huurland® DAG VAN DE MANTELZORG f Kinderen naar school en weer op zoek naar een baan als verpleegkundige? 1 i J -■ll T^eervouci Meervoud A A.m™ Zelfstandig werkend kok Assistent kok Thuiszorg Rotterdam bedankt alle mantelzorgers in Rotterdam! Alles wat we doen, doen we met zorg SECRETARESSE Antwoordcoupon HE J •~r Week 45 TOTAAL-TX11 www.meervoud.nl BALIE MEDEWERKER www.meervoud.nl KW 10 NOVEMBER 2000 Wmm Zorgt u voor iemand in uw omgeving? Bijvoorbeeld een familielid, een kennis of een buurvrouw. Dan is dit bericht voor u als mantelzorger bedoeld. Thuiszorg Rotterdam wil de Dag van de Mantelzorg op 10 november 2000 niet zomaar voorbij laten gaan en alle ruim 50.000 mantelzorgers in Rotterdam eens in het zonnetje zet- ten. Vaak wordt het geven van man telzorg vanzelfsprekend gevonden. Zorg geven aan iemand in je naaste omgeving, daar denk je niet over na, dat doe je gewoon. Maar toch Thuiszorg Rotterdam wil u bedanken voor uw inzet, zorg en ondersteuning. Uw hulp wordt zeer gewaardeerd. Het mag weleens gezegd worden: BEDANKT voor uw helpende hand! ADVOCATEN te Rotterdam zoekt voor spoedige indiensttreding: een enthousiaste (aankomend) voor 3 dagen per week Wij vragen: - een positieve instelling; - kunnen werken met "Word"; - kunnen werken met een dictafoon; - perfecte beheersing van de Nederlandse taal; - in woord en geschrift; - een goede telefoonstem; Wij bieden: - een aangename informele werkomgeving; - afwisselend werk; - werken in het centrum van Rotterdam; Salarisindicatie op basis van drie dagen per week: - f. 1500,- bruto per maand; - 8% vakantiegeld; - 13e maand (8%); - 15vakantiedagen; - spaarloonregeling; Telefonische inlichtingen bij: MrJ.W.T.M. IJsseldijk (010 - 4139070). Sollicitaties met c.v. gaarne binnen 8 dagen. Per post: Postbus 21567,3001 AN Rotterdam of Per telefax: 010-4148704 Per e-mail: Peeters@luna.nl Zie ook www.luna.nl/~peeters De deur voor een carriere in het basisonderwijs staat voor u open in Barendrecht Alsu: aan de slag wilt in het basisonderwijs; graag wilt werken in Barendrecht; parttime wilt werken of een volledige betrekking wilt; liever met oudere kinderen of liever met jonge kinderen werkt; een blijvende betrekking wilt of alleen maar een paar maanden wilt werken; gewoon liever alleen invalt; een betaalde LlO-stage wilt lopen; vanuit een Prot. Chr. levensovertuiging vorm wilt geven aan het onderwijs; dan kan het bestuur van de vereniging voor P.C. Schoolonderwijs te Barendrecht u helpen. Op haar 5 basisscholen in het snelgroeiende Barendrecht zijn er volop mogelijkheden om u een baan op maat aan te bieden. Bel voor een orienterend gesprek met de heer A. Monster, voorzitter van het managementteam van de Vereniging voor PCSOB 0180-615225 of 0186-654074. Of zet uw wensen op papier en stuur ze naar: Ver. voor PCSOB, Postbus 217, 2990 AE Barendrecht t.a.v. de sollicitatiecommissie. Informatie/sollicitatie: _a?r- I Ja, ik ben gelnteresseerd in een nieuwe baan als verpleegkundige in het Vlietland Ziekenhuis. Neem daarom zo snel mogelijk contact met mij op. my Werken bij het christelijk prlmolr onderwijs in Maassluls, Vlaardingen en Schiedam Stichting Meervoud Postbus 6020 3130 DA Vlaardingen Tel.: (010) 249 00 05 Fax: (010) 249 00 07 HUURLAND BV zoekt voor haar machine- verhuurafdeling aan de Schuttevaerweg 17 te Rotterdam een: in bezitvan rijbewijs. "lelefonische sollicitaties t.a.v. dhr. G. Moerenhout, tel.nr. 070-3479003 of schriftelijke sollicitaties t.a.v. Huurland bv, dhr. G. Moerenhout, Binckhorstlaan 151, 2516 BA Den Haag Werken bij het christelijk primair onderwijs in Maassluls, Vlaardingen en Schiedam Stichting Meervoud Postbus 6020 3130 DA Vlaardingen Tel.: (010) 249 00 05 Fax: (010) 249 00 07 In de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam (KW) zijn verschillende zorginstellingen in de regio Rotterdam verenigd. De KW-regio Zuid-West omvat de huizen Simeon en Anna, Maasveld en de woon- en zorgcentra Joachim en Anna en Dorpsveld. Simeon en Anna is een zorgcentrum met 265 bewoners. De (warme) maaltijden voor de bewoners worden verzorgd door de voedingsdienst, die circa 20 medewerkers telt. Craag versterken we ons met een voor 22,5 uur per week en onbepaalde tijd De functie Als zelfstandig werkend kok bereid je voor-, hoofd- en nage- rechten voor ouderen. Ook portioneer en controleer je de maal tijden en bereid je de maaltijd van de volgende dag voor. Bij dit alles begeleid je leerling-koks en stagiair(e)s bij de uitvoering van werkzaamheden in het kookproces. Bovendien maak je de gebruikte keukenhulpmiddelen en de werkruimte schoon. De vraag Je bent een gediplomeerde kok en schept eer in je werk en hebt kwaliteit en hygiene hoog in het vaandel staan. Het aanbod De CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen is van toepassing. Deze functie is ingedeeld in schaal 5, met een maandsalaris van maxi- maal fl. 3743,- (exclusief toeslagen), op basis van een fulltime aanstelling. Je werkt gemiddeld twee weekenden per vier weken. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren onder andere goede kinderopvangfaciliteiten, een spaarloonregeling en diverse personeelsvoordelen, waaronder een pc-priveproject. voor 22,5 uur per week en onbepaalde tijd De functie Je bereidt voor-, hoofd- en nagerechten voor ouderen. Deze maal tijden portioneer en controleer je. Ook bereid je de maaltijd voor de volgende dag voor. Daarnaast maak je de gebruikte keuken hulpmiddelen en de werkruimte schoon. Je kunt ook werken in een van de andere locaties in de regio Zuid-West. De vraag Je hebt enige jaren ervaring met het bereiden van maaltijden in een grootkeuken. Belangrijk is dat je eer in je werk schept en dat je kwaliteit en hygiene hoog in het vaandel hebt. Het aanbod Reken op een leuke baan in een prettige werkomgeving. Deze functie is ingedeeld in schaal 4, conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het maandsalaris is maximaal fl. 3.526,- (plus toeslagen), op basis van een fulltime aanstelling. Alle diensten - inclusief zon- en feestdagen - zijn volgens rooster. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren onder andere goede kinderopvangfaciliteiten, een spaarloonregeling en diverse personeelsvoordelen, waaronder een pc-priveproject. Ceinteresseerd? Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met de heer C. Sens, facilitair manager, telefoon (010) 439 32 00. Je sollicitatiebrief cv kun je sturen naar Huize Simeon en Anna, t.a.v. de heer C. Heuts, afdeling P&O, Strevelsweg 350, 3075 BZ Rotterdam. Simeon en Anna zorgcentrum Simeon en Anna is aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. PEETERS IJSSELDIJK pp Het Vlietland Ziekenhuis is de nieuwe naam voor de gefuseerde organisaties van het Schieland Ziekenhuis in Schiedam en het Holy Ziekenhuis in Vlaardingen. Het Vlietland Ziekenhuis bestaat thans uit twee goed geoutilleerde algemene ziekenhuizen in de regio Nieuwe Waterweg-Noord. In totaal beschikken zij over 600 bedden. Momenteel bereidt men de nieuwbouw op een locatie voor. Het streven is om in 2003 dit nieuwe ziekenhuis in Schiedam-Nieuwland te betrekken. De fusie en nieuwbouw bieden de regio Nieuwe Waterweg- Noord de garantie dat ook in de toekomst zorg op maat gewaarborgd blijft. Het Vlietland Ziekenhuis streeft naar een situatie van een gedifferentieerd behandel- en zorgaanbod, waarbij kwaliteit, klantgerichtheid, gastvrijheid en goede afstemming met de overige zorgpartners in de regio centraal staan. Naast de huidige specialismen zal het Vlietland Ziekenhuis in de toekomst beschikken over een hemodialyse afdeling, een Geriatrische Afdeling (GAAZ) en een Multidisciplinair Oncologische Unit (MOU). U heeft een aantal jaren als gediplomeerd verpleegkundige gewerkt maar bent (tijdelijk) gestopt bijvoorbeeld voor de verzorging van uw kinderen. Maar nu gaan uw kinderen - in sommige gevallen voor het eerst - naar school en denkt u er serieus over weer in uw oude beroep aan de slag te gaan. Het Vlietland Ziekenhuis biedt u de mogelijkheid, na een gedegen inwerk en begeleidingsprogramma, uw kennis en ervaring in de gezondheidszorg weer te benutten en toe te passen. Wij bieden u een baan aan als verpleegkundige voor minimaal 20 uur en maximaal 36 uur per week. Naast een inwerkprogramma kunt u rekenen op een scholingsprogramma om uw kennis en vaardigheden weer up-to-date te krijgen. Wij vragen: Om te beginnen een diploma verpleegkundige-A of HBO-V. Verder beschikt u over een collegiale instelling en het enthousiasme om actief mee te werken en te denken aan de ontwikkeling van het afdelingsbeleid. U bent bereid om alle diensten te draaien. Uiteraard kunt u ook solliciteren wanneer u momenteel werkt als verpleegkundige en van baan wilt veranderen. Ons aanbod: Salariering en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Gedurende het scholingsprogramma krijgt u een tijdelijk contract voor de duur van de scholing. Het salaris voor de functie van verpleegkundige bedraagt maximaal 4.517,- bruto per maand (functiegroep 40) bij een volledig dienstverband. Het ziekenhuis zal de komende periode investeren in naschoolse opvang. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Corry van der Voort, telefoon 010 - 2493555 of Cees Spitters, telefoon 010 - 2493536, beiden werkplekmanager. Schriftelijk solliciteren kan door inzending van de bon. Stuur deze bon, ongefrankeerd, op naar het Vlietland Ziekenhuis, t.a.v. Edwin de Prieelle, Dienst Personeel en Organisatie, Antwoordnummer 314, 3100 VB Schiedam. Wij nemen dan contact met u op. I Naam Ad res Postcode I Woonplaats Telefoon 1 Geboortedatum Opleiding Ik wil graag -uren per week werken. 1

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 30