Wat als een kind angstig is? 3 D d maasstad video preview Hi maasstad horoscoop maasstad puzzel luister tip life style uitgaans agenda stads gehoorzaal theater schie Het Zeepaard Villa Musica Keitei opvoedings MI1IIWB ondersteuning I Hsis^v^w 'BRILLIANT1 superb "SEX¥: 'EXCELLENT REGIO - Vandaag zwaaien we de Sint uit. Dat betekent rust voor veel kinderen en ouders. Voor kinderen is de Sinterklaastijd een spannen- de tijd. Sinterklaas betekent je schoen zetten, liedjes zin- gen en heel veel pepernoten eten. Maar de Sint is ook die indrukwekkende, oude man die alles over jou weet en je meeneemt naar Spanje als je stout bent geweest. Best eng dus, die Sint. westbcaak gpp<JtO>JI<^p+: JIL J&lO&JlL W lr Holy Smoke is de nieuwste speelfilm van Jane Campion. Na twee grote producties, The Piano en Portrait of a Ladyis zij voor deze film terug ge- vallen op de stijl die ze gebruikte voor haar debuutfilm Sweetie. Een wat vrijere stijl dan de twee genoemde films. Het resultaat is een film waarbij je je af en toe afvraagt wat je er mee aan moet. Holy Smoke begint als de Australische Ruth (Kate Winslet) op een reis in India in de ban raakt van een goeroe. Wat precies de aanleiding daarvoor is, wordt niet helemaal duidelijk. Haar ouders zijn echter zeer verontrust. Haar moeder vertrekt naar India en lokt haar dochter met de smoes dat haar vader emstig ziek is, het land uit. Eenmaal terug in Australie komt ze natuurlijk achter het be- drog. Als laatste redmiddel schakelen haar ouders de Amerikaanse sekte- deprogrammeur P.J. Waters (Harvey Keitei) in om hun dochter weer met beide benen op de grond te krijgen. De twee trekken zich terug in een ver- laten huis. Waters belooft dat het binnen 24 uur allemaal voorbij kan zijn. Na twee dagen is hij de greep op Ruth echter compleet verloren. Niet hij maar zij heeft de macht in handen, terwijl de deprogrammeur verliefd wordt op zijn patiente. Het probleem van Holy Smoke is dat de film op een gegeven moment ongeloofwaardig wordt. Het valt moeilijk te plaatsen dat de befaamde deprogrammeur zich door zijn patiente het hoofd op hoi laat brengen, en zich zelfs in een rode jurk laat hijsen. Ook de bijrollen dragen niet bij aan de geloofwaardigheid van de film. De hoofdrolspelers Harvey Keitei en met name Kate Winslet laten zich wel van hun beste kant zien. Met eerder werk bewees Jane Campion een bijzondere filmmaakster te zijn. Met Holy Smoke maakt zij deze reputatie echter niet voldoende waar. Het wachten is op haar volgende kunststukje. Vincent Wernke Ram Positieve ontwikkelingen in de be- roepssfeer zorgen ervoor dat je goed geluimd bent. Daardoor kan in sommige gevallen overmoedig gedrag ontstaan. Aan het einde van de week heb je sterk de behoefte om over je gevoelens te praten. Dat heeft veel met je relatie te maken. Stier Een goede tijd om uit te gaan en sociale contacten te onderhouden. Je kan zelfs wat amoureus zijn. Sommigen komen er in deze dagen toe om zich uit te spreken over een aantal zaken. Dit heeft met financi- en te maken en een partner. Tweelingen Op je werk heb je het best naar je zin. Desondanks is er ook kritiek die je wat weggestopt hebt. Vanaf zondag wordt het makkelijker om dat bespreekbaar te maken. Vrijge- zelle Tweelingen genieten van hun uitstapjes. Een belangrijk persoon kruist je pad deze dagen. Kreeft Wanneer je wat tijd voor jezelf wilt hebben moet je het ook zelf cree- ren. Maak het thuis gezellig en probeer te ontspannen. Kreeften met toekomstplannen die leken te stagneren kunnen opgelucht adem- halen. Onderdrukking van gevoe lens kan leiden tot te kritisch wor- den ten aanzien van iemand. Leeuw Je vindt de dagelijkse gang van za ken wat saai. Het wordt dus tijd om je sociale contacten weer eens wat op te vijzelen. Je kan deze week op andermans tenen gaan staan zon- der dat je er erg in hebt. Een onver- wachte gebeurtenis brengt plezier. Maagd Je verzorgende aard richt zich voornamelijk op zaken die met het thuisfront te maken hebben. Men kan zich alleen niet zo goed ver- enigen met je goede raad en vind je te kritisch. Sommigen komen met hun partner tot een belangrijke be- slissing voor de toekomst. Weegschaal Je kan je energie moeilijk verdelen deze week. Behoefte aan harmonie en balans staan boven aan je priori - teitenlijstje. Desondanks is je per- soonlijkheid nogal overheersend in bepaalde gevallen. Iemand wil je overhalen op een besluit terug te komen. Maar je houdt je been stijf. Schorpioen Graven in het verleden kan geen kwaad. Doe het echter wel op de goede manier. Probeer je proble- men eens vanuit een andere invals- hoek te bekijken. Wanneer je irri- taties opgepot hebt spreek je dan uit, maar niet als een vulkaan die een uitbarsting krijgt. Boogschutter Een financiele meevaller of pro- motie maakt je werk een stuk aan- trekkelijker. Nu een conflict dreigt betekent dat niet dat je niet voor je mening uit mag komen. Kijk al leen uit met wie je de discussie aangaat. Een onverwachte repara- tie komt niet goed uit. Steenbok Je vindt het prima om te kijken naar anderen hoe creatief ze zijn. Het zou echter geen kwaad kunnen om zelf ook eens de handen uit de mouwen te steken. Je krijgt de kans om je maatschappelijke posi- tie te verbeteren. Bestaande rela- ties worden verdiept. Waterman Je hebt veel behoefte aan vrijheid en probeert al je verantwoordelijk- heden tot een minimum te beper- ken. Er blijven echter situaties ont staan waar je niet onderuit kunt. Je koestert warme gevoelens voor ie mand en probeert een manier te be- denken om dat duidelijk te maken. Vissen Zorg er voordat je je bij tijd en wij- le even terug kunt trekken uit alle drukte. Wanneer de natuur zich daar niet voor leent dan door een boek of een stuk muziek. Maat- schappelijk gezien zijn er positieve vooruitzichten. Er komen interes- sante zaken op je pad. Bel voor een uitvoerige horo- scoop 0900-202.7006 (1 gulden per minuut) Woensdag S december 2000 XQ57 door Opvoedingsondersteuning Feijenoord Voor sommige kinderen is Sinter klaas meer eng dan leuk. En dat is natuurlijk niet de bedoeling, want de sinterklaastijd moet voor ieder kind een feest zijn. Sinterklaas is hier maar een maand in het jaar, dus is de angst te overzien. Maar wat te doen met al die andere din- gen waar kinderen bang voor kun nen zijn? Angst hoort erbij en een zekere mate van angst is zelfs noodzakelijk. Het is een signaal dat een situatie onveilig is. Voor kinderen kunnen veel situaties angst oproepen. Dit kunnen reele situaties zijn, zo- als de eerste keer naar school, naar de dokter voor een inenting, op va- kantie gaan en proefwerken ma ken. Ook angst voor situaties die niet bestaan zoals monsters onder je bed en het zien van spoken kun nen echter een rol spelen in het le- ven van kinderen. Zolang het blijft bij gezonde spanning hoeven ou ders zich geen zorgen te maken. Maar als angst de overhand neemt en het kind bepaalde situaties gaat vermijden is er reden tot bezorgd- heid. Hoe kun je in zo'n geval je kind helpen? In het tijdschrift J/M staat deze maand een aantal tips voor ouders van angstige kinderen. Zo moeten ouders allereerst zelf het goede voorbeeld geven. Veel kinderen nemen angsten van hun ouders over, ook al denken ouders dat ze niks van hun angst laten blijken. Hoe je ook probeert om niet te la ten merken dat je als de dood bent K illustratie: Marco van der Wielen 15 13 23 41 10 29 49 20 38 63 62 30 22 Horizontaal 1. Viking 6. Gistings- stof 12. Zui velproduct 14. Niet echt 15. Voegwoord 17. Kunstmaan20. Bij voorbeeld 21. Wiel 23. Keurig 24. Meisjesnaam25. Koor26. Oor- logsgod 28. Drentse plaats 30. Lui- zenei 31. Vuilnisman 33. Ontken- ning 34. Reisweg 35. Grootmoeder 37. Drinkbeker 38. Plus 39. Gretig- heid 40. Soort uitkering 42. Schop 44. Meisjesnaam 47. Brandverf 49. Bevel 51. Meisjesnaam53. Gemaal 54. Trottoir 56. Roofdier 57. Hert 58. Godin 59. Kippenloop 61. Elas- ticiteit 62. Oude maat 63. Soort bloedvat 66. Knock-out67. Bijbel- se figuur 68. Schoon 70. Pas 71. Kledder. Horizontaal: 7 Beloop, 8 Hoofd- man, 9 Bekorten, 10 Kloven, 11 Bedstede, 12 Optrek, 13 Interlo- kaal, 18 Neutje, 20 Opspraak, 22 Narede, 23 Teneinde, 24 Gedaante, 25 Eieren. Verticaal 1. Informatie 2. Opera- tiekamer3. Soort 4. Hemellichaam 5. Herfstbloem 7. Meisjesnaam 8. Vogel 9. Insect 10. Boom 11. Plaag- geest 13. Reeds 16. Afkerig 18. En- gelse plaats 19. Schuifbak 20. Doopvader 22. Ontmanteling 25. Parfum27. Vruchtennat29. Leswa- gen 30. Zandheuvel 32. Tamelijk 34. Werkelijk 36. Brabantse plaats 37. Kleurentelevisie41. Cruise 43. Meisjesnaam 45. Zeehond 46. Be- knopt 48. Poeder 49. Vuurwapen 50. Tijdperk 52. Mijt 54. Houding 55. Jongensnaam 58. Jongensnaam 60. Omlaag 63. Wagen 64. Heilige 65. Sliert67. KoninklijkeHoogheid 69. Niet parkeren. Verticaal: 1 Beweren, 2 Kolossen, 3 Spotje, 4 Kookboek, 5 Idioot, 6 Daderes, 8 Hongerloontje, 14 Eveneens, 15 Afruimen, 16 Gelate? 17 Aardbei, 19 Toeval, 21 Singel. MA£ voor de tandarts, je kinderen voe- len dat aan en worden ook zenuw- achtig. Als de wachtkamer, het ge- luid van de boor of de tandarts angst bij je oproepen, kun je er bij- voorbeeld voor kiezen niet zelf met je kind naar de tandarts te gaan, maar om je partner of een an- der vertrouwd persoon met het kind mee te laten gaan. Dit betekent niet dat je als ouder moet doen alsof je nergens bang voor bent, want dat is niet reeel. Het gaat vooral om de manier waarop je omgaat met je angsten. Dat is wat kinderen van je kunnen leren. In die gevallen waarin je je eigen angst in de hand hebt of er op een goede manier mee om kunt gaan is het heel zinnig om dit te la ten zien en erover te praten. Wat het voor ouders vaak moeilijk maakt om met de angst van hun kind om te gaan is dat het vaak om angsten gaat die ze niet begrijpen. Bij angst voor de tandarts of school zijn zaken waar we ons als volwassenen nog wel iets bij voor kunnen stellen, maar angst voor monsters onder je bed? Hoe onbe- nullig de angst van je kind soms ook lijkt, het helpt niet als je de angst sust of belachelijk maakt. Voor kinderen is dit een serieuze zaak. Je hoeft niet mee te gaan in de angst, maar probeer er wel over te praten, zodat je er achter komt wat de precieze oorzaak van de angst is. Als een kind dit kan ver- tellen, voelt het zich veilig en be- grepen en is de angst vaak al een stuk minder heftig. Het is niet goed als kinderen situa ties uit de weg gaan, omdat ze bang zijn. Ouders kunnen probe- ren samen met hun kind tactieken te bedenken om de angst te over- winnen. Zo kan het al een stuk schelen als afgesproken wordt dat je elke avond even samen onder het bed kijkt of er een monster ligt. Het is bij alle angsten belangrijk dat je je kind prijst als het ondanks de angst heeft doorgezet. Dat geeft kinderen zelfvertrouwen voor een volgende keer. Wanneer een kind wekenlang last heeft van slapeloosheid of volsla- gen in paniek raakt als de ouders weggaan - bang dat ze iets zal overkomen. In zo'n geval kan er meer aan de hand zijn. Meestal zien ouders combinaties van ver- schillende angsten bij hun kind. Als dit lang aanhoudt spreken we van een angststoomis en is het be langrijk om hulp te vragen, bij- voorbeeld bij de RIAGG. Daar kunnen ze samen met ouders uit- zoeken waar de angsten vandaan komen en hoe het kind het beste geholpen kan worden. J/M is te koop in de winkel, maar is ook te le- zen in de winkels van Opvoedingsondersteu ning Feijenoord in de wijken Hillesluis, Bra- bantseplein 2, telefoon 010-291.75.08 en Feij enoord, Oranjeboomstraat 209, telefoon 010- 290.99.75. Er zijn ook folders over kinderang- sten en tips om mee om te gaan. Hallo Venray - I'm not a sense less person, at least I don't want to be In de drie jaar tussen deze cd en 'Hallo Venray' verliet drummer Dim Veldhuizen de band, speelde zanger Henk Koom in meerdere groepen en projecten en verscheen het Neil Young coveralbum 'Roll another number'. Inmiddels heeft ook gitarist Toon Moerland de band verlaten. Hij speelt nog wel mee op 'I'm not a senseless per son, at least I don't want to be', net als drummer Henk Jonkers (o.a. ex-Fatal Flowers), de vervanger van Veldhuizen. Omdat Hallo Venray achteraf toch niet zo blij was met Hans Vandenburgs expe- rimentele productie van de vorige cd klinkt 'I'm not a senseless per son...' weer ouderwets 'rootsy', met de bekende invloeden van Neil Young en de Velvet Underground. Het is een bij vlagen deprimerende plaat met voornamelijk sfeervolle country-achtige ballades en twee uitzonderingen op de regel: de punkrockende songs 'Mandolin man' en '123'. (W.vd.Z.) jk104395 Enya - A day without rain Enya maakte haar vijfde cd met de mensen met wie ze ook het in 1995 uitgebrachte 'The memory of trees' maakte. 'A day without rain' werd geproduceerd door Nicky Ryan en de teksten geschreven door Roma Ryan. Enya zelf com- poneerde de stukken en speelde al le instrumenten. Ook de muziek op 'A day without rain' kent weinig verrassingen. De Ierse zangeres doet haar vele fans weer een ple zier met twaalf, van Enya's ken- merkende mimtelijke koortjes en ingetogen orkestrale arrangemen- ten voorziene, Keltische new age- popsongs. (W.vd.Z.) jkl04239 Vic van de Reijt's top 100 van de Nederlandstalige singles Op de vijf cd's van deze schitte- rend vormgegeven box staan, op twee na, alle nummers uit de door platenverzamelaar Vic van de Reijt samengestelde top 100 van Neder landstalige singles. De nummers moesten aan twee criteria voldoen om in aanmerking te komen voor een notering op de hitlijst: ze moesten wat betreft tekst en mu ziek oorspronkelijk Nederlands zijn en op vinyl zijn uitgebracht. Dat is de reden waarom bewerkin- gen van buitenlandse liedjes als 'Dokter Bernhard' en 'Manuela' ontbreken en ook cd-singles van bijvoorbeeld Blf of Marco Borsato niet in de lijst staan. W1 in de top 100 staan obscure en minder ob scure klassiekers als 'Ketelbinkie', 'Twee motten', 'Rijst met kouse- band', 'Een bakske vol met stro', "t Autootje' en 'Ik ben gelukkig zonder jou'. Op de bonus-cd staan twintig versies van 'Aan de Am- sterdamse grachten'. (W.vd.Z.) haxl278 De cd's die hier besproken wor den zijn te leen bij de Centrale Discotheek, Hoogstraat 110 in Rotterdam. Voor de catalogus: http://www.muziekweb.nl. Steeds meer Nederlanders brengen de feestdagen door in zonnige oor- den. Daarom heeft TK Max ook in deze tijd luchtige feestmode voor een behoorlijke prijs. De feestjur- ken zijn gracieus, vloeiend van lijn en van dunne stoffen gemaakt. Voor de afwisseling is een broek in glansmateriaal met haltertop een goed alternatief. Een losjes om de hals of taille gedrapeerde shawl of riempje maakte het geheel af. Voor het luchtige voetenwerk zijn open- gewerkte sandaaltjes een uitkomst. Ook mannen kunnen zich bij TK Max in een feestelijke outfit ste ken. Felgekleurde overhemden maken een donker pak extra zon- nig. Het traditionele witte over- hemd is juist lekker koel. Bij TK Max kunt u nog meer ideeen op- doen voor een geslaagde, zonnige kerst. Dagelijks zijn er maar liefst vijftigduizend merkartikelen aan- wezig in de verschillende filialen. Tim van der Sluijs Oudejaarsconference 2000 Dat je ook zonder banaliteiten en grofheden uitstekende voorstellingen kunt brengen, bewijst Tim van der Sluijs. Met subtiele, intelligente en in- houdelijke grappen en ijzersterke liedjes brengt hij politiek actueel en ge- engageerd cabaret. De 'Oudejaarsconference 2000' is een terugblik op het nieuws en de actualiteit van dit jaar, met een accent op de Nederlandse po litiek. Vrijdag 8 december, aanvang 20.00 uur, toegangfl. 27,50. Johnny Kraaykamp jr., Paul Groot, Tanja Jess e.a. Boyband Boyband gaat over het fenomeen van populaire jongensgroepen als Back- Street Boys, Boyzone en Take That. Wat gebeurt er als je vijf onbekende jongens verandert in mediahelden? Hoe ver gaan ze om hun dromen waar- heid te laten worden? De musical speelde het afgelopen seizoen met veel succes op het Londense West End. Zaterdag 9 december, aanvang 20.00 uur, toegangfl. 47,50. Marijke Boon Boon zingt komkommer Marijke Boon, de kroonprinses van het levenslied, stort zich weer met hart en ziel op de liedkunst. Ze heeft zich neergelegd bij haar bestaan als zan geres. Ze bespeelt de accordeon in alle kleuren van de regenboog en laat zich begeleiden door vier voortreffelijke muzikanten. Woensdag 13 december, adnvang 20.00 uur, toegangfl. 32,50. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van de Stadsgehoorzaal, Schie- damseweg 51, van dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en een uur voor aanvang van de voorstelling. Cas Enklaar, Mike Libanon, e.a. Never Land Never Land gaat over de teloorgang van een Franse familie. Deze familie Joubert, vader, moeder en dochter, woont op een prachtige heuvel in het zuiden van Frankrijk. De vader is bezeten van een allesoverheersende droom; hij wil zich voorgoed in Engeland vestigen. Daar, in dat land over- zee, is het leven zachtmoedig en beschaafd. Daar zal hij zijn Utopia vin- den. Vrijdag 8 december, aanvang 20.15 uur, toegang 42,50 en fl. 40,-. Fred Delfgaauw Don Q Don Q is een verbluffende voorstelling een bewerking van Cervantes klassieker Don Quichotte, zij het naar geheel eigen snit. In de persoon van de schrijver Cervantes (1547-1616) gaat Delfgaauw een dialoog aan met zijn beroemde personages. Ook met de dolende ridder natuurlijk. Woendag 13 december, aanvang 20.15 uur, toegang fl. 30,-. De kassa van Theater a.d. Schie is open maandag tot en met vrijdag van 11.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 15.00 uur, tel. 2 467 467. Windhorse 'Windhorses' zijn op papier geschreven, aan de Goden gerichte gebeden, die door de Tib etanen aan dc wind worden prijsgegeven. In een rustig dorpje in Tibet wordt het leven van drie kinderen bruut verstoord wanneer de Chinese bezetter hun grootvader vermoordt. Donderdag 7 december, aanvang 20.30 uur. Tuvalu Modern sprookje over een groepje romantische dromers die zich verzetten tegen de onstuitbaar oprukkende vooruitgang. Anton is badmeester van een zwembad dat bijna geen bezoekers meer trekt, maar voor zijn blinde vader doet hij alsof het bad nog in voile glorie verkeert. Dan dreigt er nieuw gevaar: Antons broer wil het badhuis afbreken om plaats te maken voor flats. Vrijdag 8 december, aanvang 21.00 uur. Luna Papa Absurdistische tragikomedie waarin de zoon van Mamlakat de verteller is, al zit hij nog in zijn moeders buik. De 17-jarige Mamlakat woont ergens in een stoffig dorpje in Oezbekistan. Dromend van een bestaan als actrice laat ze zich verleiden door een jongen die beweert een vriend van Tom Cruise te zijn. Samen met haar vader en broer gaat ze op zoek naar de mysterieuze verwekker. Zaterdag 9 december, aanvang 21.00 uur. Het Zeepaard is gevestigd in het Theater van Vlaardingen, Schiedamse- weg. Aanvang van de avondfilm is steeds om 21.00 uur. Toegangfl. 12,50 (donateurs fl. 10, -). De kassa is een half uur voor aanvang open. Kaarten kunnen worden gereserveerd van dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en van donderdag tot en met zaterdag van 19.00 tot 21.00 uur aan de kassa van de Stadsgehoorzaal in Vlaardingen (434 05 00). De vierde en laatste editie van het multikunstenfestival Stopwatch vindt zaterdag 9 december weer plaats in Villa Musica. Dyzack zal de headliner zijn, gevolgd door het Amsterdamse Zea, een baanbrekende act. Naast de ze acts is er weer plaats voor diverse kunstvormen zoals schilderkunst, popfotografie, video-art en dance. Dyzack is het alterego van de 25 jarige Erik Hofland. Deze Loosduinse singer-songwriter heeft zich inmiddels ontwikkeld tot een fenomeen in de vaderlandse alternatieve muziekwereld. Het Amsterdamse Zea speelt experimenteel, noisy, gedurf en eigenwijs. De recencies van hun debuutalbum Kowtow to an Idiot kreeg lovende re- censies. Villa Musica is ter gelegenheid van Stopwatch verdeeld in twee zones: de Kakofoon en De Brug. Dyzack en Zea spelen in de Kakofoon (Grote Zaal) Op De Brug is een expositie te zien van werk van de Vlaardingse popfo- tografe Angelique van Woerkom. Ook op De Brug, in een aparte ruimte, vertoont de Rotterdamse Eelko Ferwerda zijn videokunst in de vorm van dynamische, verrassende en vernieuwende videoleaders. In een naastgele- gen ruimte exposeren de Vlaardingse kunstenaars Gino Morelli en Patrick Verdonk. Na de hoofdact neemt het duo DJ-duo FunkTurm plaats achter de draaita- fel. DJ Ufonaut sluit de avond af met zijn 'nu-skool-breakz'. Stopwatch, zaterdag 9 deember, van 21.00 tot 02.30 uur. Entree fl. 12,50. kanaal 2 *Heenvliet kanaal 10 "Heinen- oord kanaal 2 "Hekelingen kanaal 10 "Hellevoetsluis kanaal 10 *Hoek van Holland kanaal 48 "Krimpen aan den Ijssel kanaal 50 - *Maasdam kanaal 2 "Klaaswaal kanaal 2 *Maassluis kanaal 48 "Mijnsheerenland kanaal 2 "Nieuw-Beijerland kanaal 2 "Nieuwer- kerk a/d IJssel kanaal 28 "Numans- dorp kanaal 2 "Oostvoorne kanaal 10 *Oudenhoom kanaal 10 *Ouderkerk a/d IJssel kanaal 50- "Piershil kanaal 2 *Puttershoek kanaal 2 *Ridderkerk ka naal 3 *Rockanje kanaal 10 "Rotterdam kanaal 10 "Rozenburg kanaal 10 *Schiedam kanaal 28+ *Simonshaven kanaal 10 "Spijkenisse kanaal 10 "Strij- en kanaal 2 "Tinte kanaal 10 "Vierpol- ders kanaal 10 "Vlaardingen kanaal 4 "Westmaas kanaal 2 "Zuid-Beijerland kanaal 2 "Zuidland kanaal 10 "Zwarte- waal kanaal 10 Voor meer informatie of voor ad- verteren op RDTV kunt u bellen met 010-4004.285. Rotterdams Dagblad TV, kortweg- RDTV, is een kabelkrant die te zien is op alle kabelnetten in Rot terdam en wijde omgeving. Elke dag, zeven dagen in de week, en 24 uur per dag, worden actuele ge- beurtenissen vaak uit uw eigen omgeving snel via de kabel in uw huiskamer gebracht.In onderstaan- de plaatsen kunt u RDTV via uw kabelnet ontvangen. "Abbenbroek kanaal 10 "Bergschen- hoek kanaal 4 "Binnenmaas kanaal 2 "Brielle kanaal 10 "Capelle aan den IJs sel kanaal 28+ "Geervliet kanaal 10 "Goudswaard kanaal 2 *'s-Gravendeel

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 11