Services MiLGRO f 1 u Peek&Cloppenburg Anson's STICHTING PAUSJOHANNES XXIII www.peekendoppenburg.com (ASSISTENT-)BEGELEIDERS (M/V) Hoofd financiele administratie (m/v) Heb jij interesse? Week 44 TOTAAL-TX12 Stichting Pans Johannes XXIII biedt met ruim 330 medewerkers door woon- aati 450 mensen met een de regie Rotterdam, Schiedam, Oostlanden Westland. Dit gebeurt in elfgezins- vervangende tehuizen met velebuttenlocaties, ternijl ruim 125 clienten zorgaan huiskrijgen. We bieden met elkaar een goed mogelijk aansluit bij de ivensen tnogeltjhJtedenf neia van c Een vinden xve van groat wonen en begeleiding voor mensen met een verstandelijke handicap In verband met uitbreiding van onze activiteiten heeft Individueel Wonen in de regio Groot Rotterdam vacatures voor: in parttime dienstverband, voor minimaal 20 en maximaal 32 uur per week. Functie-informatie: De medewerkers van Individueel Wonen begeleiden ruim 125 zelfstandig wonende clienten op basis van hun individuele hulpvraag. Hierbij wordt veel aandacht besteed aan een methodische steunstructuur en persoonlijk netwerkopbouw. Als (assistent-)begeleider werk je in de regel alleen, zowel overdag als's avonds (maximaal 3 avonden per week). Je begeleidt samen met een of meerdere collega's een vast aantal clienten en maakt deel uit van een van de drie teams. Wij zoeken collega's die: een actuele visie hebben op dienstverlening aan mensen met een verstandelijke handicap; ervaring hebben in het bieden van (ambulante) woonbegeleiding aan mensen met een verstandelijke handicap; willen meewerken aan een goede kwaliteit van zorg en werksfeer; kritisch zijn en een goede gesprekspartner voor andere teamleden; flexibel inzetbaar zijn; een relevante MBO-opleiding hebben afgerond (dit geldt voor de begeleidersf unctie) Met nadruk wijzen wij erop dat het hier om een zelfstandige functie gaat waarbij het noodzakelijk is dat je in voorkomende situaties daadkrachtig handelt. Wij bieden: Boeiend en afwisselend werk, veel ruimte om eigen ideeen vorm te geven, een goede werksfeer en dito ondersteuning. De stichting heeft veel aandacht voor de ontwikkeling van haar medewerkers o.a. d.m.v. een persoonlijk opleidingsbudget. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Salaris begeleider: minimaal 2.803,00 en maximaal 4.351,00 bruto per maand bij full time dienstverband. Salaris assistent-begeleider: minimaal 2.625,00 en maximaal 3.748,00 bruto per maand bij fulltime dienstverband. Wij nodigen mensen die zich herkennen in bovenstaand profiel uit voor 13 november a.s. een sollicitatiebrief met c.v. te sturen naar Individueel Wonen, Berlagestraat 41,3067 CB Rotterdam, t.a.v. de sollicitatiecommissie. Informatie kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij Ingrid Goppel of Fred Wigchert (beiden waarnemend hoofd), telefoon: 010-2075898. Services Milgro is gespecialiseerd in afval- en reststoffenzorg bij bedrijven en instellingen. Hierbij staan milieurendement, efficiency, kosten en wetgeving centraal. Services Milgro beheert innovatieve afvalzorgsystemen en biedt de mogelijkheid de complete afvalzorg uit handen te nemen bij klanten. Services Milgro stelt zich hierbij op als centraal coordinatiepunt voor klant, inzamelaars en verwerkers. Voor de professionalisering van onze activiteiten zoeken wij een - Stevige uitdaging binnen jonge en groeiende organisatie - Standplaats: Rotterdam, Noord-West Wie zoeken wij? Wij zoeken een zelfstandige persoonlijkheid met een dienstverlenende en flexibele instelling, met minimaal HEAO/SPD- niveau. Relevante werkervaring; dit is bijvoorbeeld tweede of derde job. Hij/zij moet zich thuis voelen in een jonge informele organisatie, met alle kenmerken van een groeiend bedrijf. Overtuigingskracht, humor en enthousiasme zijn belangrijk. Uitdagingen te over voor jonge professional. Focus ligt op uitbouwen van administratieve processen, automatisering en tijdige financiele en management informatie. Functieomschrijving Leidinggeven aan afdeling Opzetten van computer boekhouding (Exact) Voeren van de boekhouding Verbeteren administratieve procedures Crediteuren en debiteurenbeheer Verzorgen van financiele rapportages Wat biedt Milgro Uitdagende functie in groeiend en dynamisch bedrijf Goede arbeidsvoorwaarden Collegiale en informele sfeer Reageren? Stuur uw schriftelijke sollicitatie met CV naar: Services Milgro BV, Coventrystraat 12, 3047 AD Rotterdam t.a.v. J.H. van der Kooij. Voor informatie kunt u hem bellen: 010-238 03 10 Nouveau Transport Leasing B.V. Opgericht in 1987, is een snel expanderende organisatie in logistieke dienstverlening. Op wereld- wijde basis is NLT actief in scheepvaart, expeditie, warehousing distributie en container leasing. Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn naar: Assistent Expediteur (m/v) Voor deze functie vragen wij: - Algemene opleiding op middelbaar (mbo) niveau - Beheersbaarheid van minimaal twee vreemde talen in woord en geschrift (bij voorkeur Engels/Duits) - Bekendheid met Microsoft Office - Relevante werkervaring - Rijbewijs B - Leeftijd tot 30 jaar Wij bieden: - Goede werksfeer in enthousiast jong team - Salaris in overeenstemming met ervaring en opleiding - 8% vakantietoeslag - Winstuitkering Wij verzoeken gei'nteresseerden in deze vacature schriftelijk te reageren binnen 10 dagen onder bij- sluiting van volledig c.v. en hun brief te sturen naar: Nouveau Transport Leasing B.V. Kastanjelaan 18m 2982 CM Ridderkerk T.a.v. dhr M. de Roef FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V STARS Vanaf donderdag 2 november starten De Bijdehante Kinderweken van Anson's en Peek Cloppenburg. Tijdens deze kinderweken zijn er op de kinderafdeling fantastische kortingen op de nieuwe herfst- en wintercollectie 2000 (van maat 56-188). Een onverwacht extra voordeel! Kom snel, want op is op! De actie loopt zolang de voorraad strekt. Word dan bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad. Je hoeft er niet vroeg je bed voor uit en met een uurtje werken per dag verdien je een behoorlijk centje bij. De werktijden zijn zeer aantrekkelijk: doordeweeks moet de krant voor 17:30 uur bij de abonnee in de bus zijn en op zaterdag voor 13:00 uur. Benjij minimaal 15 jaar en je bent geinteresseerd, meld je dan aan als bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad.Vul de bon in of bel voor meer informatie 010 -4004.444 (tijdens kantooruren). ik heb belangstelling voor een krantenwijk Naam: Voorl:" Adres:Nr: Postcode: Plaats: Telefoon: Geboortedatum (min. 15 jaar): liif iMiiOP f /Rotterdams Dagblad) 1 i m.ii-i-.-i.-i n 1iil~ pcr5yy«»^A 0 Win fig. PAR E R S PJ PARTNERS adviseert en ondersteunt organisaties eh gemeenten .in Zuid-Holland op het terrein van jeugdbeleid, multicultureel werken en samenlevingsopbouw biedt diensten aan in de vorm van werkontwikkeling, advisering en begeleiding, deskundigheidsbevdrdering, bemiddeling, onderzoek en informatieverstrekking is gespecialiseerd in bedrijfskundige adviezen, personeelsbemiddeling, projectmatig welzijnswerk en juridische dienstverlening. Er werken ruim 50 medewerkers. PJ PARTNERS Thurledeweg 95 Postbus 11117, 3004 EC Rotterdam O 010 436 21 66 Q 010 436 63 57 info@pjpartners.nl PJ PARTNERS zoekt Met ingang van 1 januari 2001 voor 16 uur per week. In eerste instantie voor een jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaaide tijd. Je werkt - met indirecte begeleiding - in teamverband op de afdeling financier), die momenteel bestaat uit twee medewerksters. Taken Het takenpakket is gevarieerd, maar de voornaamste taken bestaan uit het met een gehutomatiseerd boekhoudprogramma invoeren van gegevens voor facturering en dagboeken, het controleren van declaraties, offertes en facturen en het opzetten en bijhouden van dossiers. Wij vragen iemand met ruime kennis van en ervaring met een geautomatiseerd boekhoudprogramma werkervaring met Excel en Word een middelbare opleiding op het vakgebied, dan wel ruime ervaring. Arbeidsvoorwaarden Salaris volgens de CAO Welzijn functiecode Ab, maximaal f. 3.919,- bruto op basis van een 36-urige werkweek. PJ PARTNERS heeft een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een spaarioonregelig, een vergoeding voor woon-werkverkeer, kinderopvang, studiefaciliteiten en flexibele werktijden. Informatie Voor informatie over de inhoud van de functie kan contact opgenomen worden met Susan Sonke of Agnes Schaareman. Een informatiepakket is beschikbaar. Stuur een sollicitatiebrief met c.v. voor 13 november 2000 naar mevrouw A. Lemmers. PJ PARTNERS heeft een diversiteitsbeleid. Daarom gaat bij voldoende geschiktheid de voorkeur uit naar allochtonen en arbeidsgehandicapten. t f- MINI Amsterdam Dam 20 Eindhoven Rechtestraat 20 Den Haag Grote Marktstraat 36 Heerlen Promenade 27 Rotterdam-Zuidplein Zuidplein Hoog 605 Utrecht Vredenburgpassage 108 Zwolle Diezerstraat 24 en 26 Amstelveen Binnenhof 3-4 Arnhem Bovenbeekstraat 11 Breda Karrestraat 24-26 Groningen Herestraat 57 Haarlem Grote Houtstraat 54-60 's-Hertogenbosch Markt 95 Hilversum Kerkstraat 63 Leidschendam Liguster 48 (Winkelcentrum Leidsenhage) Rotterdam Hoogstraat 200 V Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar:Rotterdams Dagblad T.a.v. Inspectie Antwoordnummer 1579 3000 VB ROTTERDAM

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 14