SERVICE MEDEWERKER M/V Boekhoudkundig medewerker m/v Zoek jij een uitdagende baan? Leerling verzorgenden (IG) m/v joe, a Medewerk(st)er Klantenservice Opleiding tot verzorgende I.G POSTBEZORGERS VLS.NL Werken leren in je eigen stad? Werken leren in de buurt? Gratis "Raktijkles! MOBIELE TELEFOONS OPEN DAG TOTAL REPAIR SOLUTIONS B.V. Banquetsales assistent/ Medewerk(st) er Zaalreserveringen Dienst Marktwezen TOTAL REPAIR SOLUTIONS fulltime of de een-dagsvariant De opleiding NOVOTEL Accor NVD Beveiligingen is een dynamische en suc- cesvolle dienstverlenende organisatie in de beveiligingsbranche. Als architecten in veilig- heid speelt NVD een fundamentele rol in bewa- king en beveiliging. Voor een van onze clienten zijn wij op zoek naar een enthousiaste Objectcoordinator m/v Functieprofiel: - Uitstekende communicatieve vaardigheden - Ruime werkervaring als objectbeveiliger - Goede uitdrukkingsvaardigheid van het Nederlands in woord en geschrift - Representatief voorkomen - Leiding kunnen geven aan een groep beveiligingsbeambten - In het bezit van het Basis- of ABM-diploma, het Vakdiploma is een pre of u dient bereid te zijn hiervoor te studeren - Dienstverlenende instelling - Woonachtig binnen een straal van 30 kilo meter van Rotterdam - Bij voorkeur in het bezit van EHBO en/of BHV Wij bieden: - Een afwisselende functie met veel uitdaging - Honorering volgens de CAO Particuliere Beveiligingsorganisaties (Schaal 5) - Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden - Werkzaam in een vast rooster Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan NVD Beveiligingen t.a.v. de heer T. Stevens Postbus 3049 2001 DA Haarlem beveiligingen o.v.v. 0BJ.01-TS Mail Distri Center Nederland zoekt voor de vestiging in Rotterdam: voor 1 a 2 dagdelen in de week Voor in Capelle aan den IJssel. In Rotterdam o.a. Centrum, Molenlaankwartier, De Esch, Crooswijk, Prinsenland, Het Lage Land, 's-Gravenland, Ommoord, Zevenkamp. In Schiedam o.a. Centrum en Mathenesse. Maak zelf uw planning en tijdsindeling voor leuke bijverdienste. Tel.nr.: 010-2518399, ma. t/m vrij. 09.00-17.00 uur. tel.: 078-6191919 De Dienst Marktwezen is belast met de organisatie en het beheer van de Rotterdamse warenmarkten, vergunningverlening voor standplaatsen en commerciele activiteiten op de openbare weg. Voorts behoort het beheer van de Groothandelsmarkt Spaanse Polder tot de activiteiten van de Dienst. Dit is een grossierscentrum, dat van maandag tot en met zaterdag geopend is vanaf 03.00 tot 18.00 uur. De dienst Marktwezen zoekt een enthousiaste fulltime zelfstandig voeren van het grootboek, inch de debiteuren- en crediteurenadministratie; verantwoordelijk voor de periodieke rapportage t.a.v. de exploitatie, balansrekeningen en budget- afwijkingen; beheer van het contractenbestand van de afdelingen markten, straathandel en groothandelsmarkt; rechtstreeks rapporteren aan het hoofd Financiele administratie. G EVRAAG D MBO-opleiding op financieel administratief gebied en kennis van Exact; bereidheid zich verder te ontwikkelen op bovengenoemd werkterrein i.v.m. mogelijke doorgroei; integer; accuraat en systematise!! kunnen werken; goede communicatieve vaardigheden; klant- en servicegerichte houding. De functie is gewaardeerd in schaal 7, maximaal f 4.903,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer R.W. Schilder Spel, hoofd Financiele administratie, (010) 440 08 62. Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Richt uw brief onder vermelding van vacaturenummer 00.795 aan: Dienst Marktwezen, de heer mr. J. Schrijver, directeur, Westersingel 19, 3014 GP Rotterdam.De gemeente Rotterdam streeft ernaar meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst te nemen. Daarom nodigen wij hen nadrukkelijk uit te reageren. Voor 20 tot 32 uur per week Van ons kun je buiten een goed salaris (volgens de CAO) verwachten: De Stromen Verpleeg- en verzorgingshuizen die telefonisch informatie verstrekt, klachten behandelt en telefonische verkoop verricht Wij zoeken iemand die: een MBO-opleiding heeft een accurate werkwijze en affiniteit met techniek heeft commerciele en/of telefonische ervaring heeft. Wat Hilti u kan bieden: een afwisselende zelfstandige baan goede secundaire arbeidsvoorwaarden intensieve product- en toepassingstrainingen stabiele werkgelegenheid binnen een multinationale organisatie. Bent u geinteresseerd? Stuur, fax of e-mail (hoff@hilti.com) dan voor 13 december 2000 uw schriftelijke sollicitatie (met C. V.) naar Hilti Nederland B. V., ta.v. mevrouw H.C. van der Hoff, Postbus 92, 2650 AB Berkel en Rodenrijs. Hilti Nederland B.V., Industrieweg 5, 2651 BC Berkel en Rodenrijs. Telefoon 010 - 519 11 00. Fax 010 - 519 11 98. Tevens zijn door heel Nederland zoek naar sales representatives, filiaalhouders en field engineers Week 49 T0TAAL-TX14 Ceriatrisch centrum en verpleeghuis Antonius Binnenweg ligt in het hart van Rotterdam. In feen modern gebouw bieden we, verdeeld over zestien afdelingen, zorg aan 120 lichamelijk zieken en I 80 geestelijk hulpbehoevende ouderen. Daarnaast zijn er twee centra voor dag- behandeling. Antonius Binnenweg werkt vanuit een geintegreerde aanpak, waar de client partner is in de zorg. Werkend volgens het model van Small Business Units, wordt de verant- woordelijkheid zo dicht mogelijk bij de uitvoering gelegd. De zorg voor blijvend opgenomen clienten is georganiseerd in kleine woongroepen met een eigen leefstijl. Naast specialistische eenheden voor kortdurende zorg, zijn we ook actief in verzorgingshuizen en in de thuiszorg. In deze inspirerende werkomgeving zijn wij op zoek naar kandidaten voor de leerlingen- groepen die in februari 2001 starten met de De opleiding Verzorgende Individuele Gezond- heidszorg (I.G.) is een opleiding op mbo-niveau. De Verzorgende I.G. is op alle plekken in de gezondheidszorg inzetbaar, ook buiten het ver pleeghuis. In deze opleiding gaat het om de com- binatie van 30% leren op school en 70% leren in de praktijk; de beroepsbegeleidende leerweg (BBL). De vraag Voor de fulltime opleiding ben je minimaal 16 jaar en 8 maanden oud en beschik je over een mavo-diploma of vergelijkbaar. Ook een vbo/lbo- diploma voldoet, maar dan moet je wel ten minste twee vakken op C-niveau (Nederlands en een ander leervak, beide met tenminste een 6 als eindcijfer) en de overige vakken op B-niveau heb- ben afgesloten. Voor de een-dagsvariant geldt dat je 25 jaar of ouder moet zijn en ervaring hebt in de zorg. Beschik je niet over de vereiste vooropleiding dan maakt een toelatingstest deel uit van de sol- licitatieprocedure. Het aanbod Antonius Binnenweg is een begrip in Rotterdam. Wij staan voor een moderne en deskundige aan pak, voor gezelligheid en voor een prima bege- leiding tijdens je opleidingsperiode. Bovendien zijn wij uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. De fulltime opleiding duurt in totaal drie jaar. De eerste zeven maanden ben je voornamelijk op school. Je ontvangt dan van ons een zakgeld van f 750,00 bruto per maand. Daarna staat leren in de praktijk centraal (gemiddeld 32 uur per week). Je krijgt dan een salaris volgens de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Na diplo- mering ben je bij ons verzekerd van een baan. Ook de een-dagsvariant duurt drie jaar. Bij deze variant ga je echter meteen aan de slag in de praktijk (gemiddeld 20 - 28 uur per week) waar- bij je een dag per week naar school gaat. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Kitty Koning, opleidingscoordinator, tele- foon (01 0) 241 28 35 of kijk op internet: http://antoniusbinnenweg.verpleeghuis.net. Het e-mailadres van Antonius Binnenweg is: evandermolen@ab.verpleeghuis.net. Je sollici- tatiebrief kun je binnen 10 dagen sturen naar Antonius Binnenweg, t.a.v. Elja van der Molen, personeelsconsulente, Nieuwe Binnenweg 33, 3014 GC Rotterdam. Op basis van je brief kun je uitgenodigd worden voor de informatie-selectiedagen. KW Antonius Binnenweg geriatrisch centrum en verpleeghuis Antonius Binnenweg is aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. NOVOTEL ROTTERDAM-SCHIEDAM Ter aanvulling van ons team zoeken wij op korte termijn een (v.a. 16 uur per week) De banquetsales assistent zal na een inwerkperiode, 2 dagen per week zelfstandig de baquetsales afdeling bemannen. De werkzaamheden omvatten o.a. het voeren van verkoopgesprekken, verzorgen van interne communicatie naar overige afdelingen, geautomatiseerd verwerken van zaalreserveringen en mutaties. Onze nieuwe collega moet nauwkeurig en commercieel te werk gaan, communicatiefvaardig en representatiefzijn. Het hotel maakt deel uit van de Accor Groep, een wereldwijd hotelnetwerk met ruim 3000 hotels van o.a. de merken Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis en Formule I. Wil je in aanmerking komen voor deze functie? Stuur dan je sollicitatie met c.v. naar: Novotel Rotterdam-Schiedam Hargalaan 2 3118 JA Schiedam, t.a.v. Liedewij van Zwol Zoekt een fulltime De werkzaamheden vinden plaats in "De Kuip" Het betreft een zeer interessante functie met wisselende werktijden Als u interesse heeft, neemt u dan gerust con tact op met de heer E. Hartman VLS.NL, Postbus 162, 3330 AD te Zwijndrecht TAKEN SALARIS INFORMATIE EN SOLLICITATIE Vind je ook dat mensen gewoon prettig en goed verzorgd oud moeten kunnen worden. Of ze nu nog thuis wonen of in een van onze 'De Stromen' huizen? En lijkt het je leuk om in je eigen buurt of juist aan de andere kant van de stad met ouderen te werken en tegelijkertijd een opleiding te volgen? Kom dan eens met ons praten. Wij zijn op zoek naar De Stromen bestaat uit de volgende huizen: Zuidwijk, 't Ronde Sant, Smeetsland, Schiehoven-Wilgenplas, De Nachtegaal, Meerweide, De Nieuwe Plantage, Reyerheem, De Twee Bruggen, De Vijf Havens en Hoppesteyn. Wij zoeken vrouwen en mannen, meiden en jongens met pit, warmte en doorzettingsvermogen. We verwachten dat je minimaal LBO B (met twee vakken op C niveau) hebt en zin om verder te leren. waardering van de clienten; leuke collega's; een goede werksfeer; mogelijkheden voor kinderopvang; uitdagende opleidingsmogelijkheden; bedrijfskortingen op allerlei verzekeringen; een spaarloonregeling; ruimte om je ontplooien en door te stromen. Wil je meer weten over het werken in een van onze huizen en ben je op 16 december in de gelegenheid kom dan naar de informatiebijeenkomst in Schiehoven-Wilgenplas. Vanaf 9.30 uur ben je welkom, het programma begint om 10.00 uur en duurt ongeveer 2 uur. Het verpleeghuis ligt aan de Hamakerstraat 77 in Rotterdam-Schiebroek en is uitstekend met tram 5 of bus 35 bereikbaar. Wanneer je wilt komen vul onderstaande bon in. Je ontvangt dan een uitnodiging voor 16 december en een informatiepakket. Ja, ik kom naar de informatie bijeenkomst op 16 december in Schiehoven-Wilgenplas. Naam: m/v Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geboortedatum: Opleiding: diploma in Bon opsturen in een envelop zonder postzegel naar: Stichting 'De Stromen', Antwoordnummer 90445, 3009 VB Rotterdam. Of bel met Xandra Buys, T (010) 207 78 88 of Tineke Plomp, T (010) 207 78 96. Total Repair Solutions is in Engeland en Schotland de grootste, onafhankelijke reparateur van mobiele telefoons. Sinds april van dit jaar heeft Total Repair Solutions een vestiging in Rotterdam-Overschie. Er worden hier grote en kleine reparaties aan mobiele telefoons uitgevoerd, soms met behulp van zeer geavan ceerde technieken. In Rotterdam zijn momenteel 35 medewerkers in dienst, maar Total Repair Solutions B.V. heeft de ambitie om te groeien naar een organi satie met 200 medewerkers. Kwaliteit van werk en medewerkers staat hoog in het vaandel van de organisatie. Spreken jouw ook aan? En lijkt het je leuk om te werken in een bedrijf waar mobiele telefoons worden gerepareerd, kom dan naar de bij op zaterdag 9 december a.s. aan de Ludolf de Jonghstraat 33 te Rotterdam-Overschie tussen 10.00 en 16.00 uur. Uiteraard laten wij je zien hoe ons proces verloopt: van binnenkomst van de defecte telefoons tot het verzenden van de gerepareerde telefoons. Hiernaast nodigen wij je van harte uit om op de open dag te solliciteren naar een van onze vacatures: MEDEWERKERS REPARATIE/ASSEMBLAGE Als medewerker reparatie/assemblage haal je mobiele telefoons volgens de specificaties uit elkaar. Na reparatie zet je de telefoons ook weer in elkaar. Voor deze functie strekt ervaring in de productie en affiniteit met electronica tot de aanbeveling. TECHNISCH MEDEWERKERS/TECHNISCH SPECIALISTEN Als technisch medewerker repareer je mobiele telefoons. Afhankelijk van je capaciteiten worden de reparaties steeds ingewikkelder. Voor de functie van technisch medewerker is LTS-elektronica vereist en voor de functie van technisch specialist worden de volgende eisen gesteld: MTS-elektronica, aangevuld met kennis van geauto- matiseerde systemen en ervaring in de mobiele telefonie. MEDEWERKERS DATA-ENTRY In deze functie leg je de gegevens van klanten en de codes van telefoons vast. Tevens boekje de te verzenden telefoons uit. Voor deze functie is ervaring met data entry (van alfa nummerieke gegevens) noodzakelijk. MEDEWERKERS CUSTOMER SERVICES Je neemt de telefoon aan, onderhoudt de contacten met klanten en handelt vragen op correcte wijze af. Voor deze functie heb je nodig: uitstekende communicatieve (telefonische) vaardigheden, een groot probleemoplos- send vermogen, kennis van de Engelse taal, ervaring met Word en Excel en een klantgerichte instelling. Verder zijn wij ook op zoek naar Medewerkers Kwaliteitscontrole, een Inpakker en een Magazijnmeester. WAT HEEFT TOTAL REPAIR SOLUTIONS JE TE BIEDEN? Total Repair Solutions is een snelgroeiend bedrijf, waarin medewerkers de ruimte krijgen zich verder te ontwikke len. Er zijn diverse (interne) opleidings- en trainingsprogramma's waaraan deelgenomen kan worden. De beloning en overige arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend te noemen. Naast het bezoeken van onze Open Dag, kun je ook telefonisch solliciteren. Het telefoonnummer is 010-2382200. Je schriftelijke sollicitatie kun je richten aan: Total Repair Solutions B.V., t.a.v. De heer M. Janssen, Postbus 11186, 3004 ED Rotterdam-Overschie. Hilti Nederland B.V. behoort tot de internationaal zeer succesvolle Hilti Groep. Hilti is een wereldwijd werkende onderneming in de bevestigingstechniek voor de bouw en installatie. Wij zijn producent en aanbieder van hoogwaardige technologische producten. Tevens is Hilti dienstverlener en probleem- oplosser voor haar klanten. Eigen verantwoordelijkheid, teamwork en permanente innovatie zijn wezenlijke zuilen van de ondernemingsfilosofie.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 34