□PEN DAG ASt Applied Av.O Biosystems A Telefoniste/Receptioniste m/v 1 Van Der Spek THUISZORG ROTTERDAM LIGT ACHTER ONZE DEUR JOUW TOEKOMST? Kom en ervaar het werk in de thuiszorg! I I I Administratief Medewerker Logistiek m/v In-House Service Technicus m/v Redactie Medewerker Media m/v VERKOOP BINNENDIENSTMEDEWERKER m/v Kantoormedewerk(st)er I Zaterdag 16 September 2000 van 10.00 tot 16.00 uur Zorg dat je erbij bent! Alles wat we doen, doen we met zorg k'lii Applied Biosystems HANDB0EK van de Nederlandse Pers en Publiciteit ELEKTROTECHNIEK EN ELEKTRONICA RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE m/v HBD Total Security* HBD Total Security biedt een uitgebreid beveiligingsdienstenpakket aan. Onze klanten zijn gevestigd in de regio Rijnmond. Onze dienstverlening onderscheidt zich door het leveren van maatwerk, flexibiliteit, mobiliteit, kwaliteit en veiligheidsbewustzijn (ISO 9002 en VCA certificatie). Wij zoeken nieuwe collega's voor de functies van: RECEPTIONISTEN/BEVEILIGINGSBEAMBTEN M/V voor dag/avondfunctie met kennis van Engeis en Duits MOBIEL SURVEILLANTEN/HONDENBEGELEIDERS M/V (met of zonder gecertificeerde hond) Ook kandidaten die voor deze functie opgeleid willen worden kunnen solliciteren. Voor deze functies geldt dat u in het bezit dient te zijn van: het Basisdiploma Beveiliging/ABM; rijbewijs B en eigen vervoer; goede sociale vaardigheden; een geldig EHBO diploma is een pre. Wij bieden u een fulltime dienstverband voor onbepaalde tijd in vast rooster (eventueel zonder proeftijd) .Op alle functies is minimaal de CAO Particuliere Beveiligingsorganisaties van toepassing. Uw reactie stuurt u, voorzien van cv aan: HBD Total Security, Postbus 123, 3190 AC Hoogvliet, ter attentie van mevrouw M. Goossens, Personeelszaken. Een sollicitatieformulier aanvragen kan ook, daarvoor belt u 010-4729507. linformatte; De functie; T0TAAL-TX12 J locatie: Zomerhofstraat 71 te Rotterdam We hebben op de open dag ook vacatures waarop je kunt solliciteren. Alle bezoekers ontvangen een leuke attentie. Kun je zaterdag niet, maar wil je wel informatie over werken bij Thuiszorg Rotterdam, bel dan (010) 282 69 46 Applied Biosystems, voorheen PE Biosystems, is marktleider in het ontwikkelen van systemen voor de Life Science industrie. Deze systemen omvatten instrumenten, software en reagentia om informatie te verkrijgen en te analyseren. Belangrijkste klanten zijn ziekenhuizen, universiteiten en private laboratoria. In de afgelopen 5 jaar is Applied Biosystems 3 keer zo groot geworden. In het jaar 2000 is de wereldwijde omzet 1,4 miljard US Dollar. Naar verwachting zal de omzet jaarlijks met 20 tot 25% stijgen. Belangrijkste reden voor deze groei is een sterke stijging van het moleculair biologisch (DNA) onderzoek, met name op het gebied van pharmaceutisch onderzoek en diagnostiek. Wereldwijd heeft Applied Biosystems 4.500 medewerkers in dienst, verdeeld over meer dan 100 landen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Foster City (California, USA). In Europa is Applied Biosystems in 14 landen gevestigd met een zelfstandige Sales Marketing, Support en Service organisatie, georganiseerd volgens een Pan-Europese structuur. De Benelux organisatie, het European Distribution Center, het European Repair Center, European IT, European Finance en Legal Department zijn gevestigd in Nieuwerkerk a/d IJssel. Hier werken ruim 150 personen. In deze snel groeiende markt zijn wij op zoek naar kandidaten voor de Benelux, die binnen onze bedrijfscultuur passen en een toegevoegde waarde zijn voor het succes van onze organisatie, terwijl ze ook hun eigen carriere verder uitbouwen. Voor het European Repair Center zijn wij op zoek naar een: U rapporteert aan de Customer Support Als Administratief Medewerker Logistiek bent u verantwoordelijk voor: Coordinate van logistieke processen; Ontwikkelen en verwerken van logistieke rapportages; Ondersteuning verlenen aan de service rapportage; Contacten onderhouden met logistieke partners; Communicate met onze Servicekantoren in Europa; Behandelen van binnenkomende en uitgaande telefoongesprekken. Supervisor. Wij vragen: Opleiding op MBO-niveau; Administratieve achtergrond is een pr6; Een enthousiaste medewerker die zowel in teamverband als zelf- standig kan werken; Uitstekende communicatieve vaardigheden, ook in het Engeis; Efficient en accuraat kunnen werken; Ervaring op het gebied van administratieve systemen strekt tot aanbeveling (Exact, SAP); Kennis van Word en Excel. Wij bieden: Uitdagende functie binnen een dynamische en snel groeiende organisatie; Aantrekkelijk salaris, welke mede bepaaid wordt door ervaring en inzet; Goede secundaire arbeidsvoor- waarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marian van Doom op telefoonnummer 0180 330 611 of per e-mail naar Marian_van_Doorn eur. appliedbiosystems. com U rapporteert aan de Team Leader Operations. Als In-House Service Technicus bent u verantwoordelijk voor: Reparatie en calibratie van PCR apparatuur; Verantwoordelijk voor het behalen van de kwaliteitsnormen van reparatieprocessen; Beheer van service-onderdelen en bijhouden van technische literatuur. Wij vragen: MTS- of LTS-opleiding aangevuid met enkele jaren ervaring in een industriele omgeving; Reactie? Opleiding gericht op Elektronica of Werktuigbouwkunde; Een enthousiaste medewerker die zowel in teamverband als zelfstandig kan werken; Dynamisch en flexibel; Goede beheersing van de Nederlandse en Engeise taal. Wij bieden: Een boeiende functie binnen een jonge dynamische groep in een aangename werksfeer; Grondige interne opleiding; Aantrekkelijk salaris, welke mede bepaaid wordt door ervaring en inzet; Goede secundaire arbeidsvoor- waarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Eric Oudijn op telefoonnummer 0180 330 661 of per e-mail naar Eric_Oudijn eur. appliedbiosystems. com Wanneer u ge'interesseerd bent in 66n van deze functies, stuur dan uw brief met curriculum vitae en motivatie voor 7 oktober 2000 naar de afdeiing Human Resources van Applied Biosystems, t.a.V. de heer C.H. Verhagen. {Acquisitie naar aanloidlng van ,jeae advartantia wordt niet op prijs geslakl.) Hoogeveenenweg ioo, Postbus 305, 2910 AH Nieuwerkerk a/d IJssel Tel.: 0180 39 24 00, Fax: 0180 39 24 09, www.appliedbiosystems.com Nijgh Periodieken B. V. is een zelfstandige middelgrote uitgeverij met circa 70 enthousiaste medewerkers, gevestigd in het centrum van Schiedam. Onze specialisatie is het uitgeven van vaktijdschriften, adresboeken. productinformatiesystemen en cataiogi voor professionele gebruikers in de sectoren financiele dienstverlening, media, zorg en handel techniek. Enkele van de uitgaven zijn ook verkrijgbaar op cd-rom. Bovendien is informatie beschikbaar op diskette en via internet. De Redactie Databases (16 medewerkers) wordt gevormd door vier clusters, te weten finan ciele dienstverlening, media, zorg en handel techniek. leder cluster wordt aangestuurd door een clusterhoofd. Het cluster media bestaat uit vier medewerkers en een clusterhoofd die in teamverband de database beheren. Zij zijn betrokken bij de volgende uitgaven, die uit de data base worden samengesteld: het Handboek van de Nederlandse Pers en Publiciteit en de Nijgh Media Disc (cd-rom). Ter versterking van het redactieteam zijn wij per 1 oktober a.s, op zoek naar een part-time (28 uur) Functie-inhoud: het up-to-date houden van de database d.m.v. het beoordelen en invoeren van gegevens vol gens standaard instructies. Deze gegevens worden schriftelijk en/of telefonisch opgevraagd bijhouden van de vakpers om nieuwe informatie op te speuren en op de hoogte te blijven van ontwikkelingen in de markt actief deelnemen aan het werkoverleg in voorkomende gevallen assisteren bij het verzendklaar maken van mailingen uitvoeren van uit het werk voorkomende archiefwerkzaamheden Functie-eisen: middelbare opleiding enige ervaring met gegevensverwerking in een databasesysteem goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift goede contactuele eigenschappen, zelfstandig en met initiatief kunnen werken in een team Nijgh Periodieken B.V. biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Deze zijn conform de CAO voor het Tijdschriftuitgeverijbedrijf. ft? Herkent u zich in dit profiel dan kunt u voor 22 September a.s. uw sollicitatie, s vergezeld van een curriculum vitae, richten aan: g Nijgh Periodieken B.V., afd. Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw B. Vliegenthart, c Postbus 122, 3100 AC Schiedam, E-mail: b.vliegenthart@nijgh.nl Tj Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met Renee Rijken, Hoofd Redactie f Databases. Tel. 010 - 4274120. Zij is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag. 7 AQEURO HOLDING NV is een ICT-bedrijfwaar- binnen een 22-tal zelf standige bedrijven opereren. De bedrijven zijn onder- verdeeld in de divisies Resourcing, Professional Services en Solutions. AQEURO biedt een totaal- pakketaan oplossingen in de informatie- en communi- catietechnologie voor zowel bedrijfsleven, overheidals instellingen. NEDELKO Nedelko B. V. is importeur/distributeur van elektrotechnische en elektro nica componenten en codeersystemen. Tot onze afnemers behoren o.a. instailateurs, kasten- en paneelbouwers, elektrotechnische grossiers, offs hore, chemische en petrochemische industrie. Nedelko heeft duizenden hoogwaardige producten op voorraad. Wij leggen bij al onze activiteiten de nadruk op kwaliteit en snelle levering. Wegens aanhoudende groei van ons bedrijf, zijn wij op zoek naar een die ons enthousiaste team op korte termijn komt versterken Wij zoeken iemand met: Enige binnendienst ervaring MBO kennis niveau elektrotechniek/elektronica Ervaring met Word, Excel en Outlook Enthousiasme Dienstverlenende instelling Wij bieden: Een afwisselende baan met goede toekomstperspectieven Prima salariering Uitstekende secondaire arbeidsvoorwaarden Een gevarieerd en uitdagend productenprogramma Optimale ondersteuning door uw collega's Belangstelling?? Schrijf ons. Nedelko B.V. t.a.v. de heer P.J. Schmid Postbus 6431 3002 AK ROTTERDAM Tel. 010-4374333 Voor onze vestiging in Rotterdam zijn wij op zoek naar een voor 40 uur per week In deze functie ben je het visitekaartje van AQEURO. Je ontvangt de bezoekers en zorgt voor een snelle en vriende- lijke afhandeling van de binnenkomende telefoonlijnen. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de verwerking van de urenregistratie, facturering, in- en uitgaande post en verricht je lichte correspondentiewerkzaamheden. Profiel Je hebt enige tijd ervaring in een soortgelijke functie. Je hebt zeer goede contactuele eigenschappen en werkt nauwgezet. Tevens ben je representatief, klantvriendelijk ingesteld, stressbestendig en spreek je correct Nederlands. Verder kun je goed overweg met Word en Excel. Wat biedt AQEURO Holding? Een goede honorering (gebaseerd op opleiding, ervaring en prestaties) en uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder opleidingsfaciliteiten. Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging, werk je graag in een dynamische omgeving en voldoe je aan bovenstaand profiel? Stuur dan een brief met je C.V. binnen 7 dagen naar: AQEURO HOLDING NV, t.a.v. Petra Vorstenbos, Heemraadssingel 149, 3022 CD Rotterdam. Voor meer informatie kun je bellen naar 010-2444123. Eigen v i s i e op v eiligheid Saybolt Nederland B. V. maakt onderdeel uit van een groep van inter- nationale onafhankelijke inspectiebedrijven en laboratoria in de secto ren minerale oli 'en, petrochemische producten, chemicalien en eetbare olien en vetten. Saybolt cm imixmns fw»f I l UIT VAAR'IVERZORCING In Vlaardingen is ons Nederlandse hoofdkantoor gevestigd. Daarnaast zijn er nog vestigingen in de Europoort, Botlek, Amsterdam en Vlissingen. In totaal werken bij Saybolt in Nederland zo'n 150 medewerkers, die iedere dag in diverse functies zorgdragen voor een optimale dienst verlening naar onze opdrachtgevers. Voor onze vestigingen zijn wij op korte termijn op zoek naar een: op parttime-basis Het betreft hier een vacature voor &n dag in de week. Daarnaast vervangt u de reeds bij ons in dienst zijnde telefoniste/receptioniste bij vakantie en op oproepbasis bij ziekte. Uw taken: - Het ontvangen van bezoekers en het bedienen van de telefooncentrale (16 lijnen); - Het bedienen van de fax-apparatuur en het doorgeven van ontvangen en verzonden documenten; - Het behouden van adresgegevensbestanden; - Het verzorgen van de uitgaande correspondentie zowel per gewone post als koeriersver- zendingen. Gezien het internationale karakter van onze organisatie is beheersing van de Nederlandse en Engeise taal een must en beheersing van de Duitse taal een pre. Deze nieuwe collega moet en flexibele instelling, een representatief voorkomen en een prettige telefoonstem hebben. Indien deze«functie u aanspreekt nodigen wij u uit dit binnen twee weken kenbaar te maken door ons een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae hetzij per post dan wel per e-mail binnen te sturen. U kunt dit richten tot: Saybolt Nederland B.V. Postbus 151, 3000 AD Rotterdam, t.a.v. de afdeiing Personeelszaken E-mail personeelszaken@saybolt.nl Wi) bieden: Van der Spek Uitvaartverzorging zoekt een fulltime A '-.1 t Van der Spek Uitvaartverzorging B.V. is een vooraanstaande onderneming op het gebied van uitvaartverzorging in de breedste zin van het woord en levert haar diensten tegen een zeer hoge kwaliteit. Haar werkgebied ligt in Rotterdam en omstreken. Van u wordt verwacht met een grote mate van zelfstandigheid te functioneren op het hoofdkantoor van Van der Spek. Uw functie omvat diverse administratieve werkzaamheden zoals het adresseren van rouwcirculaires, verwerken van nota's, secretariele werkzaamheden enz. U heeft ook contact met nabestaanden o.a. betreffende de adresseringen, de rouwcirculaire en dankbetuigingen. Uw profiel: U bent een stressbestendig, integer, enthousiast teamgenoot die van aanpakken weet, servicege- richt is en zich kan verplaatsen in de omstandigheden van onze clienten. U heeft een flexibele instelling en bent bereid, gezien de aard van onze onderneming, regelmatig op zaterdag te werken. U beschikt minimaal over een opleiding op MBO-niveau. U kunt snel en efficient omgaan met Word, Excel en E-mail. De nederlandse taal beheerst u goed in woord en geschrift Een afwisselende, zelfstandige baan binnen een professionele organisatie. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer C. van der Spek, tei. 010-476 21 88. Uw brief met curriculum vitae kunt u voor 23 September 2000 richten aan: Van der Spek Uitvaartverzorging t.a.v. dhr. C. van der Spek Mathenesserlaan 282 3021HV Rotterdam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 49