ESMgero Iederzn geld Installatie-monteurs Hans Textiel Mode en Favoriet Sport als twee-eenheid nieuw tijdperk in FAVORIET SpO/f maman future Als ziekenverzorgende kiezen voor een lekkere luie stoel Manama AIRPORT-SHUTTLE Textiel- en modeketen ondergaat metamorfose Rente Krediet Bij Algero maken we van kredietverlening geen punt. Logisch, financiele dienstverlening is ons dagelijks werk En omdat lenen voor iedereen anders is, heeft Algero altijd een Zo bent u verzekerd van de beste, persoonlijk advies. meest betrouwbare bij Algero nu weer wel een punt van. 7 Effect Krediet: lenen zonder af te lossen ik wil graag snel een betrouwbaar krediet. MODEKANS Wintercomfort X—J DEJONG MODE ZWILLING J. A. HENCKELS (Gecombineerd vervoer van of naar Scniphol Airport/Rotterdam Airport). Zelfstandig met gevoel voor kwaliteit. Marine Industry TEXTIEL MODE Concurrentie Nieuw logo Slagzin Werken in Antonius Binnenweg, werken in je eigen stijl. Week 43 TOTAAL-TX09 Wij zijn Algero. Wij lenen u geld, Geen punt! limiet [II. rente Rente op jaarbasis per maand f 30.000.- f 42.500,- 55.000,- f 75.000,- 6,5% 6,5% 6,5% 6,5% 0,526% 0,526% 0,526% 0,526% Netto te betalen per mnd* 60% II 50% 11 37,5% II. f 63 I 1116 1158 I 79,- I 99, 1112,- 140,- 1145,- 1181,- j 197,- f 247,- De eerste 5 jaar betaalt a alleen rente, daarna een aflossing van 1% van de limiet. 'Andere bedragen aijn mogelijk Maandag t/m vrijdag 9.00 - 21.00 uur. Zaterdag 10.00 - 16.00 uur. f 1/i ru n._». 1 ii-HI a- aaii* Krediet limiet ED. rente op jaarbasis Rente per maand Netto te betalen per mnd* 60% I.e. 51% 1.8. 37,5% I.B. f 25.000 - 8,4% 0,674% f 67, 1 84, 1105, f 30.009 - 8,4% 0,674% f 81, 101, f 126, f 40.000 - 7,9% 0,636% 1102, f 127, 1159, 56.000 7,2% 0,581% 1128, 1160, f 200, 75.000 - 7,2% 0,581% 1174, 218, 1 111 f Ik vul deze bon volledig in en doe hem direct op de bus. Belt u mij voor een persoonlijk advies. Ik wil graag lenen: lilaam: Ik wil max. *0e aflossing geschiedt door middel van een belegging in aaodelen en obligaties van een gerenom- meerd beleggingsfonds. Del dividend ward) jaarlijks herbelegd. Per maand betaalt o alleen rente die wordl berekend over bet npgenomen saldo. De waarde van de belegging kan lluctueren. In bet verleden belraalde resultaten bieden geen garanties voor de toekomst. Stuur deze bon volledig In bovenstaande tabellen ziet u ingevuld en zonder postzegel slechts enkele rekenvoorbeelden. in een gesloten envelop naar: Rente percentages onder voorbehond. Andere looptijden en bedragen zijn mcgelijk. Bel direct 0800-1415. Algero Antwoordnummer 1263 3000 VB Rotterdam Adres: Huurwoning Gehuwd lilaam partner: Hello inkomen aanvrager: Ongehuwd Tel.nr. 's avonds: Samenwonend Financiele Dienstverlening Netto inkomen partner: Bel direct 0800-1415 ot stuur deze bon volledig ingevuld en zonder postzegel in een gesloten enveloppe naar: Algero. Antwoordnummer 1263,3000 VB Rotterdam U wilt zich buitenshuis even smaak- vol kleden als binnen? Dan is deze comfortabele microcoat iets voor u. Hij heeft een praktische lengte die perfect over uw colbert valt en een dubbele sluiting, rits en knopen, tegen het koude winterweer. Kortom klasse en comfort als modekans. Maten 46 t/m 58, ook kwartmaten. In olijf, marine en kaki. 179" a c t u e I e mode voor een uiterst vriendelijke pvijs. Rotterdam: Winkelcentrum Alexandrium I, Winkelcentrum Zuidplein; Dordrecht: Visstraat 106. ZWILLING J.A. HENCKELS Lijnbaan 106 3012 ER Rotterdam Tel/fax no. (010) 4126590 Na 3 weken onze deuren te hebben gesloten, gaan wij, na ons in het nieuw te hebben gestoken, op vrijdag 27 oktober weer open Naast ons vertrouwde top- assortiment: keukenmessen en pannen manicure artikelen en scharen design producten bestekken Nu ook bakartikelen van Patisse en Kaiser van Ritzenhoff design glazen en porcelein van Kahla. Gedurende de openingsdagen diverse aanbiedingen. SCHIPHOL vanaf/ 52,50 per persoon. ROTTERDAM AIRPORT vanaf/ 25,- per persoon. Kinderen t/m 3 jaar gratis. Kinderen 4 t/m 9 jaar 50% Bestellen minimaal 2 dagen van tevoren. Aantrekkelijke combinatietarieven. Bestellen via RTC of uw reisbureau. Informatie: Rotterdamse Taxicentrale RTC NV Industrieweg 161, 3044 AS Rotterdam. Telefoon: OlO - 4626464 (van maandag t/m zaterdag van 9-17 uur) Internet: www.rtcnv.nl S%^- Imtech is de divisie techniek van het beursgenoteerde Internatio-Muller N.V. Imtech is de systemintegrator in infor matie- en communicatietechnologie, industriele automati- sering, electrotechniek, werktuigbouw en infratechniek. Met ca. 10.000 medewerkers realiseert Imtech wereldwijd een omzet van 2,5 miljard gulden. De business unit Marine van Imtech Marine Industry is een sterke speler in de maritleme wereld. Technische ken- nis en ervaring zijn de onderscheidende kracht van onze business unit. Onze core-businesses zijn scheepsautomatisering, ener- gie- opwekkings en distributiesystemen, electrische aan- drijvingen en installaties, bekabeling en geintegreerde brugsystemen. System integration is een voorwaarde waaraan wij altijd kunnen voldoen. Imtech Marine Industry is thuis in de offshore, bagger, defensie, cruiseschepen, luxe jachten en transportsche- pen. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden alsme- de door het verkrijgen van enkele grote opdrachten zijn wij op zoek naar collega's m/v voor de functie van: Onze monteurs in de scheepsinstallatie hebben als belangrijkste taak het uitvoeren van montage- en/of installatiewerkzaamheden aan boord van schepen en met name defensiefregatten die op de werf in Vlissingen worden gebouwd. Het betreft langlopende pro jected Als monteur van de business unit Marine bent u verantwoordelijk voor het leveren van hoogwaardige kwalitatieve produk- ten. Het zelfstandig uitvoeren van werkzaamheden alsmede het werken in een teamverband is voor u vanzelfsprekend. Uw vak- kennis en professionaliteit dragen er aan bij dat onze produkten voldoen aan de hoge eisen die onze klanten van ons vragen. Wat vragen wij? m LTS Electrotechniek ofwel een VEV opleiding MSI/MBI, MEP of voldoende werkervaring Een flexibele instelling In het bezit van een rijbewijs Wat stellen wij daar tegenover? Imtech Marine Industry is een organisatie waar plezier in het werk een belangrijk uitgangspunt is. Wij verwachten, en stimuleren dus ook, een continue ontwikkeling van onze mede werkers in hun vakgebied. Gezien de breedte van onze expertise kunnen wij onze medewerkers uitdagend werk bieden bij ge- rennomeerde opdrachtgevers. Voor deze functies geldt een aanstelling voor onbepaalde tiid. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zondermeer goed te noemen. Imtech Marine Industry de naam om te onthouden Indien u zich herkent in bovenstaand profiel willen wij u van harte uitnodigen om te reageren. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met dhr. J.H. Janse afdeling Personeel Organisatie. Telefoonnummer is: 010 - 487 11 42 Uw brief met CV kunt u richten aan: Imtech Marine Industry afdeling Personeel Organisatie T.a.v. dhr. J.H. Janse Postbus 5054 3008 AB ROTTERDAM E-mailen kan natuurlijk ook: jh.janse@renhs.nl Acquisitie rt.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HANS Diverse confectiemodebedrijven verkeren momenteel in een moeilijke periode. Teruglopende omzetcijfers, onder meer veroor- zaakt door een onduidelijk ima go en toenemende concurrentie zorgen voor het sluiten van di verse winkels. De winkelketens van Hans Textiel Mode en Fa voriet Sport daarentegen, ope- nen de ene na de andere winkel. Hans Textiel Mode en Favoriet Sport hebben een verandering on- dergaan. Vanaf heden gaan ze als een twee-eenheid met de meest originele retailformule een nieuw tijdperk in. Want in welke retail- handelsvorm is zowel een dames- slipje als een hockeystick of een babytruitje en een paar voetbal- schoenen te koop? De eigen identi- teit bewaren en toch een integratie- vorm toepassen voor een textiel-, mode- en sportformule die daar- door als uniek fenomeen in Neder- land kan worden bestempeld. De inmiddels beproefde formule zal als concept het hele land gaan 'co- veren'Wat 40 jaar geleden als een manufacturenwinkeltje in Delfsha- ven begon, is inmiddels uitge- groeid tot een filiaalbedrijf met zo'n 150 winkels. En het worden er veel meer! De textiel-, mode- en sportmarkt kent vandaag de dag veel concur rentie. Branchevervaging binnen diverse winkelketens en de wensen van de moderne consument vragen van de organisatie diverse aanpas- singen. Maar ook de eigen identi- teit dient voldoende uitstraling te krijgen. Hans Textiel Mode wil duidelijkheid scheppen en een on duidelijk imago voorkomen. Een duidelijker formulebeleid, modernisering in uitstraling, assor- timentsaanpassingen en optimale automatisering zijn hiervoor de uitgelezen instrumenten om uitein- delijk een eigen plek in deze hecti- sche markt te kunnen houden. Vanaf vorige maand heeft er een volledige metamorfose plaatsge- vonden in alle winkels ten aanzien van de lichtbakken en winkelbe- wegwijzering. Met een volledige nieuwe signing zullen Hans Tex tiel Mode en Favoriet Sport zich na respectievelijk 40 en 51 jaar nog sterker profileren in de steeds veranderende retailmarkt. De veranderingen bij Hans Textiel Mode gaan gepaard met een nieuw logo en een nieuwe slagzin. Het alom bekende mannetje uit het oude logo maakt na 30 jaar plaats voor een moderner beeldmerk. 'Verrassendgoed in kleine prijzen zo luidt de nieuwe slagzin, waar- mee Hans Textiel Mode en Fa voriet Sport elementen als kwali teit, vriendelijkheid, eerlijkheid, plezier en scherpe prijzen wil be- nadrukken. Tevens werd een nieuw folderconcept ontwikkeld en ondergaan alle winkels niet al leen uiterlijk een verandering.Ook het interieur wordt aangepast aan de nieuwe stijl en van assorti- mentsaanduidingen voorzien. Het beeldmerk van Favoriet Sport is nagenoeg hetzelfde gebleven. Om dat deze formule steeds meer wordt gei'ntegreerd in de Hans Textiel Mode formule als shop- in-shop of solitair filiaal, werden de logo's door middel van de rode prijsbalk in beide logo's 'gekop- peld'. De nieuwe slagzin van deze sportketen met als sterkste ver- koopargument de bekende merken voor lage (stunt-)prijzen luidt: 'Fa- voriete merken voor sportieve prij zen'. Het nieuwe woordbeeldmerk is ge- heel doorgevoerd in de winkeluit- straling. De hele maand September stond in het teken van de 'omkleu- ring' Alle filialen werden voorzien van nieuwe logoplaten en lichtbak ken. Te koop: telefoonkaarten Sus- ke en Wiske, Asterix, Lucky Luke, Disney, prijs 5,- per stuk; Formule I-coureurs, prijs 10,- per stuk. Tel. 0180- 617345. Na 20.00 uur. Mode voor <ie aan.vt&ande rooeder Future Maman, gespecialiseerd in leuke moderne jonge mode voor de moeder in spe gaat, naast de vestigingen in Breda en Den Bosch, eind 2000 een filiaal openen in Rotterdam (Korte Hoogstr. 18). Hiervoor zoeken wij de volgende enthousiaste medewerksters met verkoopervaring: Fulltime verkoopsters (MDGO-mk) Parttime verkoopsters Wij bieden een leuke zelfstandige baan, in een gespeci aliseerd product. Schriftelijke sollicitaties met recente pasfoto naar: Future Maman T.a.v. Arianne Rikken Veemarktstraat 53 4811 ZD Breda Tel.: 076-5143755. vacacure@future-maman.nl www.future-maman.nl De stoel staat zowel op de somatische als psychogeriatrische afdelingen. We hebben ons verpleeghuis ingericht in Small Busi ness Units, zodat de verantwoordelijkheid zo dicht mogelijk bij de uitvoering ligt. We zorgen ervoor dat blijvend opgenomen clienten in een omgeving kunnen wonen die is afgestemd op hun leefstijl waarin ze zich het prettigst voelen. Voor zieken- verzorgenden maakt dat Antonius Binnenweg de ideale omgeving om meer te doen. Kiezen voor een groep huisgenoten waar je je't meest mee verwant voelt, bijvoorbeeld. Niet alleen zorgen en verzorgen, maar ook meer organiseren, budgetteren en plannen. Meer contact met bewoners en hun familie. Zelf prioriteiten stel len. Samen met de bewoners het meubilair uitkiezen en de dagelijkse activiteiten bepalen. Zo kunnen we nog wel even doorgaan. Voel je meer voor het wer ken met tijdelijk opgenomen clienten, dan zijn er voldoende mogelijkheden op onze specialistische eenheden voor kortdurende zorg. KW Ben je ziekenverzorgende en heb je belangstelling voor werken in je eigen stijl, stuur dan een sollici- tatiebrief naar Ceriatrisch centrum en verpleeghuis Antonius Binnenweg, t.a.v. de afdeling personeel organisatie, Nieuwe Binnenweg 33, 3014 GC te Rotterdam. Of reageer per e-mail: EvanderMolen@ab.verpleeghuis.net. Je kunt ook een sollicitatieformulieraanvragen, tel. (010) 241 29 51 Voor meer informatie over functies op de somati sche afdelingen kun je contact opnemen met Fred van der Heijden, tel. (010) 241 28 04, en voor functies op de psychogeriatrische afdelingen met Margriet Nouwen, tel. (010) 241 28 03. Of kijk voor meer informatie over de functies op internet: http://antonius-binnenweg.verpleeghuis.net. Antonius Binnenweg geriatrisch centrum en verpleeghuis

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 10