maasstad ©@0u Keukenfactory maakt design betaalbaar t Strakke en sterke wand zondertimmermansoog! I Mooi cadeau ieMatic SieMatic Wol duurzaam en luxueus tegelijk 70 jaar maatwerk! ComfortHuys shopping openpl op D shoppin LAGERWAARD Met zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil zie je het helemaal zitten! Splinternieuwe showroom Keukenconcurrent in Alexandrium III I K SieMatic Keukend astvrije grindvloerenwinkel a co esigners V^e \<eLJ^enc^0S'9n ROTTERDAM - Wie droomt er niet van? Een moderne de sign keuken met praktische opbergruimten. Waar klanten kunnen kiezen uit combina- ties van aluminium met kersenhout of een Italiaanse keuken met als hoofdkleur hoogglans wit. Een andere mogelijkheid is een alu-look keuken, een keuken waarin veel aluminium is verwerkt. Kortom, een design keuken met de moderne combinaties. En dat voor een betaalbare prijs. Deze designmeubelen zijn te vinden in The Keuken factory, een nieuwe show room in de Keukenconcur rent. SB Na welvaart komt welzijn. Comfort en vormgeving staan nog steeds voorop, maar wel in harmonie met lichaam en geest. Kwanti- teit maakt plaats voor kwa liteit; gevoel wordt steeds belangrijker. Scheerwol past perfect in die bewuste levensstijl. Wol biedt im- mers meer dan het etiketje 'puur natuur'. Verwen uzelf met onze heerlijke fauteuils. Voor u op maat gemaakt. Zitten wordt een genot. Bovendien is goed - zitten goed voor uw gezondheid. Ziet u het zit ten? Kom gerust vrijblij vend proberen. VEUVOERSreOBlBMEN. Bel (010) 4567280 ervu wordt comfortabel en op maafwonen Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 •Ml Redactie: Berrie Laros Telefoon 010-4004427 Woensdag 29 november 2000 De Keukenconcurrent opent deze week een nieuwe vestiging in Alexandrium 11. Tegelijkertijd pre- senteert zij een nieuwe showroom: The Keukenfactory. The Keuken factory is voorlopig alleen in Rot terdam te zien en is een pilotpro- ject van de Keukenconcurrent. „Als het project slaagt, gaan we The Keukenfactory in alle vesti- gingen van de Keukenconcurrent onderbrengen." Het gaat goed met de nieuwe keukenspeciaalzaak. Nog geen drie jaar geleden opende directeur Ernst Bareman in Woer- den zijn eerste vestiging. Nu heeft hij 10 vestigingen over het hele land. „Mensen willen eerlijk be- handeld worden. Geen addertjes onder het gras en een goed betaal bare keuken. Wij bieden dat." Duidelijkheid staat bij de Keuken concurrent voorop. Op alle keu- kens staan de prijzen pn in de koopovereenkomst zwart op wit. „Als ik een broodje kaas haal, staat er ook op dat ik 2,25 gulden kwijt ben. Bij onze keukens wil ik dat ook. In 95 procent van de andere keukenwinkels staat geen prijs bij de keuken, of is de prijs exclusief accessoires. Dat maakt het ondui- delijk voor de klant." Wei vindt Bareman het jammer dat goedkoop vaak wordt geassocieerd met een slechte service en kwali- teit. Het tegendeel is waar bij de Keukenconcurrent. Het personeel krijgt een cursus van acht weken waar ze de kneepjes van het vak le- ren, bijvoorbeeld wat de techni- sche mogelijkheden zijn van een keuken. „Alle combinaties willen wij maken, maar wij willen onze klanten niet naar huis sturen met een combinatie die technisch niet mogelijkis." De keukens van de Keukenconcur rent worden vaak ook verkocht bij de concurrent. „Alleen bij ons voor een lagere prijs." Het geheim achter de lage prijzen is groot in- kopen. „Wij verkopen liever 50 keukens voor een lagere prijs, dan 3 dezelfde keukens voor veel geld." In 97 procent van de gevallen le- vert de Keukenconcurrent de keu ken in een keer goed af bij de klant. „Bij de overige 3 procent doen we ons uiterste best de man- co's zo snel mogelijk op te lossen. Voor ons is een goede service heel belangrijk." De Keukenconcur rent is bijvoorbeeld aangesloten bij de Centrale Branchevereniging Woninginrichting en de Algemene Nederlandse vereniging van Keu- kenspeciaalzaken. Bareman garandeert dat de keu kens die hij verkoopt het goed- koopst zijn. ,,Als iemand een keu ken bij ons heeft gekocht, en de zelfde keuken voor een lagere prijs ergens anders ziet, krijgt hij van ons 2500 gulden terug. A1 is het - maar een gulden verschil." Op zaterdag en zondag is Bareman als verkoper in een van zijn filialen te vinden. Niet alleen omdat hij het leuk vindt te verkopen. „Ik weet daardoor precies wat er bij de klan ten leeft." Tijdens die gesprekken met klanten kwam ook naar voren dat zij op zoek waren naar design keukens voor een betaalbare prijs. In de nieuwe vestiging van Alexandrium 11 kunnen klanten 94 verschillende keukens bewonde- ren. En op die modellen zijn weer allerlei variaties mogelijk. De prij zen van de standaardkeukens lig- gen tussen 2500 en 12.500 gulden. Voor de designkeukens in The Keukenfactory betaalt de klant wel wat meer geld, maar dit is vaak toch de helft goedkoper dan het de sign van Siematic, Poggehpohl en Bulthaupt. „En de kwaliteit is van hetzelfde niveau." Als doe-het-zelver maak je niet elke dag een scheidings- of een voorzetwand. Bij zo'n klus is het dan ook verstandig te kiezen voor een materiaal met een maximum aan tolerantie. An ders gezegd: het materiaal moet onnauwkeurigheden in de mon tage kunnen opvangen. Voor het maken van scheidings- of voor- zetwanden zijn diverse plaatma- terialen in de handel. Gipskar- tonplaten en gipsvezelplaten zijn daarvan de belangrijkste. Doorslaggevend voor een strak, glad, naadloos eindresultaat met gipskartonplaten is dat de naden tussen de verschillende platen ui- termate precies op elkaar aanslui- ten. Bij gipsvezelplaten hoeft deze onderlinge aansluiting niet zo nauwkeurig te zijn. De homogene Fermacell gipsvezelplaat bestaat 'door-en-door' uit een en hetzelfde materiaal, namelijk een mengsel van milieuvriendelijk verkregen gips en papiervezels van oude kranten. Dat geeft de mogelijkheid de naden in de afwerkfase te vullen met een soortgelijk materiaal als waar de plaat van gemaakt is, na melijk gips. Een andere belangrij- ke eigenschap van de gipsvezel plaat is de hoge stootvastheid en de grote sterkte. De miljarden papier vezels in elke plaat zijn hiervan de oorzaak. Deze grijpen in elkaar en vormen zo met het gips een plaat- materiaal waaraan u gerust (zeer) zware voorwerpen kunt hangen. Bovendien zijn de platen brandwe- rend en gluidsisolerend. Een ander groot voordeel is de waterafsto- tendheid van gipsvezelplaten. Be- adverteren? telefoon: 010-4004463 Plannen voor een nieuwe keuken? Ons nieuwe SieMatic keukenideeenboek denkt met u mee. Het helpt u stap voor stap bij het selecteren van mogelijkheden. Met veel ideeen en praktische tips. Al jaren de mooiste en meest uitge- breide gids in keukenland. Nu in een compleet nieuwe opzet. In luxe harde kaft. Cadeau in onze showroom. 't Liefst een SieMatic Zuidplein (a/d Pleinweg) 412-422 Telefoon (010)410 31 31 •Telefax (010)410 31 22 e-mail: siematic.keukendesigners@quicknet.nl hangen is dus, net als alle andere eindafwerkingen (schilderen, bete- gelen etc.) geen probleem! Net zo min als het afstomen van behang. Gipsvezelplaten kunnen ge- schroefd, gespijkerd of geniet wor den, zelfs tot vlak op de plaatrand. Ook op maat zagen gaat eenvou- dig. Hiervoor volstaat een gewone hand- of cirkelzaag. Het speciale Fermacell 'ritsmes' - of anders een stevig stanleymes - is evenwel sneller en gemakkelijker. Met het mes kerft u de plaat eenzijdig in waarna u hem eenvoudig op de 'snijlijn' breekt, bijvoorbeeld op een tafelrand. Naden die worden gevormd door breukranden laten zich net zo gemakkelijk afwerken als gewone naden. Specifiek voor de Fermacell gipsvezelplaten is de grote milieuvriendelijkheid van dit materiaal. De platen zijn, samen met een handige montagehandlei- ding, verkrijgbaar bij vrijwel alle DHZ-zaken in het gemakkelijk hanteerbare formaat van 120 x 60 Toe aan een nieuw dekbed? Al gauw vliegen de termen u om de oren: vulmaterialen, warmte- en gewichtsklassen, tijk, stikselty- pen. Het probleem is alleen: hoe vergelijk je al die - vaak onzicht- bare - verschillen en wat is uit- eindelijk een 'goed' dekbed? Om het juiste dekbed te kunnen kie zen is goede, objectieve informa- tie nodig. En die is er nu! Vraag uw slaapspecialist naar dekbed- den met een DIS-label. Dit Dek bed Informatie Systeem infor- meert u in een oogopslag over tien relevante aankoopcriteria. DIS: Het vier- of meerseizoenen dekbed kennen we allemaal: afhankelijk van het weer worden het zomer- en het lente/herfstdeel al dan niet aan elkaar gezet. Maar het kan nog ver- fijnder. Want: alles draait tegen- woordig om individueel slaapcom- fort. Mensen verschillen bijvoor beeld in warmtebehoefte. Onder hetzelfde dekbed hebben mannen het vaak iets te warm, terwijl het voor vrouwen zelfs nog wel wat warmer mag. Het combinatie-dek- bed biedt uitkomst. Het gaat hier om een meerseizoenen-dekbed dat ook nog eens in de lengte deelbaar is. Soms geldt dat alleen voor het bovenste dek; soms zijn er daad- werkelijk vier losse 'een-persoon- tjes'. De halve dekbedjes zijn ver- krijgbaar in allerlei vulgewichten en bieden daardoor voor elk wat wils. Ook slim is het zone-dekbed. Dit (enkele) dekbed is opgedeeld in twee aparte zones met elk een andere warmteklasse. Er zijn ook dekbedden met een extra warm voeteneind; een uitkomst voor mensen die ('s winters) last hebben van koude voeten. Ook qua (vul) materialen worden regelmatig no- viteiten gei'ntroduceerd; veelal 'ge- test' in andere branches. Zo zijn er nu dekbedden gevuld met een zeer ftjne en superlichte microvezel van 100 procent polyester. Ook voor tijken worden dergelijke microve- zels toegepast. Ze zijn licht, soepel en zacht en hebben een bijzondere werking waardoor transpiratie in zeer korte tijd opgenomen en ver- spreid wordt. Voor meer informatie over DIS of dekbedden in het algemeen kunt u contact opnemen met de Stichting Promotie Dekbedden: postbus 518, 3900 AM in Veenendaal. Bijzondere fysische eigenschap- pen als vochtregulatie, warmte-iso- latie en geluiddemping zorgen voor een optimaal woon- en werk- klimaat. Naast het scala aan spran- kelende kleuren zijn het vooral de ze praktische zaken die vaak door slaggevend blijken bij de keuze voor wollen tapijt. Wol is duurzaam en tegelijkertijd luxueus. Zuiver scheerwollen kos- tuums zijn geliefd om hun soepele snit. Eeuwenoude tapisserieen overtuigen nog steeds door hun zachte glans en kleurenpracht. Geen wonder dus dat wol ook bij hedendaagse tapijtontwerpers een geliefde grondstof is. De beste scheerwol wordt geleverd door Nieuw-Zeelandse schapen. Onder invloed van de wisselvallige seizoenen maken zij een sterke, compacte vezel die toch zacht en zuiver is. Onder het label Wools of New Zealand wordt deze wol door 's werelds beste fabrikanten en sti- listen verwerkt tot modieuze tapij- ten en karpetten. Creatieve vorm geving en technische innovatie gaan zo hand in hand. In de winkel zijn deze topcollecties trefzeker te herkennen aan het gestileerde va- renblad, symbool voor het onge- repte Nieuw-Zeelandse landschap. Dit merklogo biedt bovendien de garantie dat de tapijten op meer dan twintig punten zijn getest waaronder duurzaamheid, kleur- echtheid en milieuvriendelijke ver- werkingsmethoden. Wie gesteld is op rust en comfort zal in wol het ideale materiaal vinden. Een van De collectie 'Koraal' van tapijtfabriek Best draagt het merklabel van Wools of New Zealand. de meest geroemde eigenschappen is veerkracht. Een wollen tapijt is vormherstellend. Voetstappen of een stoelpoot maken, letterlijk, geen indruk. Het tapijt blijft zicht- baar mooi, zonder geplette looppa- den. De kroezige ve'zelstructuur biedt nog twee onovertroffen voor- delen: warmte- en geluidsisolatie. Het warmte-isolerend vermogen is te danken aan de stilstaande lucht tussen de vezels. De krullerige structuur zorgt er bovendien voor dat al te veel decibellen worden gedempt. Zo is wol ook zacht voor de oren. Nieuw-Zeelandse wol staat ook be- kend om haar uitzonderlijke wit- heid. Daardoor kunnen milieube- lastende bleekmiddelen bij het verfbad achterwege blijven. Zelfs voor zachte pastels en het gamma aan stralende wittinten. De vezels worden door en door geverfd, wat de kleurintensiteit ten goede komt. Vooral van belang bij de briljante, voile kleuren die horen bij de woonmode van nu. Maar al die modieuze kleuren moeten uiter- aard ook mooi blijven. Voor een deel gebeurt dat al van nature dankzij de vocht- en vuilafstotende eigenschappen van wol. Wollen ta pijt is uitgesproken onderhouds- vriendelijk. adverteren? telefoon: 010-4004463 New Sity staat voor maatwerk. Wat uw persoonlijke voorkeur ook mag zijn, het hele assortiment wordt aan uw wensen aangepast. Lagerwaard Design legt u - onder het genot van een kopje koffie - graag alle mogelijkheden uit. perfect zitcomfort elke gewenste zithoogte instelbare zitdiepte vaste of losse kussens in stof of leder diverse rughoogten 9 types armleuningen fraaie vormen solide kwaliteit verrassende prijs. Tel: 010-4507466 GSigil Kanaalweg 39-53, Capelle a.d. Ussel Lagerwaard Design maakt onder andere gebruik van de woonvormen van Arco, Artifort, Auping, Banz Bord, Van Besouw, Castelijn, Fiam, Christian Fischbacher, Gelderland, Harvink, Hulsta, Interstar, Jab, Jori, Hennie de Jona, Kendix, Walter Knoll, Leolux, Metaform, Montis, New Sity, Parade, Ploegstoffen, Prielform, SDB Design, de Sede, Young International, Wittman. Lagerwaard bestaat 70 jaar! Elke koper ontvangt een attentie en maakt kans op grandioze prijzen in de Prijzenloterij! ite.- SHOWROOM In het centrum van Rotterdam Artego Design. Artego, staat voor de samensmelting van kunst en individualisme. Een uniek concept, waarin de kunstzinnige achtergrond van Artego'ss keukenarchitecten een belangrijke rol speelt. Spelen met vormgeving, ergonomie en visie op ruimte, zijn de ingredienten van dit nieuwe recept. Bij Artego design ervaart U dat er veel meer mogelijk is met uw beschikbare ruimte en budget. U zult aangenaam verrast zijn met ons Artego voorstel. ONZE OPENINGSTIJDEN: Dinsdag t/m vrijdag 9.00-18.00 uur. Zaterdag 9.00-17.00 uur. Vrijdag koopavond. I1 EE E3 I Id F\J Maandag gesloten B Y W'K EUKENVISION Artego Design is een onderdeel van Keuken Vision B.V. Weena Zuid 56 Rotterdam 01Q-4149566 Ted's Grindvloeren is een bedrijf dat gespedaliseerd is in het adviseren en het leggen van grindvloeren. In onze unieke grindvloerenwinkel (de eerste in Nederland) kunt u kennismaken met onze siergrindvloeren. Door verschillende technieken weten wij op een bijzondere manier verrassende effecten op de vloer te bereiken In 1001 kleurencombinaties. De makers van Ted's Grindvloeren scheppen er plezier in hun vakmanschap en creatieviteit af te stemmen op uw wensen en geven u 5 jaar verzekerde garantie voor een steengoede vloer. Wij nodigen u uit het assortiment van Ted's Grindvloeren te bewonderen en u vrijblijvend te laten adviseren. Siergrindvloeren zijn slijtvast, kleurecht en gemakkelijk te c Tevens mens en dlervriendelljk. FLIURITl I Jacques Dutilhweg 195 3065 KA Rotterdam REN (in Prinsenland bij Mast) Tel.: 010-421 17 79 Onze winkel is geopend: Dinsdag t/m donderdag 9.30-17.30 uur Vrijdag 9.30 - 20.00 uur Zaterdag 9.30 -16.00 uur grabs geWd en weer thuisgebracht. Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 11