Assistant shopmanager (m/v) Verkoper (m/v) parttime 20 uur ir Allround monteur m mm Vitale Senioren m/v Zilveren Kruis I Achmea I De kracht van Waterkracht Labor. Andum Medewerker AWBZ miv Medewerker Informatiepunt miv LAURA ASHLEY W00NZ0RGCENTRUM tMi 1 Waterkrachtby. Waterkracht het zuivere concept BEJAARDENHELPENDE BEJAARDENVERZORGENDE VERZORGENDEI.G. leeftijd 50-70+ Bel 'ns voor een afspraak! Tel.: 033 - 433 2 433 Heb jlj interesse? I Plaats: i Laura Ashley slaat een nieuwe succesvolle weg in. Gaat u met ons mee? (o.a. de zondag) Jfil vraagt: Werktijden in overleg. Tel. info: locatiemanager W.Z.C. "Blijdorp", 010-4661716. Schrifteliike sollicitaties: W.Z.C. Delf shaven, Postbus 6176,3002 AD Rotterdam Wij zoeken voor enige grote concerns in de regio Rotterdam Voorde invulling van deeltijdbanen in de volgende sectoren: telefoniste/receptioniste civiel jurist -3 dgn/wk financien/boekhouding administratief met PC-ervaring Uitzendbureau voor Senioren Word dan bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad. Je hoeft er niet vroeg je bed voor uit en met een uurtje werken per dag verdienje een behoorlijk centje bij. De werktijden zijn zeer aantrekkelijk: doordeweeks moet de krant voor 17:30 uur bij de abonnee in de bus zijn en op zaterdag voor 13:00 uur. Benjij minimaal 15 jaar en je bent geinteresseerd, meld je dan aan als bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad.Vul de bon in of bel voor meer informatie 010 -4004.444 (tijdens kantooruren). Ja, ik heb belangstelling voor een krantenwijk Naam: Voorl: Adres:Nr: Postcode: I Telefoon: Geboortedatum (min. 15 jaar): 5 I Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel v 9 I naar:Rotterdams Dagblad 8 T.a.v. Inspectie I Antwoordnummer 1579 Jfy1#i J tnhW Itiftllir 3000 VB ROTTERDAM /flottwdams Dagblad Week 37 TOTAAL-TXIO De Internationale Laura Ashley organisatie ontwerpt en verkoopt stijlvolle kledingcollecnes en mterieur- artikelen waaronder meubels, stoffen, behang en accessoires. Het Laura Ashley concept kenmerkt zich door een eigennjdse, unieke en landehjk gei'nspireerde stijl. Voor onze shop in Rotterdam zoeken wij een De functie: je assisteert de shopmanager en vervangt haar bij haar afwezigheid. In nauwe samenwerking met de shopmanager ben je verantwoordelijk voor: het behalen van de omzet, het leidinggeven en trainen van je 8 medewerkers, het presenteren van de kleding- en interieur- collecties. Wij zoeken iemand met: minimaal MBO-niveau met leidinggevende ervaring in een vergelijkbare functie en/of ambitie en ruime verkoopervaring in mode en/of interieurartikelen, een klantvriendelijke instelling, commercieel inzicht, sociaal vaardig, een organisatietalent met kennis van de Engelse taal. Voor de interieurafdeling die, naast het adviseren en helpen van onze klanten, ook meewerkt aan het commercieel presenteren van de collectie, meehelpt de leveringen te verwerken en de collectie tijdig aan te vullen. Wij zoeken iemand die: ervaring en interesse heeft in het verkopen van interieurartikelen, beschikt over een klantvriendelijke instelling, commercieel inzicht, flexibel inzetbaar, servicegericht en collegiaal is. Wij bieden voor deze functies: goede arbeidsvoorwaarden en een salaris boven mode CAO, een bonusregeling, een spaarloon- regeling en een flinke personeelskorting, reiskosten- vergoeding, aantrekkelijk werk in een uitdagende en collegiale werkomgeving, een afwisselend inwerkprogramma en doorgroeimogelijkheden. Indien je geinteresseerd bent in e6n van bovenstaande uitdagende functies, stuur dan binnen 14 dagen je brief met c.v. en recente pasfoto naar: LAURA ASHLEY TRADING BV t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 8099 5601 KB EINDHOVEN A. yiiLi, Waterkracht is een onder- neming, gespecialiseerd in het ontwikkelen en leveren van apparatuur om elk oppervlak doelmatig en milieuvriendelijk te reinigen. Waterkracht is daarbij voor alles een adviesorganisatie, die een objectief antwoord geeft op specifieke vragen. Onze klant- gerichte kwaiiteit is herkenbaar in duurzamejunctionele oplossin- gen. De apparatuur en de kennis van Waterkracht geven opdracht- gevers een beslissende voor- sprong bij het reinigen. Techniek en kwaliteitszorg, maar ook advies en service staan centraal in de Waterkracht aanpak. Daarbij steunen wij op het vakmanschap van onze medewerkers. Vanzelfsprekend zorgen wij voor gerichte aanvullende opleidingen, de beste apparatuur om mee te werken en een 100% ondersteuning, maar uiteindelijk geven uw inzet en inzicht de doorslag. Past dit bij de manier waar- op u wilt werken, dan bieden wij u deze uitdagende functie: Functie Kerntaken zijn het onderhoud en de reparatie van hogedruk reinigings- machines (tot 3000 bar) en het adviseren instrueren van klanten met betrekking tot de toepassing van deze apparatuur. Daarnaast zijn er ondersteunende taken, zoals balieverkoop. Opleiding Een opleiding op MTS-niveau, bij voorkeur werktuigbouw, is gewenst. Die basiskennis wordt uitgebouwd in een interne opleiding van ca. 1 jaar, waarna u een compleet spe cialist bent in hogedrukapparatuur. Ook een commerciele instelling en communicatieve vaardigheden worden verondersteld. Werkgebied U werkt in de servicevestiging in Spijkenisse. Beloning Waterkracht biedt u, naast een prima inkomen en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, volop moge- lijkheden om aan uw carriere te bouwen. De veelzijdigheid van uw functie en de invulling die u daaraan geeft bieden ons de gelegenheid uw inzet adequaat te belonen. Sollicitatie Geinteresseerd? Stuur dan een brief met c.v. naar: Waterkracht BV T.a.v. de heer Rudy Woltinge Postbus 65,7050 AB Varsseveld Tel.: 0315 25 81 81 Fax: 0315 25 81 91 Zilveren Kruis geeft voor de regio Rotterdam, Capelle Krimpen aan de IJsseI uitvoering aan deAlgemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ). Hiertoe is Zorgkantoor Rotterdam actief naar zowel AWBZ-verzekerden en zorgaahbieders als regionale partijen. Voorlichting en informatieverstrekking aan klanten is een van de kerntaken van het Zorgkantoor. Daartoe richt het Zorgkantoor een informatiepunt AWBZ in. Daarnaast contracteert het Zorgkantoor voor zijn klanten, instellingen en individuete zorgverleners op het gebied van de Ouderenzorg (thuiszorg, verpleeg- en verzorgingshuizen), Gehandicaptenzorg en Geestelijke Gezondheidszorg. Tevens is het Zorgkantoor verantwoordelijk voor het toekennen van persoonsgebonden budgetten aan individuele klanten, de inning van eigen bijdragen, het verwerken van declaraties van zorgverleners, etc. De administratie van het Zorgkantoor vervult naast uitvoerende taken in het kader van AWBZ een ondersteunende rol ten behoeve van de contractering. Ter versterking van het Zorgkantoor Rotterdam zijn wij op zoek naar gemotiveerde collega's voor de functie van: Dit betreft een functie waarin u zich bezighoudt met het afhandelen van aanvragen, meldingen, zorgverleningaanvragen inkomensonderzoeken/restituties eigen bijdragen AWBZ en mutatie- meldingen bij opnamen in AWBZ-instellingen. U beheert de AWBZ-dossiers en verricht alle daarmee verbandhoudende archiefwerkzaamheden. Tevens handelt u de ontvangen declaraties af. Wij zoeken medewerkers op MBO/MEAO-niveau. Stressbestendig, klantgericht en het tonen van initiatief zijn belangrijke aspecten voor het uitoefenen van deze functie. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. U bent bereid om cursussen op het terrein van de AWBZ te volgen. Tevens beschikt u over enkele jaren relevante administratieve ervaring. Indien u over een ruime ervaring beschikt en een gedegen administratieve opleiding hebt gevolgd bestaat de mogelijkheid door te groeien danwel in te stromen in de senior medewerker functie. In die functie houdt u zich bezig met het afwikkelen van complexe specialistische aanvragen en declaraties, dan wel afhandeling van complexe inkomensonderzoeken of restituties van de eigen bijdrage in de AWBZ. U voert ook de bijbehorende correspondentie. U controleert de door de medewerkers verwerkte declaraties en draagt mede zorg voor het inwerken van nieuwe medewerkers. Ook heeft u affiniteit met automatisering en wordt van uw verwacht dat u snel inzicht verkrijgt in materie-inhoudelijke aspecten. U bent bereid cursussen op het terrein van de AWBZ te volgen. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw T. van Voorst of mevrouw A. van Doom, Teamleider Zorgkantoren, telefoon 010-244 63 18 of 010 -244 62 72. Dit betreft een functie waarin u zorg draagt voor de afwikkeling van specialistische aanvragen, declaraties, betalingen overeenkomstig de betreffende verzekeringsvoorwaarden, wettelijke regelingen en met de instellingen/zorgverleners/ verzekerden gemaakte afspraken. In voorkomende gevallen dient u de financiele afwikkeling eigen bijdrage AWBZ te verzorgen. U dient gestandaardiseerde overeenkomsten en beschikkingen op te stellen. U heeft veel telefonisch contact met verzekerden en instanties waarmee wij samenwerken. Wij zoeken medewerkers op MBO/MEAO-niveau Affiniteit met computers, beschikken over een flexibele instelling, stressbestendigheid en klantvriendelijkheid zijn belangrijke aspecten voor het uitoefenen van deze functie. Omdat het hier een afdeling in oprichting betreft, hechten wij veel waarde aan pionierszin en het nemen van eigen initiatief. Een gezonde dosis humor en geduld is noodzakelijk. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Doom, Teamleider Zorgkantoor, telefoon 010-244 62 72. Wij bieden u een professionele uitdaging binnen een werkomgeving met goede mogelijkheden voor verdere ontplooiing. Vanzelfsprekend staan daar goede primaire en secundaire voorwaarden conform de Achmea-CAO tegenover. Uw schriftelijke sollicitatie wordt graag, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie en met vermelding van functie, tegemoet gezien door de heer J. van den Driest, Afdeling Personeel Organisatie, Zilveren Kruis, Postbus 1311, 3000 BH Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.laborandum.nl Actief in Midden Nederland en Rijnmond Q ■m ffrffrlnttr f itfffliT*c;

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 47