Fytotherapeutisch symposium steltovergangsklachten centraal metalas Ben Ben v Frezer Lasser (mig/tig) Wij helpen u graag uit die droom! www.kinorama.nl A MOTOROLA 1 29! Problemen menopauze eindelijk serieus genomen YES, EEN BAAN BIJ AHOY! Medewerker Commerciele Binnendienst m/v li V-3690 een enthousiaste leid(st)er voor de naschoolse opvang enthousiaste invalkrachten De Brasserij geroutineerde barkeeper Erkenning Scepsis Voorkeur TELEFONIST(E)/RECEPTIONIST(E) m/v ALCATEL metalas machinefabriek b.v. metalas machinefabriek b.v. Het idee is dat het baantje van krantenbezorg(st)er alleen iets is voorjongeren. Hettegendeel is waar. Wij willen dan ook de wat ouderen onder ons uit deze droom helpen. Het vak krantenbezorg(st)er is een heerlijk baantje in de buitenlucht. Zes dagen in de week bent u 1 uur in de weer. Op deze manier blijft u in topconditie, u ontmoet elke dag nieuwe mensen en het levert nog een aardig zakcentje op. Tevens ontvangt u ook nog eens een gratis Rotterdams Dagblad. Heeft u interesse en u bent in het bezit van een fiets? Vul dan onderstaande bon in en geef u op als bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad. Voor meer informatie kunt u altijd contact met ons opnemen; 010 - 4004 444. Ja, ik heb belangstelling voor een krantenwijk Naam: Voorl: Adres:Nr: Postcode: Plaats: Telefoon: Geboortedatum Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Rotterdams Dagblad T.a.v. Inspectie Antwoordnummer 1579 3000 VB ROTTERDAM 100 uur standby 180 min spreektijd Gewicht: 83 gram 83 x 43 x 26 mm VOORWAAKDEN GEEIM aansluitkosten GRATIS belbundel U koopt 150 belminuten voor 45 f" per maand U betaalt 0,30 Bellen en gebeld worden in binnen en buitenland ,r!' (ChipKnip) Week 43 TOTAAL-TX08 Sfichfing DISCK is een welzijnsorganisafie voor sociaal cultureel werk en kinderopvang in de Deelgemeente Delfshaven te Rotterdam. DISCK, unit Spits zoekt voor Kindercentrum Pico Bello voor 28 uur per week. Wij zoeken iemand die: flexibel en creatief is; het ontzettend leuk vindt om te werken met kinderen van 4-12 jaar; een kindgerichte MBO-opleiding heeft. Reacties kunnen tot 30 oktober gestuurd worden naar: DISCK, unit Spits t.a.v. Guusje de Vries Postbus 61299, 3002 HG Rotterdam Tevens zoeken wij GeVnteresseerd? Schrijf een sollicitatiebrief naar bovenstaand adres! in Capelle aan den IJssel is wegens toenemende drukte op zoek naar: fulltime, leeftijd vanaf 25 jaar Ben jij degene die wij zoeken, toe aan een nieuwe uitdaging in een dynamisch bedrijf en snel beschikbaar, schrijf naar: De Brasserij, Stadsplein 61 2903 HG Capelle aan den IJssel, tel. 010 - 4424793 Fytotherapie, de behandel- methode waarbij middelen worden voorgeschreven die zijn gemaakt van plantenex- tracten, geniet een groeiende belangstelling in de medi- sche wereld. Zeker als het gaat om de succesvolle, na- tuurlijke aanpak van over- gangsproblemen. Typische verschijnselen, zoals opvlie- gers, slapeloos- en neer- slachtigheid, zijn met een fy- totherapeutisch preparaat uitstekend te verhelpen. Daarover praat de medische wereld op 3 november aan- staande, tijdens het Fytothe- rapeutisch Symposium van de Nederlandse Vereniging voor Fytotherapie (NVF). Het symposium staat onder auspicien van de Nederland se Vereniging van Obstetrie en Gynaecologie. Drs. J.H. van Meer, voorzit- ter van de NVFS constateert met enige trots dat Fytothe rapie zich nu definitief mag ling staat en dat artsen als- nog vertrouwd raken met de behandelmethode. Naar ver- wachting zullen in de toe- komst ook de opleidingen meer aandacht gaan beste- den aan de natuurlijke aan pak van overgangsproble- men. verheugen in de belangstel ling van de medische we reld. Een voorzichtige door- braak, zo beaamt hij. „Met collega's uit de verschillen- de beroepsgroepen bespre- ken we tijdens het symposi um de actuele, wetenschap- pelijke stand van zaken rond Fytotherapie. Daarna zal er volop gelegenheid zijn om te discussieren over de beste manier om vrouwen met overgangsklachten te bege- leiden bij hun keuze voor eventuele medicatie." Tijdens het symposium ko- men zo'n 150 artsen en apo- thekers samen, om te bespre- ken welke mogelijkheden een Fytotherapeutisch mid- del biedt tijdens de meno pauze in vergelijking met bijvoorbeeld hormonen. De aandacht voor de natuurlijke aanpak van overgangsver- schijnselen is de laatste jaren enorm gegroeid. Dat heeft te maken met de vergrijzing in ons land, maar ook met het feit dat patienten mondiger worden en vaker zelf infor- meren naar een natuurlijke oplossing voor hun pro- bleem. Recent NIPO-onderzoek wijst uit dat bijna driekwart van de vrouwen positief staat tegenover een natuur lijke aanpak van overgangs klachten. Er bestaat veel be- hoefte aan informatie over dit onderwerp. Vrouwen willen het liefst zo pro- bleemloos mogelijk door de overgang zien te komen zonder dat daarbij het na tuurlijke proces binnen het lichaam wordt verstoord. 'De overgang is immers geen ziekte, maar een na tuurlijke fase in het leven en daar slik je bij voorkeur geen kunstmatig geneesmid- del tegen', aldus veel reac ties. Toch schrijven artsen nog vaak hormoonprepara- ten voor om overgangsver- schijnselen te beperken. 'Onnodig', aldus steeds meer deskundigen, 'de na tuurlijke aanpak is zeker zo adequaat.' Ymea Omdat hormonen wel ingrij- pen in het proces van de overgang, besluiten veel vrouwen, die door hun arts niet op alternatieven worden gewezen, om dan maar niets in te nemen. Terwijl er goed werkende natuurlijke hulp- middelen bestaan, die het overgangsproces ongemoeid laten. Van die groep natuur lijke middelen is Ymea zon der twijfel een van de be- kendste. Dat artsen tot op heden soms Fytotherapeutische oplos- singen zoals Ymea over het hoofd zien, hangt onder meer samen met de geringe aandacht die tijdens de art- senopleiding aan deze be handelmethode wordt be- steed. Met het symposium lijkt hieraan een einde te ko men. Het feit dat vanuit uit- eenlopende vakgebieden een brede vertegenwoordiging aanwezig is, laat zien dat Fy totherapie in de belangstel- Binnen de medische profes- sie zien we dat de scepsis te genover het gebruik van na tuurlijke hulpmiddelen tij dens de menopauze lang- zaam ma* zeker tot het ver- leden gaat behoren. Een groeiend aantal artsen en apothekers onderschrijft het succes van de behandeling. Daarin zien zij zich gerugge- steund door wetenschappe- lijk onderzoek. Steeds meer studies stellen vast dat Fyto- therapeutica de overgangs klachten verminderen zon der het overgangsproces te beinvloeden. Het Fytothera peutisch Symposium zal die zienswijze verder verbreden. rotterdam Ben je representatief en stressbestendig? Heb je een duidelijke telefoonstem en een goede Nederlandse uitspraak? En wil je werken bij een dynamisch bedrijf waar altijd wel wat te beleven valt? Solliciteer dan naar: voor avond- en weekenddiensten 80 uur per maand Je kunt je wensen met betrekking tot de invulling van werktijden maandelijks kenbaar maken. Wat wij van je vragen is: een klantvriendelijke en servicegerichte instelling ervaring in soortgelijke functies beheersing van de Engelse en Duitse taal MBO-niveau bereidheid tot het volgen van cursussen Interesse? Stuur dan je schriftelijke reactie met c.v. en pasfoto v6or 10 november 2000 naar: Ahoy' Rotterdam nv, t.a.v. Winifred van den Berg Afdeling Personeelszaken, Postbus 5106, 3008 AC Rotterdam Alcatel is wereldleider in telecommunicatiesvstemen en gerelateerde kabels en componenten en opereert in meer dan 130 landen. Alcatel Kabel Nederland is gespecialiseerd in de marketing, verkoop en distributie van energie-, communi- catie- en telematicakabels. Met deze activiteiten is Alcatel een van de grootste leveranciers op dit gebied in Nederland. Ter versterking van onze commerciele afdeling zoeken wij een bijzonder enthousiaste Na een inwerkperiode adviseert u, in een team van enthousiaste medewerk(st)ers, geheel zelfstandig onze afnemers bij de verkoop van onze producten. Tot uw werkzaamheden behoort tevens het uitbrengen en bewaken van offertes. Naast een opleiding op MBO-niveau, beschikt u over goede contactuele en commerciele eigenscnappen. U heeft goede mondelinge en schriftelijke vaardig- heden in de Nederlandse en Engelse taal en affiniteit met computers. Uw leef tijd ligt tussen de 20 en 30 jaar. Kandidaten die ervaring hebben opgedaan in de electrotechnische branche of in soortgelijke functies verdienen de voorkeur. Wij bieden u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in een gezond bedrijf met goede toekomstperspectieven. GeTnteresseerden nodigen wij uit - tot twee weken na het verschijnen van deze advertentie - hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, te richten aan de directie van Alcatel Kabel Nederland b.v., Postbus 176, 3130 AD Vlaardingen. M Naast machinale bewerkingen heeft metalas machinefabriek zich gespecialiseerd in oppervlakte bewerkingen: - thermisch spuiten - speciaal lassen 50% van de werkzaamheden heeft te maken met reparatiewerk. Gezocht: Gezocht: - Allround vakman met ervaring - Conventioneel frezen/steken/kotteren - Varierend werk/meestal enkelstuks - Enkele jaren laservaring - Hoofdzakelijk oplassen slijtvaste legeringen - Interne opleiding voor Plasma Poeder lassen - Naast las werk ook bereid tot overige werkzaamheden Voor informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer C. de Visser. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u richten aan onderstaand adres. James Wattweg 28,3133 KK Vlaardingen, 010 - 435 67 00. Ons bedrijf is direct gelegen bij het station Vlaardingen-West. MMMmm Rotterdams Dagblad SUPERSTUHT >4 to*! (besparing 90,-) (2 maanden 360 minuten*) per extra minuut (na de belbundel) Minuten die u niet gebruikt kunt u 2 maanden meenemen naar de volgende maand BEN Aansluitvoorwaarden Voor een snelle aansluiting heeft u een geldig legitimatiebewijs en een geldige bank of giropas en/of bank- of giro-afschrift nodig. Voor een abonnement op rekening van de zaak dient u een zakelijk uittreksel van de K.v.K. mee te nemen (Dit uittreksel is niet ouder dan 12 maanden). Alle prijzen in combinatie met een 2-jarig BEN abonnement. Meerprijs 1-jarig abonnement 79,-. r N Alphen a/d Rijn Winkelcentum Aarhof Capelle a/d IJssel Winkelcentum Koperwiek Dordrecht Voorstraat 274 I Den Haag Venestraat 8-10 Leiden Haarlemmerstraat 170 Rijswijk Winkelcentrum In de Boogaard/De Terp Rotterdam Winkelcentrum Oosterhof Rotterdam Winkelcentrum Zuidplein Rotterdam Hoogstraat 141 Rotterdam Bergse Dorpsstraat 32 Vlaardingen Liesveid 14 Zoetermeer Stadshart Passage Zwijndrecht Winkelcentrum Walburg Prijswijzigingen en zetfouten voorbehouden. Aanbieding geldig zolang de voorraad strekt. Alle voorgaande aanbiedingen komen hierbij te vervallen. Aanbieding is geldig tot en met 11 november. GRATIS belbundel alleen i.c.m. 2-jarig BEN-abbonement.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 28