m •i °nn L<S>®5BROCK ii^EL Ell LE( SALARISADMINISTRATEUR m/v /h Administrated Brandwonden Stichting blij met vele guile giften 4b IJssel en Lek maakt zich op voor de toekomst Zo vaak je wilt naardeslangen. HOGESCHOOL ROTTERDAM MA GAZIJNMA NA GER medewerker ict m/v Werkgeversinstituut Buurt- en Speeltuinwerk Onderzoek Bedrijvendag Op zoek naar een stage- of afstudeerplaats of eerste baan? Verkoper Binnendienst (m/v) TEMPELMAN PARTNERS REGISTERACCOUNTANTS RECEPTIONISTE TELEFONISTE DOE AiEE /N DE COMPUTERWERELD COMPUTER TRADING V W 1113 ^LEC- ™rorm m/v GEMEENTE ALBRANDSWAARD Week 48 TOTAAL-TX16 m I BSW Rotterdam (werkgever van meer dan 200 beheerders die vanuit de Instroom/Doorstroomregeling op speeltuinen en Duimdroppen werkzaam zijn), zoekt een voor 36 uur per week Taakomschrijving: Het verzamelen en aanleveren van salarismutaties t.b.v. de maandelijkse salarisverwerking. Controle en toetsing aan subsidievoorschriften en fiscale regels. Zorg dragen voor afdrachten van premies en loonheffing. Het aanvragen en afrekenen van de I/D-subsidies en bijdragen. Het verzorgen van de geautomatiseerde financiele administratie, inclusief het samenstellen van dejaarrekening. Periodieke verslaglegging naar directie, bestuur en subsidiegevers. Functie-eisen: Bij voorkeur opleiding MEAO-financieel/administratief of P.D./M.B.A. Ervaring met loonadministratie. Kennis van het boekhoudprogramma King strekt tot aanbeveling. Belangstelling voor de doelgroep. Accuraat en initiatiefrijk. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden u vooralsnog een aanstelling voor de duur van cdn jaar, waarna bij gebleken geschiktheid een dienstverband voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Salariering en arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Welzijn, salarisregeling Steunfunctie/Begeleidingsoragnisaties. Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 4.441,- (schaal 24) en maximaal 5.427,- (schaal 33) bruto per maand. Verplichte opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Wij zien uit naar uw schriftelijke reactie welke u tot 10 december kunt richten aan: WG1/BSW, Sportlaan 77,3078 WR Rotterdam of e-mail: P.v.Krimpen@bswrotterdam.nl Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer P. van Krimpen of mw. J.Dikkers, tel. 010-2923555 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Onlangs gingen in heel Ne- derland meer dan 50.000 collectanten de straat op om geld bijeen te brengen voor de Nederlandse Brandwonden Stichting. Ook in Rotterdam gingen de collectanten langs de deuren. En niet zonder succes. Gezamenlijk werd er een bedrag van 56.439,60 gulden opge- haald. De opbrengsten van de col- lecte stellen de (ongesubsi- dieerde) Brandwonden Stichting in staat om haar belangrijke werk voort te zetten. Al bijna dertig jaar is de Brandwonden Stichting actief op het terrein van on- derzoek, behandeling, hulp- verlening en preventie van brandwonden. Brandwon den zijn den van de meest ernstige verwondingen die een mens kan overkomen. Naast de pijn en de langduri- ge behandeling (soms meer dan 20 operaties) zijn het vooral de ontsierende litte- kens die het leven van brandwondslachtoffers moeilijk maken. De Brandwonden Stichting trekt zich het lot van deze mensen aan. Via medisch onderzoek wordt hard ge- werkt aan het terugdringen van de littekenvorming na een verbranding. Dat is no- dig, want mensen beoorde- len elkaar helaas nog steeds vaak op het uiterlijk. Brand wondslachtoffers raken door de negatieve readies op hun uiterlijk vaak in een sociaal isolement. Daarom is dit on derzoek zo belangrijk. Om dezelfde reden is psychoso cial hulpverlening aan brandwondslachtoffers een speerpunt van de Stichting. Voorbeelden hiervan zijn de gespreksgroepen, de indivi- duele hulpverlening, gezins- vakanties, trainingen sociale vaardigheden en begeleiding van kinderen en leerkrach- ten bij de terugkeer van jon- ge brandwondslachtoffers naar school. Naast onder zoek en hulpverlening blijft ook preventie hoog in het vaandel staan. Via allerlei voorlichtingscampagnes wordt het publiek gewezen op de praktische mogelijk heden die er zijn om de kans op brandwonden te minima- liseren. Zonder de collecte zou de Stichting al deze acti- viteiten niet kunnen organi- seren. Reumapatiinten kunnen veel dingen niet meer. Omdat hun gewrichten niet meer willen. Reuma kan iedereen treffen, op elke leeftijd. GEEF TEGEN REUMA GIRO 324 Nationaal Reumafonds DIERGAARDE BLIJDORP. VAN AERSSENLAAN 49, 3039 KE ROTTERDAM, TEtEFOON 010-443 14 94. EUROPE TRADE SUPPLY B.V. Loosbrock Europe Trade Supply B.V. is een dynamische, internationaal opererende handels- onderneming met kantoren in Nederland en Algerije en levert een grote verscheidenheid van onderdelen aan de olie-industrie in Zuid- en Oost- Europa en Noord-Afrika. Voor onze hoofdvesti- ging zoeken wij op korte termijn een fulltime Zijn/haar takenpakket zal bestaan uit het onder- houden van onze bestaande zakelijke relaties en daarnaast ook nieuwe relaties ontwikkelen, als- mede het ondersteunen van de commerciele afdeling in de verwerking van aanvragen en aan- biedingen en tevens met het afhandelen van opdrachten. Na een gedegen inwerkperiode zal hij/zij uiteindelijk ook incidenteel onze klanten gaan bezoeken. Gedacht wordt aan een enthousiast en gedreven commercieel zwaargewicht. Een zelfstarter, die initiatieven niet uit de weg gaat en een carriere binnen onze onderneming als uitdaging ziet. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat op HBO-niveau, en gezien het internationale karak- ter van onze werkzaamheden is een gedegen kennis in woord en geschrift van de Engelse taal een vereiste, en kennis van Frans, Duits en/of Italiaans een pre. Ervaring in de olie-industrie in welke vorm dan ook is natuurlijk een voordeel, maar niet strikt noodzakelijk. Wij bieden een concurrerend salaris en aantrek- kelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Hoewel ons hoofdkantoor nu nog in Delft is gevestigd, zal dit medio 2001 gaan verhuizen naar een nog nader te bepalen locatie in Rotterdam. Mocht u verder nog vragen hebben met betrek- king tot deze vacature, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer E. Nielsen op tele- foonnummer 015 - 261 43 04. Uw sollicitatie met c.v. kunt u sturen aan: Loosbrock Europe Trade Supply B.V. Postbus 1028, 2600 BA Delft, t.a.v. dhr. E. Nielsen faxnummer: 015 - 262 02 57 e-mail: enielsen@loosbrock.nl IJssel en Lek is een veelzijdig bedrijf met ruim 800 medewerkers, dat voor vier gemeenten de Wet sociale werkvoorziening uitvoert, te weten Capelle aan den IJssel, Krimpen aan den IJssel, Nederlek en Nieuwerkerk aan den IJssel. Doelstelling is de rei'ntegratie van werkzoekenden met een arbeidshandicap in het berdijfsleven door het bieden van werk onder gepaste omstandigheden. Het bedrijf kenmerkt zich door een grote variatie aan vakdisciplines die in een viertal bedrijfseenheden zijn ondergebracht: Een industrieel bedrijf; Een grafisch bedrijf; Een schoonmaak- en groenbedrijf; Een detacheringbedrijf. Ter ondersteuning is er een aantal stafafdelingen. Op een van deze stafafdelingen, de afdeling Financieel-economische Zaken en Automatisering (FEZA) ontstaat op zeer korte ter mijn wegens het vertrek van de huidige functionaris de vacature van voor 36 uur per week. De afdeling FEZA omvat 10 medewerkers, waarvan een collega met een parttime dienstverband de salaris- administrateur ondersteunt. Werkzaamheden: uitvoeren van de loonadministratie voor drie verschillende rechtspositieregelingen (ambtelijk, Wsw en Wiw) met uiteenlopende soorten inhoudingen en sociale verzekeringen; informeren van het personeel en helpen bij het invullen van formulieren; adviseren van de maatschappelijk werker inzake schuldsaneringen; signaleren van ontwikkelingen c.q. wijzigingen in de regelgeving over het vakgebied en adviseren aan het hoofd FEZA hoe deze ontwikkelingen te hanteren. Wij vragen: kennis op MBA-niveau of PDL in combinatie met ruime ervaring; 2 jaar applicatieopleidingen inzake de sociale verzekeringswetten; kennis van de belastingwetgeving; ervaring met en kennis van het personeelsinformatiesysteem Persmate en het salarisadministratiesysteem Paymate genieten de voorkeur; een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift is een belangrijke pre voor deze functie. Wij bieden een prima pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Daarbij hanteren wij de arbeidsvoorwaarden van de gemeente Capelle aan den IJssel. Heeft u belangstelling voor deze functie dan wordt u uitgenodigd om, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te solliciteren bij de directeur a.i. van IJssel en Lek, de heer P. Meens, Postbus 492, 2900 AL Capelle aan den IJssel. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij het hoofd FEZA, de heer H. ter Maten, telefonisch bereikbaar onder 010 - 2641743. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Tempelman Partners is een maatschap van registeraccountants waarin ca. 30 profes sionals werkzaam zijn, waaronder 4 registeraccountants. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een enthousiaste Als receptioniste/telefoniste beman je de receptiebalie, de telefooncentrale en ben je het "gezicht" van Tempelman Partners. Je werkt nauw samen met het secretariaat en assisteert de officemanager bij voorkomende werkzaamheden. De functie omvat een behoorlijke hoeveelheid taken, waardoor een interessante afwisseling ontstaat. Werkzaamheden: Functie-eisen: Functieomvang: - behandeling van telefoon, fax en e-mail - ontvangen van gasten en bezoekers - diverse administratieve werkzaamheden, waaronder het verzorgen van mailings, voeren van eenvoudige correspon- dentie, beheren van de vergaderruimten, up to date houden van het adressenbestand, verzorgen van in- en uitgaande post e.d. - minimaal MAVO werk- en denkniveau - uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - bekendheid met MS-office, internet en e-mail - representatieve uitstraling en een goede telefoonstem - accuraat en stressbestendig - flexibele, dienstverlenende en collegiale instelling - fulltime Je sollicitatie voorzien van curriculum vitae, kun je richten aan: Tempelman Partners Registeraccountants. t.a.v. de heer A. Sluimer RA Palladiostraat 5, Postbus 8028, 3009 AA Rotterdam. Bezoek ook onze website (www.tempelman.nl) voor meer informatie over onze organisatie. Hongkongstraat 50 3047 BS Rotterdam Tel: 010 - 208 57 80 Fax: 010 - 213 25 46 e-mail: info@lebox.nl Internet: www.lebox.nl Kom naar de Bedrijvendag van de Hogeschool Rotterdam! Ruim zeventig bedrijven uit verschillende branches presenteren zich aan hbo-, wo- en mba-studenten met banen, afstudeer- □pdrachten en stageplaatsen. Laat je informeren over de laatste trends. Volop tips voor de planning van jouw loopbaan. In deze tijd van volop kansen, ben jij aan zet! □e Bedrijvendag wordt gehouden op donderdag 7 december 2000 van II.00 uur tot IE.Q0 uur in het gebouw 'Academieplein' van Hogeschool Rotterdam aan de GJ. de Jonghweg 4-6 in Rotterdam. Be toegang is gratis. Meer weten? Kijk op internet www.misc.hro.nl/bedrijvendag/ Voor vragen kun je e-mailen naar Bedrijvendag2000@hro.nl. www.hogeschool-rolterdam.nl Neem het initiatief, kom naar de Bedrijvendagl de weteld van denken doen Information Technology Holland Railcousult Le Box Trading is een jonge Europees opererende handels- orga n isatie, gespecia Ii- seerd in computers en aanverwante artikelen. Vanuit een gloednieuw hoofdkantoor in Rotterdam Noord-West bieden wij onze klanten in Europa een uitgekiend assortment hoge kwaliteitsproducten onder het motto: "moderne technologie voor de laagste prijs". T B COMPUTER TRADING Functie-omschrijving Le Box Trading is op zoek naar een logistieke duizendpoot die niet bang is om aan te pakken en gewend is om zelfstandig te werken. Als magazijnmanager ben je onder meer verantwoor- delijk voor het onderhouden en uitbouwen van het locatie systeem, orderpicking en verwerking, het dagelijks contact met onze transporteurs en de uitvoer van periodieke voorraad controles. Aangezien wij verwachten komend jaar verder uit te breiden zal de magazijnmanager op korte termijn ook leiding moeten gaan geven aan meerdere medewerkers. Functie-eisen - een afgeronde MBO opleiding - kennis van Exact of bereid tot het volgen van een cursus Exact - in het bezit van een vorkheftruck diploma, bereid tot volgen van een curcus - enige bekendheid met computers en aanverwante producten is een voordeel - in staat vol ledig zelfstandig te werken - ervaring in logistieke functies Mocht je niet aan alle functie-eisen voldoen maar denk je dat je de juiste inzet en ervaring bezit, dan kun je natuurlijk ook reageren. Wij bieden Een interessante, veelzijdige functie in-een groeiende en ambitieuze organisatie. Uiteraard hoort daar een passend salaris bij (afhankelijk van leeftijd en ervaring) en u'tstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Wil je werken in een dynamische branche met ambitieuze en gemotiveerde mensen? Stuur dan een brief of e-mail vergezeld van een recent c.v. naar Le Box Trading, t.a.v. Bob Blankert, Hongkongstraat 50, 3047 BS Rotterdam. Readies per e-mail: info@lebox.nl V iifHi Atbrandswaard, grote ambities binnen het karakter van een dorpsgemeen- schapl Albrandswaard is een mooie groene gemeente die bestaat uit de kernen Rhoon en PoortugaaL We staan bekend om ons groot agrarisch buitengebied in onze rijke historie. Want ook al bestaat onze gemeente nog maar 15 jaar, Rhoon heeft haar 800-jarig bestaan al gevierd. Wij zijn trots enzuinig op ons plattelands- karakter en ambitieus als het gaat om onze gemeentelijke organisatie. Naast de voordelen van het wonen in een kleine dorpsgemeenschapt kunnen onze inwoners profiteren van een ruim voorzieningenaanbod en uitstekende verbindingen met Rotterdam. Als VINEX- locatie zijn we hard op weg naar 25.000 inwoners. Hierbij staan open communica- tie en persoonlijk contact met burgers centraal in onze bedrijfsvoering. Rotterdam FVjortugaat j I Rhoon Gemeente Albrandswaard Voor de afdeling Facilitaire Zaken, die deel uitmaakt van de sector Middelen, zijn wij op zoek naar een De afdeling Facilitaire Zaken is een ondersteunende afdeling voor de sectoren en stafafdelingen en heeft met name taken in de voorwaardenscheppende sfeer. Het taakveld Informatie en Communicatietechnologie (ICT) wordt behartigd door twee medewerkers die, vanwege de groeiende organisatie, op zoek zijn naar een enthousiaste collega. Functie-inhoud: 1Bijdragen aan ontwikkelingen op het terrein van ICT: - ondersteunt het afdelingshoofd bij de ontwikkeling van het ICT-beleid; - signaleert en inventariseert knelpunten en gebruikerswensen en vertaalt deze in verbeterings- en/of veranderingsvoorstellen; - ziet samen met de collega's toe op integratie met de centrale ICT-voorzieningen alsmede het initieren en zelfstandig uitvoeren van technische experimenten ter verbetering van de ICT-voorzieningen. 2. Ondersteunen van de geautomatiseerde werkplek: - beheer van hard- en software op de werkplek en van het spraak- en datanetwerk; - fungeren als vraagbaak en geven van instructies en korte trainingen. 3. Uitvoering van ICT-aangelegenheden binnen de gemeente: - leidt en neemt deel aan projecten op het terrein van ICT; - neemt zonodig uitvoerings- en beheerstaken van collega's over; - stelt programma's van eisen op ten behoeve van aanschaf van hard en software op de werkplek. Functie-eisen: - relevante opleiding en/of werkervaring op hbo-niveau; - ervaring met gebruikersondersteuning van Windows-werkplekken met office- suite en bij voorkeur ook met Internettechnologie, Unix,database-applicaties en de gemeentelijke applicaties zoals GBA en GSA; - in staat tot het zelfstandig opzetten en uitvoeren van projecten; - dienstverlenende, flexibele instelling, teamplayer en stressbestendig en creatief in het vinden van oplossingen. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt een salaris geboden van maximaal f 5.661,- bruto per maand (salarispeil per 1 januari 2001Een arbeids- markttoelage behoort wellicht tot de mogelijkheden. De gemeente Albrandswaard biedt een uitstekend pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden zoals flexibele werktijden, kinderopvang zonder wachtlijst en de mogelijkheid om vakantiedagen te kopen.te verkopen of te ruilen. Sollicitaties en inlichtingen: Sollicitaties dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te worden toegezonden aan het college van burgemeester en wethouders van de Gemeente Albrandswaard, Postbus 1000,3160 GA Rhoon. Of naar het e-mailadres: h.zwijgers@gemeentehuis.albrandswaard.nl. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Facilitaire Zaken, de heer Herwin Zwijgers tel. (010) 506 11 53. De gemeente Albrandswaard wil meer vrouwen, allochtonen en gehandicap- ten in dienst nemen.Zij zullen bij gelijke geschiktheid de voorkeur genieten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Een verfrissend groene kijk op groei

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 24