WIE HEEFT VOLDOENDE SOCIALE IMPULSEN IN Z'N MARS? Rotterdams Dagblad Masters Districtskampioenschappen 2000 TOEGANG GRATIS Rotterdams Dagblad Tenniscircuit^OOO Autoschademonteurs Plaatwerkers Voorbewerkers/Spuiters DYNAMIS ABC Vastgoedmanagers 010 201 25 00 uitdagende commerciele functies uitgeverij Maandag 4 September t/m vrijdag8 September, aanvang wedstrijden: 17.30 uur Zaterdag 9 September 1/2 finales, aanvang 09.00 uur Finale: zondag 10 September aanvang 10.00 uur Lokatie: x-trs i if* - Plaatsvervangend Hoofd Boekhouding m/v - Boekhoudkundig medewerkers m/v NederlandseM/Hartstichting ABN'AMRO V Wie een hart heeft, geeft. Giro 300 Waarom zou je genoegen nemen met minder? Bel nu! 010-285 44 44 Projectmedewerker sociale activering v/m KNLTB Onder de aanwezige 'Masters' wordt op de finaledag een vliegreis voor 2 personen naar Parijs inclusief entree Roland Gaross 2001 verloot. Deze reis wordt aangeboden door Holland International. S.V. Victoria Kralingseweg 226 Rotterdam Sponsors: Zilveren Kruis Official Suppliers: Gemeente Schiedam Wij zoeken enthousiaste collega's (P.. h2o HOYER ODFJELL vrienden van de hartstichting ERVAREN EXPORT MEDEWERKER m/v Uw profiel: Wat wij bieden: SaniNova, Boonsweg 81,3274 LH Heinenoord. Van vakantie terug en op zoek naar een nieuwe baan? Bel dan nog vandaag, want wij hebben per direct plaats voor: Wij bieden een goed salaris, bonusregeling, bedrijfsevenementen, opleidingsmogelijkheden en prima werksfeer in een prachtig bedrijf. MOLLER Moller Autoschade B.V., Rotterdam Noord en Centrum Het Autoschadebedrijf van Rotterdam! www.autoschadeherstel.nl AAedewerker Projectadministratie m/v Week 35 TOTAAL-TXIO Schiedam is een moderne woon- en werkstad met een rijk verleden. De stad telt circa 75.000 inwoners en ligt midden in het economische hart van Nederland. Het gemeentebestuur van Schiedam kiest voor een energieke aanpak op de diverse beleidsterreinen. De verbetering van het woon-, werk- en leefklimaat staat daarbij centraal. Ruim 800 medewerkers, werkzaam in een organisatie die volop in beweging is, leveren hieraan een belangrijke bijdrage. SWW: Sociale Zaken, Werk en Welzijn. Binnen de gemeente Schiedam stimuleert de sector Sociale Zaken, Werk en Welzijn uiteenlopende processen op de terreinen sociale zaken, werk en welzijn. Er wordt middels een gei'ntegreerde aanpak gewerkt aan oplossingen voor individuele problemen. Op een creatieve manier wordt inhoud gegeven aan het werk, waarbij standaardoplossingen eerder uitzondering dan regel zijn. Beslissingen worden in de regel snel genomen dankzij de korte lijnen in de organisatie. De organisatiestructuur van het Bureau voor Werk en Scholing, waar 35 personen werkzaam zijn, is recentelijk aangepast. Dit heeft geleid tot de afdelingen Werk, Toeleiding en een stafbureau Ondersteuning. Binnen dit stafbureau is een nieuwe functie ontstaan. Kandidaten worden gezocht voor de functie van 20 UUR PER WEEK Een veelzijdige taakstelling. Sociale activering vraagt om het initieren en implementeren van projecten voor diverse doelgroepen. U doet dergelijke voor- stellen en regelt de uitvoering ervan in overleg met in- en externe partijen. Zonodig verwerft u fondsen voor de financiering. U bent de motor achter het netwerk sociale activering. Daarnaast staat het verder uitbouwen van samenwerkingsrelaties in Schiedam en de regio centraal in uw aanpak. U bent alert op signalen uit het werkveld en kunt deze vertalen in concrete projectvoorstellen. In intern en extern overleg vertegenwoordigt u het Bureau. E6n van uw aandachtsvelden is het Steunpunt Vrijwilligerswerk en deskundigheidsbevordering voor vrijwilligers. U rapporteert regelmatig over de voortgang van de projecten, werkt nauw samen met de teamleider toeleiding en bent verantwoording schuldig aan het hoofd van het Bureau. Herkent u uzelf in dit profiel? U bent in het bezit van een HBO-diploma, bijvoorbeeld Maatschappelijke Dienstverlening of andere sociaal-maatschappelijke richting. Het sociale werkveld boeit u en u heeft inmiddels enige jaren in dit vakgebied gewerkt. Creativiteit, daadkracht, organisatievermogen, flexi- biliteit en overtuigingskracht zijn uw belangrijkste gereedschappen. U verwoordt uw standpunt op een heldere en enthousiaste wijze, zowel mondeling als schriftelijk. De omschrijving 'ambassadeur sociale activering' is u op het lijf geschreven en uw empathisch vermogen is goed ontwikkeld. De ervaring heeft u geleerd dat samenwerking de sleutel tot succes is. Van maatschappelijke en politieke ontwikkelingen op. uw werkgebied stelt u zich voortdurend op de hoogte. Voor wat hoort wat. Wie vraagt om inzet en toewijding moet ook iets te bieden hebben. Onder andere een dynamische werkomgeving, waarin u volop de gelegenheid krijgt om initiatieven te nemen. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal fl. 5.473,- bruto per maand bedragen (berekend op basis van een 36-urige werkweek). Meer informatie of direct solliciteren? De heer H.W. Verlinde, hoofd Bureau voor Werk en Scholing, tel. 010 - 246 50 24, geeft u graag meer informatie over deze uitdagende functie. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Schrifte- lijke sollicitaties richt u v6or 15 September 2000 aan de afdeling P&O van de sector SWW, Postbus 197, 3100 AD Schiedam. iSSI IW.».IIMMw?Aj|| four ISLANDS rxtjfacq rifour j P* T»nrt!(S8««c3t<iw voor Nijgh Periodieken B. V. is een zelfstandige, uitgeverij met circa 70 enthousiaste mede werkers, gevestigd in Schiedam. De specia- lisatie is het multime- diaal uitgeven van vaktijdschriften, adres- boeken, productinfor- matiesystemen en catalog/' voor profes- sionele gebruikers in 4 sectoren: Financiele Dienstverlening WP, Weekblad voor financiele dienstverie- ners Vademecum voor het Verzekeringswezen Nijgh Assu Disc Media Handboek Nederlandse Pers Publiciteit Nijgh Media Disc Zorq Geneeskundig Jaarboek Geneeskundig Adresboek Handel Techniek Nijgh Catalogus Bouwweretd Nijgh Bouw Disc Houtwereld Houtadresboek Hout in de Bouw Houtbranche Waterbranche in onze i Voor de afdeling sales is Nijgh Periodieken BV op zoek naar nieuwe commerciele collega's voor de sectoren Media, Financiele Dienstverlening en Handel Techniek. Zowel in vol- tijd als deeltijd dienstverband. De afdeling sales is een hecht team. Er heerst een informele en collegiale werksfeer. Naast je directe collega's heb je regelmatig contact met collega's van de afdelingen marketing, mediaorder en redactie. De functie In deze functie ben je verantwoordelijk voor het verkopen van advertentieruimte in tijdschriften/jaarboeken en op onze internet- sites. Hiervoor onderhoud je regelmatig, vooral telefonisch, con tact met de beslissers in de verschillende marktsegmenten en hun reclamebureaus. Alle verkregen informatie leg je vast in een ver- koop-informatiesysteem. Er wordt gewerkt met reele targets. De kandidaat Je beschikt over een MBO/HBO werk- en denkniveau en je bent sterk commercieel gericht. Je bent collegiaal, ondernemend, bezit overtuigingskracht en bent uit op resultaat. Je hebt een goede algemene ontwikkeling en je bent een prettige gesprekspartner op alle niveaus. Je weet je op enthousiaste wijze via de telefoon en in het persoonlijk contact uit te drukken. Bij dit alles staat de kwali- teit van de dienstverlening voorop, in het belang relaties voor lange termijn te binden. Nijgh Periodieken B.V. biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden, conform de CAO voor het Boeken- en Tijdschriftuitgeverijbedrijf, alsmede een aantrekkelijke bonusregeling. Werktijden worden in overleg vastgesteld. De sollicitatieprocedure Zoek je plezier in je werk en herken je je in dit profiel dan ontvan- gen wij graag binnen 3 weken een korte sollicitatiebrief of e-mail, vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae op onderstaand adres: Nijgh Periodieken B.V. Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw drs. B. Vliegenthart Postbus 122 3100 AC Schiedam b.vliegenthart@nijgh.nl Voor informatie over de functies kun je contact opnemen met mevrouw drs. Astrid Marres, marketing sales manager, telefoon 010-4274184 mobiel 06-21855792. Hoyer-Odfjell B. V. is een intercontinentaal opererende tankcontainer vervoerder. Met diverse eigen kantoren en 45 agenten wereldwijd mag onze onderneming als toonaangevend voor de industrie gezien worden. Door de sterke groei van activiteiten en volumes zoeken wij voor het versterken van onze afdeling Boekhouding (5 medewerkers): Functie-eisen: - Opleiding op MB A-niveau - Gedreven persoonlijkheid - Bekendheid met FMS is een pre - PC-vaardigheden (Word, Excel) - Ervaring in een soortgelijke functie - Kennis van de Engelse en Duitse taal Functie-eisen: - Opleiding bij voorkeur op MEAO/PD-niveau - Cijfermatig inzicht, accuratesse - Kennis van de Engelse en Duitse taal is een pre De afdeling Boekhouding is verantwoordelijk voor o.a. de volgende activiteiten: - Agenten administratie - Registreren van facturen - Administratie en bankbetalingen - Debiteuren-/crediteurenbeheer - Periodieke rapportages - Liquiditeitsbeheer Schriftelijke readies kunt u richten aan Hoyer-Odfjell B.V., Oude Maasweg 44, Postbus 5025,3197 XG Botlek RT, t.a.v. mevrouw M.J. Weisbeek, E-mail: NLHOYERO@IBMMAIL.COM, telefoon 010-2631611 Onderzoek redt levens. SaniNovA SaniNova is een toonaangevende onderneming op het gebied van kunststof sanitair. Het bedrijf is gevestigd in de Hoeksche Waard en heeft de afgelopen tijd een enorme groei doorgemaakt met veel export naar Duitsland, Oostenrijken Engeland. Met het oog op verdere ontwikkeling van ons bedrijf zijn wij voor de afd. verkoop op zoek naar een: Een afgeronde MEAO opleiding of door werk opgedane ervaring Goede kennis van Duits en Engels in woord en geschrift. Affiniteit met computers Goede motivatie Nauwkeurig en accuraat Een dynamische werkomgeving Een passende honorering Bij gebleken geschiktheid goede doorgroeimogelijkheden Kandidaten die gei'nteresseerd zijn in deze functie worden verzocht hun schrifte lijke reactie voorzien van CV te sturen aan: Voor eventuele vragen over de functie kunt u zich wenden tot Herman Groothuis, Sales Manager, telefoon 0186-602507. GEZOCHT! AUTOSCHADf Dynamis ABC Vastgoedmanagers is een nieuwe vastgoedmanagement- organisatie die is ontstaan uit de samenwerking tussen Dynamis Partners en ABC Vastgoedbeheer. Vanuit een landelijk netwerk van acht regiokantoren en een groot aantal lokale vestigingen verzorgen wij voor toonaangevende (institutionele) beleggers het vastgoedmanagement van zowel woningen als bedrijfsmatig onroerend goed. Naast het commercieel, technisch, administratief en promotioneel management van vastgoed bieden wij, via de met ons samenwerkende Dynamis Partners, diensten aan op het gebied van consultancy, makelaardij, assurantien, taxaties en hypotheekverlening. Om dit omvangrijke dienstenpakket verder te kunnen optimaliseren, zijn wij voor de regio Rotterdam op zoek naar een fulltime Wij zoeken een allround financiele medewerker die verantwoordelijk wordt voor de verslaglegging en rapportages van alle periodieke geldstromen en overzichten voor diverse bij ons in beheer zijnde vastgoedportefeuilles. Cewenst opleidingsniveau: MEAO-B/A. Wij bieden: een boeiende en afwisselende functie in een dynamische werkomgeving en organisatie een uitstekende honorering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden gunstige carrieremogelijkheden. Wanneer u gei'nteresseerd bent in deze functie en voldoet aan de gestelde eisen nodigen wij u graag uit om te reageren. Uw sollicitatiebrief, vergezeld van uw CV, kunt u binnen 14 dagen richten aan Dynamis ABC Vastgoedmanagers B.V., t.a.v. de directie, Postbus 1604, 3000 BP Rotterdam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 18