Justitie Junior Systeembeheerder Bel direct: Of vul de bon in!! Ja, fe/e/b(Sf0 Algero. Ieder z geld. Coordinator planmatig onderhoud en projecten LOEWE. KORN Heb jij interesse? CREDO Rotterdam Penitentiaire Inrichtingen 'Rotterdam-West', locatie 'DeSchie' Taken U draagt mede zorg voor het applicatie-, apparatuur- en netwerkbeheer, alsmede voor de datacommunicatie en netwerkvoorzieningen; levert een bijdrage aan de vormgeving en operationalisering van het automatiserings- en informatiseringsbeleid; fungeert als eerste-lijns-helpdesk voor gebruikers; voert een inzichtelijke administratie ten aanzien van gebruikers on de rechten van in gebruik zijnde hard- en software. Functie-eisen Een opleiding op MBO kennis- en denkniveau; kennis van en ervaring met Windows NT, Windows 95, Microsoft Office toepassingen, Intra- en Internettoepassingen, Exchange Server. Het bezit van het certificaat Microsoft MCP en de modules PDI-1 en 2 is een pre. U beschikt over analytische vaardigheden en probleemoplossend vermogen, alsmede over goede contactuele vaardigheden. Salaris Een salaris van minimaal f 3297,- en maximaal f'4906,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag. Standplaats Rotterdam Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot bbn van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden De standplaats is locatie 'De Schie'. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer P. van der Noord, te bereiken onder telefoonnummer [010] 472 91 18. Sollicitatiewijze Schriftelijke sol I icitaties, binnen 14 dagen en onder vermelding van vacaturenummer 0 289, kunt u richten aan de Penitentiaire Inrichtingen 'Rotterdam-West', ter attentie van mevrouw I. Siere, personeelsmanagementadviseur, Postbus 11377, 3004 EJ Rotterdam. Justitie: Oprechte koers Wij bieden Een uitdagende en afwisselende functie waarin u operationeel sturing geeft aan het team planmatig onderhoud en projecten. U bent verantwoordelijk voor de samenstelling van de (meerjaren)onderhouds- planning; bestekken en het aanbestedingsproces, budgetbewaking van het planmatig onderhoud/projec- ten en de projectleiding bij nieuwbouw, renovatie en/of groot onderhoud. Verder levert u een bijdrage aan het opstellen van conditie- en kwaliteitsmetingen, de beleidsontwikke- ling en de managementrapportages. Wij vragen Een technische opleiding op HBO-niveau. Ervaring in de volkshuisvesting. Een degelijke-, efficiente-, maar ook flexibele werkstijl. Goede contactuele eigenschappen. Kennis van geautomatiseerde gege- vensverwerking. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor woningcorporaties. Sollicitaties Is uw interesse gewekt? Dan nodigen wij u uituw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken napublica- tie te richten aan Ressort Wonen, Postbus 1049,3180 AA Rozenburg. Vermeldt u op de enveloppe 'solli citatie PO\ Reageren per email kan ook: info@ressortwonen.nl. Nadere inlichtingen over de functie kunt u krijgen onder telefoonnummer 0181-212000 bij de heer G.J.R van Biezen, manager Back Office. jstichting Bij de Stichting KORN zijn op dit moment diverse vacatures. Spreekt een van onderstaande vacatures je aan Schrijf dan voor 13 december een sollicitatiebrief naar het centraal bureau van KORN, Walenburgerplein 106-108, 3039 AN Rotterdam. Vermeld daarbij wel het nummer van de vacature waarop je solliciteert. Wil je eerst meer informatie? Bel ons dan even en vraag naar iemand van de staf, ons telefoonnummer is 010-46716 98. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. enthousiaste groepsleidsters (m/v) voor de hele dagopvang (vacature 1) enthousiaste en flexibele leidsters (m/v) vaste invalkrachten (m/v) (vacature 3) ■9/ Per 1 januari treedt de nieuwe belastingwet in werking. Dat betekent dat het nu nog belangrijker wordt dat u delaagste rente betaalt. Dat kan! Want Algero zoekt als onafhankelijke tussenpersoon altijd bij verschillende maatschappijen de beste oplossing voor z'n clienten. Zo geldt voor al onze Doorlopende Kredieten slechts 7,1% rente! En u bent verzekerd van duidelijke voorwaarden en informatie. Rente Krediet Wees gerust, geen dubbele bodems. Hoera, geen belastingvoordeel! Oversluiten geen probleem. Wacht niet langer! Dus iedereen die geld leent of wil lenen reageert vandaag nog: ji MiNuniiiTTnTrnrnTirBf Leest u ook even dit: Word dan bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad. Je hoeft er niet vroeg je bed voor uit en met een uurtje werken per dag verdien je een behoorlijk centje bij. De werktijden zijn zeer aantrekkelijk: doordeweeks moet de krant voor 17:30 uur bij de abonnee in de bus zijn en op zaterdag voor 13:00 uur. Benjij minimaal 15 jaar en je bent gei'nteresseerd, meld je dan aan als bezorg(st)er van het Rotterdams Dagblad.Vul de bon in of bel voor meer informatie 010 -4004.444 (tijdens kantooruren). natuurlijk wil ik voordelig geld lenen in het nieuwe belastingstelsel. Stuur mij vrijblijvend een offerte. Ja, ik heb belangstelling voor een krantenwijk Naam: Voorl: Adres:Nr: Postcode: Plaats: Telefoon: Geboortedatum (min. 15jaar): □ostzeedijk/Hoek Admiraliteitsstraat B Week 48 TOTAAL-TXIO Ministerie van Justitie De P.I. 'Rotterdam-West' vormt een organisatie met twee locaties: 'De Schie' en 'Stadsgevangenis'. De locatie 'De Schie' bestaat uit een Huis van Bewaring en een landelijke afzonderingsafdeling met een totale capaciteit van 259 cellen en ca. 240 personeelsleden. In Hoogvliet is een nieuwe penitentiaire inrichting gebouwd, locatie 'Stadsgevangenis', met een capaciteit van 120 cellen sober regime en 72 plaatsen strafrechtelijke opvang verslaafden. Deze wordt in het 4e kwartaal 2000 in gebruik genomen. De afdeling Automatisering en Informatievoorziening werkt voor beide locaties en draagt zorg voor de voorbereiding en uitvoering van het automatiserings- en informatiseringsbeleid en kent een eigen ontwikkelings- en beheerstaak ten aanzien van de in gebruik zijnde geautomatiseerde [deel-]systemen. v/m 36 uur Woningstichting Ressort Wonen in Rozenburg (Z-Holland) is een dynamische corporatie met een kleine 3000 verhuureenheden, die kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Naast verdere kwaliteits- verbetering binnen het woningbezit en het uitbreiden en optimalise- fc ren van onze dienstverlening, wordt onze agenda in de komende ressort wonen jaren bepaald door een omvangrijke herstructurering binnen de g0ed wonen. onze zorg woningvoorraad. Daarom worden hoge eisen gesteld aan onze medewerkers, die van aanpakken weten en de klant centraal stellen. Wij zoeken een enthousiaste medewerker die met ons deze uitdagingen durft aan te gaan en binnen onze organisatie de vacature wil invullen voorde functie van: Kinderopvang Rotterdam Noord KORN is een groeiende professionele organisatie voor kinderopvang in de deelgemeente Rotterdam Noord. De organisatie heeft nu 233 kindplaatsen dagopvang, ver- deeld over 6 locaties, 156 kindplaatsen buitenschoolse opvang op 4 locaties, een locatie voor 24-uursopvang en 5 peuterspeelzalen. Op het centraal bureau zijn directie, staf en administratie ondergebracht. Ongeveer 150 personeelsleden leveren hun bijdrage aan opvang van hoge kwaliteit. In de organisatie is sprake van een continu proces van pedagogiek- en beleidsontwikkeling, uitbreiding van voorzieningen, diensten en producten, kwaliteitsverbetering en verdergaande professionalisering. Wij bieden een salaris conform de CAO-Welzijn, salarisregeling kinderdagverblijven, schaal 9-19. Heb je minimaal een afgeronde MBO-opleiding en bij voorkeur ervaring op het gebied van de kinderopvang en kun je zelfstandig en in teamverband werken? Schrijf dan een sollicitatiebrief. Voor vacature 2 zoeken we mensen met een minimaal een afgeronde MBO-opleiding op het gebied van sociaal pedagogisch of cultureel werk, sport en lichamelijke opvoeding, culturele en kunstzinnige vorming. Voor locaties 'de Vrijvoeters' en de Papegaai' zoeken wij Het betreft een vacature voor minimaal 20 uur (Vrijvoeters) of 24 uur Papegaai) per week. Wegens uitbreiding van de buitenschoolse opvang zoeken wij (vacature 2) Wij hebben 4 vacatures. Het dienstverband bedraagt 20 tot 28 uur per week, hele dagen in de vakantieweken en middagen in de schoolweken. Verder zoeken wij Wij garanderen 20 uur werk per week en bieden de mogelijkheid 36 uur per week te werken. Wij geven de voorkeur aan mensen die de gehele week beschikbaar zijn. De groepsleiding draagt zorg voor: - de dagelijkse begeleiding en verzorging van kinderen van 0 tot 4jaar, en 4 tot 12jaar, individueel en in groepsverband, - het creeren van een uitdagende, vertrouwde en veilige omgeving, - het bedenken, organiseren, en uitvoeren van activiteiten die kinderen op diverse gebieden stimuleren in hun ontwikkeling, - het onderhouden van oudercontacten, - de praktijkbegeleiding van stagiaires, - een actieve inbreng in het team, - en levert een positieve bijdrage aan vernieuwingsprocessen en ontwikkeling van de werksoort. Voordelig geld lenen -s.E I nieuwe belastingstelsel. Kredietlimiet Eff. rente Rente Bruto te betalen op jaarbasis per maand per maand* Fl. 30.000,- 7,1 0,577 Fl. 173,- Fl. 42.500,- 7,1 0,577 Fl. 245,- Fl. 55.000,- 7,1 0,577 Fl. 317,- Fl. 75.000,- 7,1 0,577 Fl. 433,- Eerlijk zaken doen vinden we bij Algero heel belangrijk. Dus ook als u een lening afsluit tegen maar 7,1% bent u verzekerd van duidelijke voorwaarden en informatie. We zeggen u eerlijk waar het op staat. Laat u toch niks wijsmaken door al die tabellen met 60% belastingvoordeel. Ze zijn niet reeel en zometeen in het nieuwe belastingstelsel verandert alles. Daarom ziet u in onze tabellen alleen berekeningen met bruto bedragen per maand. En met onze lage tarieven is uw voordeel heel concreet. U heeft al een lening? Doe toch even een aanvraag. Want met het kan heel voordelig zijn om uw lening opnieuw af te sluiten tegen gunstiger voorwaarden. U ziet het. Algero maakt van geld lenen geen punt. Wij zijn de betrouwbare naam in financiele dienstverlening. Met voor iedereen een passende aanbieding. Maandag t/m vrijdag 9.0D - 21.00 uur. ^^k^^^^k^^k 4 9** Zaterdag10.BB-lB.B0 uur. M~ fm BMgero Tel.nr. overdag: D Huurwoning i Stuur deze bon volledig ingevuld en zondnr postzegel in nnn gesloten nnveloppe nnar: Algero. Antwoordnummer 1263,3000 VB Rotterdam Fmaiciele Dienstverlening Doze aanbieding geldt vanaf kredietbedragen vanaf j 30.000 De eerste 5 jaar betaall u alleen renin. Daarna kunt u kiezen voor een aflossing van bijvoorbeeld 1% van de limiet. In de tabel ziet u slechts enkele rekenvoorbeelden. Rentepercentages onder voorbehoud. Algero adviseert u over leenbedragen vanaf f 5.000,-. Andere looptijden en leenbedragen zijn mogelijk. Algero stemt uw lening af op uw persoonlijke situatie, wensen en voorkeuren. Algero is een gevolmachtigd Intermediair. Toetsing en registratie vinden plaats bij 8KR in Tiel. Ik wil graag lenen: J Ik wil ma*. Naam: Vnorfetters: Knspwening Qngehuwd Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Rotterdams Dagblad T.a.v. Inspectie J! J 4H Antwoordnummer 1579 /Rotterdams I 3000 VB ROTTERDAM

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 17