maasstad MMDS] 1395,C Woongalant, voor verrassende internationalewoonaccessoires jy IQCNDJ ML BIJ BURCHTHUYS Burchthuys SieMatic Keukendesigners: kwaliteit, service en betaalbaar Keuken esigners shoppin D£ WATCRBCDDBNBONING shoppin Voor onze fauteuils moet u eens echt goed gaan zitten ComfortHuys shopping VOORPREMIERE VERKOOP :*hv Kendesign wx66 ROTTERDAM-ZUID - „Ik ben helemaal gek van keu- kens", zegt Cees van Hoog- dalem. Dat komt goed uit, want hij is keukenadviseur en eigenaar van SieMatic Keu kendesigners. En als u aan het Zuidplein bij Siematic Keukendesigners voor de deur parkeert, zal hij de eer- ste zijn die u tegenkomt op uw zoektocht naar een mooie keuken. Cees van Hoogdalem. „Een keuken bouwen is hetzelfde als een heel huis bouwen. Je bouwt alles vanaf de grond op." Vooral goed De Siematic Keukendesign-vestiging ligt op een schitterende locatie en is ook's avonds beeldbepalend op het Zuidplein. adverteren? telefoon: 010-4004463 Binnenkort opent De Waterbeddenkoning een filiaal in Rotterdam! Kom tijdens de verbouwing alvast kennismaken op 2e Kerstdag van 11.00 tot 17.00 uur. Als u bestelt voor levering 2001 hoeft u geen BTW-verhoging te betalenllf Officiele opening zal in januari plaatsvlnden, maar als u tijdens 2e Kerstdag bestelt, kunt u alvast profiteren. Een echt compleet 2-persoons waterbed (160x200) slaapklaar bij u thuis voor Tegen inlevering van deze bon ontvangt u een GRATIS dekbedovertrekl D£ WATERBCDDENKOMNG SCHIEDAM - December is de maand dat iedereen zich, nog meer dan de rest van het jaar, concentreert op de ge- zelligheid en warmte bin- nenshuis. Ontwerpers, fabri- kanten en winkeliers spelen daar op in en bieden zo'n groot aanbod, dat een mens door de bomen het bos niet meer ziet en 'overdaad schaadt' op de loer ligt. Zijden bloemen adverteren? De bijzondere exclusieve jugendstil meubelcol- lecties vindt u in de ruime en sfeervolle Burchthuys showroom. De kfasse die uitstraalt van deze fraaie karaktervolle meubelen geven een bijzondere en een gezellige sfeer aan uw interieur. Misschien is dit de sfeer waar u al lang naar op zoek bent. Hartelijk welkom bij... Berlagestraat 235 Rotterdam-Alexanderpolder tel. 010 - 456 48 22 "Dat hadden we eerder moeten doen" horen we dikwijls. En als u het zitcomfort voelt van onze fauteuils, zult u het daarmee eens zijn. Heerlijk comfortabel zitten. Volledig aanpas- h baar en instelbaar. Zo krijgt uw rug echt de juiste ondersteuning. Kom ook eens zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil proberen. Hartelijk welkom comfortabel en op maat wonen Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 Ria Beerman struint in binnen- en buitenland beurzen, markten en prive-adressen afom een zo divers en origineel mogelijk aanbod in accessoires en kado's in haar winkel te kunnen presenteren. adverteren? Woensdag 13 december 2000 Ruime showroom toont tal van individuele keukenontwerpen Het woord 'design' komt bij Sie Matic Keukendesigners aan het Zuidplein niet voor niets in de naam terug. Want een keuken is een heel gecompliceerd product waar van alles in en omheen zit. Geavanceerde keukenappara- tuur, electrische aansluitingen, prachtige tegels er omheen: een keuken is in feite misschien wel het meest bewerkelijke plekje in huis. En als u dan bedenkt dat u daar ook nog eens heel vaak bent, met uw huisgenoten eet of praat, dan hoeft het verder geen betoog dat uw keuken gewoon iets heel per- soonlijks is. SieMatic Keukende signers helpt u dan ook graag bij het maken van uw keuze, ook door bij u thuis te komen kijken. Zo wordt met u vastgesteld hoe uw keuken bij uw interieur past. „Ik heb altijd eerst een intensief ge- sprek met een klant", legt Van Hoogdalem uit. „Wat wil men, welke plaats heeft de keuken in het huis. Vaak is dat een centrale plaats, waar alle huisgenoten el- kaar ontmoeten. Dat proberen we ook in onze showroom te laten zien." SieMatic Keukendesigners levert complete keukens vanaf ongeveer 15.000 gulden. Duurder kan na- tuurlijk ook, maar dat is afhanke- lijk van de wensen en het budget van de klant. De plaatsing van de keukens is volledig in eigen hand. Eigen monteurs verzorgen van A tot Z de montage, geheel volgens de service van SieMatic. Een rondje door de winkel beves- (Foto's: Rob Kamminga) tigt wat Van Hoogdalem zojuist al- lemaal heeft verteld. De voor- beeldkeukens staan erbij alsof ze zo kunnen worden gebruikt. En dat kan ook, want alles is aangesloten en kan voor de klant worden gede- monstreerd. Opvallend is hoeveel verschillende stijlen SieMatic Keukendesigners heeft uitgestald. Van een 'minimalistische', die een heel open uitstraling heeft, tot an- dere eigentijdse, klassieke en zelfs nostalgische modellen met alles er- op en eraan. Zo is bijvoorbeeld het veertig jaar oude eerste model van SieMatic weer in productie geko- men en is het in een aantal frisse kleuren te koop. Geen slecht idee, want de hang naar styling uit vroe- gere decennia is bij allerlei produc- ten duidelijk aanwezig. Denk maar eens aan de jaren '50 ijskast of de typische jaren '60 meubels die weer in de winkels te vinden zijn. „Het is een stukje nostalgie in een nieuw jasje", vindt Van Hoogda lem. Van Hoogdalem zit zelf al achttien jaar in het vak en is sinds 1997 de eigenaar van SieMatic Keukende signers. „Klantvriendeljkheid is belangrijk", vindt hij. „Doe het maar rustig aan, maar doe het vooral goed. Ik heb liever dat een klant er nog een week over na denkt, dan dat ik snel even een keuken verkoop en de klant het ei- genlijk nog niet helemaal zeker wist." Voor interieuradvies komt de klant terecht bij Renate Krielen. Zij ad- viseert bijvoorbeeld over kleurge- bruik, concepten en verschillende ontwerpen die bij uw huis passen. Het ontwerp houdt voor SieMatic Keukendesigners altijd een be- langrijke rol. „Het blijft spelen in een relatief kleine ruimte", zegt Van Hoogdalem. „Een keuken bouwen is hetzelfde als een heel huis bouwen. Je bouwt alles vanaf de grond op. Service is bij de mon tage heel belangrijk. Als er iets ontbreekt, hebben we een monta- gebus die het onderdeel zo kan brengen en hoeft er niet lang ge- wacht te worden." Om de service op een hoog niveau te houden, is Van Hoogdalem ern- stig op zoek naar een extra mon- teur die zo aan de slag kan. Veel onderdelen van de keukens van SieMatic Keukendesigners zijn speciaal gemaakt. Zo is er bijvoor beeld een zeer dun (en toch sterk) natuurstenen aanrechtblad lever- baar. Rolluikjes voor de kastjes, structuurglas dat een leuk kleurac- cent geeft aan de hele keuken, je kunt het zo gek niet bedenken of SieMatic Keukendesigners heeft er wel een antwoord op. De jonge medewerkers van Sie Matic staan al met al graag voor u klaar, daar aan het Zuidplein. U kunt pal voor de deur parkeren, want daar is altijd plaats. „Wat een mooie locatie is dit toch, er rijden wel 100.000 auto's per dag voor- bij" glundert Van Hoogdalem dan ook. „Ik ben er echt trots op." Par keren voor de deur is nog maar het eerste voordeel als u een keuken bij SieMatic Keukendesigners gaat kopen. Eenmaal binnen zult u mer- ken, dat de kwaliteit en service van het bedrijf er nog vele voordelen aan toe kunnen voegen. Zodat u straks een op maat gesneden, zeer individuele keuken voor een be- taalbare prijs in huis heeft! In deze feestmaand heeft het bedrijf bo- vendien een aardig cadeau voor u klaarliggen: het SieMatic keuken- ideeenboek wordt gratis meegege- ven aan toekomstige klanten. SieMatic Keukendesigners, Zuidplein Laag 412 - 422 (tegen- over het politiebureau). Telefoon (010) 410 31 31. Schleweg/ hoek Bergselaan 271 3038 CD Rotterdam Internet: www.waterbeddenkonlng.nl Max. I per gezin xxx Certified Sleepadvisor xxx „Zonde, juist slechts een paar mooie dingen, die natuurlijk niet per definitie duur hoeven zijn, kunnen een interieur zo stemmig verfraaien." Mevrouw Ria Beer- man is eigenaresse van Woonga lant, al vijf jaar een geliefde winkel in woondecoraties en kado-artike- len in de Nieuwe Passage. „Dit is onze zesde kerst, het loopt buiten- gewoon, ik geloof dat we aan de verwachtingen van de klanten goed voldoen." Haar investering in haar bedrijf is dan ook groot. Ze struint in binnen- en buitenland beurzen, markten en prive-adres- sen af om een zo divers en origi- neel mogelijk aanbod in accessoi- res en kado'n in haar winkel te kunne presenteren. Zodanig dat veel van de artikelen goed met elk- kaar combineren. Wellicht het be- langrijkste van haar succes is dat Ria Beerman uitstekend advies kan geven, een combinatie van interes- se, ervaring en oog voor detail. Of het nu een grijpertje van een tientje of een hele luxe badmat betreft, ze neemt voor iedereen de tijd. Ze kijkt er niet eens meer van op, wanneer een argeloze klant om een bos van die of die bloemen komt en vraagt hoelang ze blijven staan. Ze blijven, zo u wenst eeuwig staan, want de bloemen zijn ver- vaardigd van een bijzondere zijde, maar zijn inderdaad niet van echt te onderscheiden. „Mensen komen dikwijls met antieke of andere waardevolle vazen hier naar toe en laten het aan mij over er een mooi bloemstuk van te maken. Ik schijn het goed te doen, ze komen van steeds verder weg." Zijden bloemen is een, daarnaast is woongalant gespecialiseerd in woontextiel, waaronder tafelkle- den, spreien, woonplaids, kussens en, zo zij zelf zegt, de grootste col- lectie luxe badmatten uit de regio. „Het woontextiel verdeel ik onder in twee lijnen: de wollige lijn in unie-kleur en de fijnere transparan- te lijn, hier veelal gebaseerd op oosterse kleuren en printen zoals deze kant-en-klare, glimmende gordijnen." Woongalant onderscheidt zich door veel bijzondere artikelen, daaniaast zien we ook een greep uit de artikelen die minder uniek zijn maar wel heel erg geliefd of trendy. Oosterse sfeerlichten, kan- delaars, fotolijstjes, kaarsen etc. „Ik wil dat iedereen hier kan sla- gen, ook voor iedere beurs. We hebben de naam vriendelijk ge- prijsd te zijn, ook in de luxere arti kelen. We hebben altijd wel een paar grijpertjes van rond een tien tje staan en in iedere artikelgroep wel aanbiedingen. Iedereen kan hier slagen, van een eenvoudig ka- dootje tot grote schilderijen, gip- sen voorstellingen en mooie oos terse kleden. Woongalant woonaccessoire- s,Nieuwe Passage 4, Schiedam,te lefoon: 010 - 473 74 70. telefoon: 010-4004463 wonen slapen Bij Rotterdam kiest u op de A16 ring-oost afslag Kralingen (afrit nr. 26). Onder aan de afslag richting Kralingen. Dan Alexanderpolder aanhouden. Let op de reclame aan de lantaarnpalen. SHOWROOM In het centrum van Rotterdam Artego Design. Artego, staat voor de samensmelting van kunst en individualisme. Een uniek concept, waarin de kunstzinnige achtergrond van Artego'ss keukenarchitecten een belangrijke rol speelt. Spelen met vormgeving, ergonomie en visie op ruimte, zijn de ingredienten van dit nieuwe recept. Bij Artego design ervaart U dat er veel meer mogelijk is met uw beschikbare ruimte en budget. U zult aangenaam verrast zijn met one Artego voorstel. ONZE OPENINGSTIJDEN: Dinsdag t/m vrijdag 9.00-18.00 uur. Zaterdag 9.00-17.00 uur. Vrijdag koopavorid. IE S I (3 r-sJ Maandag gesloten EUKENVISION Artego Design is een onderdeel van Keuken Vision B.V. Weena Zuid 26 Rotterdam Q10-4149566 VffiVOfRSFROBLMEW. Bel Jenuv gratis gehaald en weer thuisgebiacm! Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond. telefoon: 010-4004463

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2000 | | pagina 19