GROOT-HENSEN monteurs Gevraagd 0 Zelf winnaar worden! Doe mee! GROTE CLUBACTIE Rfll ll\/l/\l\l KRANEN BRUGGEN SLUIZEN commercieel/ administratief medewerker Binnenkort kunt u de lotenverkopers van de Grote Clubactie weer aan uw deur verwachten. Zij verkopen loten waarvan 80% direct naar hun dubkas gaat. Zij zijn lid van een vereniging bij u in de buurt. gewoon: geld voor je club! hogeschool voor muziek en dans ro 1 volslagen loodgieter 2 leerling loodgieters Deze verenigingen kunnen het geld goed gebruiken om allerlei zaken in en rond de club te betalen. Soms worden nieuwe tenues of materialen gekocht, maar ook clubhuizen worden met de clubactie-opbrengsten gebouwd. De overige 20% wordt gebruikt voor de prijzenpot met een hoofdprijs van maar liefst/ 200.000 belastingvrij. Verder kunt u prijzen winnen van 28.000 en 25.000 en duizenden kleinere prijzen waaronder vele reizen en vakanties met bestemmingen naar keuze. Meer informatie kunt u vinden op www.dubactie.nl of via 013 - 455 28 25. Ook als uw vereniging nog wil profiteren van deze actie kunt u dit nummer bellen. Postbus 90100 5000 LA Tilburg tel. 013 - 455 28 25 fax 013 - 455 29 38 www.dubactie.nl muziek en dans rotterdams conservatorium rotterda atorium rotterdamse dansacademie hogeschool voo TELEFONISTE/RECEPTIONISTE (m/v) Groot-Hensen is gespecialiseerd in onderhoud, reparatie, inspectie en renovatie werkzaam- heden, alsmede het verplaatsen en monteren van railgebonden kranen, bruggen en sluizen. De renovatie werkzaamheden varieren van aanpassingen tot het volledig vernieuwen van omvangrijke delen. Onze opdrachtgevers zijn de havenbedrijven, scheepswerven, overheid en industrie. De activiteiten vinden plaats in geheel Nederland en in beperkte mate in het buitenland. Voor versterking van de buitendienst zijn wij op zoek naarallround die graag in een wisselende omgeving werken Wij vragen: MBO'ers LBO'ers met ervaring in construetie en werktuigbouw Wij bieden: een prima salaris en secundaire arbeidsvoor- waarden een arbeidsovereenkomst voor onbeperkte duur Indien u wilt sollieiteren, stuur dan een korte brief met CV naar Groot-Hensen BV, Postbus 5210, 3b08 AE Rotterdam, ter attentie van afdeling Personeelszaken. Als u meer informatie wenst over de functie kunt u contact opnemen met de heer A. Baijens, afdeling uitvoering, telefoon 010-2946644. Thoonen totaal installaties BV Bijdorp West 56 2992 LC Barendrecht Wij zijn voor ons groeiende bedrijf op zoek naar het volgende personeel: en Of mensen die hier voor willen worden opgeleid. Voor verdere informatie: telefoon 0180 - 654500 schoonmaakmedewerkers (m/v) Voor diverse projecten in Rotterdam en directe omgeving zijn we op zoek naar schoonmaakmede werkers voor zowel overdag als in de avonduren. Zowel parttime als fulltime Interesse in een leuke baan? Bel: 0522 261500 Van der Kamp Rotterdam Betonmortel B.V. Een Planner Mengmeester Truckmixer chauffeurs Bouman Meubelen is een van de meest toonaangevende meubelspeci- aalzaken van Rotterdam. Met een onlangs geheel verbouwde toonkamer, bieden wij onze klanten een zeer gevarieerd en veelzijdig aanbod in woninginrichting. Wegens uitbreiding zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthousias- te en deskundige VERKOOP ADVISEUR FULLTIME/PARTTIME (m/v) Wij bieden een zeer afwisselende baan in een gezellig en ervaren team. De werkzaamheden bestaan uit het ontvangen en adviseren/begejeiden van klanten, het invoeren van de besteloraers in een geautomatiseerd systeem en het onderhouden van onze toonkamers. Voor de functie is het zeer belangrijk dat je commercieel en erg klant- vriendelijk bent ingesteld. Bovendien toon je zelf initiatief en ben je colle- giaal. Ervaring in of kennis van de meubelbranche is een pre. Verder zijn wij op zoek naar een FlNANCIEEL MEDEWERKER (m/v) Je werkzaamheden zijn zeer afwisselend en bestaan onder andere uit het inboeken van de facturen in een geautomatiseerd systeem, het betalen en archiveren hiervan. Tevens ben je aanspreekpunt van klanten en leve- ranciers, met vragen die betrekking hebben op financien. Wij vragen voor deze functie dat je, bij voorkeur, een opleiding PD-boek- houden hebt genoten. Ben je efficient, nauwkeurig, collegiaal en bij voor keur niet ouder dan 2 5 jaar, dan ben jij de collega die wij voor onze finan cier administratie zoeken. Schriftelijke sollicitatie met c.v. kun je richten aan: Bouman Meubelen B.V. t.a.v. de heer M. van Buuren Postbus 4029 3006 AA Rotterdam Wegens voortdurende groei van ons bedrijf zoeken wij op korte termijn: Betontimmerlieden Afbouwtimmerlieden Maatvoerders Voorlieden Hulpuitvoerders Uitvoerders Onderhouds-/servicetimmerlieden Omdat bouwen vakwerk is. Week 39 TOTAAL-TXIO SABEMA B.V. een snel groeiende Sanitaire Croothandel te Rotterdam is op zoek naar een: Werkzaamheden: Verwerken van orders via een geautomatiseerd ordersysteem Telefonisch contact met onze afnemers Administratief afhandelen van orders en diverse andere administratieve werkzaamheden. Voor deze functie beschikt u over: HAVO/MBO-opleiding Klantgerichte instelling Flexibele opstelling en accuraat kunnen werken Kennis van sanitair is een pre doch niet noodzakelijk. Indien u interesse heeft voor deze functie, stuur dan uw schriftelijke sol I icitatie met c.v. binnen 8 dagen naar: Sabema B.V., Postbus 4136, 3102 GC Schiedam. Omdat onze huidige bezetting behoefte heeft aan uitbreiding vragen wij: Wij bieden: Een gevarieerde functie met verantwoordelijkheid Een salariering volgens CAO voor de Betonmortel- industrie Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Wij vragen: Een positieve werkhouding Enkele jaren werkervaring in de betonmortel-industrie Werk- en denkniveau op MBO-niveau Tevens vragen wij: Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Pelt. Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld met uw persoonlijke gegevens en werkervaring kunt u binnen 10 dagen rich- ten aan: Van der Kamp Rotterdam Betonmortel B.V. T.a.v. de heer J. van Pelt, Stadionweg 27, 3077 AN Rotterdam tel.: 010-4798111. OfJ1 De Hogeschool voor Muziek en Dans in Rotterdam zoekt zo spoedig mogelijk: parttime, 0,5 fte Algemene informatie De Hogeschool voor Muziek en Dans bestaat uit het Rotterdams Conservatorium en de Rotterdamse Dansacademie. Voornaamste taken Het bedienen van telefoonapparatuur, het doorgeven van berichten, het maken van gespreksnotities, het doorgeven van ziek- en herstelmeldingen, het telefonisch ver- strekken van inlichtingen over de hogeschool. Wij vragen: - Minimaal MAVO-niveau met Engels, een dienstverlenende instelling, relevante werkervaring, goede spreekvaardigheid van de Nederlandse en Engelse taal, col- legialiteit en goede sociale vaardigheden. Wij bieden: - Eentijdelijkdienstverband met een garantie van 18 uur per week. - Salariering in schaal 3 cao-hbo d.w.z. maximum 3619,- bruto bij een volledige baan - Een zeer afwisselende baan Uw reactie Als u zich herkent in bovenstaand profiel, stuur dan uw reactie met motivatie en curriculum vitae voor 1 oktober 2000 naarde Hogeschool voor Muziek en Dans, Kruisplein 26, 3012 CC Rotterdam, t.a.v. mw drs A. Vialle-Adriaanse, tel. 010-2171173, fax 010-2171101 Je komt te werken in een klein en gezellig team, waarbij je verantwoordelijk bent voor de crediteuren administratie van Bouman Meubelen en haar vijf zus- terondernemingen. Qmtim bswiwen ua kwerk m Koudijs Vacatures Projecfcen Kwaliteit Links Koudijs is een middelgrote aannemer met een vaste kern van 120 medewerkers. Werken bij Koudijs betekent werken in een groeiende en dynamische organisatie met korte lijnen en een sterke teamgeest. Een goede sfeer, openheid en betrokkenheid van al onze medewerkers kenmerken ons bedrijf. Naast goede arbeids voorwaarden vragen wij iedere nieuwe medewerker die voor april bij ons in dienst treedt.zijn koffer te pakken (en die van de partner) om mee te gaan op onze tweejaarlijkse vierdaagse trip naar het buitenland. Dit jaar staat Praag op het programma. Dat maakt werken bij Koudijs nu net even anders. Ons werkgebied bevindt zich in Zuid-holland, Zeeland en het Westelijk deel van Noord-Brabant. Solliciteer nu en ga a.s. Hemelvaartsweek voor 4 dagen GRATIS naar Praag. De voorwaarden zijn uitstekend te noemen en aan de werksfeer wordt veel aandacht besteed. Schriftelijke sollicitaties richten aan Aannemingsmaatschappij Gebr. Koudijs b.v. Postbus 1088, 3260 AB Oud - Bei|erland of bel 0186-614633 (na 18:00 uur 010-4169305) Dhr. J.H. de Zeeuw U kunt ook gebruik maken van onze E-mail gebr. koudijs@koudijs-bouw. nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 32