■XJI llll MEERMAN m llll MEERMAN m ci^ njp [p De Ring van Putten MAGAZIJNMANAGER/VERKOPER M0NTEUR (HYDRAULIEK) VAN WANING Salarisadministrateur Financieel medewerker m/v (60%) Assistent-officemanager m/v (100%) ASSISTANT TECHNICAL MANAGER j DUITS 15 lesuren eerste of tweede graads, per 1 december ENGELS 10-13 lesuren tweede graads, per 1 januari MAATSCHAPPIJLEER 10 lesuren tweedegraads, per 1 december ft Verkoper Binnendienst Leuke Verkoopassistente If 3 CONSONANT Geloof jij nog in Sinterklaas? MEDEWERKER FINANCIELE ADMINISTRATIE (m/v) van den berg bvy^s\. Openbare Scholengemeenschap voor atheneum - havo - mavo De Ring van Putten is een groeiende scholengemeenschap met op dit moment rond 1350 leer- lingen en 120 personeelsleden. De school profileert zich in de omgeving, zowel letterlijk als figuurlijk, als 'de school waar muziek in zit'. Er wordt veel met muziek gedaan in onze school, bezoekers prijzen de sfeer tussen personeel en leerlingen en hun betrokkenheid bij de school. Vernieuwing en verbetering van het onderwijs is een belong rijke doelstelling. Van a lie docen- ten wordt daarbij een actieve bijdrage en professionele instelling verwacht. Expliciet wordt daartoe ook ruimte ter eigen invulling binnen de betrekkingsomvang gelaten. Over het bege- leidingsprogramma voor nieuwe docenten zijn de betreffende collega's ook dit jaar weerzeer enthousiast. Het bestaande gebouw wordt per 1 januari uitgebreid met een vleugel voor de bovenbouw HAV0/VW0. Op onze school ontstaan vacatures voor: Inlichtingen over de vacatures worden verstrekt door de heer B. Brouwer, conrector, tel. 0181-457144 (school) of 0186-692945 (prive). Uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v. en referenties, kunt u binnen een week na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de rector van de o.s.g. De Ring van Putten, de heer H. den Haan, Postbus 175, 3200 AD Spijkenisse. Door aanhoudende groei in werkaanbod hebben wij vacatures open voor de functie van GEDIPLOMEERD AUTOTECHNICUS m/v Voor deze functie denken wij aan vlotte mensen, liefst in het bezit van APK2 bevoegdheid en een rijbewijs. Wij bieden een leuke werksfeer, afwisselende werkzaamheden, een goede CAO en het salaris hangt af van leeftijd, ervaring en uiteindelijk van prestatie. U kunt solliciteren door een brief te sturen aan: Opel dealer Dijkshoorn Boyleweg 14 3208 KA Spijkenisse t.a.v. de heer W.K. Torreman Voor informatie, of een afspraak kunt u hem direct bellen op 0181 -600 880 Meerman Vlaardingen b.v., gevestigd in Vlaardingen, is een onderdeel van de Mevla Groep. Op korte termijn zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: i VAF^ CEEST' Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs te Spijkenisse verzorgt het onder wijs voor 2600 leerlingen op 8 basisscholen en 1 school voor speciaal basisonderwijs. Door invoering van centraat management zijn we in staat bovenschools het beleid te codrdineren zodat er op de scholen zoveel mogelijk tijd ingezet kan worden om het autonome schoolbeleid vorm te geven. Voorts is de mogelijkheid van doorslroming, nascholing en carriereplanning aanwezig. CBS de BRON, wil zijn missie'onuitputtelijk" waar blijven maken! CBS de MARIMBA, schoolprestaties op een voor het kind zo prettig mogelijke wijze! CBS de RANK, bouwt letterlijk en figuurlijk aan de toekomst! CBS de HOEKSTEEN, de basis van ontplooiing! CBS het ANKER, groeischool van formaat! Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs te Spijkenisse jJVeek 45 T0TAAL-TX16 precifsle o o £smeijer B.V. is importeur en leverancier in Nederland van geavanceerde-Duitse en Zwitserse metaalbewerkingsmachines, 20als: vonkvespaningsmachines draai-freescentra bewerkingscentra freesmachines rand-, vlak- en profielslijpmachines gpordinaten boor-freesmachines. Daarnaast leveren wij ook: geavanceerde meetinstrumenten technische producten •spangereedsphappen verspanende gereedschappen to verband met libreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte tymijn voor onzi Verkoop Binnendienst een enthousiaste: van Topfabrikatei meetmiddelen en verspanende gereedschappen voor de metaalbewerting Wij hebben de vdgende taken voor je: - Telefonisch aiviseren en verkopen van meetmiddelen en verspanende gereedschapen - Maken van ainbiedingen voor deze producten - Orderverwercing - Levertijd- envoorraadbewaking - Aanvragen ai bestellen van genoemde producten bij leveranciers - Marketingadiviteiten en ondersteuning van de Verkoop Buitendienst Dusals je: - een MTS'eroent met commercieel gevoel of een MBO'er met sterke interesse vror techniek - weet hoe bilangrijk klantvriendelijkheid en serviceverlening zijn - het leuk virit om in teamverband te werken - bekend belt met het Microsoft Officepakket - kennis hefct van de Duitse en Engelse taal - en liefst otk enige ervaring hebt dan hebben w een hele leuke baan voor je, waar je naast uitdaging ook een uitstekende wirksfeer en prima arbeidsvoorwaarden kunt verwachten. Deze baan kai ook een uitstekende startfunctie voor je zijn om op termijn door te groeiei naar een buitendienstfunctie. Tevens zoeken wij een: Wij hebben de volgende taken voor je: - Zelfstandig verwerken van correspondentie - Onderhouden van contacten (zowel telefonisch als schriftelijk) met afnemers, leveranciers, vertegenwoordigers en servicetechnici - Marketingactiviteiten en ondersteuning van de Verkoop Buitendienst Dus als je: - weet hoe belangrijk klantvriendelijkheid en serviceverlening zijn - het leuk vindt om in teamverband te werken - een vooropleiding op HAVO-niveau hebt - bekend bent met het Microsoft Officepakket - de Nederlandse en Duitse taal mondeling en schriftelijk goed beheerst dan hebben wij een leuke baan voor je, die naast een uitdaging en een uitstekende werksfeerook prima arbeidsvoorwaarden biedt. Voor meer informatie over deze functies en ons bedrijf kun je een kijkje nemen op onze website www.esmeiier.nl of bellen met Ruud Brouwer - Hoofd Verkoop Binnendienst - Tel. 010 - 415 27 88. Je schriftelijke sollicitatie graag binnen 14 dagen richten aan: Esmeijer B.V. Postbus 11077,3004 EB Rotterdam of aan ons e-mailadres: infoQesmeiier.nl ti> TIP Trailers is een dochteronderneming van GE Capital een divisie van General Electric, die wereldwijd succesvol is op het gebied van financiele dienstverlening. General Electric is de toonaangevend en wereldwijd opererende onderneming die met meer dan 200.000 medewerkers actief is op het gebied van productie, techno logic en dienstverlening. TIP Trailers levert door heel Europa een breed scala aan producten en diensten op het gebied van trailers, zoals: verhuur, leasing, sale- en leaseback, verkoop en fleetmanagement. Het hoofdkantoor van TIP Trailers Benelux is gevestigd in Rotterdam en heeft alleen al in Nederland 20 vestigingen en steunpunten. Voor meer informatie verwijzen wij u naar www.tip.ge.com. Met het oog op de toekomst en de beoogde groei zijn wij namens TIP Trailers voor de binnendienst op zoek naar een ambitieuze (m/v): Wat verwacht TIP Trailers van u Het beheren van database in excel en acces. Het berekenen van kosten/investeringen t.o.v. verkoopprijs. Het adviseren van technische aspecten bij het inkopen van trailers. Garantieregelingen met de klanten en leveranciers afhandelen. Vervanger van de Technical Manager. Verbeteren en structureren van administratief proces. Het beheren van administratief proces. Met ds resultaat: Een balans tussen investeringen en lopende kosten houden t.o.v. rendement op verkoopprijs. Dat u Technisch adviseur bent voor de inkoop. Een betrouwbaar administratief proces. Tevreden klanten na de afhandeling van garantieregelingen. TIPTrailers vraagt: Minimaal HBO-denkniveau door ervaring. Technische achtergrond, het liefst werktuigbouwkundig. Sterke communicatieve vaardigheden. Goede kennis van excel en acces. Bereid zijn om een gedegen administratie te voeren. Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van de transportsector is een pre. Bereid zijn om een zeer gedegen productkennis van trailers op te doen. 0 i.:- 1 i TIPTrailers biedt u: Een uitdagende en verantwoordelijke functie bij de marktleider in Europa op het gebied van verhuur, leasing en verkoop van trailers. Een zeer grote Internationale organisatie met kwalitatief hoogwaardige producten waarbinnen veel wordt geinvesteerd in opleiding en training van de medewerkers. De mogelijkheid voor verdere doorgroei binnen TIP Trailers of andere bedrijfsonderdelen van GE, een van's werelds grootste en meest gerespecteerde ondernemingen. Een salaris tot 5.000,- per maand afhankelijk van kennis en ervaring. 3 WojJJt u de nieuwe Assistant Technical Manager van TIP Trailers? Stujur of mail dan binnen 14 dagen uw brief met motivatie en c.v. naar: TIP Trailers T.a.v. Vera van Oudheusden Max Euwelaan 74 3062 MA Rotterdam E-riiail: vera.van.oudheusden@tipeur.ge.com J .3 1 Isc. isU communicatiegroep Consonant communicatie groep is een onafhankelijk Rotterdams bureau dat zich bezighoudt met resul- taatgerichte communicatie voor een groeiende groep opdrachtgevers, met name binnen de overheid en non-profit organisaties. Hetprofessioneel georgani- seerde 'office' vormt de thuisbasis voor de ruim 25 adviseurs en zorgt voor de stroomlijnipg en de afitemming van de werk- zaamheden. Consonant heeft ook een vestiging in Almere. Meer informatie over Consonant is te vinden op onze website: www.consonant.com. Consonant communicatiegroep Kralingseweg 253 Postbus 4064 3006AB Rotterdam Telefoon: 010 - 4363799 Fax:010-4365787 Of zorg je zelf voor een goede baan en solliciteer je bij Consonant communicatiegroep naar de functie van Voor deze functie zijn we op zoek naar een sprankelende persoonlijkheid die: - de grootboekadministratie lean voeren; - kan zorgdragen voor financiele planning en begrotingen; - de loonadministratie coordineert; - zorgt voor debiteuren- en crediteurenbeheer; - contacten onderhoudt met de accountant, het loonbureau, etc. Je hebt: - een diploma MBA of SPD; - tenminste vijf jaar aantoonbare werkervaring in de dienstverlenende sector; - ervaring met Exact, Word en Excell; - affiniteit met loonadministratie; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Of naar de functie van Voor deze functie zoeken we een representatieve persoonlijkheid die: - de gastvrouw/-heer van de organisatie kan zijn; - de vergaderruimten beheert en zorgt voor voorzieningen tijdens vergaderingen en trainingen; - verantwoordelijk is voor in- en uitgaande post, voorraadbeheer, in- en uitgaande bestellingen, etc.; - administratieve ondersteuning biedt. Wij vragen: - een MBO werk- en denkniveau; - tenminste drie jaar relevante werkervaring; - ervaring in het werken met het MS Office pakket; - uitgebreide ervaring met balie- en telefoonwerkzaamheden; - geen '9 tot 5 mentaliteit'; - een goed gevoel voor verhoudingen en dienstverlening; - goede beheersing van de Nederlandse taal. In beide gevallen betreft: het een interessante en afwisselende functie met een passend salaris. De werkomgeving is modern en dynamisch, de collega's zijn enthousiast en professioneel. Dus: waar wacht je op? Stuur je brief voor 15 november a.s. naar Corine M.J. Hoppenbrouwers, directeur. Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Diane Jansen of Anita Akkermans, 010 - 436 37 99. Bouwkundig Adviesburo Van den Berg B. V. is al bijna 50 jaar een begrip in de bouwwereld van Rotterdam en omstreken. We zijn al vele jaren gevestigd in Rotterdam-Ommoord. Momenteel zijn er ongeveer 25 mensen werkzaam binnen ons bedrijf. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: Op de afdeling administratie zul je samen met een collega op termijn verantwoordelijk worden voor de financiele administratie van de onderneming. Daarbij horen zowel uitvoerende als rapporterende werkzaamheden. Je hebt steeds rechtstreeks contact met de directie. Voor deze afwisselende functie zoeken wij iemand met een MEAO-opleiding. Bij voorkeur heb je enkele jaren ervaring in het vak. Je kunt rekenen op goede arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties gaarne naar ons postadres, t.a.v. de heer A.P. Lugthart bureau voor bouuikunde en constructle Niels Bohrplaats 19 Postbus 81123 3009 GC Rotterdam Telefoon 010-421 9033 Telefax 010-456 67 44 E-mail bergbouwkadvb@wxs.nl Groenewoudlaan 25, Postbus 175, 3200 AD Spijkenisse Tel. 0181-457144, Fax 0181-457145 Zij is gespecialiseerd in de import van, en de handel in machines, instrumenten en onderdelen voor de bouw. Als importeur van o.a. de Kubota minigraafmachine vervult Meerman al jaren een toonaangevende rol in de markt. Om deze positie te kunnen handhaven heeft Meerman service en klantgericht werken hoog in het vaandel staan. Hiervoor beschikt Meerman, naast een goed geoutilleerde afbouw- en servicewerkplaats, ook over een groot magazijn met een ruime sortering onderdelen, die rechtstreeks verkocht worden aan een grote groep afnemers en die gebruikt worden door de eigen service- en storingsdienst. In deze functie geeft u leiding aan twee medewerkers van het magazijn en de inkoop, u verkoopt onderdelen via telefoon of de afhaalbalie en u bent eindverantwoordelijk voor het onderdelen magazijn. Om deze functie uit te oefenen beschikt u over leidinggevende capaciteiten, bent u commercieel en kunt u klantgericht werken. Ook heeft u een technisch/commerciele opleiding op minimaal MBO-nivo. Ervaring in een soort gelijke functie is een pre. In deze functie werkt u aan nieuwe graafmachines, die klantspecifiek klaargemaakt worden. Het betreft het opbouwen van o.a. slangbreuk- beveiliging en extra hydraulische functies. Ook kleine elektrische aanpassingen en uitbreidingen vinden plaats. U heeft een technische opleiding op minimaal LBO-nivo. Wij zoeken een goed gemotiveerde kandidaat, die graag in de praktijk verder wil leren. Wij bieden in beide gevallen een zelfstandige, veelzijdige functie en een goede werksfeer binnen een gezond bedrijf. En natuurlijk een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie: Meerman Vlaardingen B.V. De heer V.S. van den Berg Hoekerstraat 10 Postbus 191 3130 AD VLAARDINGEN Tel.: 010-4350611 E-mail: v.vd.berg@meerman.nl KONINKLIJKE AANNEMINGMAATSCHAPPIJ De Koninklijke Aannemingmaatschappij VAN WANING bv, gevestigd aan de Rietbaan 10 te Capelle a/d IJssel, is een bouwbedrijf dat hoofdzakelijk werkzaam is in de Randstad. Wij realiseren utiliteits- en woningbouwprojeden en beschikken over een afdeling onderhoud en begeleiden daarnaast - van ontwerp tot realisatie - projeden van derden en eigen bouwprojeden. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde en zelfstandig werkende m/v die het huidige team van vier collega's komt versterken. Van u verwachten we een MBO-opleiding en een redelijke kennis van automatisering. Een (bijna afgeronde) studie Salarisadministratie is een pre. U bent in staat initiatieven te nemen en u bent collegiaal ingesteld. De hoofdtaken zijn: - Controleren en verwerken van alle gegevens in de Salarisadministratie - Beheren van personeelszaken - Opdrachtbonnen verwerken t.b.v. klussenadministratie - Oplossen van kleine problemen in de automatisering - Het onderhouden van het contact met de externe systeembeheerder. Van Waning werkt met de software van Alert-xd (financien- en projecten), CMG Paymaster (salarisadministratie) en Microsoft Office en Novell netwerkbesturing. Uw salaris is overeenkomstig de functie. Daarbij bieden wij goede arbeidsvoorwaarden. Bent u geinteresseerd, stuur dan uw CV en een korte toelichting aan dhr. A. Wolst, Koninklijke Aannemingmaatschappij Van Waning bv, Postbus 5088, 2900 EB Capelle a/d IJssel. Voor vragen of meer informatie kunt u contad opnemen met dhr. A. Wolst, telefoon 010-458 59 77 (na 19.00 uur078- 621 16 58) Email: awolst.waning@tref.nl Website: www.vanwaning.nl 100 JAAR VERENIGINC VOOR CHRISTEtlJK PRIMAIR ONBERWIJS SPIJKENISSE Daarom zoeken zij aanvulling van het gezellige team, dat met elkaar "gaat voor de school"! Ben je onderbouw of bovenbouw leerkracht? Wil je fulltime of parttime werken? Wij hopen je per direct of m.i.v. 1 januari als onze nieuwe collega te kunnen voorstellen. Informatie bij de heer j.E.A. Klijn, directeur, tel.: 0181-630782 Zij zoeken een middenbouw leerkracht om dit mee waar te maken. WTF 1,0 maar deeltijd is natuurlijk bespreekbaar. Informatie bij de heer K. Groenendijk, directeur, tel.: 0181 -614701 Heb jij, als leerkracht, gereedschap om mee te bouwen? Neem dan contact op met de directie! Op onze steeds uitbreidende school is een volledige (per 1 -1 -2001 en een deeltijd baan (direct) beschikbaar. Informatie bij mevrouw H. Steffen, directeur, tel.: 0613294 Zowel leerlingen als leerkrachten vinden hier de mogelijkheden voor een persoonlijke ontwikkeling. Op deze school vraagt men een leerkracht voor midden- of bovenbouw per 1 januari of z.s.m. daarna! Informatie bij de directeur de heer R van Marion, tel.: 0181-622741 We starten per 1 januari op deze school in de nieuwbouwwijk Maaswijk, een nieuwe kleutergroep en vragen hiervoor een juf met belangstelling voor de onder bouw. Informatie bij de directeur de heer B, Kraaijenbrink, tel.: 0181 -643434. Uw sollicitatiebrief, inclusief curriculum vitae, kunt u tot en met 18 november 2000, richten aan: iepenlaan 49-513203 XV Spijkenisse. T.a.v. M.W.M. Kloover-van Linschoten, centraal directeur personeel.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 27