maasstad ©tomm Feest, met kans op reizen naar Italie, duurt voort Van den Heuvc1 shoppin 70 jaar 'zachte' prijzen! LAGERWAARD Heerlijk en hoogwaardig zitcomfort! ComfortHuys Italiaanse weken bij Bouman Meubelen drukbezocht □I Kleur in het interieur met een bloeiende kattestaart Sfeer en Interieur met voor elk wat wils Beveiligings-specialist is nachtmerrie voor inbreker 3.910,- JORI fine Seating 4.015,- 2+1 vloerlamp van den heuvel verlichting v KRALINGSE VEER - Italiaanse weken! Opnieuw een ge- slaagd evenement bij Bouman Meubelen. Dat wil zeggen, het eerste weekend is in ieder geval meer dan geslaagd. Afgelopen zaterdag en zondag kwam er een grote schare belangstellenden af op de uitnodigingen van Bouman Meubelen, om met het be- drijf de Italiaanse weken in te luiden. Ondanks het fraaie zo- merweer, was het bezoekersaantal buitengewoon hoog. En wie eenmaal binnenwas, kwam er de eerste uren niet weg. Viva Italia Uesign ^oersproblemew Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 1 Woensdag 4 oktober 2000 Redactie: Berrie Laros Telefoon 010-4004427 (Foto's DickSlunter) Italiaans design in een stijlvol modern interieur. Wat een gezelligheid, wat een heerlijke Italiaanse hapjes en drankjes, wat een beeldige hoe- den en wat een schitterend op- treden van het Comedia d'l Arte. En last but not least: wat een schitterende meubelen, waarvan er tijdens de Italiaanse weken velen tegen een aantrekkelijke Zachte kleuren geven het interieur een verfijnde, sfeervolle uitstraling. maal vijftig gulden besteedt bij zijn zoals Bouman bij hen leefde. Bouman of buurmanTrendhopper, Maar dan wel beter en uitgebrei- krijgt een lot en daarmee een kans der. We zijn, mag ik gerust stellen, prijs aangeschaft kunnen wor- den. En dan natuurlijk de kans op een reis naar Italie. Toch mooi meege- nomen! Iedereen die voor mini- De herfst is aangebroken, de natuur gaat over in een rustpe- riode. In deze overgangsperio- de wordt openheid geruild voor geborgenheid. Warme, voile en diepe tinten kleuren de natuur. Bessen en siervruchten worden geoogst en verzameld, zodat ook zij kunnen worden ver- werkt in bloemencreaties. Bloe- men spelen bij deze wisseling in de natuur een vitale rol in het interieur. Een van de trends in bloemen dit najaar is kattestaart (Ama- ranthus). Met zijn sierlijke bloeipluimen in het groen en verschillende soorten rood is het een van de opvallendste na- jaarsbloeiers. De bloeipluimen van Amaranthus sanguineus staan fier rechtop, die van de Amaranthuis caudatus hangen gracieus. Leg eens een boeket kattestaar- ten in een schaal, voeg er wat sierbessen en sierappeltjes bij en het oogsttafereel is com- pleet.De langwerpige kat- testaarten vormen overigens een mooi contrast met de ronde vormen van kleurrijke chrysan- ten en sierappeltjes. De kat- testaarten blijven zeker tien da- gen mooi als ze na aankoop met verpakking in het water worden gezet, zodat ze zich helemaal kunnen volzuigen. Verwijder de onderste bladeren van de ste- len en snijd de stelen schuin af. Zet de bloemen vervolgens in water waarin snijbloemenvoed- sel is opgelost. op een reis naar Italie! Aanstaande zaterdag om 16.00 uur vindt de eerste trekking plaats, waarna er nog drie volgen op de daarop vol- gende zaterdagen. Iedere week gaat er een reis voor twee personen naar Italie uit, zorgt dat u er bij bent, dat u er naar toe gaat! Hij reist van Stad, naar stad, van land naar land en zelfs van wereld- deel naar werelddeel. En dat alle- maal om overal vandaan veelzijdi- ge en originele meubelcollecties naar het Kralingse Veer te krijgen. Toch kregen we de direkteur van Bouman Meubelen, Rien van Buuren even te spreken. Bouman Meubelen timmert nogal aan de weg, waarom? „We moeten ons een eigen plaats binnen meubelend Rotterdam ver- werven en hebben daarbij de keus 'op welke wijze' duidelijk ge- maakt."/s Bouman of Rien van Buuren daarbij niet te stuiten? „Zowel Bouman als van Buuren zijn niet te stuiten, dat werkt dan dus dubbel zo sterk. De zaken gaan buitengewoon goed, we hebben al- les goed op de rails, de omzet blijft stijgen, dan ga je vanzelf door. Niet meer te stuiten, maar we slaan niet op hoi!" Merkt u dan al dat het vruchten af- werpt? „Welzeker! Hele oude klanten vin- den dat we weer helemaal Bouman een Klassebedrijf geworden dat met een hoofdletter geschreven mag worden. We hangen iedere dag de vlag uit, die maar 66n ding uitwappert: SERVICE! En schrijf dat maar met alleen hoofdletters, voor mijn rekening! Daar zijn we gewoon uniek in." Wie wil Bouman worden „We lopen in de voorste gelederen voor meubelend Rotterdam. Dat willen we zo houden, mogelijk de voorsprong vergroten.Zodanig, dat iedereen die op zoek is naar een meubel, op z'n route als vanzelf- sprekend Bouman Meubelen aan- doet. Omdat de keus anders nooit uit honderd procent genomen kan worden. Ik denk dat niet alleen wij, maar ook het meubelzoekend pu- bliek, die weg al is ingeslagen.' Vier weken lang, de gehele maand oktober, Viva Italia: een ontmoe- ting tussen kunst 6n cultuur, ge- concentreerd opde zaterdagen met veel hapjes, drankjes, muziek, to- neel, mode, hoeden en natuurlijk heel veel nieuwe meubelen. Een bezoek meer dan waard, wellicht resulterend in een bezoek aan Ita lie. Bouman dus! Bouman Meubelen IJsselmondselaan 175, Kralingse Veer, tel. 010 - 2842111 Een dagje naar de Femina; 'Alleen al om de gezelligheid' RTB Beurzen, de organisator van Femina 2000 heeft het the- ma 'Alleen al om de gezelligheid' gekozen om te benadrukken dat dit het hoofdaccent van de beurs is. Met alle informatie die in de magazines verschijnt, de vele programma's op televisie en de overvloed aan informatie op in ternet, zou men denken dat een bezoek aan de beurs overbodig is. Niets is minder waar. De nieu we Femina, die van 6 tot en met 15 oktober in Ahoy Rotterdam wordt gehouden, maakt van een bezoek een dagje uit. Dankzij de vele presentaties is een goede kwaliteitsvergelijking van verscheidene producten mogelijk. Het unieke van een beurs is de mo- gelijkheid tot proeven, keuren, proberen en amusement. Zijn de bezoekers gei'nteresseerd in 'doe- dingen'dan staat de beurs voorop in het aanbieden van creatieve workshops. Maar de grote aantrek- kingskracht van de beurs blijft toch de gezelligheid. Met een grand ca fe, diverse terrasjes voor een kopje koffie of frisdrank kan een bezoek aan de Femina, met recht een dagje uit genoemd worden. Behalve sfeer en gezelligheid kun nen bezoekers een volledig assorti- ment aantreffen van wat er mo- menteel aan topkwaliteit te koop is. Over onder meer koken, mode, wonen en ontspanning biedt Femi na 2000 bijna alle informatie aan. Bovendien worden er creashows gegeven met demonstraties van onder meer schilderstechnieken, het maken van zelf te breien truien, poncho's, lappendekens en het vervaardigen van bloemen, beren en broches. Daarnaast is er dit jaar een grote toeloop van producten en diensten op het gebied van de tele- communicatie en consumenten- elektronica. Iedereen is welkom van 6 tot en met 15 oktober in Ahoy Rotter dam. De beurs is iedere werkdag en zaterdag geopend van 11.00 tot bedraagt 18 gulden, kinderen beta- kinderen kost 45 gulden. Meer in- 17.00 uur en van 19.00 tot 22.30 len 12,50 gulden. Mensen met een formatie over de nieuwe Femina is uur. Op zondag is Femina 2000 te reductiekaart en Pas 65+ houders te vinden op internet onder: www- bezoeken van 11.00 tot 17.00 uur. betalen 15 gulden. Een gezinskaart .femina.nl. De entreeprijs voor volwassenen voor twee volwassenen en twee Veel mensen verkeren in de ver- onderstelling dat zij hun woning goed beveiligd hebben tegen in- brekers. Maar zouden zij de ge nomen maatregelen aan een be- veiligingsspecialist voorleggen, dan is de kans groot dat deze er nog wel het een en ander op heeft aan te merken. Natuurlijk geeft geen enkele bevei- liging honderd procent zekerheid. Een beveiliging is ook bedoeld om het een inbreker zo moeilijk moge lijk te maken, door vertragingen in te bouwen. De beveiligingsspecia- list is dan ook een nachtmerrie voor iedere inbreker. Van belang is het dat deuren en bovenramen op balkons en begane grond, goed be veiligd zijn. Zij moeten op zijn minst voorzien zijn van goedge- keurde sloten, beslag, dievenklau- wen en Secu-strips. Dat zijn strips die de kier tussen deur en kozijn afsluiten, waardoor het moeilijk wordt om inbraakgereedschap tus sen deur en kozijn te krijgen. Zeer belangrijk is ook de verlichting. Schrikverlichting bijvoorbeeld, door middel van een passief infra- rood detector en een halogeen lamp zodat iemand die het huis na- dert onverwacht een schijnwerpen op zich gericht krijgt. De Feminabezoeker kan zich ruimschoots orienteren op de nieuwe trends in het moderne interieur. mmnur Bkzjr&'Ninfig adverteren? telefoon: 010-4004463 Samen met Jori viert Lagerwaard haar 70ste verjaardag de komende weken op een heel speciale wijze. Onder het motto 'zalig zitcomfort tegen zachte prijzen' bieden wij u twee comfortabele Jori-relaxfauteuils aan tegen 15% korting in alle leer- soorten. JR- 7960 in Celia Ieder: i.p.v. 4.600,- JR-3290 in Celia Ieder i.p.v. 4.720,- Lagerwaard Design maakt onder andere Tel: 010-4507466 Kanaalweg 39-53 Capelle a.d. IJssel iik van de woonvormen van Arco, Artifort, icher, Gelderland, Harvink, mil, Leolux, Metaform, Montis, Young International, Wittman. Lagerwaard bestaat 70 jaar! Elke koper antvangt een attentie en maakt kans op grandioze prijzen in de Prijzenloterij! Dat vieren we met bijzondere aanbie- dingen: gloeilampen voor 75 cent en lampen voor 7,5, 75 en 750 gulden. Daarnaast trakteren we elke woensdag in oktober en november de eerste 75 klanten die voor minimaal 75 gul den besteden op een heerlijke taart! 2 keer uplight 2x 20 Watt 1x leesarm 1x 35 Watt Vf|A m halogeen met dimmer m Den Haag Haaglanden MegaStores tel: 070-4023638 Rotterdam Woonmall Alexandrium III tel: 010-2204709 Rotterdam Lijnbaan 104 tel: 010-4123950 UNO Rotterdam Zuidplein hoog 920 tel: 010-4810942 Je ziet het licht bij Van den Heuvel Heerlijk zitten de ComfortHuys fauteuils. Verwen uzelf eens door goed en gezond te gaan zitten. De fauteuils kun nen aangepast worden aan uw wensen. Wij letten goed op de juiste zithou- ding. Dat is belang rijk, want daardoor wordt zitten echt genieten. Op de Femina is volop informatie te vergaren over interieur-beschilderingen. Bel (010) 4567280 en u wordt Kom ook eens zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil proberen. Hartelijk welkom! comfortabel en op maat wonen Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 19