Wwf's tempo-team 1 1 Administratief medewerkers (m/v) Interesse? ndstad uitzendbureau Adecccr Vedior Interesse om ook op deze pagina te adverteren? Bel dan naar Edith van Kekem 010-473 83 22 OLYMPIA -i r Creyf-s© Interim ViaWerk uitzendbureau vacature van de week UITZEND8URO Randstad brengt de mensen en de banen bij elkaar. Ook in Schiedam. Ben je op zoek naar een leuke administratieve of commerciele baan, kom dan snel langs bij Olympia in Schiedam. Wij hebben bij diverse relaties in en rondom Schiedam leuke banen met doorgroeimogelijkheden. Hoogstraat 58 3111 HJ Schiedam tel - 2732822 P - Werven/Selecteren Detacheren - Opleidingen zoekt met spoed: In het bezit van een MAVO/MBO-diploma en/of heb jij relevante werkervaring? Kom dan snel langs! Direkt Uitzendbureau Oranjestraat 13,3311 AM Schiedam tel.nr.: 010-4264344, faxnr.: 010-4735590 1 Randstad biedt volop werk voor administratief-, catering en technisch personeel,productiekrachten en voor mensen die in de logistiek (o.a. magazijnen) en distributie willen werken. 3112 DX Schiedam n (010) 204 23 00 Op zoek naar een leuke administratieve baan? Bij Content heb jij het voor het zeggen! Heb je net je opleiding afgerond en ben je op zoek naar een interessante baan, of ben je al aan het werk maar zoek je een nieuwe uitdaging? Via Content kun je direct aan de slag. Bij Content Schiedam heb je de keuze uit diverse uitdagende functies op o.a. administratief, commercieel, secretarieel of boekhoudkundig gebied. Maar ook als je als telefoniste/receptioniste aan de slag wil ben je bij Content aan het juiste adres.. Kom eens praten met de consulenten van Content. Bij ons zijn de rollen name- lijk omgedraaid: Wij luisteren naar jou wensen en begeleiden je op weg naar nieuwe uitdagingen. Ben je benieuwd naar jou mogelijkheden? Kom snel langs of bel voor een afspraak: Content, Hoogstraat 20 Schiedam, 010 - 4730322 0800-8160 Creyf's Interim te Schiedam heeft o.a. werk voor: Voor verschillende bedrijven in Schiedam en omgeving zijn wij op zoek naar fulltime parttime: Orderpickers m/v Inpakkers m/v Productiemedewerkers m/v Functie-eisen: Goede beheersing Nederlandse taal Minimum leeftijd 18 jaar Gemotiveerd en flexibel Voor langere tijd beschikbaar Adecco Uitzendorganisatie Rotterdamsedijk 258d 010-4734022 ViaWerk Uitzendbureau zoekt: MAGAZIJNKRACHT M/V COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V CHAUFFEUR C/CCVB M/V J - Voor een gerenomeerd bedrijf in de biologische be- strijding, omgeving Berkel, zoeken wij enthousiaste fullti me mannen en vrouwen voor een langere periode. Vervoer kan eventueel geregeld worden. Wil je meer informatie over bovenstaande- of overige vaca- tures. Bel snel, wij staan je graag te woord. Vedior Van Eijk Uitzendbureau B.V. Hoogstraat 146 3131 BR Vlaardingen 010-248 97 07 Specialist in de agrarische sector Van Eijk - v Vouwmedewerkers gezocht! Wil jij iets extra's verdienen? Voor een grote wasserij in Schiedam zoeken wij met spoed vouwmedewerkers(sters). Het werk bestaat uit het vouwen van bedrijfskleding. Je zal gaan werken in een vaste ploeg. De werktijden zijn van 16.00 uur tot 20.00 uur van maandag tot en met vrijdag. Voor meer informatie kun je contact opnemen met onze Tempo-Tearn vesti- ging aan de Rotterdamsedijk 264d en vragen naar Rob Somford. Bellen kan natuurlijk ook. Tel. 010 4261 -471 Lijkt een boekhoudkundige baan je iets? Tempo-Team Uitzendbureau zoekt boekhoudkundig medewerkers (m/v) die opleiding en ervaring hebben op dat gebied. Ben je gei'nteresseerd neem dan snel contact met ons op want er zijn voldoende mogelijkheden op diverse niveaus bij bedrijven in de regio die staan te springen om goede medewerkers op boekhoudkundig en financieel gebied. Je bent tevens van harte welkom op de banenbeurs die in September gehouden wordt. Wil je meer informatie? Bel 010-426844 en vraag maar raak!! Thuis in de zorg? Zorgdiploma en eigen vervoer? Dan hebben wij de baan voor jou! Tempo-Team Uitzendbureau zoekt thuiszorgmedewerkers, ziekenverzorgende en verpleeghulpen, groepsleidsters. Heb jij een verzorgende IG- of verpleegkundige oplei ding, een MBO SPW diploma of heb je relevante werkervaring? Kom dan langs bij Tempo- Team aan de Rotterdamsedijk 264d in Schiedam. Er zijn diverse parttime mogelijkheden voor kandidaten met eigen vervoer. Je kunt ook eerst bellen met Leonoor van de Peppel, op 010 - 4732200 voor meer informatie. Ben je benieuwd wat wij in het algemeen kunnen bieden aan banen? Informeer op de vesti- ging naar de banenbeurs waar T empo-T earn in September aan deelneemt!! Schiedam, Rotterdamsedijk 264d, (010) 426 14 71 - ■1. a, .alia. WIJ HEBBEN DE JIIISTE BAAN VOOR V! m HP HP "•111 Wk HP HI Magazijnmedewerkers M/V Voor een bedrijf in Delfgauw (richting Delft) zijn wij per direct op zoek naar magazijnmede werkers. Je rijdt op een elektrische pompwagen door het magazijn en verzamelt orders aan de hand van orderlijsten. Er wordt overdag van 08.00 to 17.00 uur gewerkt. Let op: Eigen vervoer is een pre. Magazijnmedewerkers M/V Voor een bedrijf in Pijnacker zijn wij op zoek naar mensen die per direkt willen beginnen en een hoop geld willen verdienen. Je kan dagdiensten draaien en als je liever ploegendiensten hebt, kan dat ook. Reageer snel!!! Toeristisch personeel Heb jij een commerciele instelling en een toeristische opleiding (SEPR/MTRO), dan hebben wij op zeer korte termijn werk voor jou. Hoveniers, Hulp Hoveniers en Grondwerkers Wij hebben per direct werk door heel de regio. Wij zoeken mensen met ervaring en een op leiding in deze richting. Heb je dit niet, maar je bent wel gei'nteresseerd, dan mag je ook re- ageren. Ben je in het bezit van een auto dan krijg je buiten je salaris een extra bonus. Voor meer informatie: Broersvest 50 a 3112 DE Schiedam Telefoon: 010 - 4090950 Telefax: 010-4090959 E-mail: schiedam@creyfs.nl. Bij een elektronische groothandel zijn wij op zoek naar een magazijnkracht met enige kennis van elektrotechniek. Dit is een fulltime baan. Bij gebleken geschiktheid kun je een contract verdienen. uitzendbureau Voor een bekende vrachtwagendealer in Rotterdam zoeken wij een commercieel administratief medewerker (m/v). Je werkzaamheden zullen bestaan uit het uitwerken van offertes en het beant- woorden van vragen van kianten. Kennis van de automobielbranche is een pre. Vereist is een afge- ronde MBO opleiding. Deze baan is met uitzicht op vast dienstverband. Voor diverse relaties zoeken wij per direct chauffeurs in het bezit van een C rijbewijs en chauffeurs- diploma. Deze banen zijn vacant bij bedrijven in diverse branches. Vaak kun je de volgende dag al aan de slagErvaring als chauffeur is een pre. Bij inschrijving liefstc.v., sofinummeren geldig legitimatiebewijs meebrengen. Voor meer informatie: Rotterdamsedijk 421-A 3112 AR Schiedam Tel.: 010-4733533 Fax: 010-4739298 E-mail: schiedam@viawerk.nl |H' 88 SC

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 20