zuidplein 156! Restaurant Zuidplein helemaal vernieuwd Koopzondag! Nieuwe werelden gaan open bij Etos Sinterklaas op het Zuidplein! Extra koopavonden! Surprises bij heropening Dit zijn de winkels pANMQ HEMA Blokker en Hoyng zijn onder een dak te vinden M au-goCtexlusif WINKELCENTRUM WINKELCENTRUM Aktie Sport Van Leest CD's Albert Heijn Lektuurshop Amici Populair Damesmode Levi's Store Amici Libertel Herenmode City Point Artisjok Lipstick Arty LiveraLucky Au Gout Gifts Exciusif Luigi Lucardi Baby Manfteld Gift Shop Marca Gakker Bart Matson Bart Smit MBC Sport Bel Company McDonalds Benelli Megapool Juweliers Miss Etam Bijbelkiosk Moda di Bloemenland Domani Blokker Morena Byoux Bluetiek-in Moto Boeken- M&S Mode voordeel M&W Peters Bo's Optiek Box Fashion Artistiek Bram Ladage Pearle Express Brantano Peek& Schoenen Cloppenburg Bristol Perry Sport Bruna Picobello Burger King Prenatal C&A Primafoon Chinese Printhouse Kunstartikelen Promiss Clubcenter/ Prontophot ECI PTT Cool Cat Postkantoor Gool Cat Radio Modern Junior Electronics Cosmo Restaurant Hairstyling Van Dijk Goster Restaurant Crums Zuidplein Grums II Riroy Bonbons IJD&FD- Rij wielstalling/ Reizen Fietsshop Day-Fashion Roobol Delifrance Royal Albert De Snor Shop Damesmode Saja Boetiek Dixons Scapino Dixtone De Dodgers Schoenenreus Douglas Schoen- Duifhuizen kampioen Lederwaren Seen in Vogue E-Plaza Shoe Factory Etos Siebel Footlocker Juweliers Foto Hartman Space Free Record Ledermode Shop Spijker Gall Gall Sportshop Hakky Bar Chabot Hans Anders Steps Van Haren Ster Mode Hema Take Five Hennes Team Kapsalon Mauritz The Box V/d Heuvel The Phone Verlichting House Holland Tjin Toys 'R Us International Hoyng Trekpleister Het Huis Tuin van Rinck Zuidplein Hiinkembller Twinkle Ici Paris XL Juweliers Indo-Menu Ulla Popken Italia Model Mode Ii's Verhage Fast Jfens Mode Food De Jong Mode Vroom De Jong Tours Dreesmann Kan Mode WE Kinorama Wonder Klootwijk Woman Knaakland Xenos Kruidvat Young Gear Kwantum Van Zanten La Boca Zeeman Lady Sting Van Zummeren ZUIDPLEIN - Wie herinnert zich niet de vroegere markt in Winkelcentrum Zuidplein? Het was er gezellig wande- len, met voor iedereen wel iets. De verbouwing van het winkelcentrum maakte daar een tijdelijk eind aan. Alles ging op de schop en ook de bekende winkeliers van het marktgedeelte moesten uit- wijken. Maar nu komt de markt terug. In een andere vorm, maar des te mooier. Een 'rondje markt' maakt duidelijk dat er weer leven zit in dit deel van het winkelcen trum. ModadiDomani Zuidplein Hoog 510 De eerstvolgende koopzondag is op zondag 3 decemberLees elders op deze pagina over het speciale Sinterklaasfeest tijdens de koopzondag. UW SWAROVSKI DEALER m 4 Het Sinterklaasfeest staat voor de deur! Om u de gelegenheid te geven om op uw gemak de bijpassende cadeaus te kopen, heeft Winkelcentrum Zuidplein de komende weken een aantal extra koopavonden. U kunt nu bij ons terecht op: Woensdag 29 november Donderdag 30 november Vrijdag 1 december Maandag 4 december Winkelcentrum Zuidplein is op koopavonden geopend tot 21.00. Op dinsdag 5 december si uit het winkelcentrum om 17.00. FEEST BIJ HEMA ZUIDPLEIN nu 2 voor Zr nu 4 voor 10." nu 15% korting nu 2 voor 12." De markt komt weer terug op Winkelcentrum Zuidplein De ene na de andere winkel opent zijn deuren, het is bijna niet bij te houden want om de paar weken komt er wel weer een nieuwe ope ning aan. Het begint al bij Restau rant Zuidplein, dat sinds September een fraaie nieuwe behuizing heeft gekregen. Dan volgt Take Five Jeans Mode, met aan beide zijden van de gang een winkel. Mode is trouwens toch een populaire bran- che langs de markt, want ook Italia Ledermode, Day-Fashion en Saja Boetiek (exclusieve damesmode) zijn hier op korte afstand van el- kaar te vinden. Een soort mode- straat dus, die markt in Winkelcen trum Zuidplein. Lies Vervoort van Day-Fashion is enthousiast over de vernieuwing in haar deel van het winkelcentrum. „Het wordt hier weer leuk. Ik vindt mijn winkel echt tof en de vaste klanten komen nog steeds terug. Ik ben echt heel positief over Winkelcentrum Zuid plein, het wordt heel chique en er wordt veel aan de veiligheid ge- daan. Het management verdient een compliment, want het wordt hartstikke mooi." De onderlinge band tussen de vroegere winkeliers bij de markt heeft wat haar betreft niet onder de verbouwing geleden. „Er is hier een fijne groep onder- nemers. We gaan allemaal goed met elkaar om en er is onderling nog sociale controle." Vervoort is niet te stoppen in haar optimisme, ze voorziet een goede toekomst voor het hele winkelcentrum: Ik denk dat het hele Zuidplein weer heel mooi wordt, het wordt echt een top winkelcentrum!" Tussen al die modewinkels is ook nog Duifhuizen Tassen Leer te vinden, wellicht een bezoek waard om een bijpassende tas bij de nieu we garderobe uit te zoeken? Er te- genover is de oude vertrouwde schilderijenwinkel weer terug. De eigenaar is bijna niet meer weg te denken: „Ik ben al 22 jaar in het winkelcentrum. Ik ben wel negen maanden weggeweest, maar nu ko men de oude gezichten hier weer terug." Zijn aanbod is groot: van klassieke landschappen tot posters en zelfs voorstellingen met lichtjes erin verwerkt. Een gezellig Frans straatje met een terras en branden- de straatverlichting... zou dat thuis niet mooi staan? Maar wat uw ar- tistieke voorkeur ook is, u vindt hier gegarandeerd altijd wel iets dat het thuis goed zal doen. Op be- stelling kunnen bovendien zeker dertig soorten lijsten worden gele- verd, dus u kunt het kunstwerk van uw keuze helemaal naar eigen smaak laten inlijsten. Tsja, en dan krijg je ineens honger van al dat winkelen. Ook dat is op de markt al geen probleem meer: er zijn twee adressen voor de lek- kere trek. Een exotisch broodje? U vindt het pal naast de schilderijen. Of wilt u er toch liever even rustig bij gaan zitten? Dan moet u bij Verhagen zijn, de snackbar met de rode neonletters die u gewoon niet kunt missen. Een theater-achtige gezellige zithoek geeft u alle gele- genheid om even rustig te eten. Al met al begint de markt al weer aardig publiek te trekken. Om de hoek is Trekpleister te vinden en dat is natuurlijk ook een aardige trekker. Nu zijn er nog wel enkele grijze schermen in het straatje van de markt te vinden, maar als ook daar straks prachtige winkeltjes achter opdoemen, moet u wel erg nostalgisch zijn om nog naar de oude markt terug te verlangen. Lies Vervoort heeft gelijk: het wordt een heel chique winkelcen trum, ook op de markt! Ga maar eens kijken. ZUIDPLEIN - Het is niet de eerste keer dat Restaurant Zuidplein tij- dens haar bestaan is verbouwd, maar het is zeker wel de meest in- grijpende... Sinds begin September is het restaurant geheel vernieuwd weer open voor haar gasten. „Het is veel ruimer, veel moderner, heerlijk al die nieuwe spullen", glundert bedrijfsleider Alexander Schulp over zijn nieuwe restaurant bij het marktgedeelte van winkel centrum Zuidplein. Of het nu voor zo'n heerlijke dag- schotel (17,75, wekelijks een an dere schotel) of voor een lekker broodje is, Restaurant Zuidplein staat met haar team van op elkaar ingespeelde medewerkers weer he lemaal voor u klaar. Voor concer- ten in Ahoy is het restaurant zelfs tot 20.00 open en bij reserveringen voor groepen zet Schulp gewoon even de tafels in een voor u pretti- ge opstelling. 'Waar voor je geld', belooft hij, met een menukaart die varieert van een broodje tot een sappige tournedos. „En kom gerust eens gewoon een kopje koffte met gebak halen, want dat heb ik ook' besluit hij tenslotte. Dus als u zelf eens wilt zien hoe gezellig Restau rant Zuidplein geworden is, maakt u gerust gebruik van die uitnodi- ging...Voor reserveren bij Restau rant Zuidplein: (010) 481 21 09. voor uw business - trouwkostuums the originals De wintercollectie is nu binnen! Zo. 3+17 dec. geopend De millennium editie "CRISTAL PLANET" is uitsluitend verkrijgbaar in 2000 wij hebben nog een beperkte voorraad Znidplein-Hoog 852Tel. 4816473 m -«* mmm a® m m *mmm BSSIfKlS wss'f »s ZUIDPLEIN - Wie over het cen- trale plein van Winkelcentrum Zuidplein loopt, vindt daar sinds kort ook Etos. Etos was natuur lijk al in het winkelcentrum ver- tegenwoordigd, maar met de verbouwing ervan is Etos nu meeveranderd. De nieuwe plek bevait het bedrijf prima. „Het gaat hier aan het centrale plein heel goed'vindt medewerk- ster Rianne Nelis. „We hebben nu 100 vierkante meter meer tot onze beschikking en alles is nu lekker gelijkvloers. Door de extra ruimte kunnen we ook een uitgebreider assortiment aanbieden. Dat assortiment is helemaal onder- verdeeld volgens de nieuwe win- kelformule die Etos eerder dit jaar heeft ingevoerd. De winkel is daar- bij onderverdeeld in 'werelden', met elk hun eigen herkennings- kleur langs de rekken. 'Water- blauw' is de wereld van de li- chaamsverzorging en 'vuurrood' die van de schoonheidsartikelen. 'Aarde-oranje' staat voor gezond- heid en 'luchtblauw' tenslotte voor cadeau's. Zo herkent de klant al snel in welk gedeelte een bepaald artikel gevonden kan worden. En vooral in de cadeautjessfeer zult u bij Etos meer vinden dan u in het verleden gewend was. „Klanten willen steeds vaker ad- vies en daar willen we sterk in worden", geeft Nelis nog een ver- andering bij Etos aan. „Daarbij is ZUIDPLEIN - Voor wie er nog aan twijfelde (of erger nog: er niet in geloofde), het is zo ver: de goed- heiligman is in Nederland gearri- veerd. De stoomboot heeft Sinter klaas weer veilig naar ons land ge- bracht, waar hij op 5 december zijn gebruikelijke feest houdt. Nu is Rotterdam per schip goed bereik- baar en als je eenmaal op de oever van de Maas staat, is Winkelcen trum Zuidplein ook niet ver meer weg. En uitgerekend daar is het goed pakjes kiezen! Kortom: Sin terklaas laat zich deze dagen regel- matig in het winkelcentrum zien. vriendelijk om ons het schema te geven van zijn bezoeken aan het winkelcentrum. Dus wie niets te vrezen heeft: kom op de hierna vermelde tijden gerust de Sint een hand geven: Zaterdag 25 november 12.00 - 16.00 uur, Centrale plein Woensdag 29 november 14.00 - 16.00 uur, Atrium Zaterdag 2 december 12.00 -16.00 uur, Centrale plein Zondag 3 december 12.00 - 16.00 uur, Centrale plein uur, Zuiderterras Natuurlijk laten ook de Pieten van de Sint zich in het winkelcentrum zien. Heel speciale Pieten komen op 3 december (koopzondag) naar Winkelcentrum Zuidplein: de 'schoorsteenpieten'. Nu zou je zeggen: elke Piet is toch een schoorsteenpiet. Maar geloof ons: een schoorsteenpiet kent zijn gelij- ke niet!Tijdens een groot Sinter klaasfeest met dans en acrobatiek, zijn de schoorsteenpieten gegaran deerd heel kwiek.Dus: laten er lek ker veel mensen zijn, op zondag 3 december in Winkelcentrum Zuid- begeleiding heel belangrijk. Het personeel krijgt daar cursussen voor." Voor de komende feestda- gen staat vooral het assortiment make-up weer in de belangstelling. Vanaf 10 december zal er enkele dagen per week een visagiste in de winkel aanwezig zijn", noemt Ne lis een van die manieren om klan ten beter van advies te kunnen die- nen. Ook heel toepasselijk voor de komende tijd is de voorraad schoencadeautjes voor het Sinter klaasfeest. „Er is heel veel voor onder de 5 gulden", vertelt Nelis. Een snelle blik op de stapel, vlak bij de ingang, bevestigt dat er heel wat leuke kleine cadeaus voor een klein prijsje te koop zijn. Een set viltstiften, kleine modelauto's of een miniatuur Space-Shuttle, leuke hebbedingetjes... het ligt er alle maal voor een paar gulden. En daarnaast is er natuurlijk ook een enorme voorraad chocoladeletters, marsepein en kruidnoten. Ouders kunnen de schoenen van hun kinderen bij Etos ook door de Sint zelf laten vullen. Gewoon even de schoenen in de week voor Sin terklaas (27 november - 1 decem ber) bij Etos langsbrengen. Een maal gevuld kunnen de schoenen na enkele dagen weer worden op- gehaald. ZUIDPLEIN - Eind deze week is het dan eindelijk zo ver: de HEMA in Winkelcentrum Zuidplein is af De verbouwing is bijna achter de rug en de vernieuwde vestiging gaat met vertrouwen de komende feestdagen tegemoet. En over feestdagen gesproken: op 24 en 25 november (de openingsdagen) zul- len er bij de HEMA heel wat sur prises worden uitgedeeld. Dat be looft nog wat voor Sinterklaas! Wie wil weten hoe de nieuwe HE MA er uit ziet, moet eigenlijk ge woon zelf maar een kijkje komen nemen. Een paar veranderingen kunnen we wel vast verklappen: nieuwe overzichtelijke wandelpa- den, een uitgebreid aanbod en dat alles onder de warme gloed van de nieuwe verlichting! Wie op 24 of 25 november komt, kan bovendien wel eens door Zwarte Piet worden verrast. Waarmee? Het heeft iets te maken met de nieuwe fotobalie, die trouwens ook T-shirts en muis- matten kan bedrukken. Flyers met horeca-aanbiedingen behoren eveneens tot de mogelijke verras- singen. En dan is er natuurlijk nog die ene verrassingsaanbieding van de advertentie, elders op deze pa gina. Maar nu hebben we toch echt genoeg verklapt. Dus kom op 24 of 25 november gewoon kijken en laat u verrassen door de surprises van de HEMA. Vrijdag 24 november komt sint om 9.00 uur onze verbouwde HEMA heropenen. En sint heeft natuurlijk ook aantrekkelijke aanbiedingen voor u. ROOMBOTER AMANDELSTAVEN KOM SNEL WANT DE EERSTE 100 KLANTEN WACHT EEN VERRASSING VERSE GELDERSE ROOKWORST AANBIEDINGEN GEIDEN AILEEN BU HEMA ZUIDPLEIN OP 24 EN 25 NOVEMBER 2000, NIET IN COMBINATIE MET ANDERE AANBIEDINGEN. ZUIDPLEIN - En weer is er een stukje Winkelcentrum Zuidplein af: het wordt gewoon steeds mooier. Vanaf het centrale plein naar Ahoy lopend komt u nu vanzelf de uitnodigende ingang van Blokker en Hoyng tegen. Twee winkels onder een dak: gaat dat wel goed? Dat gaat sinds de opening op 8 november prima, want ze vullen elkaar uit- stekend aan en als u bij Blokker de roltrap naar de bovenste ver- dieping neemt, komt u vanzelf ook Hoyng tegen. Al direct bij de ingang van het het gezamenlijke winkelpand komt u de planten- en bloemenafdeling bij Blokker tegen: een beter welkom is bijna niet denkbaar. Daarachter ligt de begane grond, waar u het gebruikelijke assortiment van Blokker vindt. Zoals gezegd voert de roltrap naar de tweede verdie- ping. Ook hier vindt u een deel van het Blokker-aanbod, zoals onder meer de Kerstartikelen die al volop te koop zijn. En achterin is op de tweede verdieping ook de Papiret- te Kadowinkel te vinden, met aller- lei leuke of praktische artikelen in de cadeausfeer. De naam Hoyng klinkt misschien nog niet zo bekend als Blokker, maar toch heeft ook Hoyng inmid- dels al twintig filialen.in heel Ne derland. Hoyng is met name sterk in keukenapparatuur, serviezen en fijn glaswerk. De collectie in de winkel spreekt wat dat betreft boekdelen. Met het oog op de Kerst is vooral het glaswerk en de- coratiemateriaal aantrekkelijk. De 'Diamond' collectie bijvoorbeeld: heel kunstig gemaakte kandelaren en sfeerlichten. En: het ziet er duurder uit dan het is, echt waar! Maar zoals zo vaak geldt ook voor het aanbod van Hoyng: om een volledige indruk te krijgen, moet u gewoon even gaan kijken. Het is prima te combineren met een be- zoekje aan de nieuwe Blokker! i

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 17