mapsstad njournaa Koophuis Makelaardij viert intrek pand op Koemarkt met swingende Salsa Party Nog nooit meldden zich zoveel fabrikanten aan voor Feminabeurs koken ademen V< Bijzondere formule biedt woningzoekenden mogelijkheden I shoppin ermolen Cyber Space voert terug naar de jaren zestig Vernieuwende woonideeen LAGERWAARD Heerlijk en hoogwaardig zitcomfort! ComfortHuys shoppin H 99, Grote toeloop telecommunicate en consumentenelektronica ^euRendesign 1 I IQOwvlCIW SCHIEDAM - Een tienmans-Salsaband, een ballonnenwed- strijd, gratis suikerspinnen en popcorn. Glunderende kinder- kopjes die naar wens worden geschminkt als tijger, clown of boef. Promotieteams in het centrum van de stad, een reclame- vliegtuig erboven. Kortom: Schiedam zal zaterdag weten dat Koophuis Makelaardij haar intrek heeft genomen in het fraaie pand op de hoek van de Koemarkt en de Lange Haven. Klant centraal Financien ROTTERDAM - Ahoy Rotterdam maakt zich op voor de 53e Feminabeurs die van 6 tot en met 15 oktober wordt gehouden en zoals elk jaar weer door duizenden belangstellenden be- zocht zal worden. De organisator van de beurs, RTB Beurzen, kan rekenen op veel belangstelling van deelnemende exposan- ten. Op basis van de inschrijvingen kunnen de bezoekers ook dit jaar op de beurs een volledig assortiment aantreffen van wat er op dit ogenblik aan topkwaliteit te koop is. Nog nooit hebben zich zoveel fabrikanten aangemeld voor de Femina beurs. Over ondermeer mode, wonen, koken en ontspanning biedt Femina 2000 bijna alle informatie aan. Daarnaast is er dit jaar een grote toeloop van producten en diensten op het gebied van de telecommunicatie en consumentenelektronica. COUNTRY WHIRLPOOL W Design - I I comfortabel en op moot wonen Woensdag 20 September 2000 cJ Redactie: Berrie Laros Telefoon 010-4004427 xq58 „We zitten hier inmiddels al weer zo'n twee maanden, maar het weekeinde van de Brandfees- ten leek ons een goed moment om ons kantoor te openen", ver- telt Manja Barske van Koophuis Makelaardij Schiedam. „Op het plein voor ons kantoor houden we een swingende Caraibische Salsa Party. En we doen wat ex tra's voor kinderen, omdat we het gevoel hebben dat die bij dit soort activiteiten wel eens over het hoofd worden gezien." De locatie in hartje Schiedam is volgens Barske 'een prachtige plek'. Dater in een straal van pak- weg een halve kilometer nog meer makelaarskantoren te vinden zijn, vindt ze geen bezwaar. Integen- deel. „Kijk eens naar de meubel- boulevards: daar vindje de concur- rentie echt naast elkaar. En wat voor meubels geldt, speelt bij het zoeken naar een huis en een make- laar nog veel meer. Dat doe je niet in een impuls. Je wilt het totale aanbod vergelijken en zoeken naar het huis 6n de dienstverlening die het beste bij je past." Iemand die zijn huis wil verkopen, wil vooral zeker weten dat hij kan rekenen op een goede service en kennis van zaken. Wat dat laatste betreft: dat zit bij het nieuwe makelaarskan- toor wel goed. De Koophuis-orga- nisatie stelt hoge eisen aan de men- sen die onder hun vlag mogen ope- reren. Die kunnen op hun beurt profiteren van de brede kennis en ervaring binnen de landelijke orga- nisatie, die momenteel al vijftig vestigingen telt. Wat Manja Barske vooral aan- spreekt in de Koophuis-formule, is dat daarin de klant centraal staat en niet 'het pand'. „Wij kijken niet in de eerste plaats naar het object maar naar de mensen met wie we te maken hebben." Koophuis han- teert zowel voor de kopers als de verkopers een traject dat is onder- verdeeld in vier overzichtelijke fa- sen. Orientatie, Zoeken, Kopen of Verkopen, en Overdracht. Die fa- sen zijn weer onderverdeeld in een aantal stappen. De makelaar houdt de klant op de hoogte van elke stap die wordt gezet. Dat gebeurt mon- deling en schriftelijk. Elke klant krijgt een leuk uitgevoerde ordner, waarin alle correspondentie over- zichtelijk kan worden opgeborgen. „Het bijzondere van de Koophuis- formule is dat de klant een hele- boel van die stappen ook zelf kan zetten, zonder dat dit ten koste gaat van de service want we blijven het samen doen", legt Barske uit. „Maar hoe meer de klant zelf doet, des te lager de courtage is die hij ons uiteindelijk betaalt." Een Hypotheek Adviescentrum is een vast onderdeel van elke Koop- huis-vestiging. Ook hier staat sa- menwerking met de klant centraal. In het Schiedamse kantoor wordt dat als het ware gesymboliseerd door de grote ronde tafel, waaraan alle gesprekken plaatsvinden. De Hypotheek Adviescentra zijn onaf- hankelijk en kunnen dus uit het to tale aanbod precies die hypotheek zoeken, die het best bij de omstan- digheden en mogelijkheden van de klant past. Professionele hulp kan daarbij geen kwaad, want Neder- land kent ruim vijftig financiele in- stellingen die samen enkele hon- derden hypotheekvarianten aan- bieden. Behalve voor hypotheek- adviezen zorgen de Adviescentra ook voor verzekeringen. „En dan niet alleen de verzekeringen die di rect met de woning te maken heb ben. Ook voor de scooter of de au to kun je hier terecht", aldus Barske. Een ander extraatje van Koophuis Schiedam is dat het kantoor ook beschikt over het totale aanbod aan woningen en bedrijfsgebouwen van Maeslanden Makelaardij, de grootste makelaarsorganisatie in het noordelijk Waterweggebied en actief in vijf regio's. In combinatie met het landelijke aanbod van Koophuis biedt dit woningzoeken den een breed scala aan mogelijk heden. Mensen die hun huis willen verkopen, weten dat hun aanbod ook tot ver buiten Schiedam be- kend wordt gemaakt. Dat gebeurt onder meer in de maandelijks ver- schijnende Koophuis Courant en via de internetsite. Een selectie uit het aanbod van Koophuis Schie dam is elke week te vinden in De Maaspost. Samen met haar collega's Saman- tha Homburg (office-manager), Atjan Schreudering (hypotheek- en onroerend goedadviseur) en Pe ter Boeters (taxateur) voelt Manja Barske zich goed op haar gemak in het volledig verbouwde en sfeer- vol ingerichte kantoor aan de Koe markt. Barske benadrukt dat ieder- een er van harte welkom is. Ze ver- wacht dat met name jongeren en starters op de kopersmarkt zich aangetrokken zullen voelen tot de Koophuis-formule. „Mensen zijn immers steeds beter opgeleid, steeds mondiger en daardoor in staat veel meer dingen zelf aan te pakken. Maar als we alles van A tot Z moeten regelen, doen we dat natuurlijk ook." Koophuis Makelaardij is te vinden- aan de Koemarkt 4 in Schiedam, telefoon (010) 409 01 40. Internet- site: www.koophuis.nl. Het team van Koophuis Makelaardij met v.l.n.r.; hypotheek- en onroerend goedadviseur Arjan Schreudering, office-manager Samantha Homburg en Manja Barske. taxateur Peter Boeters ontbreekt op deze foto. (Foto: Roger v.d. Kraari) De exposanten van de nieuwe Fe mina zijn te zoeken bij diverse fa brikanten. Zo wordt het 'Kookthe- ater' opgezet in samenwerking met 'het SlagersbedrijfTijdens de beurs zijn er diverse stands waar Pas op bij afwijking van het koopcontract. Als u een andere woning heeft gekocht of gaat kopen, is de kans groot dat u er ook zo snel mogelijk in wilt. En misschien zelfs wel voor de feitelijke transportdatum, omdat u dan extra tijd hebt om het nodige op te knappen of misschien zelfs om kosten voor uw oude huis uit te sparen. Overleg met de oude eigenaar van uw huis kan in zo'n geval zin hebben en resulteren in toestem- ming om het nieuwe huis daadwerkelijk te kunnen betreden. Maar pas wel op, want die toestemming betekent in feite dat het huis ook eerder aan u wordt geleverd en dat kan riskante situaties opleveren. Bijvoorbeeld rondom de verzekering van het huis, want uw opstal- verzekering gaat pas in de datum van transport, tenzij er bijzondere afspraken zijn gemaakt. Als dat niet het geval is en er breekt bijvoorbeeld brand uit als gevolg van door u verrichte werk- zaamheden, dan zal de verzekering de schade niet dekken. Het is dan ook altijd raadzaam om uw eigen adviseur en/of de notaris te raadplegen als u wilt afwijken van het koopcontract. Want met een sleutelverklaring kunnen afwijkende afspraken wel probleemloos worden vastgelegd. Meer weten? Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Koophuis Makelaardij Schiedam, Koemarkt 4, telefoonnummer 010 - 4090140. Met sanitair een keuken bepaal je de sfeer in je huis. Kom lan$s bij Vermolen laat je inspireren. Kleur: cobaltblauw gemmbineerd met kersen Casba elementen. Afmeting: 315 cm breed, lever- baar in diverse kleuren. Indusief een luxe Etna apparatuurset bestaande uit: RVS schouwkap keramische kookplaat oven koelkast Duropal multiplex werkblad met een vlak ingebouwde RVSspoelbak. Q van 18.195,- nu voor Bij alle apparatuur geldt: exdusief verwijderingsbijdragen. Bij aankoop van een complete keuken of badkamer gratis accessoires t.w.v. 500,- Luxe RVS schouwkap 90 cm breed van 11H9, nu voor bad- en keukencentrum vM keukens, badkamers, tegels, montage Vermolen bad keukencentrum. De smaakmaker van je huis. Spijkenisse Vlaardingen Dordrecht (keukens badkamers) (keukens badkamers) (keukens) Schenkelweg2 George Stephensonweg 17 Edisonstraat 7 (in Praxis) (0181) 61 01 13 (t.o. Station West), (010) 135 95 66 (078) 611 78 61 (donderdag koopavond) (vrijdag koopavond) (donderdag koopavond) bezoeker^ nieuwe producten kun nen proeven, maar waar ook de- monstraties plaatsvinden voor de bereiding van ondermeer gezonde snacks, voeding met het accent op weinig calorieen, de ecnpans-war- me-maaltijd, etc. Niet alleen de voeding van de mens staat cen traal, ook voor advies in dieren- voeding kunnen belangstellenden op de beurs terecht. De beurs heeft een eigen presenta- tie van de huidige modetrends. Naast een modeshow waarbij de sportieve, eigentijdse en jonge mo de tijdens een modeshow wordt vertoond, zal ook de bruidsmode met een stevige collectie aanwezig zijn. Om het beeld volledig te ma ken is er een kappersshow met de- monstraties en, een visagiste die in staat is om de bezoeker aan een metamorfose te onderwerpen. Daarnaast is er speciale aandacht voor de huid- en lichaamverzor- ging van vrouwen en mannen. Onderdeel van de Femina 2000 maken eveneens uit de Sfeer In fer? giga-afstandsbediening wordt uitgeladen bij Ahoy terieurbeurs. De bezoeker van deze beurs krijgt adviezen over de laat ste trends in wonen, decoratie en styling en een overzicht van woon- mode met een uitstekende prijs- kwaliteitverhouding inclusief woonaccessoires, plafonds, vloe- ren, keukens, etc. Aangezien de informatie- en com- municatietechnologie de snelst groeiende branche is in Nederland, is het niet verwonderlijk dat ook tal van exposanten op dit gebied hun producten en diensten aan de vele bezoekers willen tonen. Deze aan- bieders hebben quizzen, (live) op- tredens, spelletjes met prijzen en spectaculaire aanbiedingen op hun programma staan. De bezoekers kunnen vanaf een gezellig plein de rechtstreekse uitzendingen van Ra dio Rijnmond volgen onder het ge- not van een hapje of drankje of tij dens een van vele workshops van de 'Creashow'. TV Rijnmond ver- zorgt diverse reportages over de beurs. De beurs is iedere werkdag en za terdag geopend van 11.00-17.00 uur en van 19.00-22.30 uur. Op zondag is Femina Sfeer Interi- eur 2000 te bezoeken van 10.00- 17.00 uur. De toegangsprijs voor volwassenen bedraagt 18 gulden, kinderen betalen 12,50 gulden. Mensen met een reductiekaart en Pas 65+ houders betalen 15 gul den. Een gezinskaart voor twee volwassenen en twee kinderen kost 45 gulden. Meer informatie over de Femina 2000 is te vinden op in ternet: www.femina.nl. In de ontvangsthal van Ahoy worden ook dit jaar weer live uitzendingen door Radio Rijnmond uitgezonden. Kleur to het interieur mag weer en natuurlyk blljft de aandacht voor comfort to het interieur onverminderd. In de voorgaande woonjour- naais behandeiden wij drie van de vier thema's die zich doen gelden to het nieuwe interieur: Sensual Space, In ner Space en Urban Space. Met het vierde en laatste thema, Cyberspace, sluiten wij deze serie af, die een glo- baal overzicht gaf van de nieuwe trends op het gebied van woninginrichttog. De jaren zestig staan model voor het 'Cyber Space' interieur. De steekwoorden zijn individualis- me en optimisme. Technologie en vormgeving komen bij elkaar en leveren futuristisch design op in ultramoderne materialen en hightech-stoffen. Deze winter wordt veel plexiglas toegepast voor kasten, stoelen en accessoi res. Nieuw is de explosie van con- trasterende kleuren als paars, rood, oranje, geel en groen, die uitdrukkelijk refereren aan de psychedelische jaren zestig. Gi- ga-patronen maken de sfeer nog uitgesprokener. De huidige loun- getrend tekent zich duidelijk af Een hoogpolig kleed leent zich prima voor het lage loungen. in dit interieur. De cyber-woonruimte is te verge lijken met een laboratorium, waar proefondervindelijk ontdekken centraal staat. Het doel: een eigen universum scheppen. Er wordt dus gretig geexperimenteerd. Bijvoor beeld met contrasten in vorm en kleur, met nieuwe materialen en met futuristische vormen en patro- nen. Dit type interieur is dan ook mobiel en verandert voortdurend. Het uiteindelijke resultaat is een collage van verleden en toekomst. In de cyberwereld domineren een- lij vige meubelen die vaak multi-in- zetbaar zijn. Zo moet een bank in een handomdraai een werkplek kunnen zijn. Dit najaar zijn hippe hangstoelen de trend met bekle- ding die eveneens loungewaardig is. Een hoogpolig kleed leent zich prima voor het lage loungen. Op deze manier tekent deze nieuwste uitgaansmode zich af in het interi eur thuis. In deze woonsfeer passen meube len van kunststof, omdat die elke gewenste vorm kunnen aannemen. Nieuw is dat kunststof een hoog- glans coating krijgt. Behalve plexi glas worden dit najaar ook andere flexibele materialen als techno-gel, plastic en schuim gesignaleerd. Ul tramodern zijn warmteregulerende materialen die onder invloed van lichaamswarmte van vorm veran- deren. Zij refereren zowel aan de hallucinerende jaren zestig als aan virtuele computeranimaties. Felle contrasterende kleuren zoals groen, rood, oranje, geel en paars zijn eveneens typerend voor 'Cy ber Space' dit najaar. Vloeken moet, lijkt het dogma. De basis- kleur blijft helder wit of heel licht grijs. Ook de vormen botsen. Juist het onderscheid in materiaal, kleur en vorm zorgt voor een eenheid. Het resultaat is absoluut visueel in- spirerend. Ook in dit interieur een revival van behang en textiel. Structuurbehang is weer in de pic ture, compleet met retromotieven. De stoffen uit de jaren zestig wor den geherintroduceerd. Ze worden niet als achtergrond gebruikt, maar juist al decoratie of als ruimtever- deler. Nieuw deze winter zijn ook de gigantisch grote patronen, die perfect passen in deze experimen- tele sfeer. adverteren? telefoon: 010 - 4004463 Graag tekenen wij uw nieuwe interieur. Lagerwaard: genieten voor het hele gezin. Een interieur precies die uit- straling meegeven, waarin u zich thuisvoelt... Dat wordt een einde- loze zoektocht naar meubels, accessoires en verlichting. Maar niet bij Lagerwaard Design! Zij is al tientallen jaren een van de meest toonaangevende interieur-vormgevers in de Randstad. In haar expositieruimfe van ruim 3000 m2 vindl u de meest inspirerende plekjes vol exclusief design. Maar Lagerwaard Design biedt meer: deskundig advies en vergaande service. Het tekenen van uw 'toekomstige' interieur, compleet met kleur- en lichtplan, is hier een voorbeeld van. Kom eens vrijblijvend lartgs om onder bet genot van een kopje koffie uw woonwensen te bespreken. Kanaalweg 39-53 Capelle a/d IJssel Tel: 010-4507466 www.lagerwaard.nl Lagerwaard Design maakt onder andere gebruik van de woonvormen van Arco, Artifort, Auping, Banz Bord/ Van Besouw, Castelijn, Fiam, Christian Fischbacher, Gelderjand, Harvink, Hulsta, Interstar, Jab, Jori, Hennie de Jong, Kendix, Waiter Knoll, teolux, Linteloo, Metaform, Montis, New Sity, Parade, Ploegstoffen, Prielform, Rolf Benz, SDB Design, de Sede, Team by Weflis, Touche, Young International en Wittman. In het centrum van Rotterdam Art«go Design. Artsgo, staat voor de samensmelting van kunst en individualisme. Een uniek concept, waarin de kunstzinnige achtergrond van Artago'a keukenarchitecten een belangrijke rol speelt. Spelen met vormgeving, ergonomie en visie op ruimte, zijn de ingredienten van dit nieuwe recept. Bij Artago design ervaart U dat er veel meer mogelijk is met uw beschikbare ruimte en budget. U zult aangenaam verrast zijn met ons Artesga voorstel. ONZE OPENINGSTIJDEN: Dinsdag t/m vrijdag 9.00-18.00 uur. Zaterdag 9.00-17.00 uur. Vrijdag koopavond. Maandag gesloten K E U K E N V I S I a N Artego Design is een onderdeel ven Keuken Vision B.V. Weens Zuid 86 Rotterdam 010-4149566 DESIGN SHOWROOM Heerlijk zitten de ComfortHuys fauteuils. Verwen uzelf eens door goed en gezond te gaan zitten. De fauteuils kun nen aangepast worden aan uw wensen. Wij letten goed op de juiste zithou- ding. Dat is beiang- rijk, want daardoor wordt zitten echt genieten. Bel (010) 4567280 en ehaaldenweet IVERVOEKSPROTLEMEN^ l Kom 00k eens Z0'n heerlijke ComfortHuys l «at7H) en l fauteui| proberen Harteijjk we|kom| Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 Geopend ran frtaandagrriiddag tfm zaterdag. Vrijdag koopavond. adverteren? telefoon: 010 - 4004463

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 29