8® Administratief assistent Functioneel beheerders SMS (2) Manager applicatiebeheer SMS Multimediamanager Webmaster Administratief medewerker voor de afdeling Sales Distribution Customer Services Representatives Manager projects Plaatsvervangend manager control Netwerkbeheerder IVR-ACD-specialist Interactieve-tv-projectmanager I nteractieve-tv-specia I ist Database-administrator (DBA'er) NMCC-operators (3} 4- - Functioneel beheerder Mr Zap-boxapplicaties Meewerken aan een nieuwe fascinerende televisietoekomst? Mr Zap: het nieuwe medialandschap V Mr Zap verovert Nederland met digitale en interactieve televisie. Mr Zap opent een geheel nieuwe wereld van entertainment en informatie. Met de Mr Zap-box en de speciale afstandsbediening kan de klant films bestellen, tv-kijken, muziek luisteren en games spelen. En in de nabije toekomst komen er interactieve diensten als thuisbankieren en homeshopping bij. Met Mr Zap kan de consument bepalen wat hij wil zien en wanneer. De topkomst van televisie kijken is begonnen. Met Mr Zap haal je meer uit je televisie! Werken aan Mr Zap De ontwikkeling van Mr Zap vraagt om continue innovatie. Daarvoor hebben we mensen nodig. We zoeken pioniers die op het terrein van digitale en interactieve televisie grenzen willen verleggen. Werken aan Mr Zap is zeer uitdagend, innovatief en bovendien erg leuk! Je werk Als beheerder SMS (Subscriber Management System) leid je de dagelijkse operaties van het SMS, het administratiesysteem van Mediakabel. Dit SMS bevat de gegevens van de klanten van de kabelbedrij- ven, verzorgt de informatie voor de facturering en het ware house waar de Mr Zap-boxen zijn opgeslagen. Ook staat het SMS in direct contact met de banken en de drukke- rij. Omdat het SMS van groot belang is voor de klanten, houd je dagelijks contact met onze Customer Service Organisation. Je profiel Je hebt een hbo-informatica-opleiding en meer dan twee jaar ervaring. Je bent bekend met MS Access, redelijk vertrouwd met Oracle en bekend met processen die te maken hebben met batchverwerking, assessments draaien, enzovoort. Natuurlijk ben je sterk servicegericht. Je werk Als manager applicatiebeheer SMS geef je leiding aan het team applicatiebeheer en ben je verantwoordelijk voor de correcte werking en dagelijkse operatie van het Subscriber Manage ment System. Het SMS regelt het customer-traject van Mr Zap, waaronder het betalingsverkeer en het bestellen van films. Tot je eindverantwoordelijkheid behoren ook batchverwerking en periodieke assessments. Bovendien onderhoud je intensief contact met gebruikersgroepen en neem je deel aan nieuwe projecten en het uitvoeren van acceptance-tests. Je profiel Je hebt in ieder geval hbo technische informatica of een verge- lijkbaar kennis- en ervaringsniveau. Ook heb je ervaring met het leidinggeven in een soortgelijke omgeving. Het strekt tot aanbeveling als je vergelijkbare ervaring hebt met het beheer van een SAP/3-achtige omgeving. En als je beschikt over kennis van en ervaring met Oracle, Access, Citrix en Unix, alsmede kennis van en ervaring met het schrijven van scripts. Natuurlijk ben je sterk communicatief ingesteld, stressbesten- dig en een toegankelijke teamspeler die het Engels uitstekend beheerst. Voor jou is reizen binnen Europa en naar Israel geen probleem. Je werk .Als multimediamanager ontwikkel je in samenwerking met de marketingafdeling de eigen mediastrategie van Mr Zap en maak je de vertaalslag naar (interactieve) mediumconcepten en crea- tieve ideeen. Je geeft leiding aan de operationele en creatieve afdeling om ervoor te zorgen dat alle media elkaar aanvullen. Je houdt je bezig met het uitbouwen en continu optimaliseren van de vormgeving en inhoud van de eigen media op basis van de input van marketing en je bent de bewaker van het geheel van alle eigen media. Je profiel Je hebt minimaal zeven jaar werkervaring, bijvoorbeeld als ac count- of artdirector bij een interactief designbureau of recla- mebureau. Je beschikt over een hbo- of academisch werk- en -denkniveau. Daarbij heb je aantoonbare affiniteit en/of werkervaring met de nieuwe media en e-commerce en ben je een creatieve en con- ceptuele denk(st)er. ren van events en marketingacties en door het implementeren van redactionele artikelen, links met sites op het gebied van tv, films, games en entertainment en andere relevante content. Je profiel Je hebt circa vier jaar werkervaring, bij voorkeur als webmaster, en als achtergrond een vormgevingsopleiding of multimedia- opleiding. Je bent een creatieve, conceptuele denk(st)er met aantoonbare ervaring met Illustrator, Photoshop, HTML, Flash, Dreamweaver en Fireworks. Beheersing van CGI, ASP en PHP is voor jou vanzelfsprekend. Je werk Je bent verantwoordelijk voor het opzetten en onderhouden van de (financiele) administratis van een sluitende goederenbewe- ging en de facturering van de diensten van de kabelexploitanten. Ook bestel je materialen, controleer je facturen van logistieke partners, leveranciers en inventarisaties op voorraadlocaties. Bovendien werk je mee aan het opstellen van planningen, bud- getten, (kost)prijzen en rapportages ten behoeve van de kabel exploitanten, het management en de bank. Je profiel Je hebt minimaal een afgeronde opleiding op meao- of MBA- niveau. Je bent een kei op financieel-administratief gebied, natuurlijk vertrouwd met Word en Excel en communicatief sterk. Ook werk je graag in teamverband en ben je zelfstandig. Je werk Als belangrijke spil van Mr Zap behandel je inkomende telefoongesprekken en verleen je klantenservice volgens de procedures van CSO. Je bent dus sterk gericht op klanttevreden- heid, serviceverlening en effectieve gespreksduur. Actief zoek je naar de wensen van klanten en je weet informatieverstrek- king om te zetten in commercieel succes en probleemge- sprekken in een oplossingsgerichte service. Je bewaakt de kwaliteit en geschiktheid van systemen en mid- delen en signaleert tekortkomingen. Daarbij vind je het leuk om de signalen van klanten, markt en organisatie te koppelen en deze te vertalen in (commerciele) informatie ter verbetering van producten, diensten en organisatie. Je profiel Je beschikt over een mbo- of havo-werk- en -denkniveau en hebt aantoonbare werkervaring in een klantgericht Callcenter, bij voorkeur in de branche bij een hightech onderneming of bij een commerciele afdeling. Ook heb je aantoonbare werkervaring in hetomgaan met bellers, telefonische verkoop en klantenservice. Natuurlijk ben je bekend met Callcenterapparatuur en kantoorautomatisering. En als je ervaring hebt met Windows en MS Word is dat zeker een pre. Omdat de werkzaamheden zeven dagen per week in wisselen- de diensten worden uitgevoerd, verwachten we een flexibele instelling. Je werk Op basis van de mediastrategie en de input van de multimedia- manager maak jij de vertaalslag naar de Mr Zap-site en werk je creatieve ideeen uit. Je zorgt voor opname van actuele redactio nele artikelen in de site. Omdat we steeds nieuwe events uitzenden en marketingacties ontwikkelen, zorg jij er ook voor dat deze events en acties naar de Mr Zap-site worden vertaald. In de uitvoering word je onder- steund door een webeditor en een copywriter. Je bent als webmaster verantwoordelijk voor het onderhouden en uitbouwen van de Mr Zap-site, onder meer door het integre- Je werk ITIL-procedures stel je op en bewaak je. Je bent verantwoorde lijk voor change- en problemmanagement en je communiceert intensief met alle participanten. Je profiel Je beschikt over kennis van en enige jaren ervaring met het beheer van een complexe IT-omgeving. Je bent sterk commu nicatief ingesteld en hebt een hbo-opleiding. Je werk Je geeft leiding aan (complexe) projecten, zoals de uitbreiding van het dienstenpakket van Mr Za(j, en aan professionals uit diverse disciplines. Je bent een kei in het onderhouden van con- tacten met interne en externe klanten, waaronder kabelbedrijven. Ook het bewaken van de voortgang en financien van projecten behoort tot je verantwoordelijkheid. Je profiel Je beschikt over een wo- of hbo-werk- en -denkniveau. Je hebt uiteraard managementkwaliteiten, beschikt over een strategi- sche visie en bent communicatief en organisatorisch sterk, kort- om: een echte teamspeler met kennis van de kabelwereld en telecommarkt. Ook commercieel en dienstverlenend sta je sterk in je schoenen en je bent creatief in het oplossen van problemen. Natuurlijkzie jij de grote mogelijkheden van interactieve en digi tale televisie. Je werk In de distributie van het Mr Zap-signaal speelt het netwerk van glasvezelkabels een essentiele rol. De kabel wordt zo ingericht dat echte interactiviteit mogelijk wordt. Jouw werk is het beheer van de kabelnetwerken die geschikt (gemaakt) zijn voor de retoursignalen die voor interactiviteit zorgdragen. Doel is natuurlijk een optimale signaalkwaliteit te bewaken, storingen snel op te sporen en deze te verhelpen. Je profiel Je weet alles van TCP/IP en het configureren van routers en switches is voor jou gesneden koek. Natuurlijk ben je volkomen vertrouwd met LAN, WAN en SDL Je hebt een opleiding op hbo-niveau en enige jaren ervaring. Je werk Het Interactive Voice Response System speelt een belangrijke rol in de klantenservice van Mr Zap. De ontwikkeling, uitbouw en beheer van dit IVR Zap ten dienste van een optimale service is jouw verantwoordelijkheid. Je gaat de telefonische dienst- verlening optimaliseren, onder meer door middel van de Auto matic Call Distribution. Je profiel Je bent sterk in communicatie en organisatie en je voelt je als een vis in het water van een sterk groeiend Callcenter, dat nu uit circa 50 mensen bestaat. Ook ben je bekend met Callcenter- faciliteiten. Je werk In het algemeen ben je steun en toeverlaat door midfel van administratieve ondersteuning. Daarvoor ga je het intrmet bij- houden, plus het operationeel handboek en ook het document- managementsysteem. Je profiel Je hebt een opleiding op meao-niveau en een a twee jair erva ring in een administratieve functie. Je werk Je bent geboeid door interactieve televisie en je ziet dar een spannende toekomst in. Verantwoordelijk ben je voor de pmject- ontwikkeling van de decodergebruikersinterface en intera:tieve- tv-toepassingen, in samenspraak met onder meer marketng en marketingcommunicatie. Ook verzorg je de documentate van de betreffende systemen, train je gebruikers en doe je rnder- zoek naar nieuwe technologieen, naar standaardisatie ennaar de nieuwe generatie decoders. Je profiel Je opleiding en ervaring ligt op wo-niveau. Je beschikt over een IT-helikopterview en je bent ook snel van begrip bij niel-IT- problemen. Bovendien combineer je sterke contactuele vaar- digheden met managementervaring. Je werk De Mr Zap-box is de elektronische toegang tot de interactiviteit van je televisie. Je ontwikkelt en bouwt decodersoftware ut en je bent verantwoordelijk voor specificatie, ontwikkeling, getruik en onderhoud van tests voor interactieve applicaties. Daarbij maak je een studie van nieuwe technologieen en san- daarden en evalueer je deze. Je profiel Je werk- en denkniveau is wo of hbo. Bovendien heb je kenris van en ervaring met Java, C, C++, Unix en OS-concepten. Je werk Het NMCC is het visuele hart van Mediakabel. Hier komen via kabels en schotels de signalen van televisie- en filmkanalen binnen en worden ze continu gecontroleerd op kwaliteit. Jij bent verantwoordelijk voor de bewaking van de kwaliteit van die signalen. Dat doe je in onze supermoderne televisie- controlroom. Je werkt in 24-uursdienst. Je profiel Je hebt mbo techniek, bij voorkeur informatica of technische computerkunde. Natuurlijk ben je enthousiast voor moderne digitale communicatietechnieken. Je werk Het beleid rondom het databasebeheer in een Oracle-omgeMng ontwikkel je verder en voer je uit. Je gaat drie grote databises beheren - SMS,Traffic Scheduling en de rapportagedabba- se - en een aantal minder grote: CAS, IVR en helpdesktoo. Je profiel Je bent een Oracle-specialist en een zwaargewicht op js ge bied. Je kunt strategisch beleid ontwikkelen en implementeren en hebt een hbo-opleiding en minstens drie jaar prvarirc. Je werk Op creatieve wijze ga je nieuwe interactieve applicatis voor de Mr Zap-box ontwikkelen en consumentgerichte interfaces (menu's) bedenken. Je profiel Je hebt een opleiding op wo- of hbo-riiveau en bent corrmuni- catief en creatief sterk. Multimedia is bekend terrein vcor je. En ook jij ziet voor digitale en interactieve televisie een grote toekomst. In alle gevallen gaat het hier om fulltime functies. Gei'nteresseerd in een creatieve en uitdagende baan? Stuur dan je sollicitatiebrief naar HRM-manager Erik Koldenhof. Postbus 5010 2900 EA Capelle a/d IJssel, of per e-nail naar: ekoldenhof@mediakabel.nl. Ook voor meer informatie over deze vacatures kun je je wenden tot HRM-manager a.i. Erik Koldenhof, telefoon 010-264 01 03. Voor informatie over Mr Zap: www.mrzap.nl. Voor informatie over Mediakabel: www.mediakabel.nl mediakabel Mediakabel is het facilitair bedrijf van zeven kabelbedrijven. Mediakabel ontwikkelt hoogwaardige digitale en interactieve televise die vanaf februari dit jaar onder de merknaam Mr Zap wordt aangeboden aan de klanten van UPC, Essent, De Alkmaarse Kabel Kabeltex, Nutsbedrijven Maastricht, Zeelandnet en Multikabel. Mediakabel heeft in Capelle a/d IJssel als eerste ter wereld een grooschalig en geavanceerd digital headend gebouwd.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 32