoor meer of min der 'deining') is de vraag naar wa terbedden gestegen", aldus een woordvoerde van Royal Sleept rend. Allemaal op het waterbed dus en de ochtend lacht je tegemoet. Ten- minste, wanneer je het juiste wa terbed hebt aangeschaft, een goed advies blijft hierbij onontbeerlijk, want het ene waterbed is bij lange na het andere niet. De specialisten van het toonaangevende Sleept rend bogen op jarenlange ervaring, bovendien zijn alle soorten en ma- ten waterbedden bij Sleeptrend voorhanden om uit te testen. Vanaf 895 gulden levert Sleeptrend al een schitterende twee persoons soft-si- der: vrijstaand of in het eigen ledi- kant gezet, met rondom stevige veerkrachtige kanten die het in- en uitstappen vergemakkelijken. Op- timaal gestabiliseerd en op com- fort-hoogte te plaastsen. Echter, verschil moet er zijn, ook bij wa terbedden, de prijzen kunnen dan ook oplopen tot zo'n 7.500 gulden. Sleeptrend heeft meer pijlen op haar boog: u vindt er uit- gebreide collecties ledikanten (ook voor senioren), matrassen, bedbo- dems, bedtextiel en boxsprings. Topkwaliteit voor bodemprijzen, in combinatie met een verregaande service: Gespreid betalen, later be- talen en gratis bezorgen, waarbij het gedegen advies speerpunt in het beleid blijft. In Rotterdam zijn de vestigingen van Royal Sleeptrend te vinden op de Mariniersweg 33 (telefoon: 404.81.01) en op de Driemansstee- weg 33(telefoon: 481.95.50) Rotterdam komt er in de strate- gische planning goed van af: in- middels zijn er al twee prachtige zaken van Sleeptrend gevestigd. Hoewel beide zaken een eigen identiteit hebben, voeren ze wel hetzelfde, complete assortiment van het concern: waterbedden, ledikanten, boxsprings, matras sen, bedbodems en bedtextiel. Met de waterbedden is Sleeptrend groot geworden. De directie leunt echter niet tevreden achterover, maar blijft de ontwikkelingen op dit gebied nauwlettend volgen, om landelijk in de voorste gelederen te blijven lopen. „Het waterbed heeft de laatste ja- ren een enorme vlucht genomen. Momenteel slaapt al dertig procent van alle Nederlanders op water en het percentage blijft maar stijgen. Aanvankelijk koos men voor een waterbed vanwege rug- en ge- wrichtsklachten, tegenwoordig wordt het gekozen om het comfort en ontspanning. Het is weten- schappelijk aangetoond dat men- sen die op een waterbed slapen be- ter uitrusten en met gemiddeld an- derhalf uur slaap minder toekun- nen. Dat heeft onder meer te ma- In de showroom van Royal Sleeptrend aan de Driemanssteeweg zijn tal van oogstrelende bedcombinaties tezien. (Foto's: Rob Kamminga) Royal Sleeptrend aan de Mariniersweg toont in zijn showroom tal van variaties op het gebied van (water) slaapmode. telefoon: 010-4004463 Bij 'Inner Space' staat woonge not voorop. Het interieur moet vooral goed voelen en comforta- bel zijn. Natuurlijke materialen blijven in deze introverte woon sfeer nog altijd het uitgangspunt. Nieuw deze winter zijn vilt, hui- den, bont, wol, linnen en gras. Ook robuuste en extra grote meubelen en accessoires typeren deze buitensfeer. Opvallend is dat er het aankomende seizoen meer aandacht is voor de con- structie. Die wordt eerder bena- drukt dan verdoezeld. Eerljjk wonen is het statement. Groen is de trendkleur met geel als subtiel accent. De tinten varieren van olijfgroen tot avocado en van ei- geel tot limoen. De woonstijl 'Inner Space' is op de natuur georienteerd. Het verlangen naar rust en naar de ongerepte na tuur is een reactie op de samenle- ving die steeds killer en zakelijker wordt. Natuurlijke kleuren en eer- lijke materialen zijn dan ook een logisch vertrekpunt. Natuursteen, hout en beton vormen de huid van dit interieur. Die pure materialen worden dit najaar gedempt met vilt, linnen, wol of gras. Materialen die zijn gemaakt om aan te raken. De nieuwe textielcollecties tonen veel dierenhuiden en (nep)bont. Denk aan imitaties van slangen- huid en krokodillenleer en stoffen met dierenprints die deze winter het interieur veroveren. Ook be- hang neemt het uiterlijk van de na tuur aan: hout- en linnenlook zijn favoriet. Naturellen vormen het fundament van 'Inner Space'. Maar ook deze sfeer krijgt meer kleur. De rusti- ge basis wordt gecombineerd met natuurlijke kleuren, bij voorkeur ton- sur-ton.Vooral groen is de kleur van dit seizoen. Het gaat vooral om i camouflage achtige groen- tinten zoals avocado, olijf, t| I IS? ceder, eucalyp tus en laurier. Dit groen wordt her en der doorbro- ken door geel, bij voorkeur eigeel, citroen of limoen. Ook turkoois, se- sam, terra en wit zand pas- sen in deze ongerepte sfeer. 'Inner Space' ontleent een deel van de sfeer aan robuuste, grove meu belen. Dus grote comfortabele banken en rustieke multifunctione- le tafels. Ze staan symbool voor het woongenot. Nieuw dit najaar is de combinatie van deze grote meu belen met dito kleden, kussens, borden en kommen. Bovendien wordt het grove aspect in deze woonsfeer nog eens extra uitver- groot door de constructie van meu belen niet te verdoezelen. Bijvoor- beeld tafels met zichtbare verbin- dingen. Gehaakte stoffen en fran- jes zijn de fini shing touch. De ultieme luxe zijn plaids en dekens gemaakt van cashmere en zij- de, de pashmi- na's voor je inte rieur. Alles in dit huis lijkt wel met de hand ge maakt. Dat sluit naadloos aan bij het groeiende ecobewustzijn en bij de tendens richting eerlijk wonen. Tropi- sche planten zijn beeldbepalende decoratiestuk- ken. Die overi- gens niet groot genoeg kunnen zijn; hoe meer ze op een boom lij- ken, hoe beter. Deze reuzenplanten hebben vanzelfsprekend veel im pact op het interieur. Ook tropi- sche bloemen zorgen voor een kleurrijk accent. De culturenmix blijft, maar minder uitdrukkelijk. De verwijzing naar andere cultu- ren zit nu eerder in subtiele details, zoals in stoelen van gevlochten touw en in accessoires van exo- tisch bamboe. Veel glans en strakkere vormen. Dat zijn de nieuwe ingredienten in het klassieke interieur dit na jaar. Door de toepassing van ma terialen als gekleurd glas, houtfi- neer, metallic behang en hoogpo- lige tapijten krijgt dit interieur een glossy uitstraling. Die sfeer wordt nog eens versterkt door warme, verleidelijke kleuren als cognac, champagne en whisky. Het is overduidelijk; deze winter laat 'Sensual Space' zich inspire- ren door het recente verleden. Het interieur flirt met de tijden van Dallas en Dy- Er komt een nieuwe trend in de interieurwereld. De natu- relkleuren worden dit na jaar krachtdadig verdreven door kleur. Kleur in het in terieur mag weer en natuur- lijk blijft de aandacht voor comfort in het interieur on- verminderd. In het vorige woonjournaal meldden wij u dat de veranderingen on- derverdeeld kunnen worden in vier thema's: Sensual Space, Inner Space, Urban en Cyber Space. Deze week lichten we een tipje van de sluier op voor wat betreft de thema's Sensual Space en Inner Space. In de volgende afleveringen van Maasstad Woonjournaal komen de andere thema's aanbod. nasty. Dus onvervalste Hollywood- chic, maar wel met inge- togen gla mour. Voor het klassieke in terieur is retro het code- woord deze winter. In dit opzicht deint het woonthe- ma 'Sensual Space' mee op het mode- beeld van dit najaar. De re vival van de grote klassie ke merknamen als Burburry, Dior en Yves Saint Laurent is opval lend. Ontwerpers grijpen terug naar de zeventiger en tachtiger ja- ren; de hoogtijdagen van de disco. Kostbare materialen als goud, bont, leer en kasjmier domineren op de catwalk. Die glitter en glans hebben ook hun intrede gedaan in het klassieke interieur. Luxe zet de toon, maar zonder te overdrijven. Overvloedigheid en pronkerigheid zijn dus niet aan de orde. De gla mour uit zich vooral in verleidelij ke kleuren en behaaglijke materia len. Zo wordt de chic van vroeger vertaald naar het huidige woon- beeld. Skai, leer en sufede maken een co meback. Deze sensuele materialen worden gebruikt als bekleding van zitmeubelen. Houtfineer in warme kleuren, zowel in meubelen als in wanden, sluit daar naadloos bij aan. Samen zorgen ze voor de au- thentieke retro-look. Glanzende en metallic accenten in stoffen en in accessoires zijn de highlights in dit interieur. Het moet glinsteren, zeg maar. Zij dragen bij aan de be- dwelmende luxe die 'Sensual Space' dit najaar zo typeert. Ook de wandbekleding heeft zich aan- gepast aan deze gouden tijden met metaalkleuren en glanseffecten. Ondanks de glamour blijft het kleurge- bruik ingehou- den. Verras- send nieuw de ze winter is dat de lichte basis van het interi eur verleven- digd wordt met sprankelende ldeurschake- ringen in brons, koper en goud. Ook warme, verlei delijke kleuren als cognac, champagne, whisky, room, amandel en zelfs zalm pas- sen daarbij. Retrotinten in oranje en bruin worden als ac cent gebruikt. Opmerkelijk is verder dat de traditionele ronde vormen nagenoeg uit het klassieke interieur zijn verdwenen. Rechte, luxueuze meubelen op fragiele pootjes geven het 'Sensual Space' interieur dit seizoen een strakke en ruimtelijke uitstraling. Doordat de ze meubelen lijken te zweven, ge ven ze de rest van het interieur vrij baan. Transparante, glanzende stoffen accentueren deze ruimte- lijkheid. Opvallend is de nadruk op 'softwear' in deze woonsfeer. Dus beklede consoles, zachte tapijten en ultrahoogpolige kleden. Over- decorating is taboe in het huidige klassieke interieur. Accessoires worden zorgvuldig gekozen. Va- zen van gekleurd glas, schalen van goudmozaiek, zijden omslagdoe- ken en plaids van linnen en zijden leveren hun bijdrage aan het weel- derige gevoel. gygj 1 New Sity staat voor maatwerk. Wat uw persoonlijke voorkeur ook mag zijn, het hele assortiment wordt aan uw wensen aangepast. Lagerwaard Design legt u - onder het genot van een kopje koffie - graag alle mogelijkheden uit. Kanaalweg 39-53, Capelle a.d. IJssel Lagerwaard Design maakt onder andere aebruik van de woonvormen van Arco, Artifort, Auping, Banz Bord, Van Besouw, Castelijn, Fiam, Christian Fischbacher, Gelderland, Harvink, Hulsta, Interstar, Jab, Jori, Hennie de Jona, Kendix, Walter Knoll, Leolux, Metaform, Montis, New Sity, Parade, Ploegstoffen, Prielform, 5DB Design, de Sede, Young International, Wittman. Lagerwaard bestaat 70 jaar! Elke koper ontvangt een attentie en maakt kans op grandioze prijzen in de Prijzenloterij! W0ERSPR0BLEMEN? Bel (010) 4567280 en u wordt gratis gebaald en wee thuisgebracm' Kom ook eens zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil proberen. Hartelijk welkoml comfortabel en op maat wonen Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 17