PtfjBOUW 0 Brmkman I Monteur Service monteur Gastheer/gastvrouw Administratieve Medewerker (m/v) WOQNZORGCENTRA IDELFSHAVEN dat moet je beleven Sima Organisatie B.V. DISTRICTSMEDEWERKER (V/M) MEDEWERKER DISTRICTSADMINISTRATIE (V/M) ACOUSTIMASS LUIDSPREKER SYSTEMEN WOONZORGCENTRA DELFSHAVEN vraagt voor "DE SCHANS" en "BLIJDORP" PRAKTIJKBEGELEIDER(m/v) opleiding minimaal verpleegkundige A VERZORGENDE-I.G. met p.g.-ervaring Werktijden in overleg. Schriftelijke sollicitaties aan de directie; postbus 6176,3002 AD Rotterdam mum sinds 1922 en een Ervaring met rolluiken, puien of overheaddeuren is een prd, maar geen noodzaak; In het bezit van rijbewijs B RjSS«bv i BERGWEG 110 ROTTERDAM TEL: 010-4.618.618 STRATEN MAKEN IS EEN KUNST Janshen-Hahnraths Group (Kerkrade), met ruim 570 medewerkers, is edn van de marktleiders in de Nederlandse amusementsbranche. De groepsactiviteiten omvatten de internationale groothandel in speelautomaten, de ontwikkeltng van software voorspeelautomaten en de exploitatie van kansspel- en behendigheidsautomaten. De belangrijkste activiteit is de exploitatie van de bekende Fair Play Centers in Nederland en Spanje; amusements- centers waar bezoekers kunnen rekenen op een gezellig en stijivol uitje in een rustige en ontspannen sfeer. Wegens de voortdurende groei van onze activiteiten zoeken wij voor ons Fair Play Center in Rotterdam enthousiaste medewerkers voor de functie van full/parttime Als medewerker in een Fair Play Center ben je gastheer of gastvrouw voor mensen die uit zijn en plezier hebben. Ajwisselend in dag- en avonddiensten en tijdens weekeinden ontvartg je gasten, serveerje hapjes en drankjes en verrichtje kassadiensten. Indien je beschikt over middelbaar werk- en denkniveau, gemakkelijk met mensen omgaat, ervan houdt om een gezellige sfeer te scheppen en ouder bent dan 21 jaar, dan benjij de nieuwe collega die wij zoeken. Trouwens, readies van herintreders zijn van harte welkom. Wij bieden je een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer. Ben je geinteresseerd en houd je van leuk, ajwisselend werk? Stuur dan je brief met pasfoto v66r 15 September aanstaande naar: Fair Play Centers Rotterdam, mevrouwM. Barendrecht Coolsingel 191-193, 3012 AG Rotterdam Indien je nog vragen hebt, kun je contact opnemen met de mevrouwM. Barendrecht, tel. 06 - 22 66 66 53. CENTERS is per direct op zoek naar een Sima Organisatie B.V. is een administratiekantoor die ondernemers (horeca- en divers midden- en kleinbedrijf) bijstaat in zowel de financiete- als de loonadmi- rtistratie. Wii zoeken een accurate medewerk(st)er voor 38 uur per week in het bezit van een PDB-, MBA- of MEAO-drploma (of soortgelijk niveau). Wii bieden een zeer afwisselende functie met ontwikkelingsmogelijkheden en een salaris in overeenstemming met opleiding en eventuele ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Sima Organisatie B.V., Nieuwstraat 3b, 3141 AAMaassluis, tel. 010-5910824 FNV Bouw behartigt de belangen van ruim 160.000 werknemers in de bouw- en houtnijverheid. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Woerden. In ket land zijn zes regiokantoren. De regiokantoren geven uitvoering aan het beleld dat door de organisatie wordt vast- gesteld. Als regioteam zijn wij belangenbehartiger voor onze leden op het gebied van collectieve belangen en incidenteel ook op het gebied van individuele belangen. Ons regioteam bestaat uit een regiohoofd, vljf districtsbestuurders, een districtsmede- werker en het secretariaat. Wij werken voor alle leden die werken en wonen in Zuid-Holland. Op het regiokantoor te Capeile aan den IJssel ontstaat een vacature voor voor een fulltime dienstverband (35 uur) -advertentienr. 1441 Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd voor de duur van zeven maanden in verband met zwangerschaps- en bevallingsverlof van een collega. De contractperiode loopt van 1 november 2000 tot 1 juni 2001. De districtsmedewerker (v/m) levert een actieve bijdrage aan de uitvoering van het bondsbeleid. Zij/hij heeft taken op het gebied van voorlichting en marketing. Dat zijn zowel taken met eindverantwoordelijkheid als taken die vallen onder verantwoording van een districtsbestuurder. Taken: - begeleiden van de regionale busploeg; vrijwilligers die bouwwerken en bedrijven bezoeken om informatie te verstrekken. Onder eindverantwoordelijkheid van een districtsbestuurder; - organiseren van vakbondsactiviteiten voor jonge leden. Onder eindverantwoor delijkheid van een districtsbestuurder en in samenwerking met drie jonge actieve kaderleden; - organiseren en zonodig geven van gastlessen aan leerling-werknemers in de vakopleiding voor de bouw- en houtsector. Begeleiden van kaderleden die de gastlessen geven. Medewerker (v/m) is hiervoor eindverantwoordelijke; - elndredactie van het maandelijkse kaderblad en het wekelijks up-to-date houden van de regionale Internetsite. Medewerker (v/m) Is hiervoor eindverantwoordelijke; - diverse ondersteunende werkzaamheden bij het vakbondswerk in de regio. Profielschets: Wij zoeken een collega die ons regioteam gedurende zeven maanden wii komen ver- sterken. lemand die weet hoe de vakbond in elkaar steekt en die bereid is om zich specifiek in de genoemde marketing en voorlichtlngstaken van FNV Bouw te verdiepen. lemand die bereid is incidenteel in de avond of op zaterdag te werken. lemand die bovendien onderstaande kwaliteiten en kennls In huis heeft. Wij zijn een enthousiast jong, lerend team waarin veel ruimte is voor eigen initiatief en waarin we samenwerken om de belangen van onze leden zo goed mogelijk te behartigen. Wanneer u zich in dit profiel herkent, nodigen wij u graag uit om te solliciteren. Kwaliteiten en kennis: - zelfstandig en In teamverband kunnen werken, met professionals en met vrijwilligers (kaderleden); goed kunnen communiceren, zowel mondeling als schriftelijk; - kunnen plannen en organiseren, maar ook snel en creatief op onverwachte sltuaties kunnen inspelen, met deadlines kunnen werken; - interesse hebben in mensen, In hun vak en In het vakbondswerk; - ruime ervaring hebben met Word en Windows; - voldoende kennis hebben van het internet en bereid zijn om zich in te werken in het redactiesysteem waarmee de regionale website up-to-date wordt gehouden; - een mbo-opleiding of tenminste op mbo-nlveau kunnen functioneren. Wij bieden: - een salaris, afhankelijk van ervaring, van minimaal 4.054,- en maximaal 5.158,- bruto per maand bij een volledig dienstverband; - 8 '/3% vakantietoeslag en 4% elndejaarsuitkering; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO van de bond. Nadere informatie over de functie is verkrijgbaar bij: Noud van de Rhee of Kirsten Koetsier, telefoon: (010) 45 80 466. Meer informatie over FNV Bouw vindt u op onze website: www.fnvbouw.nl. Op het regiokantoor te Capeile aan den IJssel ontstaat ook een vacature voor een voor een parttime dienstverband (14 uur) -advertentienr. 1440 Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd in verband met zwangerschaps- en bevallingsverlof van een collega. De contractperiode loopt van 1 december 2000 tot 15 juli 2001. Taken: - behandelen en verwerken van correspondence en andere documenten; - het voorbereiden van bijeenkomsten; - het verrichten van diverse secretariele werkzaamheden; - het beheren van het archief op het regiokantoor; - diverse organiserende en ondersteunende taken. Wij vragen: - een opleiding op meao-niveau of op andere wijze verkregen vergelijkbaar werk- en denkniveau; - enige jaren secretariele ervaring; - een goede taal- en typevaardigheid; - ruime ervaring met Word en Windows; - ervaring met geautomatiseerde systemen; - het vermogen om zelfstandig en in teamverband accuraat te werken. Wij bieden voor doze functie: - een salaris, afhankelijk van ervaring, van minimaal 3.461,- en maximaal 4.111,- bruto per maand bij een volledig dienstverband; - 8 Vs% vakantietoeslag en 4% eindejaarsuitkering; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO van de bond. I Nadere informatie over de functie is verkrijgbaar bij: Sylvi Schwartz of Jenny de Wit, telefoon (010) 45 80 466. Meer informatie over FNV Bouw vindt u op onze website: www.fnvbouw.nl. Schriftelijke sollicitaties zien wij graag o.v.v. het advertentienummer - voor 18 September 2000 - tegemoet geadresseerd aan: FNV Bouw, dienst Personeel Organisatie, t.a.v. Glenda Vrij, P&O-adviseur, Postbus 520, 3440 AM Woerden. TOTAAL-TXIO Week 36 KOIHtKKfN ROliVlkCN KOt Oft.'RfN OVIKHtADOCliKtN Fabrikant van roliuiken en rolbekken, zoekt een enthousiaste voor het hele land. 7 Geen bezwaar tegen periodieke Gawensiraai is 2901 Bi_ Capeile aid IJssel avond- an WaakfindulGnStan, info@fariniifnanrolluik6n.fil Tel. info.: 010-451.11.00 Better Bound through research* Goed nieuws voor muziekliefhebbers die geen grote luidsprekers in hun kostbare woonruimte willen. Vanaf nu wordt geluidskwaliteit niet langer bepaald doorde afmetingen maar slechts door de prestaties van de luidsprekers. Bij Gemeentewerken Rotterdam weten we hoe waardevol goede straatmakers zijn. Vakbekwaam straten maken is een kunst en op kunstenaars zijn we zuinig. Daarom werken de straatmakers van Rotterdam met eigen keetwagens, kunnen ze machinaal straten en worden banden boven de 25 kilo machinaal verwerkt. Daarom zijn we VCA**-gecertificeerd en zijn al onze straatmakers gediplomeerd. Daarom hebben onze straatmakers meer dan 40 verlofdagen, 8% vakantiegeld en een PC- prive regeling. Rotterdam heeft voor straatmakers werk in overvloed en is niet bang om met andere, nieuwe materialen te werken. Want Rotterdam is een stad met lef waar eer aan te behalen valt. Daarom signeren onze straat makers hun werk. Kortom, een baan waar elke straatmaker voor door de knieen gaat. Dus ben je aankomend of gediplomeerd straatmaker, bei of schrijf ons. Reageer ook als je niet gediplomeerd bent, want als je over een opleidingsniveau VBO-B, -C, of -D beschikt, dan kun je bij ons het diploma halen.Voor meer informatie kun je bellen met Linda Dijkshoorn, 010 489 43 05. Schrijven kun je naar; Gemeentewerken Rotterdam, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 6633,3002 AP Rotterdam. Per e-mail solliciteren kan ook: personeelsvoorziening@gw.rotterdam.nl of surf naar www.gw.rotterdam.nl Gastheer, gastvrij!

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 32