Econosto zoekt I Kom zaterdag 4 november naar onze open dagi 11.00-16.00 uur 1 iiii I'tvi Technisch Commercieel Talent Waag de sprong bij Econosto en kom abseilen var^onspan^ of bel Jolanda: 010 - 284 11 08 U BERNER Wij zoeken een sterke schakel -I HBO- of MBO-niveau affiniteit met techniek klantgerichte instelling goede contactuele vaardigheden G* 0COHOSTO (tijdelijk) MEDEWERKER SECRETARIELE ONDERSTEUNING MEDEZEGGENSCHAP (v/m) voor 24 uur per week, tot uiterlijk 1 januari 2002 PARTTIME HELPDESKMEDEWERKER CENTRIC ASSISTENT SYSTEEMBEHEER SECRETARESSE PERSONEELSZAKEN FINANCIEELADMINISTRATIEF MEDEWERKER GEORGE HALL BIEDT: ADMINISTR ATTF.F MEDEWERKER CREDITEUREN ADMINISTRATE ADMINISTRATIEF MEDEWERKER PRODUCTIE MAGAZIJN MEDEWERKERS >'x: fU o od 0) CD JD C fU vertegenwoordiger Perk Elektrotechniek is een meet en regelspecialist in de elektro- techniek. Perk Elektrotechniek is actief in het ontwerpen, produce- ren en verkopen van producten voor de scheepvaart, aandrijftech- niek en elektrische energiebesturing. Technisch-commercieel medewerker binnendienst (m/v) Functie-informatie In de binnendienst begeleidt je zelfstandig een of meerdere producten, zowel verkoop (offertes opstellen en opvolgen, binnen komende orders verwerken, beantwoorden van binnenkomende informatie en prijsvragen e.d.) als inkoop (verwerken inkoopor- ders, contacten met buitenlandse leveranciers onderhouden e.d.) Ook het assisteren van de logistieke en administratieve afdelingen behoort tot je taken. Kortom, een zeer gevarieerde en uitdagende functie. Functie eisen De collega die wij zoeken heeft een MTS-Elektrotechniek diploma of een gelijkwaardige technische opleiding. Je bent bekend met geautomatiseerde gegevensverwerking, Word en Excel en je hebt een gezonde commerciele instelling. Je beheerst de Engelse en Duitse taal. Salariering Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Perk Elektrotechniek biedt aantrekkelijke doorgroeimogelijkheden en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Reacties Herken je jezelf in dit profiel, schrijf dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae aan: Perk Elektrotechniek t.a.v. de heer A.M.A. Havermans Postbus 37143, 3005 LC Rotterdam Telefoonnummer: 010 4226577 Internet www.perk elekiii»technifek nl EKTROTECHNIEK Mil Week 43 TOTAAL-TX14 Econosto is een zelfproduceronde technische haridetsondernermng met vestigingen weretdwijd Appendages Afdichtingen Slangen en koppetingen Rubber en kunststoffen Instrumentatie Antkvaporisatie systemen HOVAL ECONOSTO GROUP Econosto Nederland B.V. Cypresbaan 63 2908 LT Capelle a/d IJssel Justitie 4 Voor de Penitentiaire Inrichtingen "Rotterdam-West", bestaande uit de locaties "De Schie" in Rotterdam nabij de Abraham van Stolkweg en "Stadsgevangenis" te Hoogvliet, wordt gevraagd een De beide locaties hebben een eigen medezeggenschapsorgaan overeenkomstig de Wet op de Ondernemingsraden. Gezamelijk zijn deze twee organen verantwoordelijk voor de medezeggenschap voor de P.I. "Rotterdam-West". De medewerker is werkzaam onder directe verantwoordelijkheid van de voorzitter van de overkoepelende ondernemingsraad van de P.I. "Rotterdam-West" en verricht de werkzaamheden voor de drie medezeggenschaps- organen. Organisatorisch behoort de medewerker tot de afdeling Personeel en Organisatie. Taken: Ondersteunt de gekozen secretarissen van de medezeggenschapsorganen; Draagt zorg voor de informatiestromen van en naar de medezeggenschapsorganen; Verzorgt organisatie en verslaglegging van (overleg)vergaderingen van de medezeggenschapsorganen; Bereidt de agendapunten met Dagelijkse Besturen van de medezeggenschapsorganen voor; Beheert het archief en de documentatie; Verzorgt de postverwerking, nota's en publicaties; Bewaakt planningen en afspraken. Functie-eisen: Opleiding op MBO/HAVO-niveau, aangevuld met secretariele opleiding of MEAO-secretariele richting; Ervaring met tekstverwerking (Word 97); Ervaring met notuleren; Goede sociale vaardigheden; Ervaring met dan wel belangstelling voor de medezeggenschap; Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden; Kunnen werken in teamverband; Integriteit; Kunnen omgaan met gevoeligheden. Bijzonderheden: Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure; De standplaats is locatie "De Schie", Professor Jonkersweg 7 te Rotterdam (nabij de Abraham van Stolkweg); Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd. Het salaris bedraagt bij een fulltime dienstverband maximaal 4.477,- bruto per maand en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere informatie wordt verstrekt door Hans Schrijnder, hoofd Personeel Organisatie, telefoon 010-4460182. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de P.I. "Rotterdam-West", ter attentie van Anja Vermeulen, medewerker Personeel Organisatie, Postbus 11377,3004 EJ Rotterdam. 0 Sluitingsdatum: 3 november 2000 Om je ambities te realiseren heb je vakkennis nodig en... lef. De durf om nieuwe wegen in te slaan. Dat geldt voor mensen en voor bedrijven. Centric is een IT-bedrijf zonder dikdoenerij. We kiezen voor plezier in het werk. Zo lever je topkwaliteit. We zijn een onderneming met ruim 2500 medewerkers die in zeven werkmaatschappijen werken. Bij Centric Business Solutions doen we wat we beloven. Dat is de basis van ons succes. We bouwen geen IT-luchtkastelen op drijfzand. We bouwen, leveren en onderhouden software-applicaties waar we de verantwoordelijkheid voor nemen. Zo werken vraagt om mensen met karakter. Mensen die hun eigen toekomst willen bepalen. JE ZOEKT een functie als helpdeskmedewerker. Je werkt in een klein team, dat verantwoordelijk is voor het aannemen en invoeren van meldingen, faxen en e-mails van klanten. Vervolgens verstrek je de informatie met betrekking tot deze inkomende berichten aan collega's en controleer je de voortgang ervan. Na afhandeling archiveer je de gerelateerde corre- spondentie. Tenslotte verwerk je ziek- en betermeldingen van collega's. JE HEBT MBO denk- en werkniveau en (bij voorkeur) enige ervaring in een binnendienst of soortgelijke ondersteunende functie. Uitermate geschikt is deze functie voor herintreders, die graag parttime willen werken. Tevens ben je een enthousiast en gedreven persoon, die zowel uitstekend in een team als zelfstandig functioneert. Je bent klantgericht en hebt goede communicatieve vaardigheden, waardoor je goed kunt luisteren. Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift uitstekend. JE VERDIENT een prettige, professionele werkomgeving en prima arbeidsvoorwaarden. Je krijgt een interne opleiding en training on-the-job. Heb je het lef? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Bram Kop (resource manager), telefoonnummer 010-2170400. Bijzonder. In alle eenvoud. Centric Business Solutions, t.a.v. Saskia Born, postbus 29080, 3001 GB Rotterdam, e-mail: saskia.bomecentric.nl, internet www.centric.nl George Hall Netherlands he eft vestigingen in Barendrecht, Hoofddorp, Schiphol, Houten en Eindhoven en een hoofdkantoor in Rotterdam. George Hall is gespecialiseerd in onder- houd en service aan werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties van (middel) grote kantoor- en andere utiliteitsgebouwen. Om onze beloftes aan de opdrachtgevers waar te maken investeren wij in goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers. Alleen zo blijven onze servicegraad, punctualiteit en professionaliteit van het hoogste niveau. Om onze groei te waarborgen zoeken wij medewerkers die kunnen werken vanuit deze filoso- fie. Vanwege uitbreiding van ons hoofdkantoor in Rotterdam zijn wij op zoek naar diverse collega s: Vanuit deze functie bent u het eerste aanspreekpunt voor systeemgebruikers. U bent ver antwoordelijk voor het oplossen van storingen, het installeren en configureren van net- werkcomponenten, het voorbereiden van hard- en software upgrades en het onderhouden van de systeemomgeving. Samen met uw collega bent u bereid nieuwe uitdagingen aan te gaan aangaande internet-toepassingen en het optimaliseren van bestaande processen. Het profiel: u heeft een afgeronde opleiding op minimaal MBO-niveau; u heeft een algemene kennis van systeembeheer (Windows NT); u heeft kennis van het internet, MS Office pakketten, SQL-Server en Exchange Server. U bent verantwoordelijk voor de personeelsadministratie, waaronder het registreren van de ziek- en herstelmeldingen, het verwerken van de personele mutaties, het opstellen van arbeidsovereenkomsten en het organiseren van opleidingen voor het personeel. U heeft vanuit deze functie veelvuldig contact met onze medewerkers inzake arbeidsvoorwaarden. Het profiel: u heeft een afgeronde opleiding op minimaal MBO-niveau; u heeft ervaring met MS Word en Excel; u kunt accuraat en zelfstandig werken; ervaring op personeelszaken is een pre. U draagt zorg voor het debiteuren- en crediteurenbeheer ten behoeve van onze vestigin gen. U heeft veelvuldig schriftelijk en telefonisch contact met onze klanten en leveran- ciers. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het boeken van de kas en bank en zorgt u voor een overzichtelijke archivering. Het profiel: u heeft een afgeronde opleiding HAVO, PDB of MEAO-BA; u bent in staat zeer nauwkeurig te werken en u heeft een servicegerichte instelling; u heeft bij voorkeur 1 il 2 jaar werkervaring. een uitdagende functie met ruime mogelijkheden voor verdere ontwikkeling; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; verdere carrieremogelijkheden binnen het bedrijf, zonder valse beloftes. Heeft u belangstelling voor een van bovenstaande functies, stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar onderstaand adres of solliciteer on-line op onze website: www.georgehall.nl. GEORGE Hall WW PARTNERS IN Jf? FACILITIES MANAGEMENT George Hall Netherlands T.a.v. mevrouw Y.G.J.M. van Mil Haringvliet 82 3011 TG Rotterdam Bandolero is in veertien jaar tijd uitgegroeid tot een succesvolle, internationaal opere- rende onderneming op het gebied van actuele damesmode. Het hoofdkantoor is gevestigd in Rotterdam, de productie vindt plaats in Oost-Europa. Bandolera heeft winkels in Amsterdam, Amstelveen, Antwerpen, Breda, Londen, Metz, Rotterdam en Utrecht. Wereldwijd heeft Bandolera circa 3000 verkooppunten. In samenwerking met 1000 medewerkers worden ontwerp, productie, logistiek en verkoop compleet in eigen beheer gehouden. Dankzij deze even solide als flexibele infrastructuur kan Bandolera maar liefst 8 actuele collecties per jaar lanceren. Bandolera zoekt Als administratief medewerker ga je zelfstandig de crediteuren-administratie voeren. Je beschikt over een goede kennis van het Exact boekhoudpakket en je hebt enkele jaren ervaring opgedaan op een crediteuren-administratie. Je hebt een MBA-opleiding of vergelijkbaar. Daarnaast heb je een redelijke kennis van de Engelse en Duitse taal. In deze functie ben je verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van de inkoop van de fournituren en het voorbereiden van het productieproces. Je hebt een opleiding op HBO-niveau (textiel) en je beheerst de Engelse en Duitse taal. Als magazijnmedewerker ben je verantwoordelijk voor het orderpicken en het afhandelen van de binnenkomende en uitgaande goederen. Een opleiding op MAVO-niveau en magazijnervaring zijn vereist. Ervaring in de confectie is een pre. Als een van de functies je aanspreekt stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. naar Bandolera B.V. t.a.v. mw. D. de Ceuninck van Capelle, Vareseweg 85, 3047 AT Rotterdam, Nederland, telefoonnummerOlO-2381550 e-mail adres: ddceuninck@bandolera.nl Veelzijdig en erkend marketingcommunicatie multimediabureau zoekt op korte termijn een: r r mV van beek partners groeit als kool. Daarom zijn we hard op zoek naar een nieuwe collega die een steun en toeverlaat gaat worden voor het gehele team. Tot de werkzaamheden horen o.a.: bijhouden dagelijkse administratie financieie rapportage facturatie debiteuren crediteuren bewaking secretariele werkzaamheden beantwoorden van alle binnenkomende telefoongesprekken ontvangen van bezoekers afhandelen dagelijkse post urenregistratie studio archivering Wij vragen: minimaal diploma op MBO-niveau enkele jaren ervaring representatief voorkomen goede beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift in bezit van rijbewijs B woonachtig in Rotterdam e.o. affiniteit met media-, grafische- en internetproducties Wij bieden: alle ruimte voor eigen initiatieven een prettige werksfeer van beek partners - dhr. G. van Beek Luipaardstraat 10 - 3064 AK Rotterdam e-mail: reclame@vanbeek.nl www.vanbeek.nl - tel.: 010 - 451 52 96 De Bernergroep is een infernafionale onder neming met circa 5000 medewerkers en levert een ruim assortment in bevesfigingsarfikelen, gereedschappen en chemische producten aan professionele gebruikers in de bouw en vervoerssector. In Nederland zijn ruim 200 medewerkers werk zaam waarvan 100 als vertegenwoordiger Meer informatie over onze onderneming treft u aan op onze website: www.berner.nl Sollicitatieprocedure Wanneer je interesse hebt in de functie zoals beschreven kun je binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, je schriftelijke sollicitatie en Curriculum Vitae voorzien van vac. nr. 0023 richten aan onderstaand adres. voor de functie van Bouw Industrie Wat doe je zoal als vertegenwoordiger? Als vertegenwoordiger ben je "baas in eigen rayon". Je bent verantwoordelijk voor de resultaten in jouw rayon en daarom dien je je ogen en oren open te houden om te zien en te horen welke klanten wat nodig hebben. Het is van belong dat je al iets afweet van de branche aangezien klanten je op technisch vlak om advies kunnen vragen. Door het geven van goede service en adviezen bouw je een relatie op met je klanten. Wat voor kandidaten zoeken wij? Wij zoeken kandidaten die de branche (bouw industrie) goed kennen door bijvoorbeeld een aantal jaren als timmerman of installatiemonteur gewerkt te hebben en nu de verkoop in willen. Het is van belong dat het je een uitdaging lijkt om te leren verkopen, dit moet als het ware in je bloed zitten. Uiteraard ben je in het bezit van rijbewijs B. Wat bieden wij? Je begint met een basisopleiding in ons eigen trainings- centrum. Je start met een produkttraining, om onze produkten te leren kennen, gevolgd door een commerciele training waarna je onder begeleiding aan de slag gaat. Het eerste jaar krijg je een garantiesalaris. Je kunt echter al meer verdienen want de provisie-regeling geldt vanaf de eerste dag. Daarnaast krijg je een auto en gsm van de zaak. Berner Produkten B.V. t.a.v.: Mevr W. Jansen, Afd. Personeel Organisatie Vogelzankweg 175, 6374 AC Landgraaf, Tel.: (045) 533 91 33, Fax: (045) 531 51 48

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 22