Iks Met kortingen tot wel 50%!* Sani-(Dump Nieuw! CmMmh LEUKE BIJVERDIENSTE Door welke bril ziet u de toekomst? OPTICIEN M/v BIS groeneveld m M Deze week keukens half geld!* c I— WKROON FRANKELAND SINT LIDUINASTICHTING d^MDC 1400 m2 sanitairshowroom vofgens nieuw concept! m Kwaliteit betrouwbaarheid voorop.., al 35jaar! Gratis 0800 - 0153 modellen Collectie Kroon en Caribbean Het kli kT met Broekhuis Wilt u het EHBO-diploma halen en Rode Kruis- vrijwilliger worden? n o m De nieuwe modellen van Kroon Caribbean keukens zijn binnen! Ter introductie betaalt u deze week bij Hans Verkerk half geld voor een hele keuken! En ook de bijpassende apparatuur is weer zeer scherp geprijsd! Hans Verkerk garandeert u de beste service, kwaliteit, professloneel advies en de laagste prijs. Profiteer dus snel! 1|§1^ GEBER1T mm H1 9.00-17.00 10.00-17.00 9.00-17.00 op worden afgehaald. A-merken sanitair tegen bodemprilzen JL *Afgeprijsde artlkelen moeten een week na aankoop worden afgehaald Openingstijden: Maandag-vrijdag: 9.00-17.00 uur Donderdag: 9.00-21.00 uur (koopavond) Zaterdag: 10.00-17.00 uur m Sani-Dump aitijd de goedkoopste A-merken sanitair tegen bodemprijzen Capelle a/d IJssel Wormerhoek 12 010 450 66 66 Rotterdam (Ommoord) Satijnbtoem 55 010 455 0511 Rotterdam Stadionweg 41a 010 483 44 41 Schiedam Nieuwpoortweg 8 010 245 03 93 Bet voor het dichtstbijztjnde fihaal 6f een koopzondag bij u in de buurt: of kijk op www.hans-verkerk.nl 2000 Voor onze afdeling financiele administratie, die uit 4 personeelsleden bestaat, zoeken wij een MEDEWERK(ST)ER FINANCIELE ADMINISTRATIE (minimaal 80% dienstverband) Wij bieden: een drukke, afwisselende baan binnen een dynamische organisatie; een prima werksfeer; goede arbeidsvoorwaarden, welke mede worden bepaald door opleiding en ervaring. Van de kandidaten verwachten wij: een MBA-diploma of tenminste daarvoor studerend; relevante ervaring in een soortgelijke functie en in het voeren van een salarisadministratie; vaardigheid in het werken met geautomatiseerde administratieprocedures; enthousiasme, inzet, betrouwbaarheid, collegiale instelling en gevoel voor humor! Nadere inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer Frans Lansbergen, hoofd van de afdeling. Telefoon (010) - 426 49 25. Uw sollicitatiebrief kunt u - binnen veertien dagen - richten aan het secretariaat van woon-, zorg- en dienstencentrum Frankeiand, Sint Liduinastraat 10, 3117 CS Schiedam. mail distri center MDC biedt aan; en zoekt 40-plussers voor bezorgen van geadresseerde post in de streeken regio. Uw reactie tel. 010 - 251 83 99 Afdeling Rotterdam m H Z m o m 3J CO Op zoek? Wij hebben vacatures De mogelijkheden... Nog niet volledig gediplomeerd? Wat u vindt bij Perfect Security BV... Geinteresseerd in een nieuwe uitdaging? TOTAAL-TX13 Week 36 id fi 9m. ■i HL W| £f§s§ §§§§5 ikea Papendrecht A15 Gorincham Leemansstraat 13 Sliedrecht Tel. 0184-411809 (Industrieterrein bij Ikea) Hans Verkerk Keukens: Meer dan 65 filialen in Nederland. Deze Half Geld actie is uitsluitend geldig op al het kastenwerk van het merk Kroon Caribbean. Vraag naar de voorwaarden in de showroom. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen en/of acties. Getoonde modellen kunnen afwijken. Broekhuis is toonaangevend op het gebied van automati- seringsopleidingen en in het ontwikkeien van maatwerk in software oplossingen. Behorend tot de top drie en met vestigingen in heel Nederland, verzorgt Broekhuis ruim 300 cursussen en zijn wij een van de snelst groeiende instituten in de dienstverlenende IT-sector. Te koop: 2 bronzen borst- beeldjes, prijs /95,- per stuk; I bronzen Boeddha, prijs 775,-; Chinese zilveren beeldjes, rrijs f75,- per stuk; 6-pers. coffieservies, gebloemd, prijs /65,-. Tel. 010-4203743. Voor ons kantoor in Rotterdam zoeken wij versterking van een: Commercieel Medewerker binnendienst m/v (full time en part time| Als lid van het sales team ben je met name verantwoordelijk voor de telefonische verkoop van alle Broekhuis producten. Het onderhou- den van contacten met klanten, acquisitie en aftersales vormen een belangrijk onderdeel van je takenpakket. Teamspirit en een goede telefoonstem zijn bij ditwerk onontbeerlijk. Commercieel denken en het werken met targets zijn voor jou een absolute uitdaging! Regio Assistente m/v Je draagt zorg voor de dagelijkse gang van zaken op het regiokantoor. Bij calamiteiten ben je het eerste aanspreekpunt, je ontvangt cursisten, doet bestellingen en verzorgt bijbehorende administratie. Als lid van het operationele team kun je uitstekend zelfstandig werken, je bent enthousiast.en weet van aanpakken. Regelen zit in je bloed! 1 Telefoniste/receptioniste m/v Als eerste aanspreekpunt ontvang je landelijk inkomende telefoontjes, verbindt deze door en verzorgt bijbehorende administratie. Je beschikt over een goede telefoonstem, bent dienstverlenend en doet je werk met overtuiging en enthousiasme! Wij bieden Broekhuis is een dynamische organisatie en stelt hoge eisen aan haar te leveren diensten en producten. Zo ook aan de kennis van haar medewerkers, waarbij veel aandacht wordt geschonken aan persoonlijke ontwikkeling. Wij bieden een afwisselende baan met goede secundaire arbeidsvoorwaarden als, deelname aan pensioen- en spaarregelingen en winstdeling. Solliciteren Stuur een brief met je motivatie en CV onder vermelding van de betreffende vacature naar: Broekhuis Groep t.a.v. Inge Groenenberg-Verwer, Marten Meesweg 145, 3068 AV Rotterdam. Bel voor meer informatie (010) 286 10 10 of kijk op www.broekhuis.nl BROEKHUIS Te koop: 2 Chinese porselei- nen halvazen, handwerk, met deksel, prijs /225,- per stuk en 2 Chinese porseleinen kastva- zen, handwerk, prijs 85,- per stuk. Tel. 010-4203743. FrankelancI is een woon-, zorg- en dienstencentrum met een nog jaarlijks groeiende ktantenkring van momenteel zo'n 900 6 1000 ouderen per week. Van hen wonen er 217 in Frankeiand en zo'n 400 in de aangrenzende ouderenwoningen Liduinahof en Havenbo- gen. Onze overige klanten wonen verspreid door Schiedam. Zij maken gebruik van andere vormen van onze zorg- en/of dienstverlening zoals personen-alarmering, kortdurende opname, dagverzorging, maaltijden, visiteclubs, activitei- ten etc. Vanuit Frankeiand wordt ook de directie gevoerd over en leiding gegeven aan andere Schiedamse zorgcen- tra: het Sint Jacobs Gasthuis en de Harg-Spaiand. Wij richten ons met name op het wqtbevinden van onze klanten en onze medewerkers. Actuele consequenties daarvan zijn dat we beschikken over een sport- en recreatieclub met o.a. een zwembad, fitheids-ruimte, midgetgoif- en jeu de boulesbanen, over een internet-cafe en een vakantievilla aan zee. Frankeiand heeft de afgelopen jaren diverse landelijke onderscheidingen verkregen en is in het bezit van het Woon-Zorg Kwaliteitslabel. Frankeiand heeft locaai, provinciaal en iandeiijk een zeer goede naam. Die proberen we dagelijks waar te maken en waar mogeiijk verder te verbeteren met diverse samen- werkingspartners en zo'n 180 personeelsleden en 170 vrijwilligers. De werksfeer daarbij laat zich typeren als open, dynamisch en plezierig. Wij steunen en helpen etkaar, lossen problemen gezamenlijk op en vieren zo ook de successen. Te koop: 2 spekstenen beel- den, prijs /35,-; porseleinen beeld, prijs /50,-; verzilverde kandelaar en tinnen 3-armen, rijs /35,- per stuk; tinnen xaantjeskan, prijs /45,-. Tel. 010-4203743. Te koop: jonge valkparkieten, geringd 2000, van part, kwe- ker, prijs /35,-, diverse kleu- ren, te Hellevoetsluis. Tel. 0181-319842. Groeneveld Brillen &r Contactlenzen behoort tot de top in de markt. Kwaliteit en klantgerichtheid zijn belangrijke kenmerken voor ons bedrijf. Wij hebben vestigingen in Rotterdam (2x), Krimpen a/d IJssel, Capelle a/d IJssel en Nieuwerkerk a/d IJssel. In verband met de groei van ons bedrijf zoeken wij voor een van onze vestigingen met spoed een Ervaring en hart voor het vak zijn belangrijker dan diploma's. Advies, winkelverkoop en werkplaatswerk- zaamheden behoren tot de functie. Het is prettig Werken bij Groeneveld in een hecht team. Mede door onze samenwerking met Fieldman A.G., Europa's grootste optiekbedrijf, dat op korte termijn ook in Nederland vestigingen zal openen, kunnen wij u een baan aanbieden met zeer goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en uitstekende toe- komstperspectieven. Bent u ge'interesseerd, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar Groeneveld Brillen Contactlenzen, Slaak 120, 3061 CZ Rotterdam, t.a.v. Kees Kortland of bel 010-411 23 44. 's Avonds bellen kan ook: telefoon prive 010-422 82 83. BRILLEN CONTACTLENZEN Er zijn nog een aantal plaatsen beschikbaar in de opleiding die op donderdagavond van 19.00-22.00 uur gegeven wordt. Deze reguliere EHBO-opleiding, waaronder reanimatie en verbandleer, wordt met een examen eind 2000 afgesloten. Tevens bieden wij u vanaf half februari 2001 de mogelijkheid voor het volgen van een spoedopleiding EHBO, die na 7 zaterdagen met een examen wordt afgesloten. Aanvang: 7 September 2000 voor de reguliere opleiding en 17 februari 2001 voor de spoedopleiding. Locatie: Kantoor van de afdeling Rotterdam van het Nederlandse Rode Kruis, Leeuwenstraat 9-11 te Rotterdam. Telefoon: 010 - 206 06 29, fax 010 - 206 06 10. De kosten bedragen 175,- voor de toekomstige vrijwilliger en 250,- voor hen die alleen het diploma willen halen. Dit is incl. lesmateriaal, examen, koffie etc. Z O m 9 C Op zoek naar verantwoordelijk werk in de beveiliging? De medewerkers van Perfect Security BV zien u graag als collega komen. Er zijn interessante mogelijkheden als portier, winkelsurveillant, evenementenbeveiliger of medewerker geld- en waardetransport. Het bezit van, of studerende voor, het theoriecertificaat Algemeen Beveiligingsmedewerker is al voldoende om aan te vangen. De kosteloze praktijkoplei- ding verzorgt Perfect Security BV als erkend leerbedrijf zelf. Bij ons treft u een uitdagende werkkring aan, waar zelfstandigheid en afwisseling onder deel van uitmaken. Uiteraard ook een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Edn telefoontje naar onze medewerkers is al voldoende om u nader te informeren dan wel een afspraak te maken voor een kennismakingsgesprek. Hiertoe kunt u contact opnemen met Anita Zorge, tel. 010-292.60.42. of Anita Hickendorff, tel. 010-292.60.70. Natuurlijk kunt u ook schrijven of e-mailen: info@perfect-security.nl U bent van harte welkom! Perfect Security BV - t.a.v. afdeling personeel organisatie - Antwoordnummer 40571 - 3040 WB Rotterdam -

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 31